<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:00 V75-1
V5-3


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m ved vunnet 650.000 kr.
3-15-årige 400.000 - 1.100.000 kr.
Premier: 75.000-37.500-22.500-12.000-8.000-(5.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 1 Duo : 1-5 Trippel : 1-5-8 Plass : 1-5-8

1 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -2 044 2015: -8 -0 -0 -1 -3 -12 880
Tapio* 2100 1 Plass 813 324
13 år MØRKBR V v.Nordli Svarten E. Killingmo Bjerke Travbane 6 03/11 - 04 / 10 1609 27,3a 178
e. Petra v. Dublan E. Killingmo Momarken Travbane 3 26/10 - 05 / 10 2640 29,0a 87
Sverige E. Killingmo Bjerke Travbane 3 13/10 - 06 / 6 2100 25,8a 230
E. Killingmo G. Gundersen Momarken Travbane 3 05/10 - 08 / 6 1640 26,3a 77
blå m/hvite ermer, rød ermr,rekl. E. Killingmo Momarken Travbane 6 14/9 - 04 / 3 2140 28,3a 89
2 2016: -8 -0 -0 -1 -4 -20 000 2015: -17 -0 -5 -2 -1 -75 500
Mjølner Flaks 2 Plass 993 191
14 år HUSKBRUN H v.Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 26/10 - 05 / 6 2640 28,4a 39
e. Mjølner Sota v. Mjølner Stjernen J. Blekkan Bjerke Travbane 0 18/9 - 06 / 9 3160 br 75
Team Johnsen J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 6 28/8 - 04 / 8 2120 25,5 257
J. Blekkan Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 5 16/8 - 09 / 2 2100 28,0a 52
Svart m/grønne&grå ermstriper, reklame J. Mjølnerød Årjäng 0 17/7 - 08 / 3 2180 27,2 149
3 2011: -4 -0 -0 -0 -1 -8 663 2010: -11 -0 -2 -2 -1 -86 868
Haaga Prinsen* 3 Plass 643 975
11 år SVART V v.Pål Even P. Nilsen Åmål 0 07/7 - 07 / 10 2100 27,1 427
e. Minelli v. Kinge Tor M. Jakobsson Årjäng 0 25/6 - 08 / 6 2160 26,9 115
Sverige P. Nilsen Rättvik 4 05/6 - 08 / 4 1640 24,3 465
P. Nilsen P. Nilsen Årjäng 0 14/4 - 04 / 9 2160 27,2 g 25
blå med rødt belte. P. Nilsen Åby 2 20/3 - 07 / 6 2160 27,0 g 110
4 2013: -6 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -19 -2 -3 -2 -5 -141 500
Bjønnum Odin 4 Plass 678 516
11 år SVART V v.Moe Odin B. Steinseth Biri Travbane 5 01/10 - 05 / 1 1609 25,0a 413
e. Brødsjø Borka v. Finstadmort S. Hogner Bjerke Travbane 0 11/8 - 07 / 4 2160 30,6 446
Tomas Bauer /Vear J. Øveraasen Biri Travbane 5 01/8 - 01 / 4 1600 25,9 459
B. Steinseth Tomas Bauer L. Pedersen Biri Travbane 25/7 - 21 / 4 2120 29,1 P
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl K. Mathisen Jarlsberg Travbane 0 17/7 - 02 / 2 1609 br ag 487
5 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -2 -0 -2 -42 333
Ara Faks 5 Plass 1 167 963
14 år SVART V v.Järvsöfaks (S) O. Sagholen Bjerke Travbane 5 03/11 - 04 / 12 1609 27,1a 207
e. Ara Tulla v. Atom Vinter O. Sagholen Momarken Travbane 2 26/10 - 05 / 3 2640 28,9a 37
Morten Solbrekke-Hilde Solbrekke M. Andersson Arvika 5 02/10 - 06 / 2 2120 25,8 g 58
