<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:26 Mønstringsløp
Mønstringsløp
Varmblods 1700 m. Voltestart.
2-årige.
22. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2016: -7 -0 -0 -1 -2 -12 000 2015: -12 -1 -3 -0 -4 -55 500
No More R.B. 1700 1 Plass 271 500
8 år BRUN HP v.Stand Strong* (US)
e. Midnight Queen v. Bicycle
Stall Hellestvedt
J. Barth Jan Erik Barth
grønn m/rødt og grått kryss
2 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -17 -0 -1 -1 -7 -30 500
Just Beauty 2 Plass 62 000
7 år SVART HP v.Staro Showbiz (S)
e. Just Look At Her v. Speedy Tomali (US)
Jens-Kåre Aasen /Porsgrunn
O. Nielsen Jeppe Juel (T)
svart
3 2014: -18 -2 -2 -1 -5 -81 093 2013: -8 -0 -1 -0 -4 -18 500
Ringo Star M. 3 Plass 128 593
6 år MØRKBR V v.Dahir De Prelong* (FR)
e. Lindy's Crath M. v. Lindy's Crown (US)
Lars Raaum-Tom Erik Dahl
A. Heisholt
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame
4 2015: -19 -0 -0 -3 -8 -32 000 2014: -10 -1 -0 -0 -4 -22 000
Prince Moonlight Fun 4 Plass 307 500
7 år BRUN V v.Prince Birchwood L.
e. Funny April v. Myles Hanover (US)
Martine Finsand-Andreas Eikaas
E. Høitomt Rune Hansen
Hvit m/svarte ermer, reklame
5 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Chief Maker 5 Plass 0
2 år BRUN H v.Millmaker G. Forberg Sørlandets Travpark 12/12 - 24 / 1 1640 45,5 g N
e. Super Delice v. Super Nick (US)
Greger Forberg /Tvedestrand
G. Forberg
svart m/oransje stjerne og ermstripe
6 2013: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -23 -0 -5 -2 -9 -75 500
Nyssia Va Bene 6 Plass 103 500
5 år BRUN HP v.Steinlager (S)
e. Nyssia De Lou (FR) v. Goetmals Wood* (FR)
Marian Ovlien /Aurskog
T. Løvseth Ragnar Løvseth
Rød m/hvitt sk.stk.,blå hest
7 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -9 -0 -2 -0 -3 -41 500
Fight On Aristo 7 Plass 188 500
8 år BRUN V v.Stand Strong* (US)
e. Juanita Adel (S) v. Nevele Action (US)
Toyni Amundsen-Mina Amundsen
J. Undem
hvit m/grønt skulderstk./ermer,reklame
8 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -17 -2 -3 -1 -5 -149 000
Eldvinni 1720 1 Plass 229 000
5 år BRUN HP v.Lome Elden
e. Eldfaksa v. Järvsöfaks (S)
Oddbjørn Johansen /Porsgrunn
T. Solberg
Blå m/gull seler&stjerner, reklame
9 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kos Edda 2 Plass 0
2 år BRUN HP v.Kos Knekten G. Austevoll Klosterskogen Travbane 02/12 - 23 / 5 1720 dgpp N
e. Rigel Edda v. Alm Rigel
Odd Arne Aaland /Bø I Telemark
T. Borg Odd Arne Aaland (A)
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl
10 2011: -3 -0 -1 -0 -1 -10 000 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Åsgard Ty 3 Plass 10 000
3 år RØD V v.Qvadrigo (S)
e. Moe Syr v. Spikeld
Torstein Sannes /Gvarv
K. Dalsbotten Torstein Sannes
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek
11 2015: -5 -0 -1 -1 -3 -18 000 2014: -5 -0 -1 -0 -2 -10 000
Gjømle Oda 4 Plass 121 500
7 år SVART HP v.Moe Odin
e. Gjømle Gulli v. Kos Knekten
Ruth Gjømle Tangen-Oddmar Tangen
M. Helland Ruth Gjømle Tangen
gul m/svart h og ermstriper
12 2018: -11 -1 -0 -1 -4 -40 158 2017: -24 -2 -1 -0 -11 -68 500
Aas Balder 5 Plass 237 158
10 år LYSBRUN V v.H.G. Balder
e. Aas Besta v. Spang Best
Jan-Arne Raab /Greåker
V. Hop Asbjørn Rød
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl