Neste løp >>>
Start ca kl. 18:00

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m ved vunnet 1 kr.
3-15-årige høyest 7.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 10 Duo : 10-4 Trippel : 10-4-6 Plass : 10-4-6

1 2011: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2010: -8 -0 -1 -1 -3 -29 500
Moe Huld 2100 1 Plass 31 500
4 år SVART HP v.Moe Odin G. Flåten Momarken Travbane 4 28/9 - 01 / 3 2140 35,7 56
e. Moe Gjerd v. Rigel Jo G. Flåten Jarlsberg Travbane 27/8 - 20 / 9 2120 37,6 P
Ingrid Enæs /Ænes Ø. Austevoll Bergen Travpark 29/4 - 21 / 8 2120
K. Kvasnes Geir Flåten (T) Ø. Austevoll Bergen Travpark 24/4 - 20 / 1 2100 dpp N
M.blå m/gullbelte, mansj, krage + rekl Ø. Austevoll Bergen Travpark 12/11 - 25 / 3 2100 55,1 g B
2 2016: -6 -0 -0 -0 -5 -15 500 2015: -15 -0 -0 -1 -6 -22 500
Løkki Vilma 2 Plass 327 250
9 år LYSBRUN HP v.H.G. Balder J. Undem Sørlandets Travpark 25/4 - 23 / 5 2140 48,6 g P
e. Steana v. Helmin Rigel J. Undem Sørlandets Travpark 06/12 - 25 / 3 1640 58,0 B
Vilde Mari Kals /Gjerstad
J. Undem Vilde M. Kals
hvit m/grønt skulderstk./ermer,reklame
3 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Krylling Bella 3 Plass 0
8 år SVART HP v.Lykke Gutten G. Stenberg Jarlsberg Travbane 0 03/9 - 01 / 9 2100 38,2 g 767
e. Krylling Terna v. Alm Svarten Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 13/8 - 01 / 4 2100 39,5 g 677
Kari Steinseth /Noresund Ø. Ruttenborg Biri Travbane 25/6 - 21 / 6 2100 41,9 P
A. Heisholt Einar Steinseth R. Sveen Bjerke Travbane - 28/12 - 96 / 8 2180 dg B
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame
4 2016: -9 -0 -1 -3 -2 -46 000 2015: -27 -0 -3 -2 -10 -98 000
Kengu 4 Plass 469 000
9 år LYSBRUN HP v.Moe Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 09/4 - 22 / 8 2120 38,9 P
e. Arna Frøkna v. Braute G. Flåten Bjerke Travbane 23/9 - 21 / 1 1660 58,9 B
Lene Olsen /Vear
G. Flåten
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
5 2017: -10 -0 -0 -2 -4 -24 500 2016: -6 -0 -0 -0 -3 -9 500
Krylling Sol 2120 1 Plass 176 414
11 år BRUN HP v.Moe Odin B. Steinseth Biri Travbane - 24/9 - 01 / 15 2120 dg 510
e. Kryllingseira v. Troll Jahn L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 03/9 - 01 / 14 2120 35,9 287
Einar Steinseth /Noresund B. Steinseth Biri Travbane - 13/8 - 01 / 12 2120 dg 386
L. Kolle Einar Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 7 22/7 - 01 / 3 2100 36,4 g 544
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Gundersen Biri Travbane 25/6 - 21 / 1 2100 38,3 P
6 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -14 -0 -1 -1 -7 -27 000
Tor Odin 2 Plass 48 500
10 år BRUN V v.Moe Odin Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 26/9 - 01 / 11 2160 34,2 209
e. Skjeggemay v. Almsbrun A. Berås Sørlandets Travpark 12/9 - 20 / 9 2160 38,8 P
Jarle Karlsen /Mandal H. Nordland Momarken Travbane 0 05/2 - 05 / 5 2140 42,5 g 98
T. Solberg Jarle Karlsen (A) A. Rabban Nossum Travbane 0 04/8 - 01 / 1 1700 34,8 g PK
Blå m/gull seler&stjerner, reklame A. Rabban Leangen Travbane 7 23/7 - 01 / 5 2140 35,6 378
7 2014: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -14 -1 -2 -0 -4 -41 000
Tysvær Mai 3 Plass 226 500
8 år MELL.BR. HP v.Alm Viktor M. Helland Klosterskogen Travbane 09/9 - 01 / 12 2100
e. Sølv Mai v. Lyngsvarten M. Helland Jarlsberg Travbane 3 03/9 - 01 / 13 2120 35,3 258
May Kristin S. Hagen-Runar Hagen M. Helland Jarlsberg Travbane 01/7 - 01 / 5 2100
M. Helland Runar Hagen L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 25/6 - 01 / 6 2100 37,7 g 292
gul m/svart h og ermstriper G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 01 / 6 2100 41,4 g 399
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Anka 4 Plass 241 500
14 år BRUN HP v.Troll Kos A. Berås Sørlandets Travpark 0 26/9 - 01 / 10 2160 35,4 g 51
e. Mai Borka v. Bork Rigel O. Mikkelborg Drammen Travbane - 21/9 - 03 / 3 2100 dg a 64
Odd Isaksen /Arendal F. Hamre Klosterskogen Travbane 4 09/9 - 01 / 9 2120 35,4 64
A. Mehla Odd Isaksen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 29/8 - 07 / 3 2140 32,2 308
mørk blå med reklame A. Berås Sørlandets Travpark 11/7 - 20 / 9 2160 39,3 P
9 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -15 -0 -1 -0 -3 -16 500
Vigleik 5 Plass 147 000
8 år SVART V v.Saras Tofte J. Gaustad Jarlsberg Travbane 5 10/9 - 01 / 3 2100 39,3 566
e. Altima v. Mentor Mollyn J. Undem Sørlandets Travpark 0 11/7 - 01 / 4 2140 dist g 539
Linda Marie Johansen-Martine Elise F. Johansen J. Gaustad Klosterskogen Travbane 15/4 - 21 / 8 2100 44,4 g P
J. Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 29/10 - 23 / 4 1700 58,7 B
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl
10 2012: -8 -0 -0 -0 -2 -5 500 2011: -13 -0 -1 -3 -3 -26 000
Høiby Pilminni 6 Plass 51 500
5 år MØRKBR HP v.Elding C. Antonsen Biri Travbane 3 03/9 - 01 / 6 2100 36,0 79
e. Høiby Rita v. Pilmin G. Austevoll Biri Travbane 7 27/8 - 01 / 1 2100 36,0 g 185
Anne Birkeland-Ellen Merethe Karlsen G. Gundersen Momarken Travbane 0 06/8 - 01 / 3 2140 dist g 405
G. Austevoll Thor Erik Holm G. Austevoll Klosterskogen Travbane 22/4 - 22 / 8 2100 48,6 P
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re E. Høitomt Klosterskogen Travbane 15/10 - 25 / 5 1700 01,8 B