<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:20 V75-5
V4-2
Gazelle Dekkens hoppeløp
Gazelle Dekkens hoppeløp
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m ved vunnet 80.000 kr., 40 m ved 130.000 kr.
3-9-årige hopper 40.000 - 200.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-5.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 6 Duo : 6-1 Trippel : 6-1-15 Plass : 6-1-15

1 2011: -6 -0 -0 -1 -1 -22 000 2010: -12 -1 -3 -0 -4 -73 000
Frisli Modi 2120 1 Plass 183 000
6 år BRUN HP v.Moe Odin L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 21/10 - 09 / 3 2100 34,3 76
e. Veslepaja v. Perle Troll A. Mehla Klosterskogen Travbane 2 04/10 - 07 / 4 1700 30,2 51
Jan Sæves-Anne Grete Sæves V. Hop Jarlsberg Travbane 4 10/9 - 04 / 3 2100 29,8a 88
V. Hop Jan Sæves V. Hop Jarlsberg Travbane 0 28/8 - 05 / 8 2120 32,5 g 67
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 2 05/3 - 09 / 3 2100 31,0 147
2 2013: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2012: -9 -0 -1 -1 -3 -21 000
Fin Morild 2 Plass 194 000
11 år MØRKBR HP v.Røder E. Høitomt Drammen Travbane 2 19/10 - 04 / 7 2100 30,1a 272
e. Ild v. Elding G. Austevoll Drammen Travbane - 11/10 - 09 / 3 2100 dg 65
Anette Dobloug Talbot /Sande I Vestfold G. Austevoll Momarken Travbane 4 28/9 - 07 / 2 2640 29,9a 247
C. Antonsen Anette Dobloug Talbot (T) G. Austevoll Drammen Travbane 7 21/9 - 05 / 8 2100 31,2a 83
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 10/9 - 04 / 10 2100 29,8a 160
3 2017: -10 -0 -1 -0 -3 -16 843 2016: -10 -0 -0 -0 -7 -16 489
Kolnes Germa* 3 Plass 381 413
11 år SVART HP v.Alm Viktor G. Stenberg Bjerke Travbane 12 19/9 - 05 / 12 2100 31,7a 1234
e. Germa v. Elding G. Stenberg Bjerke Travbane 4 05/9 - 01 / 3 2100 30,0a 228
Sverige G. Stenberg Jarlsberg Travbane 1 28/8 - 05 / 2 2100 32,2 462
G. Stenberg Inger-Alice Tengesdal (A) G. Stenberg Jarlsberg Travbane 2 20/8 - 05 / 1 2100 31,9 622
Svart m/lysblå ermstr/mansj/reklame G. Stenberg Klosterskogen Travbane 6 16/8 - 06 / 9 2100 32,0a 570
4 2012: -18 -2 -0 -0 -10 -75 867 2011: -11 -0 -0 -2 -1 -16 261
Eldna S.E.* (S) 4 Plass 223 923
8 år M.BRUN HP v.Eder G. Gundersen Drammen Travbane 7 11/10 - 09 / 5 2100 31,9 g 110
e. Terneturi* (S) v. Verner* (S) M. Andersson Arvika 6 02/10 - 02 / 4 2540 31,2 62
Sverige M. Andersson Årjäng 3 18/9 - 04 / 5 2680 31,8 g 159
L. Kolle Morgan Eriksson (T) E. Agnas Årjäng 2 04/6 - 05 / 8 1640 29,4a 87
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl O. Goop Årjäng 5 24/5 - 05 / 15 2140 29,8a 354
5 2015: -5 -0 -1 -0 -2 -15 500 2014: -11 -1 -1 -1 -2 -72 000
Kap Viktoria 5 Plass 552 000
9 år SVART HP v.Alm Viktor Å. Tengsareid Forus Travbane 6 19/10 - 04 / 7 1620 30,9 g 17
e. Kapdonna v. Spikeld Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 18/9 - 07 / 8 2160 29,8 92
Geir Johansen /Voll Å. Tengsareid Forus Travbane 1 07/9 - 02 / 3 1600 28,7a 17