O. Sagholen John Morten Solbrekke G. Austevoll Bjerke Travbane 4 18/9 - 06 / 10 3160 29,0 520
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl G. Austevoll Biri Travbane 3 03/9 - 07 / 10 2100 26,0a 61
6 2016: -6 -0 -1 -0 -3 -21 000 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Knell 6 Plass 1 046 551
12 år SVART H v.Troll Kos G. Flåten Bjerke Travbane 0 03/11 - 04 / 7 1609 27,8a 60
e. Mai Bausa v. Elding G. Flåten Sørlandets Travpark 5 23/10 - 09 / 13 2160 27,5 148
Kai Snøås-Gunn Snøås G. Flåten Leangen Travbane 6 09/10 - 04 / 13 2660 27,5 43
G. Flåten G. Flåten Färjestad 2 25/9 - 08 / 2 2140 25,0 87
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Momarken Travbane 3 14/9 - 04 / 9 2140 27,8ag 22
7 2010: -13 -0 -1 -1 -6 -37 000 2009: -18 -3 -1 -1 -6 -101 000
Lannem Jerven 7 Plass 505 802
9 år SVART H v.Elding M. Ottersen Biri Travbane - 01/10 - 05 / 3 1609 dg a 276
e. Lannem Torill v. Piril Friggen E. Kristiansen Leangen Travbane 0 13/9 - 05 / 9 1660 27,3 59
Erik Engen /Lesja G. Gundersen Biri Travbane 5 03/9 - 07 / 1 2100 26,3a 42
G. Gundersen Erik Engen A. Stensen Leangen Travbane 3 23/8 - 02 / 2 2140 27,0 29
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane 2 13/8 - 09 / 9 1609 24,7a 211
8 2014: -5 -0 -0 -1 -1 -7 500 2013: -22 -3 -2 -1 -8 -86 000
Valle Verner 8 Plass 957 350
10 år SVART V v.Moe Odin G. Austevoll Biri Travbane 5 22/10 - 06 / 7 2100 25,7 g 359
e. Skreia v. Korulv T. Lindbak Biri Travbane 4 15/10 - 08 / 15 2120 27,5 119
Margrethe Smestad /Steinkjer T. Lindbak Biri Travbane 6 01/10 - 05 / 12 1609 25,1a 240
G. Austevoll Trond Lindbak (T) G. Gundersen Biri Travbane 0 24/9 - 09 / 7 2100 30,9 110
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re T. Lindbak Momarken Travbane 0 18/5 - 05 / 12 1640 27,7ag 252
9 2017: -10 -0 -1 -1 -4 -28 500 2016: -8 -0 -1 -2 -3 -50 000
Vesle Sjur (S) 2120 1 Plass 1 114 078
12 år MØRKBR H v.Lome Elden V. Hop Jarlsberg Travbane 0 29/10 - 04 / 7 2100 27,1a 77
e. Dale Vesla* v. Alm Kvik V. Hop Bjerke Travbane 1 18/9 - 06 / 11 3180 27,5 33
Wenche Tangen /Larvik V. Hop Jarlsberg Travbane 1 28/8 - 04 / 12 2120 24,6 51
V. Hop Marita Helle Tangen (A) V. Hop Drammen Travbane 2 14/8 - 10 / 8 2540 26,5 60
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane - 17/7 - 07 / 11 2120 dg 44
10 2015: -9 -0 -0 -1 -4 -18 500 2014: -9 -0 -0 -0 -1 -2 500
Rabb Odin 2 Plass 1 355 071
13 år SVART H v.Moe Odin M. Ottersen Biri Travbane 24/9 - 09 / 9 2100
e. Rabbsvarta v. Alm Svarten M. Ottersen Bjerke Travbane 0 19/9 - 04 / 6 2160 26,1 491
Brynjulf Bjørge-Ann E. Bergsjøbrenden /Reinsvoll M. Ottersen Biri Travbane 3 04/9 - 06 / 11 2100 25,7a 83
M. Ottersen Brynjulf Bjørge (A) M. Ottersen Klosterskogen Travbane 4 07/8 - 10 / 4 2120 24,4 221
grå m/grønt skulderstykke + reklame M. Ottersen Biri Travbane 2 31/7 - 08 / 12 1620 24,3 47
