<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:12 DD-1
V5-4


Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 100.000 kr. med høyest 300 poeng.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 12 Duo : 12-7 Trippel : 12-7-11 Plass : 12-7-11

1 2011: -2 -1 -0 -0 -1 -53 000 2010: -16 -1 -4 -0 -5 -82 000
Digital Invention (S) 2100 1 Plass 162 000
6 år RØD HP v.Super Photo Kosmos* (US) B. Duestad Jarlsberg Travbane 6 29/10 - 07 / 2 2100 20,2ag 48
e. Mai Tai* (S) v. Tibur (FR) B. Duestad Sørlandets Travpark 0 24/7 - 07 / 4 2140 16,5a 281
Stall Dig In II M. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 14/7 - 04 / 1 2100 16,6a 51
L. Kolle Per Ivar Sjøblom M. Høitomt Biri Travbane 2 02/7 - 04 / 12 2100 16,8a 183
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Drammen Travbane - 22/6 - 01 / 2 2100 g8 a 27
2 2010: -6 -1 -0 -0 -4 -21 349 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Heaven's Eye* (S) 2 Plass 77 365
9 år BRUN HP v.Utini* (S) C. Jepson Färjestad 5 25/10 - 10 / 1 1660 16,2 554
e. Melody Arabella* (S) v. Valorama's Pride (US) C. Wengefelt Åmål 5 08/10 - 07 / 1 2500 19,4 352
Sverige P. Nilsen Arvika 6 02/10 - 09 / 3 2100 19,0a 422
C. Jepson Victoria Roos (A) M. Jakobsson Åmål - 10/9 - 05 / 3 2100 dg 85
sølvfarget/mørkeblå. M. Hultman Årjäng 20/8 - 91 / 3 2140 20,1 P
3 2011: -11 -2 -0 -0 -4 -50 000 2010: -25 -1 -0 -2 -9 -46 500
Ara Sund 3 Plass 132 000
8 år BRUN HP v.Ideal Sund* (S) P. Enholm Jarlsberg Travbane 0 29/10 - 07 / 10 2100 21,3a 375
e. Ara v. Eric Kosmos (US) C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 0 04/10 - 03 / 4 2100 20,4a 338
Renee Wendelborg /Våle C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 20/9 - 01 / 5 2100 20,5a 267
O. Mikkelborg Renee Wendelborg C. Engebråthen Bjerke Travbane 6 05/8 - 04 / 1 1609 15,9a 168
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame L. Kolle Momarken Travbane 27/7 - 02 / 10 1640
4 2013: -9 -0 -0 -0 -1 -3 000 2012: -18 -0 -2 -0 -5 -25 500
Eck Legendary K. 4 Plass 182 500
7 år BRUN V v.Legendary Lover K.* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 21/10 - 01 / 6 2100 19,0a 220
e. Phantomina v. Moment Of Magic* (US) G. Austevoll Momarken Travbane 05/10 - 20 / 4 2140 23,0 P
Roar Rennesvik /Nyborg G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 09/9 - 03 / 8 2100 br ag 78
G. Austevoll O. Wassberg Bergen Travpark 26/8 - 23 / 1 2100 20,8 g P
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re L. Hauge Bergen Travpark 12/8 - 20 / 3 2100 br g N
5 2011: -7 -0 -0 -0 -2 -5 772 2010: -19 -0 -1 -1 -5 -23 970
Tom Tom 5 Plass 103 242
9 år BRUN V v.Tom Pedro O. Brenden Drammen Travbane 7 26/10 - 01 / 3 1700 18,6a 414
e. Candy Bar v. Incredible Nevele (US) G. Gundersen Drammen Travbane 0 11/10 - 04 / 6 1700 19,8a 153
Leif Brenden /Skotterud G. Gundersen Bjerke Travbane 7 15/9 - 07 / 9 2160 19,0 773
O. Brenden Leif Brenden O. Brenden Bjerke Travbane 0 19/8 - 02 / 11 2100 19,5a 665
Svart/oransje skrådelt O. Brenden Bjerke Travbane 0 05/8 - 04 / 6 1609 br ag 413
6 2011: -11 -0 -0 -1 -1 -6 500 2010: -5 -0 -0 -0 -3 -7 000
Forza Bella 6 Plass 85 000
7 år BRUN HP v.Gentle Star* K. Johansen Bjerke Travbane 5 14/10 - 01 / 1 1609 17,6a 245
e. La Piu Bella (S) v. J.R. Broline* (US) K. Johansen Drammen Travbane 05/10 - 21 / 2 2100 21,4 P
Silje Ovenstad-Pernille Ovenstad O. Olsen Drammen Travbane 7 11/1 - 07 / 9 1700 19,8a 904
K. Johansen Morten Ovenstad E. Brenden Drammen Travbane 0 22/12 - 04 / 5 1700 dist ag 338
