<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:45 V5-3
Telemark Hesteeierforening

Kaldblods 2500 m. Tillegg 20 m ved vunnet 60.000 kr., 40 m ved 100.000 kr.
3-15-årige høyest 180.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 1 Duo : 1-7 Trippel : 1-7-11 Plass : 1-7-11

1 2014: -10 -0 -0 -1 -1 -8 000 2013: -10 -0 -1 -1 -3 -27 500
Tekno Viktor 2520 1 Plass 406 500
7 år SVART V v.Lome Elden E. Høitomt Drammen Travbane 1 29/11 - 04 / 4 2500 34,8a 18
e. Landås Jenta v. Nordli Svarten E. Høitomt Bjerke Travbane 4 17/11 - 01 / 11 2160 32,6 101
Kato Magne Bruland /Førde E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 06/11 - 06 / 4 2100 32,7 211
E. Høitomt Kjell Løvdal (T) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 28/10 - 02 / 5 2100
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 23/10 - 01 / 1 2140 33,7 54
2 2012: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -11 -0 -0 -0 -2 -5 500
Rau Eld 2 Plass 104 350
7 år RØD V v.Bokli Eld A. Berås Sørlandets Travpark 12/12 - 20 / 4 2160 36,9 g P
e. Siljanmolly v. Garpin O. Østre Sørlandets Travpark - 07/11 - 06 / 15 2160 dg 379
Stall Flaten V. Tjomsland Sørlandets Travpark - 31/10 - 09 / 4 2140 dg 114
J. Undem Aake Johnsen V. Tjomsland Forus Travbane 26/10 - 05 / 4 1600
hvit m/grønt skulderstk./ermer,reklame M. Helland Sørlandets Travpark 5 23/10 - 05 / 1 2140 30,8 g 603
3 2013: -7 -0 -0 -0 -1 -4 201 2012: -12 -1 -0 -1 -5 -30 719
Skogbryn Harry 3 Plass 135 115
12 år BRUN V v.Dalar T. Horpestad Årjäng 0 18/9 - 04 / 2 2660 35,1 g 185
e. Venger Tora v. Elding G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 08 / 12 1700 32,8 g 315
Elin Berg /Kråkerøy G. Austevoll Bjerke Travbane 0 14/5 - 04 / 2 2100 32,1ag 215
G. Austevoll Jul-Erik Skjærvengen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 03/5 - 01 / 1 1700 31,2ag 59
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re C. Antonsen Bjerke Travbane 19/4 - 02 / 10 2100
4 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -4 -1 -0 -2 -0 -44 000
Fruttis Jo 4 Plass 136 616
9 år BRUN V v.Rigel Jo M. Helland Bjerke Travbane 5 08/12 - 04 / 9 2140 33,7 100
e. Tutti Frutti v. Alm Svarten M. Helland Klosterskogen Travbane 1 21/10 - 07 / 3 1700 30,9 163
Dagmar Ellingsen /Ulefoss M. Helland Åmål 7 08/10 - 01 / 3 1680 30,0a 67
M. Helland Dagmar Ellingsen M. Helland Bjerke Travbane 2 22/9 - 01 / 9 2140 31,8 376
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Biri Travbane 0 04/9 - 08 / 5 2100 33,0 r 162
5 2011: -7 -0 -0 -1 -4 -18 500 2010: -19 -1 -2 -1 -8 -72 601
Vesle Marte 2540 1 Plass 125 003
10 år BRUN HP v.Lykke Gutten G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 10/12 - 02 / 5 2100 32,1 140
e. Dale Vesla* v. Alm Kvik M. Tangen Bjerke Travbane 0 10/11 - 03 / 4 2100 34,6ag 123
Marita Helle Tangen M. Tangen Momarken Travbane 2 26/10 - 07 / 7 2140 31,7a 512
V. Hop Marita Helle Tangen (A) V. Hop Bjerke Travbane 0 08/9 - 01 / 14 2160 33,0 g 157
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl C. Antonsen Jarlsberg Travbane 28/8 - 05 / 7 2100
6 2015: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -10 -0 -0 -0 -2 -6 000
Ariladden 2 Plass 438 500
13 år BORKET V v.Slogum Bjørn J. Gaustad Klosterskogen Travbane - 25/11 - 06 / 8 2100 dg a 49
e. Skarjenta v. Reitlappen J. Gaustad Jarlsberg Travbane 6 22/10 - 05 / 12 1609 29,6ag 81
Harald Inge Hagen-Kjetil Sørensen J. Gaustad Momarken Travbane 3 28/9 - 07 / 11 2640 29,8a 69
J. Gaustad J. Gaustad Drammen Travbane 1 21/9 - 05 / 10 2100 30,7a 51
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 12/9 - 05 / 5 2609 32,3ag 31
7 2011: -6 -0 -0 -1 -1 -6 000 2010: -21 -2 -4 -2 -7 -111 500
Ranlem Tor 3 Plass 156 700
8 år LYSBRUN V v.Mjølner Kvikk T. Solberg Sørlandets Travpark 0 12/12 - 07 / 5 1609 31,7ag 235
e. Smihåg Pia v. Dublan T. Solberg Sørlandets Travpark 0 07/11 - 04 / 1 1609 br ag 113
Jan Erik Isaksen /Kristiansand S T. Solberg Sørlandets Travpark 0 31/10 - 09 / 14 2160 31,4 g 59
T. Solberg Steinar Paulsen C. Antonsen Sørlandets Travpark 3 23/10 - 05 / 6 2160 29,9 310
