<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V75-2
V5-4


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m ved vunnet 40.000 kr.
3-15-årige 20.000 - 80.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-5.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 10 Duo : 10-6 Trippel : 10-6-9 Plass : 10-6-9

1 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -7 000
Eddablesa 2140 1 Plass 138 500
14 år SVARTBRUN HP v.Troll Kos O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 2 15/11 - 09 / 5 1700 33,5a 52
e. Eddalill v. Friggbest O. Mikkelborg Biri Travbane 29/10 - 02 / 11 2100
Jens Heia /Bygland K. Malmin Jarlsberg Travbane 2 22/10 - 03 / 7 2100 35,2 360
K. Malmin Elisabeth Eide E. Eide Klosterskogen Travbane 14/10 - 20 / 1 2100 40,2 P
Mørkblå med gul reklame/bånd E. Høitomt Bjerke Travbane 0 06/10 - 04 / 9 2160 35,6 g 240
2 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -19 -0 -1 -0 -6 -20 548
Valle Tora* 2 Plass 227 930
8 år SVART HP v.Lome Kongen M. Helland Bjerke Travbane 3 17/11 - 04 / 2 1640 32,0 274
e. Altora v. Alm Svarten G. Gundersen Momarken Travbane 2 26/10 - 02 / 3 1640 32,4 g 148
Sverige M. Helland Drammen Travbane 6 19/10 - 02 / 12 1700 32,7a 383
G. Gundersen Thor O. Mikalsen M. Helland Bjerke Travbane 0 06/10 - 04 / 15 2160 33,8 g 306
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Helland Bjerke Travbane 2 22/9 - 08 / 6 2160 33,9 203
3 2014: -9 -0 -0 -1 -2 -10 000 2013: -26 -0 -0 -2 -7 -30 680
Skøylill 3 Plass 190 653
9 år SVART HP v.Ravn Jahn E. Schem Bjerke Travbane 0 17/11 - 04 / 1 1640 br g 39
e. Sindy Linn v. Lykke Gutten V. Hop Jarlsberg Travbane 3 22/10 - 03 / 10 2120 34,7 g 27
Stall Skøy E. Schem Momarken Travbane 1 12/10 - 01 / 2 2140 31,9a 116
E. Schem E. Schem Biri Travbane 7 01/10 - 04 / 1 2100 33,4 g 57
Mørkblå med sølvgrå ermer + reklame E. Schem Bjerke Travbane 3 09/9 - 02 / 1 1609 31,4ag 142
4 2018: -9 -0 -0 -0 -3 -16 930 2017: -8 -0 -0 -0 -2 -7 000
Løset Elden 4 Plass 501 930
13 år BRUN V v.Lome Elden B. Alm Biri Travbane 15/10 - 04 / 15 2100
e. Løset Blesa v. Løset Kongen B. Alm Momarken Travbane 3 12/10 - 01 / 8 2140 33,7a 198
Berit Tveter Alm /Gjøvik A. Nordheim Momarken Travbane 3 28/9 - 02 / 3 2140 34,4a 144
B. Alm B. Alm Biri Travbane 0 03/9 - 03 / 9 1620 dist g 153
hvit m/lilla t B. Alm Bjerke Travbane 4 12/8 - 02 / 6 1609 31,7ag 211
5 2011: -8 -0 -0 -1 -4 -21 765 2010: -19 -1 -2 -2 -4 -55 061
Skaffer Even 2160 1 Plass 110 406
7 år SVART V v.Pål Even K. Johansen Biri Travbane 0 13/11 - 06 / 7 2120 33,7 395
e. Skaffer Tia v. Metsgar K. Johansen Biri Travbane 05/11 - 07 / 13 2100
Grim Amrud /Fåvang A. Sveen Biri Travbane - 29/10 - 08 / 1 2100 g5 a 78
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 4 15/10 - 02 / 10 2600 34,3 125
