<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:18 DD-1
V65-5
V5-2


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 725.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 10 Duo : 10-2 Trippel : 10-2-1 Plass : 10-2-1

1 2012: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -19 -0 -0 -2 -3 -24 000
Sando Blesen 2100 1 Plass 606 500
12 år SVART V v.Elding C. Antonsen Klosterskogen Travbane 0 03/1 - 04 / 10 2120 30,2 426
e. Sando Tullik v. Finstad Lars S. Løvvold Drammen Travbane - 18/12 - 01 / 13 2140 dg 100
Stall Dig M. Helland Jarlsberg Travbane 0 19/11 - 06 / 7 2100 26,3a 467
M. Helland Gunnar Kværne M. Helland Jarlsberg Travbane 6 22/10 - 07 / 8 2100 28,2a 150
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Jarlsberg Travbane 6 01/10 - 06 / 1 2100 25,6a 571
2 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Vinning Tor 2 Plass 900 508
12 år HUSKBRUN H v.Høiby Kongen E. Harviken Biri Travbane 2 10/12 - 02 / 4 2620 30,5 32
e. Kleetora v. Alm Rigel E. Harviken Biri Travbane 1 19/11 - 06 / 12 1609 25,8a 54
Eldar Harviken /Søre Osen E. Harviken Bjerke Travbane 1 03/11 - 04 / 1 1609 25,8a 79
E. Harviken E. Harviken Jarlsberg Travbane 0 22/10 - 07 / 5 2100 28,6ag 81
grønn m/to gule stolper E. Harviken Biri Travbane 4 01/10 - 05 / 2 1609 24,6a 19
3 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -9 -0 -0 -0 -1 -3 000
Bjørkespik 3 Plass 644 500
8 år SVART V v.Spikeld G. Antonsen Färjestad 0 02/1 - 09 / 2 2160 29,6 g 250
e. Nesflya v. Alm Svarten G. Antonsen Momarken Travbane 0 30/11 - 06 / 3 2140 29,7a 267
Marlene Grimstad /Kristiansand S L. Gundersen Momarken Travbane 09/11 - 21 / 4 2160 dgpp N
C. Antonsen Ø. Tjomsland Forus Travbane 0 22/6 - 05 / 13 2080 27,7 44
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. Ø. Tjomsland Forus Travbane 5 01/6 - 09 / 5 2040 29,2 g 34
4 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -2 -0 -2 -42 333
Ara Faks 4 Plass 1 167 963
14 år SVART V v.Järvsöfaks (S) O. Sagholen Klosterskogen Travbane 5 27/11 - 10 / 7 2520 27,7 394
e. Ara Tulla v. Atom Vinter O. Sagholen Biri Travbane 2 13/11 - 04 / 5 2100 29,4 225
Morten Solbrekke-Hilde Solbrekke O. Sagholen Bjerke Travbane 5 03/11 - 04 / 12 1609 27,1a 207
O. Sagholen John Morten Solbrekke O. Sagholen Momarken Travbane 2 26/10 - 05 / 3 2640 28,9a 37
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl M. Andersson Arvika 5 02/10 - 06 / 2 2120 25,8 g 58
5 2013: -6 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -19 -2 -3 -2 -5 -141 500
Bjønnum Odin 5 Plass 678 516
11 år SVART V v.Moe Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 0 05/1 - 05 / 6 1609 28,3ag 471
e. Brødsjø Borka v. Finstadmort B. Steinseth Biri Travbane 0 13/11 - 04 / 4 2100 30,3 g 666
Tomas Bauer /Vear B. Steinseth Biri Travbane 5 01/10 - 05 / 1 1609 25,0a 413
B. Steinseth Tomas Bauer S. Hogner Bjerke Travbane 0 11/8 - 07 / 4 2160 30,6 446
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl J. Øveraasen Biri Travbane 5 01/8 - 01 / 4 1600 25,9 459
6 2014: -5 -0 -0 -1 -1 -7 500 2013: -22 -3 -2 -1 -8 -86 000
Valle Verner 6 Plass 957 350
10 år SVART V v.Moe Odin G. Austevoll Bjerke Travbane 0 22/12 - 10 / 13 2680 31,0 69
