<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:55 V5-5
V5B-2


Varmblods 1700 m. Autostart.
3-12-årige høyest 99.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 1 Duo : 1-3 Trippel : 1-3-5 Plass : 1-3-5

1 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -12 -1 -3 -0 -2 -84 000
Shaman Star M. 1700 1 Plass 1 270 500
11 år BRUN V v.Dahir De Prelong* (FR) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 9 19/9 - 11 / 7 2600 16,8a 987
e. Lindy's Crath M. v. Lindy's Crown (US) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 05/9 - 08 / 1 2600 17,8ag 1013
Nils Martin Sagvolden /Solbergelva O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 12/8 - 04 / 9 2100 16,4a 113
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 28/7 - 02 / 2 2100 br a 26
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane - 16/7 - 02 / 10 1609 dg a 1140
2 2014: -7 -0 -1 -1 -3 -19 500 2013: -14 -0 -1 -1 -2 -17 000
Becky's Joy 2 Plass 209 000
8 år BRUN V v.Staro Showbiz (S) G. Gundersen Forus Travbane 5 02/10 - 06 / 5 2060 16,4 g 121
e. Rioja Sund (S) v. Sugarcane Hanover* (US) T. Solberg Bjerke Travbane - 05/9 - 10 / 3 2600 dg a 175
Anette Skårnes /Flatdal T. Solberg Drammen Travbane - 17/8 - 04 / 5 2100 dg ar 25
T. Solberg Asbjørn Lognvik T. Solberg Biri Travbane 2 31/7 - 06 / 3 2100 16,0a 25
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 16/7 - 07 / 1 2100 16,0a 36
3 2011: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2010: -23 -1 -2 -1 -4 -50 500
Dancers Siren 3 Plass 104 580
7 år SVARTBRUN HP v.Brief Encounter (S) O. Østre Jarlsberg Travbane 0 01/10 - 05 / 3 1609 16,7a 47
e. For Dancers Only (S) v. Mack Lobell* (US) T. Espedal Sørlandets Travpark 4 12/9 - 06 / 1 1609 16,1a 35
Bent Erik Riis /Skien J. Gaustad Klosterskogen Travbane 2 30/8 - 01 / 4 1700 16,3a 306
J. Gaustad Bent Erik Riis T. Espedal Klosterskogen Travbane 1 16/8 - 04 / 4 1700 16,9a 190
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl O. Østre Klosterskogen Travbane 0 07/8 - 03 / 10 2100 18,7a 576
4 2011: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -14 -1 -0 -1 -7 -40 000
Excita Rascal 4 Plass 99 500
7 år BRUN HP v.Express Ride* (US) V. Hop Bjerke Travbane 0 29/7 - 01 / 1 2100 18,5a 81
e. Netty Rascal v. Netted (US) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 16/7 - 09 / 7 2100 18,8a 290
Team Rascal V. Hop Jarlsberg Travbane 1 06/7 - 03 / 2 1609 16,4a 23
V. Hop Arne Kristiansen (A) V. Hop Jarlsberg Travbane 3 21/6 - 04 / 11 1609 15,9a 155
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane 4 08/6 - 05 / 10 2100 18,6a 391
5 2010: -6 -0 -1 -2 -2 -24 000 2009: -4 -0 -0 -0 -4 -10 500
Jobie Brodda (S) 5 Plass 105 500
7 år SVART HP v.Jobie Tempest* (CA) T. Borg Klosterskogen Travbane 2 27/9 - 01 / 10 1700 17,6a 225
e. Armbro Juliard* (US) v. Speedy Crown (US) L. Kolle Momarken Travbane 3 14/9 - 05 / 2 2140 18,0a 379
Ole Jan Fallet /Stokke T. Borg Sørlandets Travpark 6 29/8 - 08 / 7 2140 17,7a 494
T. Borg Ole Jan Fallet T. Borg Jarlsberg Travbane 20/8 - 20 / 9 2100 19,6 P
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Jarlsberg Travbane 5 18/12 - 06 / 12 1609 17,1a 380
6 2011: -7 -0 -0 -0 -5 -12 000 2010: -23 -1 -3 -2 -11 -73 500
Maylinn Chip 6 Plass 105 500
6 år MØRKBR HP v.More Chips (US) T. Borg Sørlandets Travpark 4 03/10 - 02 / 11 2160 18,9 385
e. Lissi Hill v. Moment Of Magic* (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 27/9 - 01 / 5 1700 19,4ag 39
Kjell Øygarden /Neslandsvatn T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 30/8 - 01 / 11 1700 16,9a 154
