<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:00 V5-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m ved vunnet 27.000 kr.
3-15-årige høyest 50.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 4 Duo : 4-7 Trippel : 4-7-2 Plass : 4-7-2

1 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -14 -0 -1 -1 -7 -27 000
Tor Odin 2140 1 Plass 48 500
10 år BRUN V v.Moe Odin V. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 14/11 - 01 / 5 2160 37,1 34
e. Skjeggemay v. Almsbrun A. Berås Sørlandets Travpark 0 31/10 - 02 / 1 2160 35,0 81
Jarle Karlsen /Mandal A. Berås Sørlandets Travpark 3 10/10 - 01 / 5 2180 33,6 g 29
V. Tjomsland Jarle Karlsen (A) T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 04/10 - 01 / 6 2120 36,3 46
Gull m/røde ermer, sidefelt, reklame Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 26/9 - 01 / 11 2160 34,2 209
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Anka 2 Plass 241 500
14 år BRUN HP v.Troll Kos T. Borg Sørlandets Travpark 2 07/11 - 02 / 4 2140 33,9 145
e. Mai Borka v. Bork Rigel T. Borg Sørlandets Travpark 3 31/10 - 02 / 5 2160 33,7 124
Odd Isaksen /Arendal T. Borg Klosterskogen Travbane 2 14/10 - 01 / 9 2120 35,0 164
T. Borg Odd Isaksen A. Mehla Klosterskogen Travbane 6 04/10 - 01 / 8 2120 36,7 g 56
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl A. Berås Sørlandets Travpark 0 26/9 - 01 / 10 2160 35,4 g 51
3 2012: -19 -1 -0 -0 -5 -31 500 2011: -10 -0 -0 -2 -4 -21 000
Holt Gleda 3 Plass 69 000
7 år SVART HP v.Schuvar O. Østre Klosterskogen Travbane - 15/11 - 09 / 3 1700 dg a 169
e. Aumina v. Auvin (S) O. Østre Sørlandets Travpark 0 07/11 - 02 / 5 2140 br g 324
Sigbjørn Baann /Sannidal C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 22/10 - 03 / 2 2100 37,2 g 151
O. Østre Sigbjørn Baan C. Antonsen Jarlsberg Travbane 5 08/10 - 02 / 11 2100 34,4a 415
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame V. Tjomsland Sørlandets Travpark - 03/10 - 07 / 1 2140 dg 406
4 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -10 -0 -0 -1 -2 -12 048
Kile Sjefen 2160 1 Plass 240 252
10 år SVART V v.Sjefen T. Solberg Sørlandets Travpark 1 07/11 - 02 / 9 2160 32,2 16
e. Kile Turid v. Lappe Troll* T. Solberg Sørlandets Travpark 1 31/10 - 02 / 6 2160 32,5 14
Catrine Kristiansen Winge /Lunde T. Solberg Sørlandets Travpark 2 03/10 - 07 / 2 2140 33,5 g 19
T. Solberg Hans Marius W. Dahle T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 09/9 - 01 / 1 2100 35,1 25
Blå m/gull seler&stjerner, reklame E. Høitomt Sørlandets Travpark 08/8 - 23 / 4 2140 38,1 P
5 2012: -3 -0 -0 -1 -1 -6 000 2011: -9 -1 -1 -1 -3 -38 750
Budals Snippen 2 Plass 92 250
10 år SVART H v.Nordli Svarten T. Storemyr Sørlandets Travpark 2 31/10 - 07 / 4 1609 31,4a 38
e. Myr Stjerna v. Lyngsvarten T. Storemyr Sørlandets Travpark 0 11/7 - 02 / 8 2160 br rg 60
Tom Otto Storemyr-Øystein Storemyr T. Storemyr Sørlandets Travpark 3 20/6 - 01 / 7 1660 32,3 g 115
T. Storemyr T. Storemyr Sørlandets Travpark 3 23/5 - 05 / 13 2160 32,3 237
blå m/blå stjerne på gult bånd T. Storemyr Sørlandets Travpark 4 25/4 - 07 / 11 1660 31,3 g 613
6 2013: -13 -0 -0 -3 -3 -22 000 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bufjells Duracell 3 Plass 88 500
