<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:40 V75-3
V5-5
Oaks Revansje, k.bl.
Oaks Revansje, k.bl.
Kaldblods 1600 m. Autostart.
4-årige hopper.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 5 Duo : 5-10 Trippel : 5-10-7 Plass : 5-10-7

1 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -3 -0 -0 -1 -1 -9 000
Ulsrud Sara 1600 1 Plass 209 155
7 år SVART HP v.Moe Odin Ø. Ruttenborg Jarlsberg Travbane 0 12/11 - 09 / 2 2100 34,0 183
e. Movik Paja v. Pajaprins Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 05/9 - 03 / 9 2100 29,7ag 170
Stall U.R.S. Ø. Ruttenborg Drammen Travbane - 14/8 - 06 / 1 1700 dg a 143
Ø. Ruttenborg Bjørn Ruttenborg (T) Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 1 28/7 - 07 / 3 2100 28,9a 144
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 2 10/7 - 06 / 6 1640 29,8 130
2 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -24 -1 -4 -1 -7 -88 500
Lomepia 2 Plass 444 500
7 år M.BRUN HP v.Elding R. Wiig Bergen Travpark 3 07/10 - 09 / 8 2140 30,0 61
e. Lomepila v. Åsrapp E. Høitomt Bjerke Travbane 11 19/9 - 05 / 9 2100 29,4a 343
Ole Andreas Sunde /Sand E. Høitomt Bjerke Travbane 2 05/9 - 02 / 8 2100 29,1a 85
T. Solberg Ole Andreas Sunde (A) E. Høitomt Drammen Travbane 4 14/8 - 06 / 12 1700 26,8a 431
Blå m/gull seler&stjerner, reklame E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 07/8 - 08 / 11 2120 29,1 128
3 2012: -12 -1 -1 -1 -2 -46 584 2011: -14 -2 -2 -0 -3 -147 000
Tangen Mari 3 Plass 739 084
8 år SVART HP v.Lome Kongen Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 31/10 - 04 / 6 2180 27,9 32
e. Tangen Eli v. Elding Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 5 19/9 - 05 / 1 2100 28,7a 27
Gustav Larsen /Lindesnes Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 1 05/9 - 02 / 6 2100 28,3a 11
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Drammen Travbane 1 14/8 - 06 / 6 1700 25,7a 22
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Forus Travbane 3 26/7 - 01 / 10 1600 26,0a 64
4 2010: -14 -0 -1 -3 -4 -59 798 2009: -12 -3 -1 -3 -4 -141 611
Edelstjærna* (S) 4 Plass 201 409
4 år BRUN HP v.Hallsta Lotus* (S) J. Persson Umeå 0 05/11 - 02 / 5 2180 32,2 16
e. Lykke Vesla* v. Elding J. Persson Dannero - 13/10 - 07 / 5 2140 dg 42
Sverige J. Persson Dannero 2 06/10 - 04 / 13 2680 29,6 148
J. Persson U. Eriksson Bergsåker 3 01/10 - 06 / 3 1640 27,7 398
blå med gult kryss. J. Persson Bjerke Travbane 0 05/9 - 02 / 4 2100 29,6ag 194
5 2011: -1 -0 -0 -0 -1 -4 332 2010: -13 -7 -2 -1 -2 -762 415
Eldsiri* 5 Plass 1 582 116
7 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) U. Ohlsson Umeå 4 05/11 - 07 / 4 2140 27,9 54
e. Stjernesiri v. Elding U. Ohlsson Gävle 3 04/10 - 07 / 4 1640 24,6a 95
Sverige U. Ohlsson Bjerke Travbane 1 19/9 - 05 / 2 2100 28,1a 17
U. Ohlsson Jan-Olov Persson (T) U. Ohlsson Bjerke Travbane 1 05/9 - 03 / 8 2100 28,5a 14
svart med hvite seler, todelte ermer U. Ohlsson Östersund 2 08/8 - 02 / 7 2140 27,9a 15
6 2017: -10 -0 -1 -0 -3 -16 843 2016: -10 -0 -0 -0 -7 -16 489
Kolnes Germa* 6 Plass 381 413