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl B. Steinseth Bjerke Travbane 2 07/10 - 01 / 9 1609 30,3a 428
6 2015: -8 -0 -0 -1 -3 -16 000 2014: -10 -0 -1 -1 -4 -31 500
Engtun Blesen 2 Plass 350 000
9 år BRUNSVART H v.Steinsvad Eld V. Hop Biri Travbane 0 01/5 - 04 / 13 2120 br 128
e. Gulheim Vesla v. Minpil E. Høitomt Bjerke Travbane 1 15/4 - 02 / 1 1609 31,3a 21
Arne Bjerkely /Jevnaker E. Høitomt Bjerke Travbane 1 07/4 - 02 / 5 2140 31,2 31
L. Kolle Arne Bjerkely E. Høitomt Bjerke Travbane 3 24/3 - 01 / 1 2140 33,7 47
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 4 17/2 - 08 / 10 2160 33,7 59
7 2014: -8 -0 -1 -2 -2 -21 500 2013: -2 -1 -0 -0 -0 -15 000
Lia Oda 3 Plass 174 500
9 år RØD HP v.Moe Odin G. Flåten Bjerke Travbane 0 17/11 - 04 / 12 1660 33,7 116
e. Anne Viktoria v. Toddy G. Flåten Drammen Travbane 3 02/11 - 02 / 11 1700 32,8a 111
Hanne Mette Simonsen /Neslandsvatn G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 22/10 - 03 / 11 2120 34,2 66
G. Flåten G. Flåten Drammen Travbane 2 11/10 - 07 / 1 2100 33,3a 72
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 5 04/10 - 04 / 5 2100 33,9a 67
8 2012: -14 -0 -0 -3 -3 -26 837 2011: -17 -0 -4 -1 -4 -43 500
Spik Viktor 4 Plass 167 837
7 år BRUN V v.Spikeld N. Brækken Leangen Travbane 2 25/10 - 03 / 9 1640 36,0a 13
e. Mediaas Jerka v. Troll Jahn N. Brækken Leangen Travbane 1 27/9 - 03 / 2 2140 29,4a 18
Stall Kvikne-Moe N. Brækken Leangen Travbane 3 20/9 - 02 / 12 1640 29,1a 14
N. Brækken N. Brækken Bergen Travpark 6 11/9 - 05 / 8 2100 32,9 48
blå m/grått sk.stykke, reklame N. Brækken Leangen Travbane 1 30/8 - 04 / 5 1609 30,9a 39
9 2016: -8 -0 -0 -0 -2 -7 000 2015: -20 -0 -1 -1 -4 -26 500
Stumne Sindy 5 Plass 299 000
10 år BRUN HP v.Pål Even G. Austevoll Drammen Travbane 5 16/11 - 02 / 2 2100 33,3ag 73
e. Slogum Støva v. Ilmin G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 21/10 - 07 / 10 1700 31,8 g 66
Geir Trygve Trones-Lene Trones T. Borg Bjerke Travbane 3 07/10 - 01 / 6 1609 30,5a 141
G. Austevoll Karoline Krogh-Hanssen (T) G. Austevoll Momarken Travbane 4 21/9 - 04 / 3 2140 31,4ag 141
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re T. Borg Klosterskogen Travbane 0 03/9 - 02 / 9 1700 32,8ag 160
10 2014: -5 -0 -0 -0 -3 -8 000 2013: -13 -2 -0 -1 -6 -72 604
Vorset Martin 6 Plass 285 104
8 år BRUN V v.Elding T. Solberg Biri Travbane 2 13/11 - 06 / 1 2100 31,8 72
e. Tranmælspila v. Dublan T. Solberg Bjerke Travbane 1 20/10 - 10 / 6 2160 31,2 64
Jostein Grønnesby /Melhus T. Solberg Bjerke Travbane 1 06/10 - 04 / 1 2140 31,7 27
T. Solberg Lars O. Romtveit (T) Y. Gaustad Klosterskogen Travbane 5 09/9 - 02 / 7 2100 34,0a 66
Blå m/gull seler&stjerner, reklame G. Austevoll Klosterskogen Travbane 6 10/6 - 05 / 4 2100 34,3ag 67
