<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 DD-1
V5-4


Kaldblods 2140 m. Autostart.
3-15-årige høyest 310.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 7 Duo : 7-2 Trippel : 7-2-9 Plass : 7-2-9

1 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Haugdokka 2140 1 Plass 286 700
14 år SVART HP v.Mentor Mollyn G. Antonsen Momarken Travbane 0 27/4 - 02 / 10 1640 30,9ag 1065
e. Sirekiltussa v. Kinge Stjernen C. Antonsen Klosterskogen Travbane 0 02/1 - 04 / 11 2120 34,1 594
Marielle Rakstad-Christopher Rakstad C. Antonsen Bjerke Travbane 0 02/12 - 07 / 12 1609 28,5a 602
G. Antonsen Ole L. Rakstad C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 13/11 - 09 / 9 2120 31,0 527
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 30/10 - 07 / 12 1620 28,8 301
2 2013: -4 -0 -0 -0 -2 -4 368 2012: -17 -1 -0 -1 -8 -55 779
Gjærla Rasken* 2 Plass 523 713
12 år MØRKBR V v.Ara Svarten M. Hultman Biri Travbane 2 22/10 - 07 / 10 1609 27,1a 96
e. Gjærla v. Finstadmort M. Hultman Momarken Travbane 4 06/8 - 03 / 1 1640 28,0ag 118
Sverige M. Hultman Bjerke Travbane 5 28/7 - 05 / 1 2100 26,3a 269
M. Hultman M. Hultman Bjerke Travbane 0 21/7 - 03 / 4 1609 26,9ag 441
tredelt hvit/blå/grå M. Hultman Momarken Travbane 6 13/7 - 08 / 8 1640 27,3a 130
3 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Polar Høvding* 3 Plass 223 161
8 år MØRKBR V v.Lome Elden C. Antonsen Bjerke Travbane 1 20/10 - 02 / 4 2600 30,1ag 109
e. Skoglilja v. Finstad Per C. Antonsen Bjerke Travbane 0 13/10 - 02 / 6 2160 29,9 g 128
Sverige C. Antonsen Momarken Travbane 0 05/10 - 05 / 4 2140 30,9ag 30
C. Antonsen C. Antonsen Bjerke Travbane 3 23/9 - 05 / 2 2100 29,0ag 88
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Momarken Travbane 0 14/9 - 02 / 8 2640 31,4ag 72
4 2012: -7 -0 -0 -1 -0 -9 000 2011: -26 -1 -1 -3 -6 -55 500
Stranda Gutten 4 Plass 380 200
12 år BRUN V v.Spikeld C. Engebråthen Drammen Travbane 0 26/10 - 05 / 3 2100 28,1a 265
e. Nordli Lappa v. Lapp Nils (S) C. Engebråthen Bjerke Travbane 4 13/10 - 04 / 3 1609 26,0a 150
Rune Sundhaug /Holmestrand C. Engebråthen Drammen Travbane 0 28/9 - 04 / 6 1700 30,2ag 291
C. Engebråthen C. Engebråthen Bjerke Travbane 3 15/9 - 05 / 12 1609 27,0a 411
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Bjerke Travbane 5 01/9 - 03 / 2 2100 28,7a 410
5 2016: -3 -0 -0 -2 -0 -35 777 2015: -7 -0 -1 -2 -2 -51 910
Raggmunken* (S) 5 Plass 1 887 671
12 år M.BRUN H v.Järvsöfaks (S) C. Gustafsson Årjäng 1 04/10 - 08 / 6 2140 28,9a 45
e. Granlitrolla (S) v. Troll Jahn C. Gustafsson Årjäng 4 14/9 - 02 / 10 2140 29,2a 66
Sverige C. Gustafsson Färjestad - 07/6 - 03 / 6 2640 dg 35
C. Gustafsson Tord Gustafsson (S) C. Gustafsson Dannero 0 15/5 - 08 / 15 2180 27,4 238
grønn med oransje vinkler C. Gustafsson Årjäng 0 25/4 - 07 / 10 1640 27,7a 44
6 2013: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2012: -13 -0 -0 -2 -5 -22 000
Starelv Storm 6 Plass 305 500
9 år SVART H v.Spang Best T. Wollebæk Bjerke Travbane 08/9 - 03 / 10 2600
e. Starelv Kora v. Korulv T. Wollebæk Bjerke Travbane 0 01/9 - 03 / 3 2100 30,8a 174
Håkon Marius Kvæken /Løten T. Wollebæk Biri Travbane 01/8 - 02 / 11 2100
T. Wollebæk Håkon Marius Kvæken (A) T. Wollebæk Bjerke Travbane 0 28/7 - 05 / 9 2100 28,0ag 65