11 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Frigg Elden 3 Plass 1 004 969
13 år BRUN H v.Lome Elden U. Ohlsson Biri Travbane 0 04/9 - 06 / 4 2100 30,4a 38
e. Siljan Unni v. Sæterbest (S) A. Stensen Sørlandets Travpark 3 21/8 - 10 / 7 1640 22,8 377
Kristian Versto-Svein Versto S. Løvvold Biri Travbane 01/8 - 01 / 11 1600
T. Solberg Kristian Versto D. Aarum Momarken Travbane 4 27/7 - 09 / 8 2160 26,2 345
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Drammen Travbane 0 19/6 - 10 / 14 2940 27,6 150
12 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -6 500 2016: -16 -4 -1 -2 -5 -235 000
Tin Tveiten 4 Plass 2 546 054
11 år MØRKBR H v.Sjefen K. Malmin Bjerke Travbane 0 27/10 - 10 / 11 2160 28,7 327
e. Tun Kari v. Kos Knekten K. Malmin Bjerke Travbane 7 19/9 - 12 / 9 2600 27,3a 155
Kåre Refsland-Edvard Lindalen K. Malmin Bjerke Travbane 2 05/9 - 04 / 7 2600 28,7a 29
K. Malmin Edvard Lindalen K. Malmin Östersund 2 08/8 - 03 / 1 2140 26,2a 69
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Östersund 1 27/7 - 01 / 1 2140 26,7a 63
13 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2015: -9 -0 -2 -0 -3 -25 000
Rokne Eld 5 Plass 1 573 249
12 år SVART H v.Lome Elden A. Stensen Bjerke Travbane 4 27/10 - 10 / 6 2160 27,1 77
e. Rokne Lill v. Haakesjur A. Stensen Biri Travbane 2 15/10 - 08 / 11 2120 26,8 41
Kristian Versto-Torill Grønhaug T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 01/10 - 06 / 10 2100 25,2a 41
A. Stensen Kjell Teigen (B) A. Stensen Bjerke Travbane 0 18/9 - 06 / 14 3180 28,8 152
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Jarlsberg Travbane 0 28/8 - 04 / 15 2120 25,7 137
14 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -12 -1 -2 -1 -5 -61 376
Juni Blixten (S) 6 Plass 1 433 049
15 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) S. Jessen Biri Travbane 3 22/10 - 06 / 4 2100 25,1 713
e. Juni Dam* (S) v. Finn Sabin (S) S. Jessen Leangen Travbane 27/9 - 07 / 8 2140
Line Fjeldvik-Finn Holmen S. Jessen Biri Travbane 0 24/9 - 09 / 13 2120 30,7 355
S. Jessen Finn Holmen (T) M. Helland Klosterskogen Travbane 0 09/9 - 04 / 1 1700 26,4a 123
rød m/hv.sk.stk/ermer,gullstj. reklame A. Stensen Momarken Travbane 0 29/6 - 08 / 7 2160 28,5 153
15 2015: -5 -0 -0 -0 -3 -8 000 2014: -13 -0 -1 -1 -2 -53 000
Horgen Kinge 7 Plass 1 370 221
13 år BRUN V v.Spang Best H. Holm Biri Travbane 6 22/10 - 06 / 9 2100 26,0 g 274
e. Horgen Sara v. Korbest H. Holm Biri Travbane 1 15/10 - 08 / 12 2120 26,7 42
Veronica Paltto /Tønsberg J. Gaustad Jarlsberg Travbane 5 01/10 - 06 / 12 2100 25,6a 43
H. Holm Magne Nilsen (A) H. Holm Biri Travbane 2 24/9 - 09 / 8 2120 29,0 g 64
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl V. Paltto Sørlandets Travpark 4 12/9 - 07 / 5 2180 26,6 287