<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:15 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2012: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2011: -5 -0 -0 -0 -0 -0
Not Busch Avenue (DK) 2100 1 Plass 8 538
7 år BRUN V v.Goetmals Wood* (FR) L. Kolle Bjerke Travbane 0 07/10 - 03 / 2 2100 br ag 388
e. Eclipse Avenue (DK) v. Victor Victor* (US) M. Nyløkken Jarlsberg Travbane 20/8 - 21 / 5 2100 22,6 P
Helge Olav Asphaug /Bø I Telemark J. Juel Bjerke Travbane 0 05/8 - 03 / 6 2100 dist ag 241
J. Juel Kjell Vidar Braaten (T) J. Juel Klosterskogen Travbane 26/7 - 04 / 8 2100
Beige,grønt sk.stk&seler,røde kant+rek K. Malmin Bjerke Travbane - 22/7 - 03 / 7 2100 dg a 223
2 2013: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Thai Jasmine 2 Plass 21 000
6 år BRUN HP v.Shogun Lobell* (US) C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 29/10 - 22 / 4 2100 dgpp N
e. Thai Orchid v. Speedy Somolli (US)
Knut B. Herbjørnrød /Melsomvik
C. Engebråthen
Grå m/burgunder ermer, rekl.
3 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Match Ball Rex (IT) 3 Plass 191 197
8 år MØRKBR V v.Varenne* (IT) K. Haugstad Halmstad 0 25/1 - 05 / 1 1644 16,1a 67
e. C.R. Kay Suzie* (US) v. Royal Troubador* (US) K. Haugstad Åby 4 19/12 - 02 / 1 2140 17,6a 26
Frode Larsen-Marianne Frostrud K. Haugstad Halmstad 3 05/12 - 01 / 1 2144 16,8a 17
E. Høitomt Yvonne Stage Lange K. Haugstad Jägersro 1 10/11 - 02 / 1 2140 18,4 22
Hvit m/svarte ermer, reklame K. Haugstad Kalmar 1 23/10 - 01 / 1 2140 18,0 24
4 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0
H.G. Balder 2120 1 Plass 2 739 572
10 år MØRKBR H v.Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 0 12/3 - 07 / 12 1609 24,3a 435
e. Simir v. Ilmin V. Hop Bjerke Travbane 2 02/2 - 09 / 12 2140 25,8 97
John Hasle-Frode Lahaug /Lomen V. Hop Bjerke Travbane 1 23/1 - 04 / 6 2100 25,7a 29
P. Kristiansen John Hasle V. Hop Bjerke Travbane 5 21/11 - 06 / 1 2100 25,8a 74
rød m/blå og hvit ermring + reklame V. Hop Sørlandets Travpark 3 06/10 - 06 / 5 2140 23,3 92
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Solmøy Åse 2 Plass 237 056
10 år BRUN HP v.H.G. Balder H. Nordland Jarlsberg Travbane 22/10 - 20 / 5 2120 45,9 B
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel
Stall Frønes
H. Nordland
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl
6 2017: -12 -0 -0 -0 -2 -9 000 2016: -19 -0 -0 -1 -9 -36 000
Skogly Prinsen 3 Plass 432 500
11 år SVART V v.Elding G. Flåten Jarlsberg Travbane - 01/10 - 01 / 3 2100 dg 61
e. Storsjø Dubla v. Dublan A. Sjoner Leangen Travbane 08/2 - 21 / 5 2160 38,7 g P
Adrian Valstad Hagmann /Askim N. Brækken Leangen Travbane 23/2 - 21 / 3 2140 46,2 g P
G. Flåten N. Brækken Leangen Travbane 15/12 - 23 / 7 2140 dgpp N
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame N. Brækken Leangen Travbane 17/11 - 21 / 2 2140 47,1 B
7 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stein Rapp 4 Plass 0
5 år BRUN V v.Åsrapp T. Glittum Jarlsberg Travbane 26/11 - 20 / 7 2120 46,8 g N
e. Tranmælstjerna v. Braute G. Gundersen Bjerke Travbane 12/5 - 22 / 2 2140 dgpp N
Hans Landsverk /Gransherad G. Gundersen Jarlsberg Travbane 12/3 - 20 / 13 2120 45,8 g N
T. Glittum Hans Landsverk A. Mehla Jarlsberg Travbane 05/3 - 20 / 13 2120 42,6 N
Hvit m/grønne ermer/sidef., rekl. G. Austevoll Klosterskogen Travbane 18/2 - 22 / 5 2120 dgpp N