<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V75-5
V4-2


Kaldblods 1640 m. Tillegg 20 m ved vunnet 250.000 kr.
3-9-årige hopper 175.000 - 450.000 kr.
Premier: 75.000-37.500-22.500-12.000-8.000-(5.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 1 Duo : 1-12 Trippel : 1-12-7 Plass : 1-12-7

1 2014: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2013: -6 -0 -1 -0 -0 -30 000
Brødsjø Stina 1640 1 Plass 668 500
8 år BRUN HP v.Spikeld V. Hop Forus Travbane 0 11/12 - 08 / 2 2040 32,3 g 426
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten V. Hop Klosterskogen Travbane 5 02/12 - 06 / 9 2100 31,7a 63
Lars O. Romtveit /Skoppum V. Hop Jarlsberg Travbane 6 29/10 - 05 / 12 1609 28,8ag 39
V. Hop Ove Haugland V. Hop Klosterskogen Travbane 1 21/10 - 09 / 15 2120 31,2 60
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 1 29/9 - 04 / 9 1660 27,2 58
2 2012: -17 -0 -0 -0 -5 -12 000 2011: -23 -1 -3 -2 -7 -92 500
Hilderid 2 Plass 353 655
7 år SVART HP v.Lome Elden J. Gaustad Drammen Travbane 3 18/12 - 03 / 4 1700 29,1ag 250
e. Sjanselise v. Braute J. Gaustad Bjerke Travbane 5 08/12 - 05 / 1 1609 28,6a 219
Astrid Marie Gaustad /Trondheim J. Gaustad Drammen Travbane 7 29/11 - 09 / 12 2140 30,9 222
J. Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 14/10 - 04 / 11 2100 30,2a 147
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Momarken Travbane 6 28/9 - 08 / 3 1640 27,1a 293
3 2010: -16 -2 -2 -3 -3 -132 677 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skogli Jenta 3 Plass 186 938
8 år SVART HP v.Spikeld O. Sagholen Drammen Travbane 0 06/12 - 07 / 2 2100 32,8 318
e. Skogli Reza v. Kilde Stjernen D. Aarum Färjestad 6 22/11 - 05 / 1 2140 31,4 97
Tone Skogli Garseg /Båstad D. Aarum Årjäng 3 05/11 - 08 / 2 2160 30,0 112
O. Sagholen Rune Garseg (A) G. Gundersen Klosterskogen Travbane 6 21/10 - 09 / 7 2120 33,0 131
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl G. Gundersen Biri Travbane 0 31/7 - 05 / 3 2100 31,4 656
4 2011: -5 -0 -2 -0 -0 -20 000 2010: -11 -0 -0 -2 -4 -20 500
Marine Stjerne 4 Plass 206 500
6 år BRUN HP v.Lome Elden E. Høitomt Bjerke Travbane 0 16/12 - 05 / 10 1609 31,7a 342
e. Marine Terna v. Marine Svarten E. Høitomt Bjerke Travbane 3 28/10 - 04 / 3 1609 29,2a 112
Bjarne Kvakkestad /Ski K. Ødegaard Momarken Travbane 0 05/10 - 05 / 6 2140 31,8a 284
K. Ødegaard K. Ødegaard Drammen Travbane 3 28/9 - 02 / 1 2100 29,9a 208
blå m/rød bunn. G. Antonsen Bjerke Travbane 6 18/9 - 01 / 2 2100 30,8a 375
5 2011: -2 -0 -0 -0 -1 -8 000 2010: -14 -5 -2 -1 -2 -120 000
Bokli Pia 5 Plass 235 827
8 år BRUN HP v.Bokli Balder A. Stensen Leangen Travbane 1 07/12 - 03 / 4 1640 30,1a 16
e. Gikling Pia v. Pilmin A. Stensen Leangen Travbane 2 22/11 - 02 / 5 1640 27,4a 22
Oddvar A. Gikling-Leif Egil Gikling A. Stensen Jarlsberg Travbane 3 06/11 - 08 / 15 2140 29,4 107
