<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:00 DD-2
V75-7
V4-4
J.K. Realfsens Minneløp/ Otra Norge AS

Kaldblods 2500 m. Tillegg 20 m ved vunnet 500.000 kr., 40 m ved 800.000 kr.
3-15-årige høyest 1.200.000 kr.
Premier: 75.000-37.500-22.500-12.000-8.000-(5.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 1 Duo : 1-12 Trippel : 1-12-5 Plass : 1-12-5

1 2017: -9 -0 -1 -1 -1 -15 647 2016: -16 -0 -1 -1 -5 -42 191
Torpa Glad* 2500 1 Plass 1 412 661
13 år MELL.BR. V v.Spikeld L. Kolle Sørlandets Travpark 1 07/11 - 09 / 10 2160 26,8 26
e. Balerina v. Barry (S) L. Kolle Bjerke Travbane 1 27/10 - 10 / 3 2140 26,9 54
Sverige L. Kolle Färjestad 5 25/9 - 08 / 5 2140 25,8 97
L. Kolle Morten Louis Johnsen L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 16/9 - 07 / 9 1700 27,0 22
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 28/8 - 04 / 5 2100 25,8 31
2 2013: -8 -0 -1 -2 -4 -33 500 2012: -17 -0 -3 -2 -4 -55 891
Skogbryn Svarten 2 Plass 845 859
10 år SVART H v.Alm Svarten G. Antonsen Bjerke Travbane 3 17/11 - 02 / 7 2100 27,8ag 27
e. Venger Tora v. Elding C. Antonsen Bjerke Travbane 1 03/11 - 02 / 4 2600 29,1a 21
Frode Akselsen /Holmestrand C. Antonsen Sørlandets Travpark 6 23/10 - 09 / 1 2140 28,4 g 76
C. Antonsen C. Antonsen Jarlsberg Travbane 2 17/10 - 06 / 12 2609 27,3a 30
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Klosterskogen Travbane 1 04/10 - 09 / 1 1700 26,6a 94
3 2017: -3 -0 -1 -1 -0 -17 000 2016: -15 -1 -2 -3 -6 -72 500
Komnes Judo 3 Plass 947 225
13 år BRUN V v.Spikeld A. Ødegaard Momarken Travbane 1 09/11 - 04 / 4 2740 31,0 53
e. Sambas Stjerna v. Alm Rigel J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 27/10 - 10 / 1 2140 29,3 g 287
Anette Erga /Orre J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 13/10 - 06 / 9 2100 26,6a 185
T. Solberg Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 05/10 - 08 / 10 1640 27,7ag 231
Blå m/gull seler&stjerner, reklame J. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 22/9 - 05 / 6 2100 28,4ag 176
4 2017: -7 -0 -0 -1 -1 -10 000 2016: -10 -0 -1 -2 -4 -35 500
Pedrus 4 Plass 1 167 000
12 år BRUN H v.Bokli Eld G. Austevoll Biri Travbane 1 13/11 - 08 / 7 2120 28,5 g 35
e. Steinsvad Il v. Ilmin G. Austevoll Drammen Travbane 1 26/10 - 05 / 9 2100 26,7a 32
Ole Fr. Desserud-Kjell Rustand G. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 17/10 - 06 / 2 2609 27,2a 58
G. Gundersen Ole Fr. Desserud G. Gundersen Drammen Travbane 4 28/9 - 04 / 12 1700 28,2a 437
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 28/8 - 04 / 4 2100 27,0 g 440
5 2012: -10 -0 -0 -0 -5 -19 000 2011: -17 -1 -2 -4 -5 -87 000
Kos K. 2520 1 Plass 899 500
13 år SVART V v.Eng Svarten L. Kolle Sørlandets Travpark 4 14/11 - 08 / 1 2140 28,7 63
e. Kos Jenta v. Troll Jahn L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 04/11 - 07 / 9 1700 26,3 287
Therese Sinding-Hans Petter Spydslaug O. Wassberg Forus Travbane 4 19/10 - 09 / 6 2060 26,7 128
E. Høitomt Arne Glamsland V. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 10/10 - 09 / 9 2140 26,7 237
Hvit m/svarte ermer, reklame L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 01/10 - 06 / 11 2100 25,9a 153
6 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skibber 2 Plass 961 629
13 år BRUN H v.Moe Odin E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 19/11 - 06 / 8 2100 25,1a 57
e. Skiberg Stjerna v. Tori Stjernen* E. Gravdal Klosterskogen Travbane 1 04/11 - 07 / 2 1700 26,1 71
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Jarlsberg Travbane 1 22/10 - 07 / 3 2100 26,5ag 115
E. Gravdal K. Kvasnes Momarken Travbane 1 21/9 - 01 / 10 2180 26,7 r 42
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl R. Klausen Jarlsberg Travbane 10/9 - 21 / 5 2100
7 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -2 -0 -2 -42 333
Ara Faks 3 Plass 1 167 963
14 år SVART V v.Järvsöfaks (S) O. Sagholen Biri Travbane 2 13/11 - 04 / 5 2100 29,4 225
e. Ara Tulla v. Atom Vinter O. Sagholen Bjerke Travbane 5 03/11 - 04 / 12 1609 27,1a 207
Morten Solbrekke-Hilde Solbrekke O. Sagholen Momarken Travbane 2 26/10 - 05 / 3 2640 28,9a 37
O. Sagholen John Morten Solbrekke M. Andersson Arvika 5 02/10 - 06 / 2 2120 25,8 g 58
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 4 18/9 - 06 / 10 3160 29,0 520
