<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 12:50 Mønstringsløp
Mønstringsløp
2100 m. Voltestart.
2-årige.
22. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Rudi Augustinu 2100 1 Plass 0
4 år RØD HP v.Gate Open (S)
e. Grace West v. Able Mission (US)
Jeanett Marie Dagsvold /Harstad
G. Kihle
m.blå m/blå ermer,hv.belte,hals&ermr+r
2 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -2 500 2015: -25 -3 -2 -3 -5 -78 000
Nona Hall 2 Plass 132 000
8 år MØRKBR HP v.Banker Hall* (US)
e. Nona Hanover (US) v. Speedy Crown (US)
Team Razehorse
M. Helland Jacob H. Kollerud
gul m/svart h og ermstriper
3 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Muscle Knight 3 Plass 0
2 år MØRKBR H v.Recourse (US)
e. Knight's Mystic v. Black Knight
Rolf Roar Halvorsen /Tønsberg
R. Brandt
rød/hvit skråstripet, logo
4 2016: -1 -0 -1 -0 -0 -19 087 2015: -8 -2 -1 -1 -2 -407 362
Angelina B.R. 4 Plass 1 174 463
9 år MØRKBR HP v.Angus Hall* (US)
e. Fiery Chip (US) v. Pine Chip* (US)
Glenn Syvaldsen-Espen Edvardsen
V. Hop Jan Kristian Waaler (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
5 2013: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2012: -6 -0 -0 -2 -2 -12 500
Ruskeli Odin 2120 1 Plass 15 500
5 år BRUN V v.Moe Odin
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S)
Anita Wergeland /Dalsøyra
K. Malmin Kjell Vidar Braaten (T)
Mørkblå med gul reklame/bånd
6 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Haake Doffen 2 Plass 0
3 år BRUN H v.Lykke Knut L. Kolle Bjerke Travbane 29/12 - 24 / 4 1640 56,7 B
e. Haake Jenta v. Rigel Jo
Knut Haakenstad /Roa
L. Kolle Knut Haakenstad (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
7 2013: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2012: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000
Tordenfaks 3 Plass 5 000
5 år MØRKBR V v.Trø Faks
e. Ulrikke v. Auvin (S)
Jarle Reime /Vigrestad
G. Flåten Hans Gunnar Hogsnes (A)
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
8 2017: -10 -0 -1 -1 -3 -23 251 2016: -5 -0 -1 -1 -2 -24 951
Trons Piril 4 Plass 171 511
9 år SVART V v.Lome Elden K. Ødegaard Bjerke Travbane 29/12 - 25 / 8 1660 01,1 B
e. Trons Britta v. Spang Best
Knut Arne Ødegaard-Fredrik Syverud
K. Ødegaard
blå m/rød bunn.
9 2013: -10 -0 -0 -1 -1 -8 500 2012: -25 -2 -5 -2 -4 -100 000
Horgen Don 5 Plass 108 500
5 år BRUN V v.Spikeld
e. Horgen Laila v. Auvin (S)
Nils Ivar Nordland /Haugesund
H. Nordland
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -1 -2 -2 -27 000
Major Stjernen 6 Plass 162 596
10 år MØRKBR V v.Mentor Mollyn
e. Nebbenes Diva v. Lykke Gutten
Christer Stubberud-Linda Brevik
G. Austevoll Linda Brevik
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re
11 2012: -3 -1 -1 -0 -1 -18 337 2011: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Ulsrud Ulla 7 Plass 18 337
4 år MØRKBR HP v.Åsajerven G. Antonsen Bjerke Travbane 29/12 - 25 / 9 1660 57,8 B
e. Athene Jenta v. Lettvinn
Stall Siste Sjanse
C. Antonsen Jarle Karlsen
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl.
12 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Holter Nanna 8 Plass 0
2 år BRUN HP v.Frigg Mollyn
e. Lykketina v. Elding
Inger Merethe Nordland /Våle
A. Wright Håkon Johannes Nordland (T)
hvit m/grønt /& røde bånd. grønn ermst
13 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ulrik Pilot 9 Plass 0
2 år BRUN V v.Mr. Commissioner (US) J. Olsen Sørlandets Travpark 14/11 - 24 / 2 1640 41,7 g N
e. Ulrika Freja (S) v. Mr. Drew (US)
Jim Roger Olsen /Gvarv
J. Olsen
Grå m/røde ermer, blå kantsøm
14 2012: -3 -3 -0 -0 -0 -44 000 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Applaus 10 Plass 44 000
4 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld
e. Heidi Texa v. Alm Rigel
Stall Glede
P. Midtfjeld Knut Haakenstad (T)
Hvit m/orangee ermer&sidef,blå man,rek