Neste løp >>>
Start ca kl. 18:00

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m ved vunnet 5.000 kr.
3-15-årige høyest 12.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 10 Duo : 10-9 Trippel : 10-9-11 Plass : 10-9-11

1 2016: -6 -0 -0 -0 -5 -15 500 2015: -15 -0 -0 -1 -6 -22 500
Løkki Vilma 2100 1 Plass 327 250
9 år LYSBRUN HP v.H.G. Balder J. Undem Klosterskogen Travbane 5 04/10 - 01 / 2 2100 37,5 g 50
e. Steana v. Helmin Rigel J. Undem Sørlandets Travpark 25/4 - 23 / 5 2140 48,6 g P
Vilde Mari Kals /Gjerstad J. Undem Sørlandets Travpark 06/12 - 25 / 3 1640 58,0 B
K. Dalsbotten Vilde M. Kals
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek
2 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -15 -0 -1 -0 -3 -16 500
Vigleik 2 Plass 147 000
8 år SVART V v.Saras Tofte J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 04/10 - 01 / 9 2120 dist 269
e. Altima v. Mentor Mollyn J. Gaustad Jarlsberg Travbane 5 10/9 - 01 / 3 2100 39,3 566
Linda Marie Johansen-Martine Elise F. Johansen J. Undem Sørlandets Travpark 0 11/7 - 01 / 4 2140 dist g 539
J. Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 15/4 - 21 / 8 2100 44,4 g P
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 29/10 - 23 / 4 1700 58,7 B
3 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -5 500 2017: -20 -0 -0 -0 -12 -35 000
Fintore 3 Plass 147 037
11 år SVART V v.Alm Viktor A. Stensen Momarken Travbane 6 21/9 - 02 / 2 2140 36,4 g 495
e. Lygna Fina v. Alm Svarten V. Hop Jarlsberg Travbane 6 03/9 - 01 / 6 2100 37,0 g 94
Vidar Henriksen /Drammen G. Austevoll Biri Travbane 0 13/8 - 01 / 3 2100 dist g 99
T. Solberg Kjell Teigen (B) P. Midtfjeld Momarken Travbane - 27/7 - 01 / 3 2140 dg 311
Blå m/gull seler&stjerner, reklame G. Austevoll Jarlsberg Travbane 30/4 - 22 / 8 2100
4 2011: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2010: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000
Cuba Torita 4 Plass 7 000
5 år RØD HP v.Nøstetor L. Kolle Drammen Travbane 9 11/10 - 01 / 12 2120 38,0 g 350
e. Vinita v. Ekvinn L. Kolle Momarken Travbane - 28/9 - 01 / 13 2160 dg 404
Dag Erik Stordal-Annette Stordal G. Austevoll Momarken Travbane 4 14/9 - 08 / 7 2140 38,0 g 230
G. Stenberg Annette Stordal (A) G. Gundersen Bjerke Travbane 07/7 - 22 / 12 2160 40,6 g P
Svart m/lysblå ermstr/mansj/reklame G. Austevoll Momarken Travbane 21/3 - 21 / 1 2160 41,3 r N
5 2012: -5 -0 -0 -1 -3 -12 000 2011: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000
Daline 2120 1 Plass 26 500
9 år BRUN HP v.Dalar M. Helland Jarlsberg Travbane 3 01/10 - 01 / 5 2120 33,4 44
e. Korrine v. Korbest M. Helland Klosterskogen Travbane P 16/9 - 21 / 4 2120 33,9 P
Øyvind Skjelbred /Skien H. Tholfsen Jarlsberg Travbane 3 13/3 - 10 / 7 2120 37,3 380
M. Helland Øyvind Skjelbred T. Kolstad Jarlsberg Travbane 7 14/11 - 01 / 9 2120 37,0 369
