<<< Forrige løp
Start ca kl. 21:20 DD-2
V75-7
V4-4
Renor-løpet

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m ved vunnet 475.000 kr.
3-15-årige 300.000 - 800.000 kr.
Premier: 75.000-37.500-22.500-12.000-8.000-(5.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 3 Duo : 3-9 Trippel : 3-9-2 Plass : 3-9-2

1 2017: -3 -0 -1 -1 -0 -17 000 2016: -15 -1 -2 -3 -6 -72 500
Komnes Judo 2140 1 Plass 947 225
13 år BRUN V v.Spikeld J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 13/10 - 06 / 9 2100 26,6a 185
e. Sambas Stjerna v. Alm Rigel J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 05/10 - 08 / 10 1640 27,7ag 231
Anette Erga /Orre J. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 22/9 - 05 / 6 2100 28,4ag 176
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 14/9 - 04 / 10 2140 29,1ag 117
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 20/7 - 06 / 7 2140 30,3a 16
2 2012: -9 -0 -0 -0 -4 -8 000 2011: -14 -0 -0 -0 -5 -27 000
Høiby Knoll 2 Plass 470 309
11 år MØRKBR V v.Kos Knekten V. Hop Bjerke Travbane 6 13/10 - 06 / 3 2100 27,0ag 188
e. Tjønn Viktoria v. Kinge Balder A. Stensen Biri Travbane 3 01/10 - 05 / 9 1609 24,6ag 295
Olav Johansen /Gran G. Austevoll Bjerke Travbane 0 01/9 - 06 / 8 1609 27,0arg 353
V. Hop Heidi Moen (T) A. Stensen Bjerke Travbane 4 18/8 - 03 / 3 2600 28,7a 396
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Johansen Bjerke Travbane 0 11/8 - 05 / 9 1609 25,7a 417
3 2017: -9 -0 -1 -1 -1 -15 647 2016: -16 -0 -1 -1 -5 -42 191
Torpa Glad* 3 Plass 1 412 661
13 år MELL.BR. V v.Spikeld L. Kolle Färjestad 5 25/9 - 08 / 5 2140 25,8 97
e. Balerina v. Barry (S) L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 16/9 - 07 / 9 1700 27,0 22
Sverige L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 28/8 - 04 / 5 2100 25,8 31
L. Kolle Morten Louis Johnsen L. Kolle Bjerke Travbane 1 18/8 - 03 / 7 2600 27,7a 41
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 1 28/7 - 05 / 2 2100 25,6a 30
4 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -6 -0 -0 -0 -2 -5 000
Fodnes Corrado 4 Plass 427 000
11 år BRUN V v.Lannem Sjur C. Olsen Bergen Travpark 3 07/10 - 02 / 5 2100 26,2 52
e. Fodnes Borka v. Atom Vinter C. Olsen Bergen Travpark 5 30/9 - 06 / 3 1600 24,7a 24
Carsten Hjeltnes /Ulvik C. Olsen Bergen Travpark 1 11/9 - 03 / 9 1600 27,5a 38
C. Olsen Ingrid Sponheim C. Olsen Bergen Travpark 1 26/8 - 04 / 2 2100 27,2 g 38
Blå m/røde seler,ermstr,belt,rekl C. Olsen Bergen Travpark 1 19/8 - 07 / 3 1600 26,3 20
5 2011: -20 -1 -4 -1 -9 -98 420 2010: -23 -2 -1 -3 -11 -95 515
Prinse Baus* 5 Plass 526 575
10 år BRUN V v.Moe Odin G. Antonsen Sørlandets Travpark 1 10/10 - 04 / 5 1609 25,4a 41
e. Vinter Prinsessa v. Atom Vinter G. Antonsen Bjerke Travbane 3 22/9 - 05 / 9 2100 28,2a 324
Sverige G. Antonsen Biri Travbane 3 04/9 - 03 / 7 2100 27,0a 190
G. Antonsen Cato Antonsen (T) L. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 28/8 - 01 / 8 2140 29,0 26
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Årjäng 4 20/8 - 02 / 3 2140 27,8 244
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rokne Eld 2160 1 Plass 1 573 249
15 år SVART H v.Lome Elden A. Stensen Biri Travbane 2 15/10 - 08 / 11 2120 26,8 41
e. Rokne Lill v. Haakesjur T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 01/10 - 06 / 10 2100 25,2a 41
Kristian Versto /Vinje A. Stensen Bjerke Travbane 0 18/9 - 06 / 14 3180 28,8 152
A. Stensen Kjell Teigen (B) A. Stensen Jarlsberg Travbane 0 28/8 - 04 / 15 2120 25,7 137
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Jarlsberg Travbane 2 17/7 - 07 / 13 2120 25,7 133
7 2012: -6 -0 -0 -2 -1 -32 500 2011: -9 -1 -0 -0 -3 -24 000
Ellestad Rubin 2 Plass 850 500
12 år BRUN V v.Spang Best D. Dalen Biri Travbane 3 24/9 - 09 / 2 2100 30,0 301
e. Palma v. Alm Rigel D. Dalen Biri Travbane 0 25/6 - 05 / 6 1609 27,6ag 131
Ragnhild Gjengedal /Gol V. Hop Jarlsberg Travbane 0 11/6 - 09 / 8 2100 27,9 g 410
D. Dalen Heidi Moen (T) O. Mikkelborg Biri Travbane 6 28/5 - 07 / 11 1609 24,9a 386
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl D. Dalen Biri Travbane 5 07/5 - 09 / 1 2100 27,1 g 318
8 2012: -12 -0 -0 -1 -5 -18 500 2011: -17 -1 -2 -3 -5 -66 000
