Neste løp >>>
Start ca kl. 13:37 V5-1


Varmblods 1609 m. Autostart.
3-12-årige høyest 110.000 kr. med høyest 300 poeng.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 1 Duo : 1-2 Trippel : 1-2-6 Plass : 1-2-6

1 2012: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -8 -0 -0 -1 -4 -14 500
Quatarinon (FR) 1609 1 Plass 168 872
8 år BRUN V v.Flash Meslois (FR) A. Stensen Biri Travbane 24/9 - 20 / 3 2100 19,5 P
e. Dea Katarina (FR) v. Mon Tourbillon (FR) A. Stensen Biri Travbane 0 12/5 - 03 / 5 2100 17,1a 172
Liv Pedersen /Biri J. Øveraasen Biri Travbane 12/12 - 23 / 5 2100 22,9 P
A. Stensen S. Eilefsen Momarken Travbane 0 21/10 - 04 / 12 2140 19,2a 572
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam E. Høitomt Momarken Travbane 0 30/9 - 05 / 4 2140 18,9a 65
2 2012: -5 -0 -0 -0 -2 -4 500 2011: -18 -1 -0 -1 -5 -40 500
Corazza 2 Plass 170 500
6 år BRUN HP v.King Conch* (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 6 20/10 - 03 / 9 2160 18,2 219
e. Adelene Match v. Caribbean Sea* (US) V. Hop Bjerke Travbane 0 29/9 - 01 / 6 2640 17,8 335
Øistein Eriksen /Frogner V. Hop Bjerke Travbane 4 18/9 - 03 / 11 1609 16,3a 239
G. Gundersen Øistein Eriksen V. Hop Bjerke Travbane 5 07/9 - 09 / 3 2100 16,0a 210
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer V. Hop Bjerke Travbane 6 25/8 - 02 / 2 2100 16,3ag 210
3 2011: -4 -0 -0 -1 -2 -8 000 2010: -11 -0 -2 -1 -3 -26 500
Ajvar (S) 3 Plass 90 981
7 år BRUN V v.Dreamaster* (US) M. Amundsen Momarken Travbane 2 19/10 - 03 / 9 1640 18,9 645
e. Fastigo (S) v. Vip Tilly* (FR) M. Amundsen Drammen Travbane 0 11/10 - 04 / 11 1700 19,7a 134
Jan-Petter Olaussen-Toyni Amundsen M. Amundsen Biri Travbane 0 01/10 - 06 / 6 2100 18,9a 404
M. Amundsen Toyni Amundsen M. Amundsen Bjerke Travbane 0 16/9 - 05 / 2 1609 16,6a 140
Kongeblå,grønt skråbånd&mansj,sv.kant M. Amundsen Bjerke Travbane 3 05/8 - 04 / 9 1609 15,6a 594
4 2011: -7 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -15 -0 -0 -2 -4 -21 500
Ugly Cash 4 Plass 87 750
7 år BRUN V v.Tom Pedro O. Brenden Drammen Travbane - 11/10 - 04 / 3 1700 dg a 288
e. Candy Bar v. Incredible Nevele (US) O. Brenden Klosterskogen Travbane - 03/9 - 01 / 7 2100 dg a 674
Odd Brenden /Magnor O. Brenden Drammen Travbane 5 24/8 - 01 / 1 1700 19,5a 210
O. Brenden G. Gundersen Magnor Travbane 4 08/8 - 03 / 5 2020 18,4 138
Svart/oransje skrådelt D. Aarum Färjestad 0 03/8 - 05 / 1 2140 br ag 292
5 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -14 -4 -1 -0 -6 -76 500
Crystonian 5 Plass 93 500
10 år BRUN H v.Crysta's Best* (US) G. Austevoll Drammen Travbane 6 11/10 - 06 / 10 1700 18,2a 236
e. Almahurst Snowy (US) v. Cumin* (US) A. Rasmussen Bjerke Travbane 0 17/9 - 03 / 3 2100 18,0ag 38
Stall Ida Christine G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 07/8 - 03 / 9 2100 17,4a 199
G. Austevoll Daymon Thomas Minor (T) G. Austevoll Biri Travbane 0 25/7 - 05 / 6 2100 18,3a 86
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re D. Dalen Biri Travbane 4 02/7 - 04 / 11 2100 17,0a 53
6 2013: -5 -0 -1 -0 -1 -12 000 2012: -11 -1 -1 -1 -1 -29 000
Nokentrot 6 Plass 208 399
