<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V75-1
V5-3
Kai Eriksens Minneløp
Kai Eriksens Minneløp
Varmblods 1640 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker.
5-årige.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 8 Duo : 8-10 Trippel : 8-10-7 Plass : 8-10-7

1 2012: -5 -0 -2 -0 -1 -67 000 2011: -8 -4 -1 -0 -1 -166 500
Cyrilja (S) 1640 1 Plass 486 000
7 år MØRKBR HP v.Armbro Trick* (CA) G. Austevoll Bjerke Travbane 1 08/9 - 06 / 1 2100 15,4a 34
e. Cyrene* (S) v. Count's Pride (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 2 18/8 - 01 / 3 2140 15,7 59
Kjell Erik Tangen /Brandval G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 17/7 - 10 / 8 2100 15,5 66
G. Austevoll Kjell Erik Tangen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 08 / 2 2100 17,0 33
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Austevoll Sørlandets Travpark 1 08/5 - 07 / 2 1609 13,7a 25
2 2012: -5 -0 -0 -0 -2 -24 921 2011: -18 -3 -1 -3 -6 -282 454
C.C. Westside 2 Plass 982 696
8 år MØRKBR HP v.Victory Abroad* (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 13/10 - 05 / 6 1609 16,3a 399
e. Westside Girl v. Gunslinger Spur (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 18/8 - 01 / 13 2160 16,2 526
Per-Arne Claussen & Stall C.C. AS H. Holm Klosterskogen Travbane 5 07/8 - 04 / 4 2100 15,7a 354
G. Gundersen Steinar Holm (T) B. Goop Biri Travbane 0 01/8 - 07 / 9 2100 18,7ag 289
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer H. Storås Bjerke Travbane 0 21/7 - 06 / 7 1609 15,3ag 243
3 2010: -8 -0 -2 -0 -2 -145 453 2009: -10 -3 -4 -0 -2 -541 777
Mystical Ann* (S) 3 Plass 1 723 579
7 år BRUN HP v.Kadabra* (US) Å. Svanstedt Axevalla 0 12/10 - 09 / 7 1640 13,8a 44
e. Tra La La (US) v. Valley Victory* (US) C. Lindblom Solvalla 0 18/8 - 10 / 3 1640 12,0a 851
Sverige Å. Svanstedt Axevalla 0 25/7 - 09 / 1 2140 15,6a 121
A. Svanstedt Åke Svanstedt (T) Å. Svanstedt Åby 5 01/7 - 05 / 4 1640 11,8a 76
Svart/grønn J. Takter Solvalla 6 29/5 - 05 / 6 1609 13,4a 220
4 2010: -16 -4 -1 -1 -4 -195 000 2009: -4 -1 -0 -1 -1 -25 624
Lightning Kronos* (IT) 4 Plass 304 642
7 år BRUN HP v.Varenne* (IT) T. Wollebæk Biri Travbane 5 15/10 - 09 / 3 2100 16,7a 24
e. C.L. Brightness (CA) v. King Conch* (US) T. Borg Bjerke Travbane 1 30/9 - 01 / 7 2100 15,9a 50
Sverige K. Hansen Bjerke Travbane 16/9 - 03 / 10 2100
T. Borg Trond Anderssen (T) T. Borg Bjerke Travbane 3 09/9 - 05 / 3 1609 14,3a 59
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Bjerke Travbane 0 18/8 - 01 / 12 2140 18,7 154
5 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -17 -0 -1 -0 -8 -77 068
Miss Sixty* (S) 5 Plass 1 273 959
7 år BRUN HP v.Muscles Yankee* (US) B. Goop Åby 4 16/10 - 10 / 4 2140 14,3a 152
e. Come and do Run (S) v. Napoletano* (US) B. Goop Solvalla 1 06/10 - 08 / 1 2140 13,5a 61
