<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 DD-1
V5-4


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m ved vunnet 275.000 kr., 40 m ved 450.000 kr.
3-15-årige hopper høyest 700.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 6 Duo : 6-10 Trippel : 6-10-2 Plass : 6-10-2

1 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -11 -0 -2 -0 -2 -22 000
Edel Terna 2140 1 Plass 286 650
9 år MØRKBR HP v.Rigel Jo H. Holm Drammen Travbane 8 11/10 - 09 / 11 2120 31,0 181
e. Bleikli Edel v. Åsrapp H. Holm Bjerke Travbane 0 15/9 - 05 / 3 1609 27,4ag 269
Jan Bekken /Brandbu L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 03/9 - 04 / 1 1700 27,5a 68
H. Holm Tormod Rundhaugen (B) H. Holm Bjerke Travbane 5 25/8 - 04 / 10 1609 26,3a 272
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 0 11/8 - 03 / 2 1609 27,1a 124
2 2011: -5 -0 -0 -1 -1 -25 500 2010: -16 -1 -3 -2 -6 -114 242
Dag Vilja 2 Plass 359 510
9 år BRUN HP v.Moe Odin G. Gundersen Färjestad 0 25/9 - 03 / 1 2160 28,8 897
e. Dag Riga v. Alm Rigel T. Borg Jarlsberg Travbane 6 03/9 - 05 / 6 2120 28,1 303
Jens Ivar Fjellhaug /Skreia T. Borg Klosterskogen Travbane 4 20/8 - 03 / 3 2100 30,0a 150
P. Midtfjeld Tormod Gretland (T) P. Midtfjeld Biri Travbane 7 31/7 - 05 / 5 2120 28,2 416
Hvit m/orangee ermer&sidef,blå man,rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 7 18/7 - 02 / 13 2120 28,2 131
3 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Haralds Linnea 3 Plass 228 695
9 år RØD HP v.Lykkefot F. Hamre Drammen Travbane 5 11/10 - 09 / 13 2120 30,9 78
e. Idun Jenta v. Trons Ruggen A. Mehla Jarlsberg Travbane 5 01/10 - 03 / 11 2120 29,1 g 42
Ragnhild Benum /Hafslundsøy F. Hamre Jarlsberg Travbane 2 03/9 - 05 / 4 2100 28,8 354
F. Hamre Ragnhild Benum A. Mehla Jarlsberg Travbane 6 28/8 - 07 / 10 2120 29,9 395
Delt mørkblå/lysblå, reklame G. Gundersen Drammen Travbane 7 14/8 - 02 / 3 2120 29,7 219
4 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rådim Maud 2160 1 Plass 427 933
11 år SVART HP v.Ara Svarten O. Østre Bjerke Travbane 0 06/10 - 02 / 2 2140 32,8 85
e. Rådimil v. Ilmin O. Østre Drammen Travbane 3 28/9 - 04 / 2 1700 28,2a 25
Helge Skaarer /Kråkstad O. Østre Bjerke Travbane 1 15/9 - 05 / 2 1609 26,1a 24
O. Østre Helge Skaarer O. Østre Bjerke Travbane 1 08/9 - 03 / 2 2600 28,5a 189
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane - 25/8 - 04 / 1 1609 g2 ag 52
5 2012: -1 -0 -0 -1 -0 -9 000 2011: -25 -6 -2 -1 -4 -231 000
Lille Grete 2 Plass 601 732
8 år BRUN HP v.Spikeld G. Flåten Färjestad 6 25/9 - 03 / 5 2180 27,8 1024
e. Lykkevinna v. Vinningblesen G. Flåten Klosterskogen Travbane 5 16/9 - 04 / 3 2120 30,5 g 29
Stall Nordisk J. Bjerring Jarlsberg Travbane 3 03/9 - 05 / 11 2120 28,1 599
G. Flåten H. Holm Bjerke Travbane 0 18/8 - 03 / 10 2600 29,3a 711
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame J. Bjerring Sørlandets Travpark 25/7 - 03 / 15 2140
6 2011: -2 -0 -0 -0 -1 -2 599 2010: -7 -1 -0 -1 -2 -37 977
Lommeboka* (S) 3 Plass 448 725
9 år SVARTBRUN HP v.Lome Elden T. Solberg Bjerke Travbane 3 06/10 - 02 / 3 2140 28,2 282
e. Næsfagra* (S) v. Næs Fuxen (S) P. Lennartsson Eskilstuna 6 28/9 - 05 / 3 2140 28,4a 144
Sverige T. Borg Bjerke Travbane 0 19/5 - 06 / 6 1609 28,9a 168
G. Austevoll Peter Karlsson G. Austevoll Drammen Travbane 0 02/5 - 06 / 9 1700 29,1a 181
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Austevoll Bjerke Travbane 0 25/11 - 05 / 5 2100 30,4a 82
7 2011: -6 -0 -0 -1 -2 -12 000 2010: -28 -3 -5 -5 -13 -274 500
Stumne Saga 4 Plass 364 700