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl T. Wollebæk Bjerke Travbane 2 23/6 - 05 / 3 2100 29,0ag 130
7 2011: -5 -0 -0 -1 -1 -25 500 2010: -16 -1 -3 -2 -6 -114 242
Dag Vilja 7 Plass 359 510
9 år BRUN HP v.Moe Odin P. Midtfjeld Momarken Travbane 3 19/10 - 06 / 2 2140 31,4 477
e. Dag Riga v. Alm Rigel G. Gundersen Färjestad 0 25/9 - 03 / 1 2160 28,8 897
Jens Ivar Fjellhaug /Skreia T. Borg Jarlsberg Travbane 6 03/9 - 05 / 6 2120 28,1 303
P. Midtfjeld Tormod Gretland (T) T. Borg Klosterskogen Travbane 4 20/8 - 03 / 3 2100 30,0a 150
Hvit m/orangee ermer&sidef,blå man,rek P. Midtfjeld Biri Travbane 7 31/7 - 05 / 5 2120 28,2 416
8 2010: -16 -1 -2 -4 -3 -80 343 2009: -6 -0 -0 -1 -2 -12 932
Kidos Jojo 8 Plass 297 158
11 år MØRKBR H v.Pål Even J. Edvardsen Bjerke Travbane 2 13/10 - 04 / 2 1609 25,7a 183
e. Vinterrappa v. Atom Vinter J. Edvardsen Årjäng 5 04/10 - 08 / 4 2140 29,9a 62
Jenny Eriksson J. Edvardsen Momarken Travbane 3 28/9 - 08 / 11 1640 26,3a 116
J. Edvardsen J. Edvardsen Årjäng 2 14/9 - 02 / 7 2140 28,6a 183
burgunder m/hvitt sk.stk og ermstripe J. Edvardsen Åmål 0 02/8 - 02 / 1 2080 28,5 186
9 2013: -22 -3 -2 -4 -5 -155 791 2012: -19 -2 -4 -2 -8 -256 045
Sarpsfoss* 9 Plass 793 795
10 år HUSKBRUN H v.Pål Even N. Holm Jarlsberg Travbane 5 29/10 - 05 / 5 1609 28,6a 80
e. Kongsrud Wiola v. Alm Rigel N. Holm Bjerke Travbane 6 13/10 - 04 / 11 1609 26,1a 348
Sverige N. Holm Årjäng 2 04/10 - 08 / 3 2140 29,0ag 113
N. Holm Marianne Holm N. Holm Årjäng 5 14/9 - 02 / 2 2140 29,3a 63
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame N. Holm Klosterskogen Travbane 6 07/8 - 05 / 7 2100 28,2 g 562
10 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -2 948
Vinnmin* (S) 10 Plass 462 057
14 år M.BRUN V v.Moe Odin M. Andersson Årjäng 8 04/10 - 08 / 5 2140 30,5ag 34
e. Vinabari* (S) v. Barry (S) M. Andersson Årjäng 3 14/9 - 02 / 9 2140 29,1a 56
Sverige M. Andersson Lindesberg 1 04/8 - 03 / 1 2680 30,4 31
M. Andersson Rolf Olsson (A) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 6 16/7 - 06 / 7 2100 29,4ag 95
svart m/røde stjerner på hvitt sk.stk. M. Andersson Rättvik 0 24/6 - 07 / 1 2140 27,8a 29
11 2012: -14 -0 -1 -1 -1 -10 850 2011: -12 -0 -0 -1 -4 -10 000
Trollmin Jenta 11 Plass 325 219
13 år BRUN HP v.Sjefen G. Austevoll Biri Travbane 3 22/10 - 07 / 8 1609 27,3a 54
e. Trollmin Frøkna v. Trons Trollmin* K. Ødegaard Drammen Travbane 3 11/10 - 09 / 12 2120 30,7 90
Anne-Berit B. Pedersen /Harstad K. Ødegaard Årjäng 4 04/10 - 08 / 2 2140 29,2a 49
K. Ødegaard K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 1 16/9 - 04 / 2 2100 29,1 66
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Biri Travbane 10/9 - 05 / 5 2100
12 2011: -8 -0 -0 -1 -5 -14 500 2010: -25 -2 -1 -5 -9 -98 000
Kolnes Mai 12 Plass 328 000
8 år LYSBRUN HP v.Pål Even Ø. Ruttenborg Biri Travbane - 22/10 - 07 / 2 1609 dg a 259
e. Jar Senta v. Grans Trygg B. Steinseth Biri Travbane 0 15/10 - 08 / 5 2100 30,0 g 571
Ragnvald Nordstrand /Vallset B. Steinseth Biri Travbane 3 24/9 - 03 / 9 2100 31,8ag 178
B. Steinseth Ragnvald Nordstrand (A) Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 6 14/8 - 02 / 2 2120 28,9 246
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl F. Westberg Orkdal Tråvpark 7 23/7 - 05 / 13 2120 29,6 387