A. Stensen Leif Egil Gikling A. Stensen Biri Travbane 1 01/10 - 02 / 7 2100 29,3a 15
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Leangen Travbane - 20/9 - 09 / 6 1640 g2 a 88
6 2011: -5 -1 -0 -0 -2 -23 000 2010: -6 -1 -1 -0 -3 -40 000
Spiketna 6 Plass 252 400
10 år BRUN HP v.Spikeld O. Østre Klosterskogen Travbane 02/12 - 06 / 12 2100
e. Eldna v. Elding O. Østre Klosterskogen Travbane 1 27/11 - 03 / 4 1700 28,7a 21
Stall Nye Kamala K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 2 12/11 - 09 / 11 2120 31,8 537
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 7 31/10 - 09 / 9 2160 31,0 g 61
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 21/10 - 09 / 12 2120 34,1 52
7 2011: -13 -2 -1 -0 -5 -53 000 2010: -19 -0 -3 -3 -7 -87 500
Nøstemai 7 Plass 322 500
7 år BRUN HP v.Spikeld M. Helland Drammen Travbane 3 29/11 - 09 / 15 2140 30,4 76
e. Nøsteblesa v. Lappe Troll* M. Helland Jarlsberg Travbane 6 12/11 - 09 / 10 2120 32,1 98
Trine Gjersøyen /Spikkestad M. Helland Jarlsberg Travbane 2 29/10 - 05 / 10 1609 28,1a 177
G. Gundersen Trine Gjersøyen M. Helland Klosterskogen Travbane 2 14/10 - 04 / 7 2100 29,4a 56
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Helland Jarlsberg Travbane 4 01/10 - 03 / 13 2120 29,1 104
8 2012: -1 -0 -0 -1 -0 -9 000 2011: -25 -6 -2 -1 -4 -231 000
Lille Grete 1660 1 Plass 601 732
8 år BRUN HP v.Spikeld M. Helland Klosterskogen Travbane 2 20/12 - 02 / 1 2100 30,5a 80
e. Lykkevinna v. Vinningblesen G. Flåten Momarken Travbane 1 14/12 - 03 / 7 2160 31,1 122
Stall Nordisk G. Flåten Drammen Travbane 0 06/12 - 09 / 9 2100 30,9a 233
G. Flåten G. Flåten Momarken Travbane 0 19/10 - 06 / 5 2160 br 197
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Färjestad 6 25/9 - 03 / 5 2180 27,8 1024
9 2011: -5 -0 -0 -1 -1 -25 500 2010: -16 -1 -3 -2 -6 -114 242
Dag Vilja 2 Plass 359 510
9 år BRUN HP v.Moe Odin P. Midtfjeld Momarken Travbane 4 14/12 - 03 / 8 2160 31,7 g 22
e. Dag Riga v. Alm Rigel P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 24/11 - 04 / 6 2160 28,8 404
Jens Ivar Fjellhaug /Skreia P. Midtfjeld Momarken Travbane 1 02/11 - 06 / 7 2140 29,1a 161
P. Midtfjeld Tormod Gretland (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane 3 19/10 - 06 / 2 2140 31,4 477
Hvit m/orangee ermer&sidef,blå man,rek G. Gundersen Färjestad 0 25/9 - 03 / 1 2160 28,8 897
10 2011: -6 -0 -0 -1 -2 -12 000 2010: -28 -3 -5 -5 -13 -274 500
Stumne Saga 3 Plass 364 700
10 år SVART HP v.Spang Best O. Mikkelborg Momarken Travbane 2 14/12 - 03 / 5 2160 31,1 26
e. Slogum Tanja v. Lappe Troll* O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 24/11 - 04 / 7 2160 30,5 g 190
Merete Viksås /Roa O. Mikkelborg Bjerke Travbane 5 10/11 - 04 / 2 2140 28,4 186
O. Mikkelborg Merete Viksås O. Mikkelborg Momarken Travbane 6 19/10 - 06 / 7 2160 31,1 144
