<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:40 V5-3


Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 450.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 5 Duo : 5-4 Trippel : 5-4-1 Plass : 5-4-1

1 2016: -4 -0 -0 -1 -1 -9 000 2015: -17 -0 -1 -1 -5 -30 500
Jeppes Odin 1609 1 Plass 704 652
14 år SVART V v.Moe Odin G. Flåten Momarken Travbane 0 05/10 - 08 / 4 1640 27,8a 194
e. Aksvarta v. Finstad Per G. Flåten Sørlandets Travpark 0 29/8 - 03 / 3 2160 28,3 g 111
Reidar Mangelrød /Larvik G. Flåten Drammen Travbane 5 24/8 - 05 / 6 1700 28,5a 239
G. Flåten G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 16/8 - 09 / 9 2100 28,6a 366
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Kala Landbane 5 10/8 - 06 / 5 1920 26,6 150
2 2012: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -5 -0 -0 -0 -2 -5 000
Kjølstad Jo To 2 Plass 393 500
9 år LYSBRUN V v.Rigel Jo G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 16/9 - 07 / 5 1700 28,6 g 103
e. Spang Oleanne v. Alm Svarten V. Hop Jarlsberg Travbane 5 10/9 - 05 / 8 1609 26,0a 54
Mariann Anda-Ståle Enoksen G. Austevoll Bjerke Travbane 4 11/8 - 05 / 5 1609 25,6a 86
R. Wiig Arthur Bø (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 4 18/7 - 04 / 9 1609 24,3a 852
svart med sølv ermstriper og reklame H. Borgli Bergen Travpark 6 29/4 - 04 / 8 1660 31,1 122
3 2012: -6 -0 -0 -0 -2 -4 000 2011: -7 -0 -0 -1 -2 -11 000
Nordlison 3 Plass 369 200
16 år SVART V v.Nordli Svarten Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 29/8 - 03 / 2 2160 28,7 267
e. Dallysnella v. Dally Sjurson A. Berås Sørlandets Travpark 7 15/8 - 07 / 5 1609 27,0a 231
Carina Marie Jensen-Bent Erik Riis K. Wågenes Sørlandets Travpark 08/8 - 21 / 4 2160 34,6 P
Ø. Tjomsland Knut Tjomsland K. Wågenes Sørlandets Travpark 0 22/11 - 01 / 3 2180 br 136
mørkblå m/sølv reklame K. Wågenes Sørlandets Travpark 2 08/11 - 08 / 9 2180 30,6 95
4 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -7 -0 -1 -1 -1 -27 000
Egestø Gutten 4 Plass 526 400
11 år LYSBRUN H v.Trø Fyr* J. Gaustad Klosterskogen Travbane 7 04/10 - 09 / 5 1700 29,8a 94
e. Ludia v. Kari Prinsen J. Gaustad Klosterskogen Travbane 6 16/9 - 07 / 4 1700 28,5 168
Ole Eikaas /Arendal J. Gaustad Bjerke Travbane 0 25/8 - 04 / 8 1609 26,3a 59
V. Tjomsland Ole Eikaas V. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 15/8 - 07 / 6 1609 24,9a 104
Gull m/røde ermer, sidefelt, reklame J. Gaustad Bjerke Travbane 3 21/7 - 03 / 1 1609 26,3a 125
5 2011: -20 -1 -4 -1 -9 -98 420 2010: -23 -2 -1 -3 -11 -95 515
Prinse Baus* 5 Plass 526 575
10 år BRUN V v.Moe Odin G. Antonsen Bjerke Travbane 3 22/9 - 05 / 9 2100 28,2a 324
e. Vinter Prinsessa v. Atom Vinter G. Antonsen Biri Travbane 3 04/9 - 03 / 7 2100 27,0a 190
Sverige L. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 28/8 - 01 / 8 2140 29,0 26
G. Antonsen Cato Antonsen (T) G. Antonsen Årjäng 4 20/8 - 02 / 3 2140 27,8 244
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Kala Landbane 2 10/8 - 06 / 4 1920 26,1 284
6 2013: -3 -0 -1 -0 -0 -1 470 2012: -6 -0 -0 -0 -3 -10 500
Kjenner Tor 6 Plass 531 470
11 år BRUN H v.Moe Odin R. Wiig Forus Travbane 0 21/9 - 06 / 6 2040 29,7a 114