Å. Tengsareid Lasse Høgemark (T) S. Wassberg Forus Travbane 3 24/8 - 02 / 2 2080 30,3 237
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Forus Travbane - 08/6 - 06 / 2 2040 dg 139
6 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -16 -0 -0 -0 -5 -18 000
Ra Tina 6 Plass 574 000
11 år SVART HP v.Lauvin G. Austevoll Drammen Travbane 4 19/10 - 04 / 8 2100 30,5a 76
e. Moll Mollyn v. Skarvar (S) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 04/10 - 07 / 3 1700 29,4 17
Yngvar H. Kingsrød /Ise G. Austevoll Bjerke Travbane 4 17/9 - 04 / 7 1609 28,9a 56
G. Austevoll Yngvar H. Kingsrød G. Austevoll Bjerke Travbane 3 08/9 - 01 / 9 2160 29,9 86
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Austevoll Drammen Travbane 1 24/8 - 02 / 4 1700 31,1ag 21
7 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -20 -4 -2 -2 -5 -97 500
Brendli Stjerna 2140 1 Plass 322 000
9 år MØRKBR HP v.Eng Svarten G. Gundersen Bjerke Travbane 13/10 - 22 / 6 2160 33,4 P
e. Kari Stjerna v. Atom Vinter Ø. Ruttenborg Biri Travbane - 01/10 - 02 / 5 2100 dg a 75
Vibeke Anita Trondsen /Fenstad H. Holm Bjerke Travbane - 23/9 - 05 / 7 2100 dg a 65
G. Gundersen Vibeke Anita Trondsen H. Holm Biri Travbane - 31/7 - 05 / 1 2100 dg 84
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer H. Holm Jarlsberg Travbane 1 18/7 - 02 / 3 2100 28,6 64
8 2016: -24 -2 -1 -4 -6 -191 585 2015: -31 -0 -3 -3 -13 -137 834
Høiby Krissa 2 Plass 1 096 684
10 år SVART HP v.Lome Elden H. Holm Drammen Travbane 0 14/8 - 06 / 4 1700 br ag 305
e. Høibyterna v. Mjølner Jo Ø. Kihlstrøm Hagmyren 0 01/8 - 05 / 1 2140 29,3 53
Per Arvesen-Svein Knut Granum O. Sagholen Momarken Travbane 1 10/7 - 06 / 5 1640 29,5 81
P. Arvesen D. Aarum Drammen Travbane 1 19/6 - 07 / 7 1700 29,7 71
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Momarken Travbane 01/6 - 07 / 6 1640
9 2012: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2011: -21 -0 -1 -1 -9 -41 500
Mellem Stjerna 3 Plass 208 000
9 år MØRKBR HP v.Elding H. Holm Klosterskogen Travbane 3 21/10 - 09 / 13 2120 32,2 227
e. Lønsvoll Dokka v. Pilmin J. Gaustad Jarlsberg Travbane - 08/10 - 06 / 10 2609 g9 a 44
Bjarne Steinsholt /Skien J. Gaustad Bjerke Travbane 6 30/9 - 04 / 2 2100 30,5a 33
J. Gaustad Bjarne Steinsholt J. Gaustad Bjerke Travbane 5 18/9 - 07 / 12 2180 29,4 g 240
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Jarlsberg Travbane 2 10/9 - 04 / 11 2100 29,8a 245
10 2013: -15 -2 -3 -0 -3 -154 904 2012: -11 -3 -1 -2 -1 -268 000
Hjelset Lissi 4 Plass 627 571
8 år SVART HP v.Lome Elden M. Olsen Leangen Travbane 2 25/10 - 08 / 2 1640 32,5a 335
e. Lissi Lånk v. Braute M. Olsen Leangen Travbane 0 09/10 - 06 / 12 2160 29,2 958
Stall Ruskomsnusk M. Olsen Bjerke Travbane 10 19/9 - 05 / 5 2100 29,3a 968
M. Olsen M. Olsen Bjerke Travbane 3 05/9 - 01 / 2 2100 29,8a 388