gul m/svart h og ermstriper T. Kolstad Klosterskogen Travbane 5 23/10 - 01 / 5 2100 37,9 59
6 2014: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2013: -14 -0 -0 -0 -3 -7 680
Valle Siv 2 Plass 131 730
9 år BRUN HP v.Bokli Eld O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 12/8 - 02 / 9 1609 32,7ag 109
e. Peru Løva v. Per U C. Antonsen Momarken Travbane 0 13/7 - 05 / 8 2140 35,6 g 206
Morten Carlsen /Bodø O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 01/7 - 02 / 9 1609 32,2a 394
Ø. Samuelsen O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 17/6 - 02 / 4 1609 dg a 440
skrådelt svart/grønn m/hvitt bånd. O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 18/5 - 01 / 13 2160 37,3 g 511
7 2011: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -10 -0 -1 -3 -2 -24 500
Petpino 3 Plass 26 500
7 år M.BRUN V v.Mentor Mollyn E. Knutsen Klosterskogen Travbane 3 14/6 - 01 / 8 2120 35,5 g 142
e. Freidi v. Alm Rigel E. Knutsen Momarken Travbane 3 18/5 - 01 / 4 2140 35,8 278
Ernst-Petter Knutsen /Flesberg J. Undem Klosterskogen Travbane 0 17/12 - 01 / 5 2100 40,1 rg 123
E. Knutsen T. Solberg Klosterskogen Travbane - 22/10 - 01 / 3 2100 dg 156
burgunder m/blå e.p.k. i blå hestesko. T. Solberg Klosterskogen Travbane 6 01/10 - 01 / 1 2100 38,8 g 154
8 2013: -6 -0 -2 -0 -0 -19 500 2012: -18 -1 -2 -0 -6 -38 500
Gjærlaus 4 Plass 84 500
7 år MØRKBR V v.Nordli Svarten C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 01/10 - 01 / 4 2120 35,3 g 309
e. Gjærla v. Finstadmort K. Kvasnes Klosterskogen Travbane - 16/9 - 05 / 4 2100 dg a 641
Vebjørn Anholt /Andebu K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 8 09/9 - 01 / 14 2120 36,4 g 466
G. Flåten Vebjørn Anholt G. Flåten Bjerke Travbane 5 18/8 - 09 / 3 2140 34,7 g 169
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Sørlandets Travpark 5 11/7 - 01 / 1 2140 36,3 g 23
9 2018: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Anka 5 Plass 241 500
13 år BRUN HP v.Troll Kos A. Mehla Klosterskogen Travbane 6 04/10 - 01 / 8 2120 36,7 g 56
e. Mai Borka v. Bork Rigel A. Berås Sørlandets Travpark 0 26/9 - 01 / 10 2160 35,4 g 51
Odd Isaksen /Arendal O. Mikkelborg Drammen Travbane - 21/9 - 03 / 3 2100 dg a 64
T. Borg Odd Isaksen F. Hamre Klosterskogen Travbane 4 09/9 - 01 / 9 2120 35,4 64
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 29/8 - 07 / 3 2140 32,2 308
10 2014: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -14 -1 -2 -0 -4 -41 000
Tysvær Mai 6 Plass 226 500
8 år MELL.BR. HP v.Alm Viktor M. Helland Klosterskogen Travbane 0 04/10 - 01 / 7 2120 36,8 g 156
e. Sølv Mai v. Lyngsvarten M. Helland Klosterskogen Travbane 09/9 - 01 / 12 2100
May Kristin S. Hagen-Runar Hagen M. Helland Jarlsberg Travbane 3 03/9 - 01 / 13 2120 35,3 258
L. Kolle Runar Hagen M. Helland Jarlsberg Travbane 01/7 - 01 / 5 2100