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. E. Brenden Jarlsberg Travbane 0 27/11 - 05 / 12 1609 19,2a 924
7 2011: -1 -0 -1 -0 -0 -7 000 2010: -11 -1 -2 -0 -6 -43 000
Set Me Free 7 Plass 100 000
7 år BRUN V v.Mr. Flirt* (US) M. Høitomt Biri Travbane - 03/9 - 04 / 5 1609 g0 ag 404
e. Strategy v. Brisco Hanover (US) K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 5 23/8 - 01 / 2 1700 17,1a 119
Odd Reinemo /Revetal K. Kvasnes Bjerke Travbane 6 21/7 - 04 / 12 2160 17,2 410
E. Høitomt Odd Reinemo K. Kvasnes Biri Travbane 5 02/7 - 04 / 3 2100 17,1a 86
Hvit m/svarte ermer, reklame K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 2 14/6 - 06 / 11 2100 19,7a 169
8 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -0 -1 -0 -0 -6 000
Zam van Camstra (NL) 8 Plass 198 272
11 år BRUN V v.Incredible Crafts* (US) H. Lie Bjerke Travbane 6 21/10 - 01 / 2 2100 18,8a 513
e. Pyke van Camstra (NL) v. Joie De Vie (US) B. Svendsen Skive 4 13/9 - 03 / 1 2100 18,1a 296
Oddmund Tveiten /Nedre Eggedal B. Svendsen Billund - 01/9 - 06 / 1 1900 dg a 60
H. Lie Geir Lie (A) B. Svendsen Billund 0 04/8 - 06 / 1 1900 18,3a 33
Blå m/hvitt skråbånd, reklame J. Ekstrand Halmstad 0 20/4 - 03 / 1 2140 20,3a 334
9 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -9 -0 -1 -0 -3 -13 500
Racecourse 9 Plass 114 500
9 år MØRKBR V v.Recourse (US) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 4 01/10 - 06 / 10 2100 17,0a 973
e. Bone Lark v. Bonefish (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 18/9 - 03 / 4 1609 16,7a 273
Åse-Margrethe R. Øyo-Tor-Martin Øyo G. Austevoll Bjerke Travbane 0 09/9 - 04 / 8 1609 16,9a 109
K. Malmin Åse-Margrethe R. Øyo K. Malmin Bjerke Travbane 4 12/8 - 01 / 8 2100 18,3a 157
Mørkblå med gul reklame/bånd B. Steinseth Biri Travbane 0 28/5 - 06 / 9 1609 18,0ar 677
10 2011: -13 -0 -0 -2 -4 -21 000 2010: -14 -0 -0 -2 -5 -22 000
Blue Piper 10 Plass 121 000
7 år BRUN V v.Piper Cub* (S) A. Sveen Bjerke Travbane 0 28/7 - 08 / 10 2100 18,6a 315
e. Blue Dun Dee v. Laddie Blue Chip (US) G. Austevoll Drammen Travbane 0 01/6 - 04 / 11 1700 17,6a 307
Arne Petter Titland /Stathelle E. Høitomt Bjerke Travbane 0 06/5 - 01 / 6 2100 17,4a 143
H. Holm Kjell Teigen (B) A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 26/4 - 02 / 4 2100 br ag 138
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 6 15/4 - 01 / 12 2100 17,2a 67
11 2011: -2 -0 -0 -0 -2 -5 272 2010: -5 -0 -0 -1 -2 -6 344
Fargo S.I.R.* (S) 11 Plass 103 902
6 år MØRKBR V v.Ride The Night* (FI) E. Bergløf Årjäng 4 24/5 - 10 / 4 1640 16,5a 54
e. Winky S.I.R. (S) v. Jealousy (S) E. Bergløf Färjestad 0 26/4 - 06 / 1 2160 17,9 76
Sverige E. Bergløf Örebro 0 24/8 - 04 / 3 2100 16,2a 496
E. Bergløf E. Bergløf Färjestad 6 14/8 - 03 / 1 1640 13,7a 352
Svart m/hv.sk.stk/ermer,rødt bånd E. Bergløf Eskilstuna - 04/8 - 08 / 1 1640 dg a 457
12 2013: -6 -0 -0 -0 -4 -10 000 2012: -10 -0 -0 -1 -5 -16 000
Giant Kosmos 12 Plass 165 000
9 år MØRKBR V v.Stanley Kosmos (US) C. Antonsen Jarlsberg Travbane 5 17/10 - 04 / 12 1609 16,3a 549
e. Nelly Sund (S) v. Sugarcane Hanover* (US) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 6 08/10 - 03 / 7 2100 19,5 g 82
Cecilie Jensen /Revetal T. Borg Jarlsberg Travbane 0 20/9 - 04 / 9 1609 17,4a 190
G. Gundersen Bjørn Larsen (T) E. Høitomt Drammen Travbane 2 31/8 - 02 / 3 1700 17,9a 39
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Austevoll Sørlandets Travpark 0 21/8 - 08 / 12 1609 16,1a 354