<<< Forrige løp
Start ca kl. 20:50 Mønstringsløp
Mønstringsløp
1640 m. Voltestart.
2-årige.
25. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -5 -1 -0 -1 -0 -23 000 2016: -1 -1 -0 -0 -0 -18 000
Gylden Balder 1640 1 Plass 3 360 155
9 år LYSBRUN H v.H.G. Balder
e. Gylden Perla v. Pajaprins
Bent Olav Wigdal /Vikersund
P. Holtung
rød m/grått sk.stk. seler & ermst.+ re
2 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tellus Blondie 2 Plass 0
2 år GUL HP v.Bokli Eld
e. Blondie Stjerna v. Lannem Sjur
Elin Hong-Erik Volehaugen
O. Mikkelborg Elin Hong
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame
3 2012: -3 -3 -0 -0 -0 -44 000 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Applaus 3 Plass 44 000
4 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld
e. Heidi Texa v. Alm Rigel
Stall Glede
P. Midtfjeld Knut Haakenstad (T)
Hvit m/orangee ermer&sidef,blå man,rek
4 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -15 -1 -1 -2 -2 -74 000
Norheim Jærv 4 Plass 1 997 488
9 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S)
e. Norheim Elle v. Elding
Georg William Sverdrup-Bodil Sælid
T. Solberg Georg William Sverdrup
Blå m/gull seler&stjerner, reklame
5 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -9 -0 -1 -2 -2 -23 000
Gomnes Matrona 5 Plass 23 000
5 år SVART HP v.Alm Viktor
e. Slogum Bris v. Braute
Bjørn Gulbransen /Røyse
H. Holm Bjørn Gulbransen (T)
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
6 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Spang Lilja 6 Plass 94 000
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld
e. Britta v. Barry (S)
Anna Nyborg /Stange
B. Steinseth Ole Tom Nyborg
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl
7 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -22 -0 -1 -3 -7 -39 500
Høiby Jakk 7 Plass 50 000
6 år MØRKBR H v.Ulfrigg
e. Høiby Ann v. Høiby Kongen
Vidar Finsand-Martine Finsand
G. Gundersen Alf Stordal (T)
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
8 2017: -10 -0 -1 -1 -3 -23 251 2016: -5 -0 -1 -1 -2 -24 951
Trons Piril 1660 1 Plass 171 511
9 år SVART V v.Lome Elden
e. Trons Britta v. Spang Best
Knut Arne Ødegaard-Fredrik Syverud
K. Ødegaard Knut Arne Ødegaard (T)
Hvit m/svarte ermer, reklame
9 2012: -3 -1 -1 -0 -1 -18 337 2011: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Ulsrud Ulla 2 Plass 18 337
4 år MØRKBR HP v.Åsajerven
e. Athene Jenta v. Lettvinn
Stall Siste Sjanse
G. Antonsen Jarle Karlsen
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame
10 2013: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2012: -6 -0 -0 -2 -2 -12 500
Ruskeli Odin 3 Plass 15 500
5 år BRUN V v.Moe Odin
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S)
Anita Wergeland /Dalsøyra
K. Malmin Kjell Vidar Braaten (T)
Mørkblå med gul reklame/bånd
11 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Varvi Mollyn 4 Plass 0
2 år SVART HP v.Åsajerven
e. Pia Mollyn v. Pilmin
Tom Granheim /Gjerdrum
K. Johansen Erik Killingmo (T)
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl.
12 2013: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Særpehuldra 5 Plass 2 000
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld
e. Rilitha v. Alm Rigel
Bjørg Merry Johansen /Grålum
J. Mjølnerød Åge Johansen
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
13 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Pilfaksa 6 Plass 0
2 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S)
e. Bråtnes Elin v. Atom Vinter
Anne Marie Nordli-Inge Øyen
M. Helland Anne Marie Nordli
gul m/svart h og ermstriper