<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:35 V5-4


Kaldblods 2640 m. Autostart.
3-15-årige høyest 600.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 6 Duo : 6-3 Trippel : 6-3-10 Plass : 6-3-10

1 2013: -4 -0 -0 -1 -1 -6 500 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Dorr Valentin 2640 1 Plass 660 500
11 år RØD H v.Rigel Jo V. Hop Jarlsberg Travbane 4 22/10 - 07 / 9 2100 27,7a 128
e. Dorrmina v. Ilmin G. Austevoll Biri Travbane 0 01/10 - 05 / 5 1609 26,4ag 75
Maja Anette Nybråten /Hønefoss G. Austevoll Biri Travbane 5 24/9 - 09 / 3 2100 30,2 128
V. Hop Karoline Krogh-Hanssen (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 16/8 - 09 / 12 2100 28,5ag 394
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Momarken Travbane 0 20/7 - 07 / 5 2140 br a 55
2 2014: -5 -0 -0 -1 -1 -8 000 2013: -14 -0 -2 -2 -4 -85 860
Våler Best 2 Plass 782 360
12 år MØRKBR V v.Spang Best H. Holm Biri Travbane 0 04/9 - 03 / 3 2100 32,3a 195
e. Dally Jerka v. Lund Jerker H. Holm Bjerke Travbane 0 28/7 - 05 / 10 2100 28,1ag 950
Ina Marie Killingmo-Geir Veiland H. Holm Momarken Travbane 5 20/7 - 07 / 1 2140 29,6a 152
H. Holm Erik Killingmo (T) L. Kolle Momarken Travbane 0 22/6 - 04 / 7 2140 br a 240
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Drammen Travbane 6 01/6 - 05 / 6 1700 27,7a 307
3 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -2 -0 -2 -42 333
Ara Faks 3 Plass 1 167 963
14 år SVART V v.Järvsöfaks (S) M. Andersson Arvika 5 02/10 - 06 / 2 2120 25,8 g 58
e. Ara Tulla v. Atom Vinter G. Austevoll Bjerke Travbane 4 18/9 - 06 / 10 3160 29,0 520
Morten Solbrekke-Hilde Solbrekke G. Austevoll Biri Travbane 3 03/9 - 07 / 10 2100 26,0a 61
O. Sagholen John Morten Solbrekke G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 16/8 - 09 / 4 2100 27,1a 97
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl G. Gundersen Magnor Travbane 6 08/8 - 06 / 3 1620 26,5 g 33
4 2016: -2 -0 -0 -1 -1 -11 000 2015: -24 -1 -4 -3 -7 -139 034
Tuxi Titan 4 Plass 1 602 818
12 år BRUN H v.Spikeld S. Ruud Biri Travbane 0 15/10 - 08 / 14 2120 28,1 120
e. Månami v. Troll Jahn G. Gundersen Bjerke Travbane 7 18/9 - 06 / 3 3160 29,2 87
Svein Olav Ruud /Namnå S. Ruud Jarlsberg Travbane 0 10/9 - 05 / 1 1609 26,2a 39
S. Ruud S. Ruud Bjerke Travbane 2 18/8 - 03 / 2 2600 28,0a 44
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip S. Ruud Klosterskogen Travbane 4 07/8 - 05 / 11 2120 27,4 99
5 2012: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -7 -1 -0 -1 -2 -43 652
Lunde Rappen 5 Plass 464 918
13 år SVART H v.Mentor Mollyn P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 05/10 - 08 / 1 1640 27,1ag 273
e. Athene Vesla v. Lill Babsen (S) C. Antonsen Momarken Travbane 21/9 - 20 / 7 2160 31,7 P
Tom-Vidar Walther /Hafslundsøy M. Haugen Bjerke Travbane - 25/3 - 09 / 9 2160 dg 217
E. Høitomt Tom-Vidar Walther C. Antonsen Klosterskogen Travbane 0 19/3 - 07 / 2 2100 31,0 538