Gann Pål* 3 Plass 841 674
12 år BRUN H v.Pål Even A. Berås Forus Travbane 0 19/10 - 09 / 7 2060 29,5 g 85
e. Steinsvann Mari v. Braute A. Berås Sørlandets Travpark 0 10/10 - 09 / 1 2140 br 45
Sverige A. Berås Färjestad 0 25/9 - 08 / 8 2160 26,9 g 375
A. Berås A. Berås Bjerke Travbane 1 08/9 - 04 / 3 2100 26,3a 152
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Sørlandets Travpark 23/7 - 08 / 10 1609
9 2015: -3 -0 -1 -1 -0 -13 000 2014: -16 -5 -1 -0 -5 -161 226
Remelden 4 Plass 1 627 760
10 år SVART H v.Lome Elden B. Ekløf Leangen Travbane 1 09/10 - 04 / 7 2660 27,0 115
e. Remina v. Finstad Lars B. Ekløf Östersund 1 28/9 - 05 / 1 2160 26,4 50
John Wiggen-Ingebrigt Wiggen B. Ekløf Dannero 3 29/8 - 06 / 3 2200 26,5 274
B. Ekløf John Wiggen E. Høitomt Drammen Travbane 0 14/8 - 10 / 9 2540 27,1 164
Hvit m/ svarte ermer, hvitt ermbånd B. Ekløf Östersund 1 08/8 - 05 / 1 2180 25,6 47
10 2015: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -14 -1 -0 -0 -6 -47 328
Voje Nido 5 Plass 1 282 322
13 år SVART H v.Moe Odin G. Flåten Sørlandets Travpark 3 10/10 - 09 / 2 2140 27,1 g 30
e. Voje Blesa v. Toddy Å. Tengsareid Färjestad 1 25/9 - 08 / 3 2140 25,0 480
Stall Timber K. Kvasnes Sørlandets Travpark 1 12/9 - 07 / 2 2160 27,0 101
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 6 01/9 - 06 / 7 1609 26,0a 205
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 16/8 - 09 / 7 2100 29,4a 210
11 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -2 -1 -2 -5 -109 500
Tin Tveiten 6 Plass 2 655 554
13 år MØRKBR H v.Sjefen K. Malmin Bjerke Travbane 7 19/9 - 12 / 9 2600 27,3a 155
e. Tun Kari v. Kos Knekten K. Malmin Bjerke Travbane 2 05/9 - 04 / 7 2600 28,7a 29
Kåre Refsland-Edvard Lindalen K. Malmin Östersund 2 08/8 - 03 / 1 2140 26,2a 69
K. Malmin Edvard Lindalen K. Malmin Östersund 1 27/7 - 01 / 1 2140 26,7a 63
Mørkblå med gul reklame/bånd E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 20/6 - 08 / 6 2160 28,6 g 52
12 2015: -12 -2 -0 -0 -5 -43 901 2014: -23 -1 -1 -3 -10 -101 672
Greis Vinn 7 Plass 1 583 572
12 år BRUN V v.Moe Odin C. Antonsen Färjestad 0 25/9 - 08 / 7 2160 25,3 g 241
e. Høibysiv v. Troll Jahn C. Antonsen Bjerke Travbane 0 18/9 - 06 / 13 3180 29,4 91
Thomas Antonsen /Mysen C. Antonsen Biri Travbane - 04/9 - 06 / 10 2100 dg a 42
C. Antonsen C. Antonsen Bjerke Travbane 1 18/8 - 06 / 10 1609 23,6a 52
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Kala Landbane 1 10/8 - 06 / 11 1940 25,1 35
13 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -1 -0 -2 -5 -54 474
Vestpol Faxen 8 Plass 2 326 186
14 år BORKET H v.Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 18/9 - 06 / 12 3180 27,8 59
e. Gam Sølvi v. Atom Vinter Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 08/8 - 05 / 10 2160 25,4 11
John Arne Degnes /Grimstad Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 23/7 - 08 / 5 1609
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 1 17/7 - 07 / 8 2120 25,7 19
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 03/7 - 06 / 12 2590 26,3 15
14 2016: -1 -1 -0 -0 -0 -18 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rossi 9 Plass 840 303
10 år SOTRØD H v.Moe Odin G. Gundersen Bergen Travpark 0 16/10 - 05 / 10 1600 23,2a 539
e. Riffifi v. Alm Svarten G. Gundersen Färjestad 3 25/9 - 08 / 1 2140 25,3 57
Stall Dyrhoff G. Gundersen Bjerke Travbane 4 19/9 - 12 / 7 2600 26,9a 171
G. Gundersen Trond Anderssen (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 3 05/9 - 06 / 7 2600 27,7ag 64
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Jarlsberg Travbane 5 28/8 - 04 / 7 2120 25,0 229
15 2017: -11 -1 -0 -2 -5 -56 021 2016: -13 -1 -1 -1 -5 -77 417
Höstbo Fredrik* (S) 10 Plass 2 334 338
15 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) E. Adielsson Hagmyren 0 09/10 - 08 / 9 2160 25,6 g 229
e. Korenka* v. Korbest M. Andersson Arvika 6 02/10 - 06 / 8 2140 25,9 141
Sverige T. Jansson Bollnäs 0 06/7 - 06 / 13 2160 25,1 87
T. Borg Mats Andersson (T) E. Bergløf Årjäng 5 25/6 - 08 / 13 2180 26,1 68
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Jarlsberg Travbane 1 11/6 - 09 / 10 2100 27,3 164