<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V5-2


Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 90.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 3 Duo : 3-8 Trippel : 3-8-1 Plass : 3-8-1

1 2013: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2012: -14 -0 -0 -0 -9 -20 500
Something More 2100 1 Plass 152 000
8 år MØRKBR V v.More Chips (US) M. Helland Klosterskogen Travbane 3 27/9 - 01 / 3 1700 17,8a 141
e. Proxie Ride v. Express Ride* (US) A. Frønes Sørlandets Travpark 5 12/9 - 06 / 9 1609 16,3a 96
Stall Kongo-Peter M. Helland Klosterskogen Travbane 6 30/8 - 01 / 9 1700 17,1ag 583
M. Helland Jan Gustavsen K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 5 16/8 - 04 / 5 1700 17,3a 39
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Klosterskogen Travbane 3 09/8 - 01 / 8 1700 17,8ag 596
2 2011: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -24 -0 -0 -2 -9 -29 000
Natural Desire 2 Plass 89 000
7 år BRUN HP v.Zerberus* (DE) T. Eidspjeld Klosterskogen Travbane 0 27/9 - 01 / 7 1700 18,3a 228
e. Picabo Chill (S) v. Giant Chill* (US) G. Austevoll Momarken Travbane 6 14/9 - 05 / 3 2140 18,2a 394
Stall Natural Desire H. Tholfsen Klosterskogen Travbane 5 03/9 - 01 / 9 2100 18,8a 256
G. Austevoll Trond-Andre Eidspjeld (A) H. Tholfsen Klosterskogen Travbane 6 09/8 - 01 / 11 1700 18,6ag 688
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Austevoll Bjerke Travbane 5 29/7 - 01 / 10 2100 18,4a 302
3 2011: -7 -0 -0 -0 -2 -2 000 2010: -15 -3 -1 -2 -6 -49 578
Butch Cassidy (DE) 3 Plass 106 461
6 år BRUN V v.Bird Feathers* (S) T. Glittum Klosterskogen Travbane 4 27/9 - 01 / 12 1700 17,9a 184
e. Biasca (DE) v. Native Starlight (US) O. Wassberg Forus Travbane 0 03/8 - 07 / 4 2040 17,4a 287
Wigdis Johansen Teigland /Nyborg O. Wassberg Bergen Travpark 6 29/7 - 05 / 7 2100 17,1a 56
T. Solberg Jeppe Juel (T) O. Wassberg Bergen Travpark 4 20/7 - 01 / 5 1600 17,2a 75
Blå m/gull seler&stjerner, reklame O. Wassberg Haugaland Travpark 3 11/7 - 07 / 2 1800 20,1 34
4 2011: -11 -2 -0 -0 -4 -50 000 2010: -25 -1 -0 -2 -9 -46 500
Ara Sund 4 Plass 132 000
8 år BRUN HP v.Ideal Sund* (S) C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 20/9 - 01 / 5 2100 20,5a 267
e. Ara v. Eric Kosmos (US) C. Engebråthen Bjerke Travbane 6 05/8 - 04 / 1 1609 15,9a 168
Renee Wendelborg /Våle L. Kolle Momarken Travbane 27/7 - 02 / 10 1640
C. Engebråthen Renee Wendelborg C. Antonsen Bjerke Travbane 0 21/7 - 04 / 7 2160 18,2 717
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 30/6 - 08 / 10 2160 18,5 702
5 2014: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2013: -9 -1 -2 -1 -2 -42 000
Dreamcatcher 5 Plass 405 001
11 år SVART V v.Brief Encounter (S) K. Østerholt Klosterskogen Travbane 1 16/9 - 01 / 10 2500 19,1a 292
e. Alfi Crown G.J. (S) v. Napoletano* (US) T. Skår Sørlandets Travpark 7 29/8 - 08 / 12 2140 17,8a 969
Thorbjørn Skår /Tvedestrand T. Skår Sørlandets Travpark 0 15/8 - 04 / 3 2640 18,5a 1745
T. Skår K. Østerholt Sørlandets Travpark 4 25/7 - 08 / 6 2140 19,2a 164
brun.oransje seler og sk.stk m hv.rute T. Skår Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 06 / 6 2100 20,2a 462
6 2012: -2 -0 -0 -1 -0 -3 500 2011: -10 -0 -1 -0 -7 -23 000
Pomerol Du Digeon* (FR) 6 Plass 96 395
10 år RØD V v.Hand Du Vivier (FR) K. Malmin Biri Travbane 2 04/9 - 05 / 2 2100 17,6 70
e. Vicky Derro (FR) v. Kimberland (US) O. Mikkelborg Magnor Travbane 1 08/8 - 03 / 1 2000 18,6 34
Frankrike K. Malmin Bjerke Travbane 2 21/7 - 04 / 3 2140 17,5 r 308