8 år BRUN HP v.Spikeld E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 14/11 - 04 / 3 2140 35,9 122
e. Movik Paja v. Pajaprins T. Solberg Sørlandets Travpark 3 31/10 - 07 / 5 1609 32,8a 62
Monica Farsjø /Helle E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 08/10 - 05 / 2 2100 33,0 212
G. Mikkelsen Monica Farsjø T. Solberg Bjerke Travbane 0 01/9 - 04 / 9 2160 33,8 488
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Gundersen Drammen Travbane 6 17/8 - 02 / 7 2100 36,7a 116
7 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -22 -4 -2 -1 -3 -277 000
Brenne Svarta 4 Plass 569 500
9 år SVART HP v.Lome Elden J. Brenne Bjerke Travbane 3 03/11 - 08 / 1 1640 32,1 197
e. Gullterna v. Haakesjur J. Brenne Momarken Travbane 26/10 - 02 / 5 1640
Åsmund Degnes /Ørje J. Brenne Biri Travbane 5 22/10 - 03 / 1 2100 32,7ag 332
E. Høitomt Vidar Asgeir Brenne J. Brenne Momarken Travbane 4 05/10 - 04 / 7 2140 34,7ag 202
Hvit m/svarte ermer, reklame J. Brenne Bjerke Travbane 0 16/9 - 04 / 8 1609 31,7a 383
8 2011: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2010: -11 -0 -2 -1 -6 -30 000
Aribella 5 Plass 52 000
9 år SVART HP v.Mentor Mollyn K. Sele Forus Travbane 6 16/11 - 01 / 5 2060 34,7 g 289
e. Ariella v. Jettetor K. Sele Forus Travbane 26/10 - 09 / 5 2040
Ansgar Egeland /Kvinesdal V. Hop Sørlandets Travpark 6 23/10 - 07 / 1 2140 32,1 245
A. Egeland A. Egeland Sørlandets Travpark 7 26/9 - 02 / 3 2140 33,9 g 374
hvit m/blått sk.stk,belte & mansj. blå K. Sele Forus Travbane 3 14/9 - 09 / 9 2080 32,4 g 347
9 2014: -10 -1 -3 -2 -3 -69 214 2013: -9 -2 -3 -2 -1 -72 000
Tøv Sjura 6 Plass 351 964
11 år RØD HP v.Braute G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 26/9 - 02 / 7 2160 33,4 373
e. Vesle Kira v. Bork Rigel T. Solberg Sørlandets Travpark 0 06/6 - 02 / 5 2140 br 889
Tone Merete Pettersen /Brøstadbotn N. Lervik Sørlandets Travpark 23/5 - 22 / 5 2160 37,2 P
M. Odderstøl Sandra Bondestad (P) Ø. Kruse Harstad Travpark 0 22/12 - 03 / 2 2060 43,8 g 64
Svart m/rødt bånd/ermf.,hvit søm J. Stillerud Harstad Travpark 3 22/10 - 07 / 2 2040 36,8a 72
10 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Neslands Tyra 7 Plass 37 500
6 år MØRKBR HP v.Spikeld Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 31/10 - 07 / 2 1609 32,9ag 31
e. Nesland's May v. Lykkebron* A. Mehla Jarlsberg Travbane 5 22/10 - 03 / 12 2120 34,8 142
Thea Stige Strandskogen /Porsgrunn F. Hamre Sørlandets Travpark 3 03/10 - 07 / 10 2160 32,7 277
Å. Tengsareid Trond Helge Strandskogen M. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 09/9 - 02 / 1 2100 34,1a 44
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 23/8 - 03 / 3 1700 32,1a 117
11 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 8 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos A. Berås Sørlandets Travpark 0 31/10 - 07 / 7 1609 35,6ag 42
e. Lex Nina v. Bork Rigel A. Berås Sørlandets Travpark 0 25/7 - 05 / 5 1609 33,0ag 112
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 21/6 - 03 / 3 2100 35,0ag 29
A. Berås G. Gundersen Klosterskogen Travbane 1 10/6 - 05 / 3 2100 31,8a 85
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Sørlandets Travpark 5 23/5 - 02 / 12 2160 33,0 679