8 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -6 500 2016: -16 -4 -1 -2 -5 -235 000
Tin Tveiten 4 Plass 2 546 054
11 år MØRKBR H v.Sjefen K. Malmin Biri Travbane 6 13/11 - 04 / 12 2120 28,7 305
e. Tun Kari v. Kos Knekten K. Malmin Bjerke Travbane 0 27/10 - 10 / 11 2160 28,7 327
Kåre Refsland-Edvard Lindalen K. Malmin Bjerke Travbane 7 19/9 - 12 / 9 2600 27,3a 155
K. Malmin Edvard Lindalen K. Malmin Bjerke Travbane 2 05/9 - 04 / 7 2600 28,7a 29
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Östersund 2 08/8 - 03 / 1 2140 26,2a 69
9 2011: -6 -0 -1 -0 -0 -10 000 2010: -15 -2 -0 -1 -4 -45 000
Druasel 5 Plass 663 500
10 år BRUN V v.Spikeld T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 04/11 - 07 / 1 1700 28,0 g 68
e. Drusella v. Korbest K. Knutsen Forus Travbane - 19/10 - 01 / 8 2080 dg 34
Arnt Henry Hølland /Bø I Telemark T. Solberg Sørlandets Travpark 7 10/10 - 09 / 8 2140 28,3 107
Å. Tengsareid Arnt Henry Hølland T. Solberg Sørlandets Travpark 1 26/9 - 08 / 2 2140 26,4 104
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Knutsen Sørlandets Travpark 3 12/9 - 07 / 4 2160 27,4 167
10 2012: -12 -0 -0 -1 -5 -18 500 2011: -17 -1 -2 -3 -5 -66 000
Gann Pål* 6 Plass 841 674
12 år BRUN H v.Pål Even A. Berås Sørlandets Travpark 1 14/11 - 08 / 5 2140 28,4 37
e. Steinsvann Mari v. Braute A. Berås Bjerke Travbane 7 27/10 - 10 / 8 2160 28,0 431
Sverige A. Berås Forus Travbane 0 19/10 - 09 / 7 2060 29,5 g 85
A. Berås A. Berås Sørlandets Travpark 0 10/10 - 09 / 1 2140 br 45
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Färjestad 0 25/9 - 08 / 8 2160 26,9 g 375
11 2016: -8 -0 -0 -1 -4 -20 000 2015: -17 -0 -5 -2 -1 -75 500
Mjølner Flaks 7 Plass 993 191
14 år HUSKBRUN H v.Järvsöfaks (S) J. Blekkan Biri Travbane 4 13/11 - 04 / 2 2100 29,4 56
e. Mjølner Sota v. Mjølner Stjernen J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 26/10 - 05 / 6 2640 28,4a 39
Team Johnsen J. Blekkan Bjerke Travbane 0 18/9 - 06 / 9 3160 br 75
T. Borg Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 6 28/8 - 04 / 8 2120 25,5 257
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 5 16/8 - 09 / 2 2100 28,0a 52
12 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2015: -9 -0 -2 -0 -3 -25 000
Rokne Eld 8 Plass 1 573 249
12 år SVART H v.Lome Elden A. Stensen Biri Travbane 5 13/11 - 04 / 13 2120 28,7 122
e. Rokne Lill v. Haakesjur A. Stensen Bjerke Travbane 4 27/10 - 10 / 6 2160 27,1 77
Kristian Versto-Torill Grønhaug A. Stensen Biri Travbane 2 15/10 - 08 / 11 2120 26,8 41
A. Stensen Kjell Teigen (B) T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 01/10 - 06 / 10 2100 25,2a 41
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Bjerke Travbane 0 18/9 - 06 / 14 3180 28,8 152
13 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -2 044 2015: -8 -0 -0 -1 -3 -12 880
Tapio* 9 Plass 813 324
13 år MØRKBR V v.Nordli Svarten E. Killingmo Biri Travbane 1 13/11 - 04 / 1 2100 28,3 217
e. Petra v. Dublan E. Killingmo Bjerke Travbane 6 03/11 - 04 / 10 1609 27,3a 178
Sverige E. Killingmo Momarken Travbane 3 26/10 - 05 / 10 2640 29,0a 87
P. Midtfjeld Erik Killingmo (T) E. Killingmo Bjerke Travbane 3 13/10 - 06 / 6 2100 25,8a 230
Hvit m/orangee ermer&sidef,blå man,rek G. Gundersen Momarken Travbane 3 05/10 - 08 / 6 1640 26,3a 77
14 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ramstad Eld 2540 1 Plass 1 487 262
15 år SVART H v.Lome Elden J. Gaustad Bergen Travpark 0 16/10 - 05 / 5 1600 23,1a 559
e. Tida v. Alm Svarten J. Gaustad Leangen Travbane 0 09/10 - 04 / 15 2680 27,1 62
Erik Johansen /Lunde J. Gaustad Biri Travbane 2 04/9 - 06 / 3 2100 25,4a 36
J. Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 07/8 - 10 / 5 2120 24,9 45
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 5 24/7 - 09 / 11 2609 23,8ag 277
15 2015: -5 -0 -0 -0 -3 -8 000 2014: -13 -0 -1 -1 -2 -53 000
Horgen Kinge 2 Plass 1 370 221
13 år BRUN V v.Spang Best V. Paltto Sørlandets Travpark 1 21/11 - 04 / 8 2180 28,6 32
e. Horgen Sara v. Korbest H. Holm Biri Travbane 0 13/11 - 04 / 15 2120 29,1 146
Veronica Paltto /Tønsberg H. Holm Biri Travbane 6 22/10 - 06 / 9 2100 26,0 g 274
H. Holm Magne Nilsen (A) H. Holm Biri Travbane 1 15/10 - 08 / 12 2120 26,7 42
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl J. Gaustad Jarlsberg Travbane 5 01/10 - 06 / 12 2100 25,6a 43