O. Mikkelborg Tom Forkerud (T) O. Mikkelborg Leangen Travbane 3 05/7 - 03 / 14 2160 19,4 60
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame K. Malmin Sørlandets Travpark 1 27/6 - 07 / 10 2140 19,2a 158
7 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -7 -0 -0 -1 -3 -13 500
Sir Baltic 7 Plass 64 000
9 år BRUN V v.Speedy Baltic M. Helland Sørlandets Travpark 5 26/9 - 05 / 12 2140 18,5a 314
e. Anglia Vic v. Speedy Tomali (US) E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 12/9 - 04 / 5 2640 19,3 68
Willy Nilsen /Lillesand G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 30/8 - 01 / 10 1700 17,2a 471
G. Gundersen Willy Nilsen G. Gundersen Klosterskogen Travbane 4 23/8 - 02 / 4 1700 18,3a 95
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Bachmann Sørlandets Travpark 4 08/8 - 04 / 7 2140 18,8a 114
8 2016: -5 -0 -3 -0 -1 -25 000 2015: -22 -1 -4 -3 -10 -95 500
Herr Feinschmecker 8 Plass 353 500
9 år SVART V v.Soir Des Tibur J. Undem Drammen Travbane 4 21/9 - 04 / 12 2500 19,0a 40
e. Laurel's Lady v. Super Nick (US) J. Undem Bjerke Travbane 0 06/9 - 06 / 9 2100 16,3a 80
Eva Bakari /Skien J. Undem Klosterskogen Travbane 1 20/8 - 02 / 8 2100 17,7a 18
J. Undem J. Undem Klosterskogen Travbane 1 09/8 - 03 / 10 2100 18,0a 28
hvit m/grønt skulderstk./ermer,reklame J. Undem Jarlsberg Travbane 0 14/7 - 06 / 3 2100 18,7ag 123
9 2012: -11 -2 -1 -1 -4 -62 000 2011: -23 -2 -1 -4 -12 -105 000
Valley's Troubador 9 Plass 265 500
12 år MØRKBR V v.Dell Ridge Image* (CA) E. Grohs Jarlsberg Travbane 2 20/9 - 04 / 6 1609 16,6a 36
e. Scotty's Surprise v. Santana Lobell* (US) E. Grohs Jarlsberg Travbane 4 27/8 - 03 / 11 2609 17,9a 266
Vilde Jensen Einungbrekke /Skien E. Grohs Sørlandets Travpark 2 15/8 - 02 / 4 1609 14,8a 294
E. Grohs Vilde Jensen Einungbrekke E. Grohs Klosterskogen Travbane 1 02/8 - 04 / 9 2100 18,7a 91
svart m/hvitt skråbånd,mansj. gr.sømme E. Grohs Klosterskogen Travbane 4 26/7 - 02 / 8 1700 17,8a 197
10 2012: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000
Pine Molina P. 10 Plass 80 200
11 år MØRKBR HP v.Potato Chip (US) V. Hop Drammen Travbane 7 21/9 - 04 / 2 2500 20,3a 425
e. Laurel's Tina v. Elma's Lad* (US) V. Hop Klosterskogen Travbane 3 03/9 - 03 / 9 2100 19,5a 341
Stall Lorne V. Hop Bjerke Travbane 6 19/8 - 02 / 4 2100 18,0a 252
C. Antonsen Mona Elisabeth Hov O. Mikkelborg Drammen Travbane 5 06/7 - 05 / 9 2100 17,9a 232
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. J. Undem Drammen Travbane 6 29/6 - 05 / 10 2100 19,2a 342
11 2015: -12 -1 -1 -2 -2 -26 500 2014: -21 -4 -4 -2 -4 -108 000
Novize (DK) 11 Plass 335 338
10 år RØD V v.Imposant Sund* (S) G. Stenberg Drammen Travbane 0 21/9 - 04 / 6 2500 20,6ag 105
e. Dixi Dan (DK) v. Speed Merchant (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 09/9 - 03 / 2 2100 19,2a 23
Geir Eivind Skjelde-Aina Skjelde J. Gustavsen Jarlsberg Travbane 5 27/8 - 03 / 4 2609 18,1a 171
J. Gustavsen Einar Blomquist C. Jensen Billund 1 05/5 - 06 / 4 1900 15,7a 74
Rød m/hvite hengsler/sidef, reklame F. Jensen Aalborg - 25/1 - 06 / 4 2600 dg a 24
12 2010: -10 -0 -0 -3 -5 -30 000 2009: -14 -0 -5 -1 -7 -55 500
Gentle Lord 12 Plass 90 000
5 år BRUN V v.B.Gent L. A. Mehla Drammen Travbane 3 21/9 - 04 / 4 2500 18,8a 352
e. Anna Maria Gazeau (S) v. Ideal Du Gazeau (FR) A. Mehla Jarlsberg Travbane 6 27/8 - 03 / 2 2609 18,2a 341
Torill Gran /Ramnes L. Kolle Bjerke Travbane 3 03/6 - 01 / 4 2100 18,0a 34
A. Mehla F. Hamre Klosterskogen Travbane 3 21/5 - 05 / 8 2100 17,5a 279
mørk blå med reklame A. Mehla Jarlsberg Travbane 0 09/4 - 06 / 5 2609 19,6a 117