AB Olgupex, Olle Goop AB, m fl B. Goop Åby 3 18/9 - 06 / 11 1640 12,6a 100
O. Goop B. Goop Åby 3 02/9 - 08 / 2 2140 13,6a 42
grønn/hvit med reklame B. Goop Bollnäs - 31/7 - 02 / 9 2140 120
6 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Inga Lena (S) 6 Plass 354 458
9 år RØD HP v.Tant* (US) O. Østre Drammen Travbane 0 19/10 - 01 / 11 2100 20,1ag 263
e. Pripps Dart* (S) v. Crowntron (US) O. Østre Klosterskogen Travbane 6 04/10 - 02 / 12 1700 16,5a 353
Per August Karlsen-Nina Wattum Haugen K. Johansen Momarken Travbane 0 21/9 - 06 / 7 2640 18,2a 353
O. Østre Per Karlsen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 18/8 - 01 / 4 2140 19,1 g 259
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame P. Midtfjeld Årjäng 0 08/8 - 05 / 1 2140 15,7a 612
7 2012: -13 -2 -0 -1 -4 -125 000 2011: -19 -3 -4 -2 -6 -214 500
Non Stop Laser (DK) 7 Plass 737 378
7 år BRUN HP v.Mr. Flirt* (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 14/10 - 06 / 8 2100 17,1a 25
e. Tampa Laser* (DK) v. Pay Dirt (US) T. Jansson Färjestad 3 25/9 - 10 / 4 2160 13,8 334
Torstein Skjaker /Jaren E. Høitomt Bjerke Travbane 2 08/9 - 06 / 6 2100 15,5a 48
E. Høitomt Torstein Skjaker E. Høitomt Drammen Travbane 1 31/8 - 05 / 4 1700 16,2ag 44
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 24/7 - 10 / 9 2660 16,0 234
8 2010: -15 -1 -1 -2 -7 -583 713 2009: -13 -5 -2 -2 -3 -681 698
Caddie Dream* (S) 8 Plass 2 285 195
7 år BRUN HP v.Viking Kronos* (IT) Ø. Kihlstrøm Åby 0 16/10 - 10 / 6 2140 14,6a 262
e. Fatima Lavec (S) v. Sugarcane Hanover* (US) E. Adielsson Åby 0 18/9 - 10 / 13 3180 15,1 419
Sverige E. Adielsson Solvalla 0 07/8 - 04 / 6 2140 13,6a 101
L. Kolle Stig H. Johansson (T) E. Adielsson Jägersro 1 27/7 - 03 / 4 1609 11,8a 141
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Adielsson Eskilstuna 4 20/7 - 09 / 6 2140 13,6a 109
9 2011: -7 -0 -0 -2 -3 -66 000 2010: -21 -2 -5 -3 -6 -199 500
Madam Lavec 9 Plass 578 500
6 år MØRKBR HP v.Egon Lavec* (S) F. Hamre Momarken Travbane 2 19/10 - 07 / 8 2140 18,0a 168
e. Velvet Rose v. Super Arnie* (US) H. Tholfsen Drammen Travbane 1 28/9 - 05 / 2 1700 15,3a 42
Toralf Hov-Bjarne Hov F. Hamre Jarlsberg Travbane 5 20/9 - 05 / 8 1609 14,6a 122
F. Hamre F. Hamre Jarlsberg Travbane 0 28/8 - 09 / 14 2640 19,4 410
Delt mørkblå/lysblå, reklame F. Hamre Biri Travbane 0 01/8 - 07 / 8 2100 17,9a 760
10 2010: -14 -2 -3 -1 -6 -423 703 2009: -11 -4 -4 -1 -2 -1 931 732
Calamara Donna* (S) 10 Plass 3 576 485
7 år M.BRUN HP v.Pine Chip* (US) J. Untersteiner Åby 0 16/10 - 10 / 3 2140 14,6a 48
e. Frosts Octopussy (S) v. Mr. Vic* (US) J. Untersteiner Solvalla 6 02/10 - 06 / 1 2140 13,4a 76
Sverige J. Untersteiner Åby 2 18/9 - 02 / 5 1640 12,2a 78
A. Mehla Roger Walmann (T) J. Untersteiner Jägersro 3 04/9 - 06 / 1 1640 11,3a 175