11 år SVART HP v.Alm Viktor G. Stenberg Jarlsberg Travbane 7 06/11 - 08 / 3 2120 31,3 195
e. Germa v. Elding G. Stenberg Bjerke Travbane 12 19/9 - 05 / 12 2100 31,7a 1234
Sverige G. Stenberg Bjerke Travbane 4 05/9 - 01 / 3 2100 30,0a 228
G. Stenberg Inger-Alice Tengesdal (A) G. Stenberg Jarlsberg Travbane 1 28/8 - 05 / 2 2100 32,2 462
Svart m/lysblå ermstr/mansj/reklame G. Stenberg Jarlsberg Travbane 2 20/8 - 05 / 1 2100 31,9 622
7 2010: -6 -1 -0 -1 -2 -76 464 2009: -11 -2 -4 -1 -3 -178 749
Moa Mollyn* (S) 7 Plass 255 213
6 år FUKS HP v.Moe Odin Å. Lindgren Romme 0 05/9 - 04 / 1 1640 29,6a 57
e. Riga Mollyn* v. Alm Rigel D. Aarum Drammen Travbane 6 14/8 - 06 / 10 1700 27,3a 66
Sverige D. Aarum Momarken Travbane 0 10/7 - 06 / 15 1680 28,2 75
D. Aarum Åke Lindgren (A) D. Aarum Bjerke Travbane 3 15/5 - 08 / 13 2180 28,9 81
Lysblå, m.blå stolpe & l.blå ermr+rek D. Aarum Bjerke Travbane 1 21/4 - 01 / 10 1680 27,6 42
8 2014: -10 -1 -2 -1 -5 -244 500 2013: -24 -3 -3 -4 -10 -325 500
Sylv Spika 8 Plass 1 307 000
8 år SVART HP v.Alm Viktor T. Gudmestad Sørlandets Travpark 3 31/10 - 04 / 2 2140 29,4 g 34
e. Kap Spika v. Spikeld T. Gudmestad Forus Travbane 3 02/10 - 07 / 2 2570 30,0 311
Tormod Gudmestad /Nærbø T. Gudmestad Bjerke Travbane 4 19/9 - 05 / 4 2100 28,6a 449
E. Høitomt Tormod Gudmestad (A) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 05/9 - 03 / 1 2100 28,9a 35
Hvit m/svarte ermer, reklame T. Gudmestad Drammen Travbane 2 14/8 - 06 / 2 1700 26,7a 552
9 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -20 -0 -3 -1 -7 -76 854
Alvine S.K. 9 Plass 368 510
9 år HUSKBRUN HP v.Alm Viktor K. Johansen Drammen Travbane 7 02/11 - 02 / 12 1700 33,4a 228
e. Spikelin v. Spikeld K. Johansen Klosterskogen Travbane 0 21/10 - 07 / 11 1700 33,2 g 46
Per Olav Kristiansen-Laila Kristiansen K. Johansen Bjerke Travbane 3 13/10 - 08 / 11 1640 29,2 290
K. Johansen A. Stensen Biri Travbane 5 01/10 - 04 / 6 2120 32,3 176
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Bjerke Travbane 16/9 - 04 / 3 1609
10 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -1 -1 -0 -4 -143 152
Vill Dina 10 Plass 952 245
11 år SVART HP v.Elding N. Brækken Leangen Travbane 3 25/10 - 08 / 8 1640 32,6a 155
e. Salsnes Vilja v. Viljesterk J. Blekkan Östersund 5 08/10 - 01 / 2 2140 29,1 95
Arnstein Syrstad Mo-Terje Skjetne G. Austevoll Bjerke Travbane 7 19/9 - 05 / 8 2100 29,0ag 600
G. Austevoll Arnstein Syrstad Mo G. Austevoll Bjerke Travbane 4 05/9 - 02 / 5 2100 29,2a 61
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 07/8 - 08 / 5 2120 29,0 48
11 2010: -13 -3 -0 -3 -5 -380 856 2009: -13 -2 -3 -4 -3 -249 307
Horgen Bente 11 Plass 630 163
4 år BRUN HP v.Elding G. Gundersen Bjerke Travbane 0 10/11 - 04 / 9 2160 28,6 g 191
e. Rydnings Stjerna v. Troll Jahn G. Gundersen Momarken Travbane 4 19/10 - 06 / 9 2180 29,9 72
Stall Hafstein G. Gundersen Bjerke Travbane 3 19/9 - 05 / 3 2100 28,3a 82
G. Gundersen Per Dave Holtung (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 1 05/9 - 01 / 5 2100 29,5a 15
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Drammen Travbane 0 14/8 - 06 / 11 1700 27,4a 65