Hvit m/svarte ermer, reklame R. Kruse Momarken Travbane 0 14/3 - 12 / 5 1640 br a 586
6 2016: -8 -0 -0 -1 -4 -20 000 2015: -17 -0 -5 -2 -1 -75 500
Mjølner Flaks 6 Plass 993 191
14 år HUSKBRUN H v.Järvsöfaks (S) J. Blekkan Bjerke Travbane 0 18/9 - 06 / 9 3160 br 75
e. Mjølner Sota v. Mjølner Stjernen J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 6 28/8 - 04 / 8 2120 25,5 257
Team Johnsen J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 5 16/8 - 09 / 2 2100 28,0a 52
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Årjäng 0 17/7 - 08 / 3 2180 27,2 149
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bollnäs 1 06/7 - 06 / 1 2140 25,1 54
7 2013: -6 -0 -0 -0 -1 -2 000 2012: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Lom Pilen 7 Plass 533 626
7 år MØRKBR V v.Lome Kongen C. Antonsen Forus Travbane 5 02/10 - 07 / 9 2590 30,0 122
e. Marine Terna v. Marine Svarten C. Antonsen Bjerke Travbane - 19/9 - 12 / 6 2600 dg a 733
Petter Thuresson C. Antonsen Bjerke Travbane 3 05/9 - 05 / 4 2600 27,0a 284
C. Antonsen C. Antonsen Drammen Travbane - 24/8 - 05 / 12 1700 dg a 129
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. G. Antonsen Bjerke Travbane 0 04/8 - 05 / 6 2100 27,4a 96
8 2012: -7 -0 -0 -3 -1 -33 000 2011: -19 -3 -4 -1 -6 -176 593
Hornnes Tiril 8 Plass 749 593
13 år SVART HP v.Pålex K.* (S) A. Aasheim Bjerke Travbane 13/10 - 06 / 2 2100
e. Sæther Mia v. Lyngsvarten H. Holm Bjerke Travbane 06/10 - 02 / 8 2140
Arvid Aasheim /Skreia A. Aasheim Biri Travbane 1 01/10 - 05 / 7 1609 24,3a 95
A. Aasheim A. Aasheim Bjerke Travbane 4 01/9 - 06 / 9 1609 25,8a 122
rød m/blått bånd med gule stjerner.man A. Aasheim Drammen Travbane 2 24/8 - 05 / 10 1700 27,9a 217
9 2010: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2009: -15 -0 -2 -1 -6 -61 000
Odin Blesen 9 Plass 546 025
12 år BRUN V v.Moe Odin K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 0 21/6 - 02 / 9 1700 30,7 403
e. Mega v. Atom Vinter E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 17/12 - 04 / 4 2100 29,8 153
Helge Bårdsen /Brevik A. Heisholt Sørlandets Travpark 0 06/12 - 06 / 3 2140 31,7 g 112
K. Johansen Helge Bårdsen E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 22/11 - 05 / 11 2160 29,4 110
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. E. Høitomt Bjerke Travbane 0 09/9 - 06 / 5 2100 28,0a 66
10 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -2 044 2015: -8 -0 -0 -1 -3 -12 880
Tapio* 10 Plass 813 324
13 år MØRKBR V v.Nordli Svarten E. Killingmo Bjerke Travbane 3 13/10 - 06 / 6 2100 25,8a 230
e. Petra v. Dublan G. Gundersen Momarken Travbane 3 05/10 - 08 / 6 1640 26,3a 77
Sverige E. Killingmo Momarken Travbane 6 14/9 - 04 / 3 2140 28,3a 89
E. Killingmo K. Johansen Bjerke Travbane 2 01/9 - 06 / 4 1609 25,6a 119
blå m/hvite ermer, rød ermr,rekl. E. Høitomt Drammen Travbane 3 24/8 - 05 / 8 1700 28,2a 209