<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:35 V5-1


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m ved vunnet 12.000 kr.
3-15-årige høyest 22.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 3 Duo : 3-11 Trippel : 3-11-14 Plass : 3-11-14

1 2016: -6 -0 -0 -0 -5 -15 500 2015: -15 -0 -0 -1 -6 -22 500
Løkki Vilma 2100 1 Plass 327 250
9 år LYSBRUN HP v.H.G. Balder V. Kals Klosterskogen Travbane 0 15/11 - 01 / 13 2120 39,7 g 369
e. Steana v. Helmin Rigel K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 4 14/10 - 01 / 1 2100 37,6 g 99
Vilde Mari Kals /Gjerstad J. Undem Klosterskogen Travbane 5 04/10 - 01 / 2 2100 37,5 g 50
V. Kals J. Undem Sørlandets Travpark 25/4 - 23 / 5 2140 48,6 g P
Turkis,svart sidef.&underarm,sv.emblem J. Undem Sørlandets Travpark 06/12 - 25 / 3 1640 58,0 B
2 2011: -2 -1 -1 -0 -0 -21 000 2010: -3 -0 -0 -2 -0 -7 500
Todd Eld 2 Plass 28 500
6 år BRUN V v.Lome Elden A. Stensen Biri Travbane 0 15/10 - 04 / 3 2100 35,3 g 258
e. Rokne Mai v. Lykkebron* A. Stensen Biri Travbane 3 24/9 - 01 / 14 2120 37,9 102
Kristian Versto-Ragnhild Sølberg G. Gundersen Klosterskogen Travbane 3 09/9 - 01 / 6 2100 35,9 293
E. Høitomt Kjell Teigen (B) G. Gundersen Drammen Travbane 31/8 - 21 / 4 2120 37,5 P
Hvit m/svarte ermer, reklame B. Garberg Leangen Travbane 0 22/12 - 01 / 2 2140 br 250
3 2017: -8 -0 -2 -1 -0 -28 000 2016: -13 -0 -1 -0 -4 -17 000
Gylden Kongen 3 Plass 352 500
10 år BRUN V v.Elding T. Borg Jarlsberg Travbane 1 26/11 - 07 / 2 2609 35,9a 85
e. Gylden Perla v. Pajaprins V. Hop Biri Travbane 6 05/11 - 01 / 15 2120 35,8 52
Uno Gjerstad /Harstad V. Hop Momarken Travbane 3 26/10 - 01 / 10 2160 36,6 g 58
V. Hop Bent Olav Wigdal (A) P. Sem Jarlsberg Travbane 5 17/10 - 01 / 3 2100 35,1 g 69
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl P. Sem Drammen Travbane 15/3 - 21 / 2 2100 44,5 P
4 2012: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000 2011: -8 -3 -2 -0 -1 -67 720
Tara 4 Plass 82 720
7 år SVART HP v.Bokli Eld G. Austevoll Bjerke Travbane 6 18/11 - 02 / 8 1609 32,0a 170
e. Tilia v. Friggbest E. Høitomt Bjerke Travbane 0 03/11 - 07 / 7 2160 br 103
Roy Håkerud-Marius Eng Håkerud /Brumunddal G. Austevoll Biri Travbane 5 22/10 - 08 / 10 2120 33,8 165
G. Austevoll Roy Håkerud A. Stensen Momarken Travbane 0 05/10 - 03 / 11 2140 37,8a 78
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re E. Høitomt Momarken Travbane 2 14/9 - 08 / 1 2140 37,1 g 160
5 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -15 -0 -1 -1 -7 -29 000
Huldre Arthur 5 Plass 74 500
9 år MØRKBR V v.Steinsvad Eld G. Flåten Jarlsberg Travbane 6 26/11 - 07 / 8 2609 38,9ag 189
e. Huldre Molly v. Mentor Mollyn G. Flåten Klosterskogen Travbane 04/11 - 02 / 12 2100
Team Løve T. Borg Jarlsberg Travbane 4 29/10 - 01 / 10 2120 36,7 268
G. Flåten G. Flåten Drammen Travbane 4 11/10 - 01 / 8 2100 36,5 233
