<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:12 DD-1
V5-4


Kaldblods 1700 m. Autostart.
3-15-årige høyest 435.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2011: -10 -0 -0 -0 -5 -11 000 2010: -12 -1 -1 -1 -6 -56 000
Bokli Best 1 Plass 355 900
12 år MØRKBR V v.Bokli Balder H. Holm Drammen Travbane 7 28/9 - 04 / 11 1700 28,5a 570
e. Reitblesa v. Pilmin G. Austevoll Biri Travbane 5 25/7 - 07 / 5 2100 29,6a 87
Anne Gulbransen /Bjoneroa K. Malmin Jarlsberg Travbane 6 01/7 - 09 / 9 1609 26,9a 87
Gunnar Austevoll (T) Anne Gulbransen F. Hamre Drammen Travbane 3 01/6 - 05 / 9 1700 26,9a 138
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Austevoll Drammen Travbane 1 24/5 - 05 / 2 1700 28,9a 207
2 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -11 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hjerteborken 2 Plass 611 891
11 år BORKET V v.Pål Even O. Østre Sørlandets Travpark 7 07/11 - 09 / 3 2140 29,4 411
e. Teleborka v. Bork Rigel O. Østre Sørlandets Travpark 0 23/10 - 09 / 8 2140 29,1 917
Odd Einar Kvande /Surnadal T. Borg Forus Travbane 0 02/10 - 05 / 13 2080 br g 432
Ole Johan Østre (S) Øystein Kruse (T) P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane - 10/9 - 05 / 11 1609 g10 a 193
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame K. Johansen Drammen Travbane 6 24/8 - 05 / 2 1700 28,5a 70
3 2012: -4 -0 -0 -1 -1 -14 000 2011: -25 -3 -0 -0 -4 -65 500
Eirik 3 Plass 409 000
9 år BRUN V v.Spikeld Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 23/10 - 09 / 7 2140 br 303
e. Milenda v. Lyngsvarten E. Høitomt Bjerke Travbane 1 13/10 - 04 / 5 1609 25,5a 144
Eirik Djuve /Sola T. Wollebæk Biri Travbane 6 24/9 - 03 / 5 2100 32,8a 48
Tom Erik Solberg (T) Morten Einang (B) L. Kolle Bjerke Travbane 4 11/8 - 03 / 5 1609 26,1a 79
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Sørlandets Travpark - 24/7 - 05 / 8 2160 dg 333
4 2012: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000 2011: -9 -0 -0 -0 -4 -13 500
Rakspent 4 Plass 350 903
9 år SVART V v.Elding O. Mikkelborg Biri Travbane 5 15/10 - 08 / 1 2100 28,3 317
e. Rakkås Stjerna v. Sæterbest (S) O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 4 04/10 - 09 / 4 1700 27,9a 266
Swedelectric AB K. Malmin Biri Travbane 0 04/9 - 03 / 9 2100 28,6a 268
Kristian Malmin (T) Tom Forkerud (T) O. Mikkelborg Biri Travbane 01/8 - 02 / 4 2100
Mørkblå med gul reklame/bånd O. Mikkelborg Bergen Travpark 0 12/6 - 01 / 7 1600 28,6a 64
5 2010: -8 -0 -0 -0 -1 -4 000 2009: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Lauvås Rasken 5 Plass 320 128
10 år MØRKBR V v.Lome Elden T. Solberg Sørlandets Travpark 0 10/10 - 04 / 10 1609 27,2a 158
e. Peru Løva v. Per U K. Rolandsen Bjerke Travbane 0 29/9 - 08 / 8 2100 31,6a 104
Hans Storvik /Porsgrunn T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 10/9 - 05 / 4 1609 25,8a 362
Glenn Kramer Stenberg (T) Hans Storvik G. Austevoll Klosterskogen Travbane 18/2 - 08 / 3 1700
Svart m/lysblå ermstr/mansj/reklame L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 11/2 - 08 / 3 1700 29,4 101
6 2011: -2 -0 -0 -1 -0 -10 396 2010: -16 -3 -4 -0 -8 -198 504
Tusse Perla 6 Plass 387 855
10 år LYSBRUN HP v.Pål Even T. Borg Sørlandets Travpark 2 23/10 - 09 / 4 2140 28,1 503
e. Pålvina v. Perle Troll G. Austevoll Bjerke Travbane 0 06/10 - 02 / 1 2140 29,3 128
Kari Sveen /Sarpsborg G. Austevoll Drammen Travbane 5 28/9 - 04 / 10 1700 28,2a 81
Thor Borg (T) Johnny Danielsen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 16/9 - 07 / 8 1700 28,2 83