Blå m/gull seler&stjerner, reklame N. Repstad Sørlandets Travpark 0 03/10 - 08 / 11 2180 dist g 259
8 2012: -6 -0 -0 -0 -3 -6 000 2011: -11 -0 -1 -0 -2 -14 163
Spik Sjefen 4 Plass 168 163
11 år SVART V v.Sjefen O. Østre Drammen Travbane 5 06/12 - 07 / 1 2100 32,3 244
e. Spik Lynga v. Lyngsvarten O. Østre Jarlsberg Travbane 0 19/11 - 03 / 10 2120 30,8 g 233
Per K. Runden /Skarnes B. Steinseth Jarlsberg Travbane 0 08/10 - 06 / 6 2609 32,7a 257
O. Østre Per K. Rundén O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 30/9 - 04 / 10 2100 30,6ag 92
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame H. Holm Drammen Travbane 5 31/8 - 04 / 8 2100 31,3a 75
9 2017: -10 -0 -1 -0 -3 -16 843 2016: -10 -0 -0 -0 -7 -16 489
Kolnes Germa* 5 Plass 381 413
11 år SVART HP v.Alm Viktor G. Stenberg Klosterskogen Travbane 6 27/11 - 07 / 12 2140 32,7 2092
e. Germa v. Elding G. Stenberg Momarken Travbane 0 20/11 - 06 / 6 1600 30,0a 663
Sverige G. Stenberg Jarlsberg Travbane 7 06/11 - 08 / 3 2120 31,3 195
G. Flåten Inger-Alice Tengesdal (A) G. Stenberg Bjerke Travbane 12 19/9 - 05 / 12 2100 31,7a 1234
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Stenberg Bjerke Travbane 4 05/9 - 01 / 3 2100 30,0a 228
10 2012: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2011: -21 -0 -1 -1 -9 -41 500
Mellem Stjerna 6 Plass 208 000
9 år MØRKBR HP v.Elding J. Gaustad Klosterskogen Travbane 27/11 - 07 / 9 2100
e. Lønsvoll Dokka v. Pilmin V. Hop Klosterskogen Travbane 6 25/11 - 06 / 11 2100 31,8ag 118
Bjarne Steinsholt /Skien D. Dalen Klosterskogen Travbane - 15/11 - 06 / 5 1700 dg a 183
T. Borg Bjarne Steinsholt J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 06/11 - 08 / 9 2140 30,6 g 701
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl H. Holm Klosterskogen Travbane 3 21/10 - 09 / 13 2120 32,2 227
11 2013: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2012: -9 -0 -1 -1 -3 -21 000
Fin Morild 7 Plass 194 000
11 år MØRKBR HP v.Røder C. Antonsen Drammen Travbane 4 18/12 - 08 / 15 2140 32,3 420
e. Ild v. Elding C. Antonsen Drammen Travbane 2 06/12 - 07 / 4 2100 31,6 200
Anette Dobloug Talbot /Sande I Vestfold C. Antonsen Klosterskogen Travbane - 27/11 - 07 / 10 2140 dg 418
C. Antonsen Anette Dobloug Talbot (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 19/11 - 03 / 11 2120 30,8 88
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Jarlsberg Travbane 5 06/11 - 08 / 2 2120 30,6 g 121
12 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -15 -0 -1 -1 -8 -37 000
Bø Katinka 8 Plass 140 550
11 år SVART HP v.Vital Pil M. Helland Jarlsberg Travbane 0 03/12 - 04 / 8 1609 br a 224
e. Bø Tina v. Sølv Don F. Hamre Klosterskogen Travbane 3 25/11 - 06 / 1 2100 31,2a 313
Andres Hegna /Bø I Telemark M. Helland Drammen Travbane 6 09/11 - 01 / 11 2100 32,7a 113
F. Hamre Andres Hegna M. Helland Jarlsberg Travbane 0 08/10 - 06 / 1 2609 32,4a 233
Delt mørkblå/lysblå, reklame M. Helland Jarlsberg Travbane 6 10/9 - 04 / 1 2100 30,0a 110
13 2013: -3 -0 -0 -0 -2 -4 500 2012: -17 -2 -3 -0 -9 -80 500
Stumne Sirius 9 Plass 322 250
10 år SVART V v.Minpil S. Egeli Sørlandets Travpark 2 12/12 - 02 / 11 2180 33,3 30
e. Slogum Siva v. Elding S. Egeli Sørlandets Travpark 2 21/11 - 09 / 13 2160 30,9 g 457
Linn-Kristine Homme /Kristiansand S S. Egeli Sørlandets Travpark 2 14/11 - 02 / 1 2140 35,3 164
S. Homme Arild Berås (T) A. Berås Sørlandets Travpark 0 07/11 - 06 / 10 2160 31,8 g 256
Mørkblå m/røde mansj,belte&krage,rekl S. Birkeland Sørlandets Travpark 0 31/10 - 09 / 6 2160 34,7 g 167
14 2012: -6 -0 -1 -1 -2 -21 500 2011: -16 -2 -1 -0 -4 -52 000
Engas Tingeling 10 Plass 183 900
9 år BRUN HP v.Dalar T. Borg Jarlsberg Travbane - 10/12 - 02 / 3 2100 dg 158
e. Skrims Terna v. Øylan J. Brenden Klosterskogen Travbane 0 27/11 - 07 / 7 2140 33,5 g 505
Inger Lise Solheim Engen /Reistad J. Brenden Jarlsberg Travbane 3 12/11 - 02 / 12 2620 33,9 g 91
J. Brenden Inger Lise S. Engen (T) I. Engen Drammen Travbane - 26/10 - 02 / 10 2100 g6 a 47
Hvit m/blå&svarte ermer+sidefelt, rekl E. Schie Jarlsberg Travbane 01/10 - 03 / 6 2100