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 09/9 - 01 / 3 2100 37,9 g 346
6 2011: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2010: -7 -1 -1 -1 -3 -28 000
Holen Frøkna 2120 1 Plass 30 000
11 år SVARTBRUN HP v.Spang Best M. Helland Sørlandets Travpark 3 07/11 - 02 / 7 2140 34,9 136
e. Nesse Il v. Ilmin M. Helland Sørlandets Travpark 4 31/10 - 02 / 4 2160 33,9 g 122
Beate Risholt-Camilla Risholt /Rykene M. Helland Klosterskogen Travbane - 21/10 - 01 / 5 2100 dg a 29
M. Helland Camilla Risholt M. Helland Sørlandets Travpark 2 10/10 - 01 / 4 2180 33,3 31
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Sørlandets Travpark 1 26/9 - 01 / 3 2140 34,3 47
7 2011: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2010: -12 -0 -0 -3 -5 -22 500
Gjømle Elli 2 Plass 24 500
6 år RØD HP v.Bokli Eld M. Helland Jarlsberg Travbane 6 22/10 - 03 / 4 2100 35,8 g 311
e. Prikke v. Slått Pil M. Helland Jarlsberg Travbane 0 08/10 - 02 / 1 2100 34,7a 159
Ruth Gjømle Tangen-Oddmar Tangen M. Helland Jarlsberg Travbane - 28/5 - 02 / 4 2100 dg 181
G. Gundersen Ruth Gjømle Tangen M. Helland Jarlsberg Travbane 3 21/5 - 04 / 5 2100 34,6 264
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 13/5 - 01 / 11 2140 35,7 g 107
8 2010: -3 -1 -0 -0 -1 -16 000 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stjerne Troj 3 Plass 16 000
3 år MØRKBR V v.Elding T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 16/9 - 05 / 11 2100 br a 40
e. Søyset Betty v. Sjefen T. Wollebæk Biri Travbane 5 27/8 - 01 / 15 2120 35,0 g 18
Oddbjørn Johansen-Torfinn Rummelhof T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 16/8 - 07 / 2 2100 34,0 20
T. Solberg T. Solberg Klosterskogen Travbane 26/7 - 23 / 5 2120 34,9 g P
Blå m/gull seler&stjerner, reklame
9 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -14 -2 -0 -2 -5 -47 238
Røstekongen 4 Plass 318 418
10 år MØRKBR H v.Røste Bo* (S) P. Arvesen Momarken Travbane 0 30/11 - 08 / 2 2140 35,9ag 141
e. Høiby Lena v. Høiby Kongen P. Arvesen Momarken Travbane 0 09/11 - 04 / 1 2660 br g 456
Cathrine Andersen-Aila Larsen Kvam P. Arvesen Sørlandets Travpark 5 31/10 - 02 / 2 2160 34,0 210
P. Arvesen I. Melby Momarken Travbane 12/10 - 01 / 3 2140
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Bjerke Travbane 0 06/10 - 04 / 3 2140 34,8 623
10 2012: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -10 -0 -1 -1 -2 -15 000
Låhne Teddy 5 Plass 33 500
9 år BRUN V v.Friggbest E. Kristiansen Jarlsberg Travbane 19/11 - 22 / 8 2120 39,2 g P
e. Klingilita v. Elding G. Flåten Bjerke Travbane - 13/9 - 08 / 10 2160 dg 451
Ellen K. Låhne Kristiansen /Andebu G. Flåten Drammen Travbane 0 15/6 - 09 / 4 2520 dist g 665
T. Borg Ellen K. Låhne Kristiansen (A) T. Borg Jarlsberg Travbane 4 05/6 - 04 / 4 2100 33,7a 424
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Jarlsberg Travbane - 26/5 - 03 / 9 2100 dg a 653
11 2011: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -10 -0 -1 -3 -2 -24 500