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Bjerke Travbane 2 01/9 - 03 / 10 2100 27,8a 66
7 2012: -9 -0 -0 -0 -4 -8 000 2011: -14 -0 -0 -0 -5 -27 000
Høiby Knoll 7 Plass 470 309
11 år MØRKBR V v.Kos Knekten V. Hop Bjerke Travbane 3 27/10 - 10 / 2 2140 27,5 g 601
e. Tjønn Viktoria v. Kinge Balder V. Hop Bjerke Travbane 6 13/10 - 06 / 3 2100 27,0ag 188
Olav Johansen /Gran A. Stensen Biri Travbane 3 01/10 - 05 / 9 1609 24,6ag 295
Vidar Hop (T) Heidi Moen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 01/9 - 06 / 8 1609 27,0arg 353
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Stensen Bjerke Travbane 4 18/8 - 03 / 3 2600 28,7a 396
8 2013: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500 2012: -10 -1 -1 -1 -6 -56 500
Eld Pål 8 Plass 597 384
11 år SVARTBRUN V v.Elding O. Mikkelborg Biri Travbane 3 05/11 - 08 / 1 2100 26,8a 135
e. Riga Lill v. Alm Rigel T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 17/10 - 06 / 7 2609 28,8a 139
Elina Irmeli Stenberg T. Solberg Momarken Travbane 4 05/10 - 08 / 3 1640 26,5a 75
Magnus Helland (T) Terje Slettum T. Solberg Klosterskogen Travbane 4 16/9 - 07 / 2 1700 28,2 g 86
gul m/svart h og ermstriper T. Solberg Biri Travbane 5 04/9 - 03 / 1 2100 27,3a 41
9 2014: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2013: -15 -1 -2 -2 -5 -124 505
Ellestad Hero 9 Plass 641 005
12 år SVART V v.Elding L. Kolle Drammen Travbane 5 26/10 - 05 / 8 2100 27,6a 194
e. Palma v. Alm Rigel L. Kolle Biri Travbane 3 15/10 - 08 / 7 2100 27,8 651
Ragnhild Gjengedal /Gol D. Dalen Bjerke Travbane 0 01/9 - 03 / 8 2100 31,2ag 529
Lars Anvar Kolle (T) Heidi Moen (T) D. Dalen Bjerke Travbane 0 18/8 - 03 / 6 2600 dist ag 811
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl M. Skjæveland Sørlandets Travpark 0 25/4 - 02 / 5 2160 28,6 194
10 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -13 -1 -0 -2 -4 -37 000
Perle Pojken* (S) 10 Plass 442 179
14 år FUKS V v.Perle Troll A. Eggen Jarlsberg Travbane 0 10/9 - 05 / 5 1609 27,1ag 329
e. Klockar Granara* (S) v. Granar (S) G. Austevoll Magnor Travbane 0 08/8 - 06 / 4 1620 27,0 91
Sverige G. Austevoll Momarken Travbane 0 20/7 - 07 / 3 2140 30,0a 199
Hans Chr. Holm (T) Christoffer Gustafsson G. Austevoll Bjerke Travbane 0 19/5 - 06 / 11 1609 27,4ag 238
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl G. Austevoll Biri Travbane 6 23/4 - 08 / 4 1609 25,7a 43
11 2011: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -10 -0 -3 -0 -0 -29 000
Bernoldi 11 Plass 388 500
9 år RØD V v.Moe Odin T. Solberg Drammen Travbane 2 28/9 - 04 / 1 1700 28,1a 42
e. Riffifi v. Alm Svarten E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 16/9 - 07 / 12 1700 28,0 51
Lene Nilsen /Kristiansand S E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 10/9 - 05 / 12 1609 25,6a 74
Eirik Høitomt (T) Tor Olaf Halle (T) L. Nilsen Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 04 / 2 2100 31,6 g 103
Hvit m/svarte ermer, reklame H. Tvedt Klosterskogen Travbane 0 21/6 - 02 / 5 1700 br g 100
12 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -17 -0 -3 -2 -5 -67 000
Spang Odin 12 Plass 454 700
12 år BRUN V v.Spang Best S. Hogner Klosterskogen Travbane 5 28/10 - 01 / 6 2120 32,7 268
e. Spang Perla v. Elding G. Stenberg Klosterskogen Travbane 0 22/4 - 08 / 3 2100 29,1 237
Hans Magne Herleikplass /Veggli G. Stenberg Klosterskogen Travbane 0 25/3 - 09 / 11 1700 29,4 409
Asbjørn Wright (T) G. Stenberg Jarlsberg Travbane 0 12/3 - 05 / 8 2100 31,3 606
hvit m/grønt /& røde bånd. grønn ermst G. Austevoll Momarken Travbane 5 02/3 - 03 / 4 2140 28,9a 237