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame O. Mikkelborg Bergen Travpark 2 11/9 - 10 / 9 2120 27,5 374
11 2013: -14 -1 -2 -1 -4 -83 000 2012: -19 -3 -1 -1 -6 -159 000
Odin Stjerna 4 Plass 635 305
10 år MØRKBR HP v.Moe Odin K. Malmin Bjerke Travbane 0 24/11 - 04 / 11 2160 31,2 484
e. Alm Robyn v. Braute V. Hop Drammen Travbane 0 28/9 - 04 / 7 1700 29,4a 122
Åse-Margrethe Robøle Øyo /Geilo G. Austevoll Bergen Travpark 4 11/9 - 10 / 8 2120 27,8 g 91
K. Malmin Åse-Margrethe R. Øyo K. Malmin Bjerke Travbane 3 25/8 - 04 / 6 1609 25,6a 140
Mørkblå med gul reklame/bånd G. Austevoll Drammen Travbane 1 14/8 - 02 / 7 2120 28,0 57
12 2011: -3 -0 -1 -1 -0 -43 500 2010: -25 -5 -4 -2 -7 -178 581
Juni Gull 5 Plass 457 125
9 år SVART HP v.Nordli Svarten D. Nilsen Leangen Travbane 2 13/12 - 08 / 1 2140 28,7 572
e. Ryens Gulltora v. Salsnes Troll D. Nilsen Leangen Travbane 5 04/12 - 04 / 8 2140 29,7 1354
Karina Kvikne /Kyrksæterøra J. Blekkan Leangen Travbane 7 28/11 - 09 / 14 2180 30,2 35
J. Blekkan Anne Kvikne-Moe (T) T. Wollebæk Bjerke Travbane 4 03/11 - 02 / 7 2600 30,3a 252
Svart m/grønne&grå ermstriper, reklame J. Blekkan Leangen Travbane 0 20/9 - 04 / 7 1660 27,7 71
13 2012: -14 -0 -1 -1 -1 -10 850 2011: -12 -0 -0 -1 -4 -10 000
Trollmin Jenta 6 Plass 325 219
13 år BRUN HP v.Sjefen E. Høitomt Drammen Travbane 18/12 - 03 / 2 1700
e. Trollmin Frøkna v. Trons Trollmin* K. Ødegaard Momarken Travbane 14/12 - 03 / 3 2140
Anne-Berit B. Pedersen /Harstad G. Austevoll Momarken Travbane 0 07/12 - 03 / 2 1640 30,1ag 78
E. Høitomt Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Bjerke Travbane - 24/11 - 04 / 8 2160 dg 1014
Hvit m/svarte ermer, reklame K. Ødegaard Momarken Travbane 5 02/11 - 06 / 11 2140 30,5a 184
14 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Solør May 7 Plass 333 429
14 år SVART HP v.Bokli Balder K. Johansen Momarken Travbane 3 14/12 - 03 / 4 2160 31,6 58
e. Solør Eli v. Elding K. Johansen Biri Travbane 2 05/12 - 07 / 8 2100 29,7a 240
Stall Elvestad K. Johansen Bjerke Travbane 0 27/10 - 08 / 10 2160 30,6 g 293
K. Johansen Trond Erik Hagen K. Johansen Bjerke Travbane 3 06/10 - 07 / 1 2600 31,2a 94
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Biri Travbane 1 24/9 - 03 / 2 2100 31,5a 127
15 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -10 -0 -1 -1 -2 -25 000
Landås Becca 8 Plass 426 850
10 år BRUN HP v.Pål Even O. Mikkelborg Biri Travbane 0 05/12 - 07 / 1 2100 br a 62
e. Rappkora v. Korbest O. Mikkelborg Biri Travbane 2 26/11 - 08 / 9 2120 31,7 g 27
Lars Birger Stomlien /Dokka O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 10/11 - 05 / 7 1609 29,7ag 106
H. Holm Lars Birger Stomlien O. Mikkelborg Bjerke Travbane 27/10 - 08 / 6 2140
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl O. Mikkelborg Biri Travbane 1 22/10 - 07 / 1 1609 27,1a 44