Petpino 6 Plass 26 500
7 år M.BRUN V v.Mentor Mollyn E. Knutsen Klosterskogen Travbane 4 25/11 - 05 / 9 2100 35,1a 353
e. Freidi v. Alm Rigel E. Knutsen Bjerke Travbane 0 18/11 - 02 / 10 1609 32,7ag 135
Ernst-Petter Knutsen /Flesberg E. Knutsen Bjerke Travbane 4 03/11 - 07 / 2 2140 36,5 300
E. Knutsen E. Knutsen Klosterskogen Travbane 3 21/10 - 01 / 9 2100 35,0a 162
burgunder m/blå e.p.k. i blå hestesko. E. Knutsen Klosterskogen Travbane - 14/10 - 01 / 7 2120 dg 176
12 2014: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -14 -1 -2 -0 -4 -41 000
Tysvær Mai 7 Plass 226 500
8 år MELL.BR. HP v.Alm Viktor V. Hop Klosterskogen Travbane 6 25/11 - 05 / 7 2100 35,3ag 49
e. Sølv Mai v. Lyngsvarten L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 14/10 - 01 / 10 2120 34,9 g 160
May Kristin S. Hagen-Runar Hagen M. Helland Klosterskogen Travbane 0 04/10 - 01 / 7 2120 36,8 g 156
L. Kolle Runar Hagen M. Helland Klosterskogen Travbane 09/9 - 01 / 12 2100
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl M. Helland Jarlsberg Travbane 3 03/9 - 01 / 13 2120 35,3 258
13 2011: -17 -0 -1 -0 -6 -21 500 2010: -13 -0 -1 -0 -6 -21 500
Akilles 8 Plass 43 000
10 år BRUN V v.Moe Odin T. Borg Klosterskogen Travbane 0 25/11 - 05 / 3 2100 36,1a 62
e. Tyra Vinter v. Atom Vinter T. Borg Bjerke Travbane - 03/11 - 07 / 6 2160 dg 144
Arne Vittersø /Tjodalyng T. Borg Klosterskogen Travbane 2 21/10 - 01 / 1 2100 34,8a 73
C. Antonsen Geir Kihle (T) T. Borg Jarlsberg Travbane 4 01/10 - 01 / 8 2120 33,9 130
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. T. Borg Sørlandets Travpark 4 26/9 - 01 / 8 2160 34,6 g 297
14 2016: -5 -0 -2 -0 -0 -21 000 2015: -9 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hvalstad Hugin 9 Plass 306 500
10 år MØRKBR V v.Røste Bo* (S) F. Hansen Klosterskogen Travbane 0 25/11 - 05 / 1 2100 35,7ag 178
e. Tårån v. Elding G. Austevoll Momarken Travbane 3 02/11 - 02 / 2 2140 34,3a 165
Bente Lage /Nesøya G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 21/10 - 01 / 10 2100 36,0ag 99
G. Stenberg Torstein Laupsa G. Austevoll Momarken Travbane 4 05/10 - 03 / 2 2140 36,1ag 76
Svart m/lysblå ermstr/mansj/reklame G. Stenberg Klosterskogen Travbane 6 16/9 - 05 / 9 2100 35,4ag 656
15 2011: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2010: -6 -0 -0 -0 -3 -8 000
Juster 10 Plass 26 000
5 år RØD V v.Prins Juventus K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 4 26/11 - 02 / 1 1609 32,7ag 340
e. Svinta v. Toddy K. Kvasnes Sørlandets Travpark - 07/11 - 02 / 1 2140 dg 207
Kristine Kvasnes /Vigrestad E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 21/10 - 01 / 7 2100 35,4ag 72
K. Kvasnes Geir Flåten (T) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 01/10 - 21 / 8 2100 36,2 P
M.blå m/gullbelte, mansj, krage + rekl E. Kristiansen Leangen Travbane 0 14/12 - 03 / 1 2140 41,1 g 55