10 år SVART HP v.Spang Best O. Mikkelborg Bergen Travpark 2 11/9 - 10 / 9 2120 27,5 374
e. Slogum Tanja v. Lappe Troll* V. Hop Jarlsberg Travbane 4 03/9 - 05 / 13 2120 28,1 138
Merete Viksås /Roa O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 3 28/8 - 07 / 8 2120 29,2 241
O. Mikkelborg Merete Viksås O. Mikkelborg Drammen Travbane 4 14/8 - 02 / 9 2120 28,7 72
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame F. Hamre Klosterskogen Travbane 5 07/8 - 05 / 4 2100 28,2 196
8 2010: -15 -2 -2 -1 -4 -57 586 2009: -23 -3 -1 -2 -8 -82 500
Spikny 5 Plass 361 586
9 år BRUN HP v.Spikeld I. Melby Färjestad 0 25/9 - 03 / 7 2180 28,2 920
e. Vinter Dally v. Atom Vinter I. Melby Momarken Travbane 5 14/9 - 04 / 1 2140 28,0a 784
Ilpo Olavi Suomalainen /Ørje M. Andersson Årjäng 5 20/8 - 02 / 4 2140 28,0 403
I. Melby Line-Merethe Suomalainen K. Johansen Biri Travbane 0 31/7 - 05 / 10 2140 27,5 834
svart m/gult/sv sk.stk,gule seler K. Brenden Harstad Travpark 2 20/6 - 06 / 1 1600 30,5 65
9 2010: -13 -3 -0 -3 -5 -380 856 2009: -13 -2 -3 -4 -3 -249 307
Horgen Bente 2180 1 Plass 630 163
4 år BRUN HP v.Elding G. Gundersen Bjerke Travbane 3 19/9 - 05 / 3 2100 28,3a 82
e. Rydnings Stjerna v. Troll Jahn G. Gundersen Bjerke Travbane 1 05/9 - 01 / 5 2100 29,5a 15
Stall Hafstein G. Gundersen Drammen Travbane 0 14/8 - 06 / 11 1700 27,4a 65
G. Gundersen Per Dave Holtung (T) T. Solberg Östersund 1 08/8 - 02 / 1 2140 27,7a 27
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer T. Solberg Östersund 1 27/7 - 08 / 4 2140 28,9a 14
10 2012: -5 -0 -0 -0 -2 -27 000 2011: -18 -7 -4 -1 -5 -520 227
Indregaards Lilja 2 Plass 1 123 431
12 år MØRKBR HP v.Spikeld C. Antonsen Bjerke Travbane 1 06/10 - 02 / 6 2160 26,9 70
e. Indregaards Stjerna v. Alm Svarten C. Antonsen Färjestad 1 25/9 - 03 / 6 2180 26,9 75
Rune Nerheim /Tresfjord C. Antonsen Bergen Travpark 0 11/9 - 10 / 12 2140 br g 59
C. Antonsen C. Antonsen Bjerke Travbane 3 01/9 - 06 / 1 1609 25,7a 37
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Bjerke Travbane 1 25/8 - 03 / 1 2140 26,2 50
11 2011: -13 -0 -0 -0 -4 -10 500 2010: -26 -1 -0 -0 -8 -37 000
Il Flora 3 Plass 559 946
13 år BRUN HP v.Slogum Bjørn P. Arvesen Bjerke Travbane 0 06/10 - 02 / 9 2160 28,2 857
e. Heidina v. Ilmin P. Arvesen Klosterskogen Travbane 0 16/9 - 04 / 8 2140 29,7 r 240
Marit Lier /Mysen D. Aarum Bjerke Travbane 0 25/8 - 03 / 8 2160 27,1 431
P. Arvesen P. Arvesen Biri Travbane 0 13/8 - 09 / 1 1609 26,0a 192
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Hagmyren - 01/8 - 05 / 2 2160 dg 472
12 2010: -10 -0 -1 -0 -2 -24 000 2009: -15 -1 -1 -1 -3 -66 000
Korrell Stjerna 4 Plass 591 700
10 år BRUN HP v.Eng Svarten J. Undem Bjerke Travbane 4 06/10 - 02 / 7 2160 27,7 489
e. Gotti v. Glup J. Undem Klosterskogen Travbane 2 16/9 - 04 / 9 2140 27,7 96
Ola Saastad /Vikersund L. Kolle Bjerke Travbane 0 25/8 - 03 / 7 2160 27,2 711
L. Kolle Ola Saastad B. Steinseth Biri Travbane 0 13/8 - 09 / 4 1609 27,0a 615
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl B. Steinseth Biri Travbane 0 02/7 - 09 / 3 1609 26,6ag 259
13 2012: -9 -0 -0 -0 -2 -4 500 2011: -31 -1 -2 -2 -8 -217 500
Jilly 5 Plass 859 207
11 år BRUN HP v.Spikeld Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 01/10 - 05 / 4 1609 26,0ag 441
e. Borgheim Gratie v. Alm Svarten A. Stensen Biri Travbane - 03/9 - 07 / 9 2100 dg a 376
Halvor Skjulestad /Fyresdal L. Kolle Bjerke Travbane 0 26/5 - 04 / 11 2160 27,3 249
E. Høitomt Rune Wilberg L. Kolle Momarken Travbane 4 18/5 - 05 / 5 1640 25,6a 131
Hvit m/svarte ermer, reklame L. Kolle Biri Travbane 0 07/5 - 09 / 2 2100 27,5 244