e. Gunnhild v. Alm Hadar R. Wiig Forus Travbane 4 31/8 - 08 / 2 2040 28,5ag 216
Petter Thuresson M. Helland Sørlandets Travpark 0 13/6 - 06 / 12 2160 27,3 497
M. Helland Anders Heggland R. Wiig Forus Travbane 7 25/5 - 05 / 13 2080 28,0 164
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Drammen Travbane 6 09/5 - 06 / 2 2100 28,0a 329
7 2012: -7 -0 -1 -0 -1 -9 000 2011: -27 -2 -3 -5 -6 -90 500
Fronskrema 7 Plass 374 225
10 år BRUN HP v.Krembest G. Gudmestad Bergen Travpark 1 30/9 - 08 / 6 1600 26,7a 27
e. Frons Nora v. Norprins* A. Mattingsdal Forus Travbane 21/9 - 21 / 1 2040 35,8 P
Nils Dagestad /Voss G. Gudmestad Bergen Travpark 7 11/9 - 10 / 7 2120 28,3 574
E. Høitomt Geir Gudmestad (T) G. Gudmestad Forus Travbane - 24/8 - 08 / 4 1600 dg a 16
Hvit m/svarte ermer, reklame G. Gudmestad Forus Travbane 4 03/8 - 08 / 11 1600 26,2a 156
8 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Høvåg Faksi 8 Plass 167 000
10 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 01/10 - 03 / 2 2100 29,7 21
e. Trø Rosa v. Pilmin R. Wiig Bjerke Travbane 0 18/9 - 07 / 14 2180 30,4 152
Stall Høvåg Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 12/9 - 20 / 6 2160 32,8 g P
Å. Tengsareid Vidar Wilson V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 27/6 - 02 / 9 2160 dist g 216
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 11/4 - 20 / 1 2140 31,1 P
9 2014: -19 -1 -2 -2 -6 -63 270 2013: -21 -2 -2 -4 -3 -82 501
Skusviken 9 Plass 631 071
15 år RØD V v.Braute J. Undem Klosterskogen Travbane 0 16/9 - 07 / 10 1700 28,7 g 512
e. Freidi v. Alm Rigel T. Solberg Sørlandets Travpark 0 29/8 - 03 / 4 2160 28,8 77
Kirsti Krybelsrud /Svene T. Solberg Drammen Travbane 0 09/5 - 06 / 6 2100 28,1a 486
G. Mikkelsen Olav Røysland M. Helland Klosterskogen Travbane 6 15/4 - 05 / 11 2100 29,0a 412
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek M. Helland Sørlandets Travpark 3 28/3 - 06 / 3 2140 29,6 262
10 2010: -8 -0 -0 -0 -1 -4 000 2009: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Lauvås Rasken 10 Plass 320 128
10 år MØRKBR V v.Lome Elden K. Rolandsen Bjerke Travbane 0 29/9 - 08 / 8 2100 31,6a 104
e. Peru Løva v. Per U T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 10/9 - 05 / 4 1609 25,8a 362
Hans Storvik /Porsgrunn G. Austevoll Klosterskogen Travbane 18/2 - 08 / 3 1700
T. Solberg Hans Storvik L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 11/2 - 08 / 3 1700 29,4 101
Blå m/gull seler&stjerner, reklame F. Hamre Sørlandets Travpark 0 27/7 - 04 / 2 1609 30,7a 423
11 2014: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2013: -11 -0 -1 -0 -6 -37 500
Eli Nova 11 Plass 513 500
14 år SVART HP v.Elding T. Borg Drammen Travbane 0 28/9 - 04 / 8 1700 28,6a 272
e. Svarte Donna v. Finstadmort L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 16/9 - 04 / 4 2120 28,6 57
Kari Farmen-John Ivar Farmen /Sandefjord L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 03/9 - 05 / 10 2120 27,9 150
T. Borg John Ivar Farmen T. Borg Sørlandets Travpark 6 15/8 - 07 / 8 1609 26,3ag 220
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 07/8 - 05 / 13 2120 27,8 770