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 25/6 - 01 / 6 2100 37,7 g 292
11 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -7 -2 -1 -1 -1 -50 500
Odin Jr. 7 Plass 77 500
6 år BRUN H v.Moe Odin T. Glittum Jarlsberg Travbane 2 01/10 - 01 / 6 2120 33,3 121
e. Vinter Stjerna v. Atom Vinter T. Glittum Bjerke Travbane 17/3 - 21 / 2 2160 40,0 P
Rune Lia /Skollenborg K. Malmin Drammen Travbane - 04/1 - 02 / 3 2100 dg 177
T. Glittum Hedda E. Assev (T) K. Malmin Jarlsberg Travbane 18/12 - 24 / 5 2120 37,4 P
Hvit m/grønne ermer/sidef., rekl. K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 04/12 - 01 / 10 2120 dist g 117
12 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Ulvrikke 8 Plass 48 500
11 år BRUN HP v.Klaastad Ulv A. Heisholt Klosterskogen Travbane 7 16/9 - 05 / 8 2100 35,8ag 287
e. Bente Brage v. Tom Brage A. Heisholt Klosterskogen Travbane - 09/9 - 01 / 8 2120 dg 586
Jens Aarum-Malin Vibeke Gundersen A. Heisholt Sørlandets Travpark 5 29/8 - 07 / 9 2160 33,3 g 317
A. Heisholt A. Heisholt Klosterskogen Travbane 6 16/8 - 07 / 12 2120 34,6 713
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame A. Heisholt Jarlsberg Travbane 7 25/6 - 01 / 9 2100 36,7 214
13 2014: -4 -0 -0 -0 -2 -4 500 2013: -10 -0 -1 -1 -2 -18 500
Edda Kosa 9 Plass 161 000
9 år MØRKBR HP v.Troll Kos H. Andersen Jarlsberg Travbane 5 01/10 - 01 / 10 2120 33,9 388
e. Eddalill v. Friggbest K. Samuelsen Klosterskogen Travbane 5 09/9 - 01 / 10 2120 36,0 125
Simen Skinmo /Larvik K. Samuelsen Sørlandets Travpark 5 08/8 - 01 / 1 2140 35,0 g 84
K. Samuelsen Sølve Skinmo K. Samuelsen Jarlsberg Travbane - 09/7 - 07 / 4 2100 dg 60
Rød m/blått skråbånd,hv.mansj,reklame K. Samuelsen Jarlsberg Travbane 4 01/7 - 01 / 8 2120 32,8 g 201
14 2010: -4 -0 -1 -0 -1 -8 000 2009: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Frøyu Lea 10 Plass 11 000
5 år MØRKBR HP v.Sjefen E. Schem Bjerke Travbane 0 22/9 - 08 / 7 2160 dist g 138
e. Frøyu Tiril v. Sokna Troll E. Høitomt Biri Travbane - 30/7 - 02 / 2 2100 dg 60
Mari Foss Frøhaug-Nils-Erik Frøhaug E. Schem Momarken Travbane 2 13/7 - 01 / 13 2160 34,7 54
N. Frøhaug Mari Foss Frøhaug K. Malmin Jarlsberg Travbane 8 25/6 - 01 / 14 2120 36,0 g 457
svart m/grønne & hvite seler. ne i hvi N. Frøhaug Biri Travbane - 06/11 - 10 / 12 2120 dg 261
15 2013: -14 -3 -4 -1 -4 -112 000 2012: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Bastian Mollyn 11 Plass 194 000
6 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld D. Aarum Momarken Travbane 5 28/9 - 01 / 12 2160 35,0 g 70
e. Maud Mollyn v. Lyngsvarten D. Aarum Bjerke Travbane 6 25/8 - 07 / 2 2140 35,3 66
Trygve Meum-Sverre Meum D. Aarum Momarken Travbane 3 27/7 - 01 / 5 2140 36,6 g 38
K. Malmin Trygve Meum S. Hjørnerød Momarken Travbane 27/4 - 21 / 3 2160 41,8 P
Mørkblå med gul reklame/bånd S. Hjørnerød Momarken Travbane 08/12 - 25 / 4 2160 50,2 B