K. Malmin Kjell Øygarden T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 23/8 - 01 / 1 1700 16,7a 65
Mørkblå med gul reklame/bånd T. Solberg Drammen Travbane 0 14/8 - 07 / 7 2100 18,0a 418
7 2011: -17 -0 -1 -3 -5 -31 000 2010: -14 -1 -3 -1 -5 -54 000
Joleen 7 Plass 129 000
5 år BRUN HP v.Chipmate* (US) T. Hem Jarlsberg Travbane 2 01/10 - 05 / 5 1609 15,2a 298
e. Hanni L.M. (DK) v. Carmody Lobell* (US) T. Hem Jarlsberg Travbane - 24/9 - 02 / 1 2100 dg a 22
Egil Hem /Andebu T. Solberg Momarken Travbane 6 06/8 - 02 / 12 1640 16,5a 403
L. Kolle Egil Hem T. Hem Sørlandets Travpark 2 25/7 - 08 / 7 2140 17,4a 50
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Hem Drammen Travbane 13/7 - 03 / 7 1700
8 2012: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000
Pine Molina P. 8 Plass 80 200
11 år MØRKBR HP v.Potato Chip (US) C. Antonsen Klosterskogen Travbane 0 04/10 - 03 / 10 2100 20,1a 501
e. Laurel's Tina v. Elma's Lad* (US) V. Hop Drammen Travbane 7 21/9 - 04 / 2 2500 20,3a 425
Stall Lorne V. Hop Klosterskogen Travbane 3 03/9 - 03 / 9 2100 19,5a 341
C. Antonsen Mona Elisabeth Hov V. Hop Bjerke Travbane 6 19/8 - 02 / 4 2100 18,0a 252
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. O. Mikkelborg Drammen Travbane 5 06/7 - 05 / 9 2100 17,9a 232
9 2011: -3 -1 -0 -0 -0 -14 000 2010: -11 -0 -1 -1 -3 -19 000
No Mercy Simoni (DK) 9 Plass 104 214
6 år BRUN H v.Gill's Victory* (US) B. Steinseth Biri Travbane 0 01/10 - 06 / 7 2100 17,2a 89
e. Stormy Bear (S) v. Spotlite Lobell* (US) C. Tuverud Bjerke Travbane 3 17/9 - 03 / 12 2100 17,0a 347
Tom Pettersen-Bernhard Berntzen B. Steinseth Biri Travbane 4 10/9 - 01 / 4 2600 18,6a 316
G. Gundersen Tom Pettersen G. Gundersen Bjerke Travbane 0 02/9 - 04 / 12 1609 17,6a 248
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Johansen Magnor Travbane 5 08/8 - 03 / 4 2020 19,9 g 107
10 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -14 -4 -1 -0 -6 -76 500
Crystonian 10 Plass 93 500
10 år BRUN H v.Crysta's Best* (US) A. Rasmussen Bjerke Travbane 0 17/9 - 03 / 3 2100 18,0ag 38
e. Almahurst Snowy (US) v. Cumin* (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 07/8 - 03 / 9 2100 17,4a 199
Stall Ida Christine G. Austevoll Biri Travbane 0 25/7 - 05 / 6 2100 18,3a 86
G. Austevoll Daymon Thomas Minor (T) D. Dalen Biri Travbane 4 02/7 - 04 / 11 2100 17,0a 53
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 10/6 - 08 / 10 2100 17,9a 39
11 2014: -8 -0 -1 -1 -1 -12 000 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
L.O. Zonett Scott 11 Plass 223 800
11 år MØRKBR HP v.Kendrick Hanover (US) K. Malmin Momarken Travbane - 06/8 - 02 / 1 1640 dg a 459
e. Grandessa Scott v. Ideal Du Gazeau (FR) E. Jensen Momarken Travbane 20/7 - 03 / 1 2140
Linda Vinjor /Vestfossen E. Jensen Drammen Travbane 3 13/7 - 03 / 8 1700 18,9ar 35
J. Undem Linda Vinjor E. Jensen Jarlsberg Travbane 25/6 - 21 / 1 2100 20,2 P
hvit m/grønt skulderstk./ermer,reklame G. Stenberg Bjerke Travbane 5 17/6 - 04 / 9 1609 15,6a 119
12 2013: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000 2012: -10 -0 -0 -2 -0 -9 000
Sanei Express (DE) 12 Plass 93 983
7 år BRUN V v.Express It (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 5 26/5 - 08 / 4 2100 16,9a 285
e. Sita Idzarda (DE) v. Incredible Crafts* (US) G. Austevoll Drammen Travbane 2 27/4 - 02 / 2 2100 17,0a 44
Stall Sørdal L. Kolle Drammen Travbane 4 17/4 - 04 / 6 2100 17,2a 555
E. Høitomt Karoline Krogh-Hanssen (T) G. Austevoll Forus Travbane 0 06/3 - 07 / 4 2040 26,2a 135
Hvit m/svarte ermer, reklame G. Austevoll Bjerke Travbane 2 20/1 - 01 / 10 2100 19,0a 76