e. Skreia v. Korulv T. Lindbak Biri Travbane 1 10/12 - 02 / 3 2620 30,4 27
Margrethe Smestad /Steinkjer G. Austevoll Momarken Travbane 4 30/11 - 06 / 5 2140 27,0a 44
T. Lindbak G. Austevoll Biri Travbane 3 13/11 - 04 / 8 2100 29,4 47
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl G. Austevoll Biri Travbane 5 22/10 - 06 / 7 2100 25,7 g 359
7 2013: -4 -0 -0 -1 -1 -6 500 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Dorr Valentin 7 Plass 660 500
11 år RØD H v.Rigel Jo V. Hop Klosterskogen Travbane 4 03/1 - 04 / 11 2120 29,5 258
e. Dorrmina v. Ilmin L. Kolle Bjerke Travbane 22/12 - 10 / 10 2640
Maja Anette Nybråten /Hønefoss V. Hop Jarlsberg Travbane 3 19/12 - 05 / 7 2100 28,4 593
V. Hop Jan Morten Hansen (T) S. Løvvold Biri Travbane 4 10/12 - 02 / 7 2620 31,1 187
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Killingmo Biri Travbane 0 19/11 - 06 / 2 1609 28,3ag 269
8 2017: -9 -0 -1 -1 -1 -15 647 2016: -16 -0 -1 -1 -5 -42 191
Torpa Glad* 8 Plass 1 412 661
13 år MELL.BR. V v.Spikeld L. Kolle Färjestad 4 02/1 - 09 / 1 2160 27,7 g 22
e. Balerina v. Barry (S) L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 19/12 - 05 / 6 2100 28,4 g 12
Sverige L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 27/11 - 10 / 1 2500 27,8 27
L. Kolle Morten Louis Johnsen L. Kolle Sørlandets Travpark 1 07/11 - 09 / 10 2160 26,8 26
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 1 27/10 - 10 / 3 2140 26,9 54
9 2015: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -14 -1 -0 -0 -6 -47 328
Voje Nido 9 Plass 1 282 322
13 år SVART H v.Moe Odin G. Gundersen Klosterskogen Travbane 5 04/11 - 07 / 8 1700 26,9 g 226
e. Voje Blesa v. Toddy G. Flåten Bjerke Travbane 0 27/10 - 10 / 10 2160 28,4 g 139
Stall Timber G. Flåten Sørlandets Travpark 3 10/10 - 09 / 2 2140 27,1 g 30
G. Gundersen Geir Flåten (T) Å. Tengsareid Färjestad 1 25/9 - 08 / 3 2140 25,0 480
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Kvasnes Sørlandets Travpark 1 12/9 - 07 / 2 2160 27,0 101
10 2016: -12 -1 -0 -1 -3 -42 000 2015: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Jotun 10 Plass 909 283
14 år BRUN V v.Høiby Kongen R. Kruse Bjerke Travbane 0 05/1 - 05 / 1 1609 26,3a 71
e. Høntorp Laila v. Lyngsvarten R. Kruse Momarken Travbane - 27/12 - 03 / 11 1640 g5 ag 87
Marthe Dybdahl Hoff /Askim R. Kruse Bjerke Travbane 1 15/12 - 03 / 5 2100 28,1a 128
R. Kruse Terje Gjerstad R. Kruse Jarlsberg Travbane 6 17/10 - 06 / 8 2609 28,9ag 44
Rød m/hvite ermer, rekl. på hvitt bånd R. Kruse Drammen Travbane 0 28/9 - 04 / 4 1700 28,7a 152
11 2016: -8 -0 -0 -1 -4 -20 000 2015: -17 -0 -5 -2 -1 -75 500
Mjølner Flaks 11 Plass 993 191
14 år HUSKBRUN H v.Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Färjestad 0 02/1 - 09 / 4 2160 29,1 g 252
e. Mjølner Sota v. Mjølner Stjernen T. Borg Klosterskogen Travbane - 27/11 - 10 / 11 2520 dg 194
Team Johnsen J. Blekkan Biri Travbane 4 13/11 - 04 / 2 2100 29,4 56
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 26/10 - 05 / 6 2640 28,4a 39
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Blekkan Bjerke Travbane 0 18/9 - 06 / 9 3160 br 75