8 år BRUN V v.Super Arnie* (US) G. Stenberg Färjestad 5 04/10 - 06 / 2 2640 17,7 1082
e. Quit Crik (S) v. Boss Lobell* (US) G. Stenberg Bjerke Travbane 0 23/9 - 01 / 5 2100 17,5a 153
Janne Mathisen-Zander Mathisen G. Stenberg Bjerke Travbane 0 02/9 - 04 / 9 1609 17,1a 37
G. Stenberg G. Stenberg Klosterskogen Travbane 7 26/7 - 09 / 5 1700 17,4ag 95
Svart m/lysblå ermstr/mansj/reklame G. Stenberg Jarlsberg Travbane 0 18/7 - 06 / 11 1609 14,3a 858
7 2013: -2 -0 -0 -0 -1 -1 344 2012: -14 -0 -1 -3 -3 -24 556
Kapten Morgan* (S) 7 Plass 165 567
8 år BRUN V v.Armbro Trick* (CA) M. Hultman Bjerke Travbane 3 14/10 - 01 / 3 1609 16,9a 62
e. Current Ås* (S) v. Somatic (US) M. Ivarsson Färjestad 0 30/8 - 10 / 1 2160 br g 80
Sverige M. Ivarsson Bjerke Travbane 0 12/8 - 01 / 4 2100 20,0ag 26
M. Ivarsson M. Ivarsson Arvika 0 23/7 - 03 / 4 2100 17,9 132
Svart, grønt brystb, sv triangel M. Ivarsson Momarken Travbane 0 01/6 - 02 / 6 1640 17,1a 42
8 2013: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2012: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Worship Limburgia (DE) 8 Plass 112 394
10 år MØRKBR HP v.Buzz Saw* (US) H. Storås Bjerke Travbane 0 21/10 - 04 / 12 1609 18,6a 213
e. Kristen Limburgia (DE) v. Smokin Yankee (US) H. Storås Biri Travbane 0 10/9 - 01 / 2 2600 18,9a 214
Lars Storås-Hans Wilhelm Storås H. Storås Biri Travbane 0 04/9 - 05 / 10 2120 17,5 220
H. Storås Gunnar Gjerstad (T) H. Storås Biri Travbane 2 20/8 - 03 / 1 1609 16,2a 116
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl H. Storås Biri Travbane 0 31/7 - 03 / 3 2100 19,5a 165
9 2010: -14 -0 -0 -2 -7 -28 696 2009: -8 -0 -0 -3 -4 -19 658
Bear The Square* (S) 9 Plass 72 665
8 år BRUN HP v.Malabar Circle Ås* (S) P. Johansson Örebro 6 15/10 - 05 / 1 1640 16,5 775
e. Square Dancing (S) v. Napoletano* (US) M. Lunde Örebro - 07/10 - 02 / 1 2140 dg 275
Sverige P. Johansson Färjestad 3 07/9 - 05 / 2 1640 15,3a 433
P. Johansson P. Pettersson Färjestad 30/8 - 92 / 2 2140 20,0 P
svart med grå/hvit vinkel. M. Lunde Axevalla 0 23/7 - 03 / 1 2140 17,9a 997
10 2010: -3 -0 -0 -0 -3 -5 899 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Very Quick* (NL) 10 Plass 64 143
7 år BRUN H v.Angus Hall* (US) B. Bylund Gävle 4 04/10 - 03 / 1 2140 17,5a 228
e. Non Stop Quick (NL) v. Rule The Wind* (US) M. Andersson Rättvik 6 20/9 - 08 / 1 2140 17,7 61
Sverige J. Kontio Örebro 6 02/9 - 01 / 1 2100 17,7a 62
O. Mikkelborg Björn Röcklinger (A) B. Röcklinger Rättvik 26/7 - 91 / 1 2140 19,3 P
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame O. Mikkelborg Momarken Travbane 5 21/10 - 03 / 5 1640 17,7a 415
11 2014: -13 -0 -0 -0 -5 -11 500 2013: -19 -1 -0 -2 -6 -57 000
Black River Lord 11 Plass 178 900
12 år RØDBRUN V v.Go Hammering* (S) T. Borg Drammen Travbane 3 26/10 - 01 / 4 1700 17,6a 132
e. Black River Champion v. Hart Hanover (US) B. Steinseth Bjerke Travbane 0 14/10 - 02 / 10 2100 19,3ag 289
Widar Evensen /Ådalsbruk B. Steinseth Bjerke Travbane 0 30/9 - 02 / 2 1609 17,1a 371
B. Steinseth Widar Evensen (A) W. Evensen Drammen Travbane 0 24/8 - 04 / 7 1700 22,1ag 527
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl W. Evensen Bjerke Travbane 0 22/7 - 04 / 12 1609 dist ag 928