mørk blå med reklame J. Untersteiner Solvalla 4 18/8 - 10 / 2 1640 11,5a 118
11 2010: -10 -4 -1 -2 -1 -463 994 2009: -12 -4 -1 -4 -3 -442 631
Bring Me Luck U.S.* (US) 11 Plass 1 809 409
7 år BRUN HP v.Kadabra* (US) S. Persson Solvalla 2 13/10 - 04 / 1 1140 nc a 23
e. Polyester Hanover (US) v. Lindy Lane* (US) S. Persson Halmstad 3 27/9 - 08 / 4 2140 14,2a 70
Sverige S. Persson Halmstad 1 06/9 - 03 / 12 1660 13,1 17
K. Haugstad Stefan Persson (T) S. Persson Halmstad 1 16/8 - 09 / 1 2140 15,0a 14
Svart, grønt sk.stk, seler & ermringer S. Persson Halmstad - 10/7 - 04 / 8 1609 132
12 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -6 -0 -0 -0 -3 -6 000
Strong Knight 1660 1 Plass 708 693
11 år BRUN H v.More Chips (US) R. Brandt Bjerke Travbane 0 19/9 - 07 / 6 2100 14,3a 1274
e. Knight's Mystic v. Black Knight R. Brandt Jarlsberg Travbane 6 28/8 - 10 / 14 2620 16,7 99
Stable Strong Knight R. Brandt Drammen Travbane 0 14/8 - 05 / 11 2100 16,8ag 84
R. Brandt R. Brandt Jarlsberg Travbane 3 18/7 - 07 / 3 1609 12,2a 1024
rød/hvit skråstripet, logo R. Brandt Jarlsberg Travbane 6 28/5 - 06 / 6 1609 14,1a 53
13 2013: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
No Mans Land 2 Plass 1 064 500
8 år BRUN V v.Norvelous Hanover (US) J. Undem Momarken Travbane 6 21/9 - 07 / 12 2140 16,9a 206
e. Superina Land v. Super News (US) J. Undem Jarlsberg Travbane 0 28/8 - 06 / 8 2100 15,1a 250
Lars Omdal-Hans Olav Langeland J. Undem Sørlandets Travpark 0 27/6 - 06 / 11 2160 15,6 67
J. Undem Geir Bjaaland J. Undem Drammen Travbane 0 18/6 - 07 / 5 2100 15,7a 163
hvit m/grønt skulderstk./ermer,reklame J. Undem Bjerke Travbane 0 16/5 - 04 / 15 3200 15,7 g 1247
14 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -5 000 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Riccione Ås (S) 3 Plass 1 215 991
12 år BRUN V v.Tagliabue* (US) G. Stenberg Färjestad - 04/10 - 08 / 1 2140 dg a 142
e. Rimini Ås* (S) v. Mack Lobell* (US) G. Stenberg Bjerke Travbane 5 22/9 - 04 / 2 2100 15,9a 77
Erika W. Lund-Reinhardt S. Lund G. Stenberg Klosterskogen Travbane 09/9 - 06 / 10 2100
G. Stenberg G. Stenberg Jarlsberg Travbane 4 03/9 - 06 / 5 1609 15,0a 131
Svart m/lysblå ermstr/mansj/reklame G. Stenberg Klosterskogen Travbane 0 26/7 - 06 / 6 1700 19,6ag 90
15 2015: -5 -0 -0 -0 -4 -10 000 2014: -15 -1 -1 -1 -5 -59 032
Victory Bone (S) 4 Plass 617 037
10 år MØRKBR V v.Victory Party (US) A. Tønnesen Jarlsberg Travbane 0 22/10 - 06 / 2 2100 18,1a 155
e. Bonniefly (S) v. Speedy Fly (S) K. Kvasnes Bjerke Travbane 6 29/9 - 05 / 7 2100 15,8a 176
Celina Marie Askjem /Holmestrand M. Haug Bjerke Travbane 2 17/9 - 05 / 9 2100 17,4a 46
T. Solberg Øystein Kruse (T) Ø. Kruse Kala Landbane 10/8 - 05 / 3 1900
Blå m/gull seler&stjerner, reklame V. Hop Bjerke Travbane 0 04/8 - 06 / 5 2100 16,3a 184