rød m/gule ermer,rød ermstr,rekl. M. Olsen Leangen Travbane 2 30/8 - 06 / 12 1609 28,5ag 108
11 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -5 -0 -0 -0 -3 -9 500
Jo Frøkna 5 Plass 343 000
14 år BRUN HP v.Kjøstad Jo E. Høitomt Bjerke Travbane 1 21/10 - 02 / 5 1609 29,0a 17
e. Norica v. Alm Svarten R. Wiig Forus Travbane 1 12/10 - 05 / 14 2080 28,9 132
Anne Catrine Kleveland /Finsland L. Kolle Forus Travbane 1 02/10 - 08 / 15 1620 29,6 615
E. Høitomt Asbjørn Kleveland T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 20/9 - 03 / 8 1609 29,6ag 32
Hvit m/svarte ermer, reklame Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 29/8 - 05 / 6 1609 27,1a 37
12 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Høvåg Faksi 6 Plass 167 000
10 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) T. Solberg Sørlandets Travpark 7 23/10 - 05 / 7 2160 30,5 g 76
e. Trø Rosa v. Pilmin Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 10/10 - 04 / 8 1609 27,4a 138
Stall Høvåg T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 01/10 - 03 / 2 2100 29,7 21
T. Solberg Vidar Wilson R. Wiig Bjerke Travbane 0 18/9 - 07 / 14 2180 30,4 152
Blå m/gull seler&stjerner, reklame Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 12/9 - 20 / 6 2160 32,8 g P
13 2011: -12 -1 -0 -2 -6 -49 250 2010: -20 -0 -3 -4 -7 -65 500
Pepp Evy 7 Plass 232 250
9 år SVART HP v.Pål Even Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 31/10 - 09 / 12 2160 30,5 272
e. Peppana v. Alm Svarten V. Tjomsland Sørlandets Travpark 7 03/10 - 04 / 11 2140 31,0a 268
Stall Akos Ø. Tjomsland Forus Travbane 0 17/8 - 07 / 2 2040 30,2 66
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 9 25/7 - 03 / 1 2140 29,6 38
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 2 18/7 - 02 / 2 2100 28,6 506
14 2012: -7 -0 -1 -0 -5 -21 500 2011: -11 -0 -2 -1 -5 -44 500
Vilja Vilter 8 Plass 263 000
10 år BRUN HP v.Eng Svarten M. Ottersen Bjerke Travbane 1 28/10 - 04 / 2 1609 29,2a 37
e. Damm Lygna v. Lyngsvarten M. Ottersen Biri Travbane 5 10/9 - 05 / 2 2100 29,3a 93
Anders Lunde /Brandbu O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 30/6 - 05 / 9 2140 br g 179
O. Mikkelborg Anders Lunde D. Dalen Biri Travbane 5 04/6 - 04 / 10 1609 29,3ag 213
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame O. Mikkelborg Biri Travbane 3 10/5 - 05 / 12 1609 32,8a 321
15 2011: -2 -0 -0 -0 -1 -8 000 2010: -14 -5 -2 -1 -2 -120 000
Bokli Pia 9 Plass 235 827
8 år BRUN HP v.Bokli Balder A. Stensen Biri Travbane 1 01/10 - 02 / 7 2100 29,3a 15
e. Gikling Pia v. Pilmin A. Stensen Leangen Travbane - 20/9 - 09 / 6 1640 g2 a 88
Oddvar A. Gikling-Leif Egil Gikling A. Stensen Biri Travbane 6 04/9 - 07 / 3 1609 26,7a 66
A. Stensen Leif Egil Gikling A. Stensen Biri Travbane 2 30/7 - 03 / 4 2100 29,5a 28
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Leangen Travbane 4 26/6 - 07 / 11 2160 28,6 184