11 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -21 -3 -1 -2 -9 -82 600
Briskeby Elden 7 Plass 303 562
9 år SVART V v.Spikeld T. Solberg Bjerke Travbane 2 29/9 - 04 / 1 1640 29,3 54
e. Briskeby Jenta v. Rappfot T. Solberg Sørlandets Travpark 0 24/7 - 08 / 1 2140 br g 94
Gro Rosseland-Øystein Espenes T. Solberg Momarken Travbane 6 10/7 - 08 / 3 2140 32,8 46
E. Høitomt Lars O. Romtveit (T) T. Solberg Bjerke Travbane 5 16/6 - 07 / 4 1640 30,5 g 19
Hvit m/svarte ermer, reklame T. Solberg Bjerke Travbane 2 02/6 - 02 / 3 1640 29,8 32
12 2011: -9 -0 -1 -0 -1 -12 000 2010: -13 -1 -1 -1 -4 -69 000
Fjellkos Viktor 8 Plass 81 000
4 år SVART H v.Alm Viktor M. Helland Bjerke Travbane 3 17/11 - 01 / 14 2160 31,9 177
e. Fjellkosa v. Kos Knekten M. Helland Bjerke Travbane 2 03/11 - 07 / 5 2160 33,6 94
Ole Christian Lie /Skotselv M. Helland Klosterskogen Travbane 28/10 - 02 / 6 2100
M. Helland Knut Endre Lie (T) M. Helland Sørlandets Travpark 4 23/10 - 01 / 6 2160 33,6 g 169
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Klosterskogen Travbane 0 04/10 - 04 / 3 2100 34,9ag 288
13 2014: -5 -0 -0 -0 -1 -2 500 2013: -36 -1 -1 -4 -6 -102 641
Kremlinn 9 Plass 458 904
11 år BRUN HP v.Krembest W. Hestad Bjerke Travbane - 17/11 - 04 / 11 1660 dg r 986
e. Temlinn v. Alm Hadar G. Gundersen Sørlandets Travpark 0 23/10 - 05 / 2 2140 33,5 g 328
Wenche Hestad /Slitu W. Hestad Bjerke Travbane 0 14/10 - 04 / 6 2100 33,7ag 168
W. Hestad W. Hestad Bjerke Travbane 6 15/9 - 08 / 6 2160 34,3 rg 101
Rød m/hvit sirkel, svarte ermer/hv.man W. Hestad Biri Travbane 4 04/9 - 08 / 2 2100 31,0 715
14 2015: -9 -0 -0 -0 -2 -6 436 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Turboson* (S) 10 Plass 371 765
11 år SVARTBRUN V v.Turbo Rigel* O. Mikkelborg Biri Travbane - 13/11 - 06 / 13 2120 dg 506
e. Ulla Hulteby* (S) v. Verner* (S) N. Holm Momarken Travbane 6 26/10 - 07 / 2 2140 34,7ag 45
Sverige O. Mikkelborg Biri Travbane 15/10 - 02 / 1 2600
O. Mikkelborg Jerry Nilsson (A) O. Mikkelborg Drammen Travbane 5 11/10 - 07 / 12 2100 34,0ag 43
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame O. Mikkelborg Momarken Travbane 05/10 - 04 / 5 2140
15 2016: -10 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -9 -0 -1 -1 -1 -16 000
Næskvikk 11 Plass 295 500
10 år HUSKBRUN V v.Lome Elden T. Borg Biri Travbane 4 13/11 - 06 / 9 2120 31,7 g 343
e. Frøken Amalie v. Bork Rigel T. Wollebæk Biri Travbane 0 15/10 - 02 / 3 2600 dist g 13
Mariann Erga Tjøtta /Bryne T. Borg Bjerke Travbane 0 18/9 - 04 / 1 2140 33,1 g 58
T. Borg Olaf Sæthre T. Borg Biri Travbane 2 04/9 - 08 / 4 2100 30,7 72
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Jarlsberg Travbane 4 16/7 - 05 / 8 2120 30,3 184