<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:50 DD-2
V5B-5


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m ved vunnet 800.000 kr., 40 m ved 1.200.000 kr.
3-15-årige .
Premier: 20.000-10.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 10 Duo : 10-8 Trippel : 10-8-2 Plass : 10-8-2

1 2017: -15 -0 -2 -0 -5 -42 000 2016: -14 -2 -0 -2 -5 -73 500
Rinde Kvikken 2100 1 Plass 1 327 215
15 år SVART V v.Moe Odin J. Thygesen Biri Travbane 0 04/9 - 06 / 1 2100 26,3a 261
e. Ritabest v. Friggbest J. Thygesen Bjerke Travbane 3 18/8 - 06 / 6 1609 23,8a 204
John Arne Degnes-Åsmund Degnes Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 08/8 - 05 / 7 2160 25,6 80
J. Thygesen Gunnar Gjerstad (T) K. Malmin Sørlandets Travpark 23/7 - 08 / 3 1609
Grønn m/sv. stolper/sidef, rekl K. Malmin Jarlsberg Travbane - 17/7 - 07 / 10 2120 dg 80
2 2012: -6 -0 -0 -2 -1 -32 500 2011: -9 -1 -0 -0 -3 -24 000
Ellestad Rubin 2 Plass 850 500
12 år BRUN V v.Spang Best D. Dalen Biri Travbane 0 25/6 - 05 / 6 1609 27,6ag 131
e. Palma v. Alm Rigel V. Hop Jarlsberg Travbane 0 11/6 - 09 / 8 2100 27,9 g 410
Ragnhild Gjengedal /Gol O. Mikkelborg Biri Travbane 6 28/5 - 07 / 11 1609 24,9a 386
D. Dalen Heidi Moen (T) D. Dalen Biri Travbane 5 07/5 - 09 / 1 2100 27,1 g 318
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 30/4 - 08 / 7 1609 25,8a 533
3 2013: -4 -0 -0 -1 -1 -6 500 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Dorr Valentin 3 Plass 660 500
11 år RØD H v.Rigel Jo L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 16/8 - 09 / 12 2100 28,5ag 394
e. Dorrmina v. Ilmin V. Hop Momarken Travbane 0 20/7 - 07 / 5 2140 br a 55
Maja Anette Nybråten /Hønefoss L. Kolle Biri Travbane 0 02/7 - 09 / 6 1609 26,7ag 58
G. Austevoll Karoline Krogh-Hanssen (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 2 21/6 - 02 / 4 1700 26,8 190
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re V. Hop Bjerke Travbane 0 09/6 - 06 / 11 2100 27,3ag 138
4 2010: -8 -0 -0 -0 -2 -9 000 2009: -14 -1 -3 -2 -3 -203 500
Briskeby Kvikk 4 Plass 606 315
14 år BRUN V v.Eng Svarten P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 0 04/6 - 06 / 5 1609 26,4a 146
e. Bleikli Stjerna v. Sent Best I. Melby Biri Travbane 0 07/5 - 09 / 6 2100 28,2 g 254
Thomas Persson-Anne Berit Briskeby /Lunner K. Johansen Bergen Travpark 0 24/4 - 09 / 5 1600 24,4 326
K. Johansen Thomas Persson K. Johansen Biri Travbane 4 16/4 - 06 / 4 1609 25,8a 96
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 06 / 5 1700 27,4a 317
5 2011: -10 -2 -1 -2 -3 -52 000 2010: -18 -1 -6 -2 -3 -80 000
Vangen Glunten 5 Plass 794 495
12 år BRUN V v.Lykke Gutten L. Hauge Bergen Travpark 2 14/5 - 08 / 8 1600 26,7a 82
e. Flå Kila v. Lasso* (S) L. Hauge Bergen Travpark 3 06/5 - 02 / 5 2120 27,7 94
Beate Fosse-Erik Hauge L. Hauge Bergen Travpark 2 29/4 - 03 / 3 2120 28,8 128
Ø. Ruttenborg Ragnvald Nordstrand (A) L. Hauge Bergen Travpark 2 18/4 - 06 / 6 2120 26,7 193
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame L. Hauge Bergen Travpark 0 18/3 - 03 / 4 1600 27,8a 126
6 2012: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -6 -0 -0 -0 -1 -3 500
Lundfax 6 Plass 801 053
10 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) D. Aarum Romme 1 13/9 - 09 / 2 1640 24,2 125
e. Lundfrøkna v. Polar Troll E. Høitomt Biri Travbane 0 04/9 - 06 / 5 2100 26,0a 252
Trygve K. Håvardstun /Os B. Steinseth Bjerke Travbane 6 18/8 - 06 / 8 1609 24,2a 136
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 0 31/7 - 08 / 10 1620 25,2 492
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl R. Strøm Biri Travbane 25/7 - 21 / 5 2120 dgpp N
7 2014: -5 -0 -0 -1 -1 -7 500 2013: -22 -3 -2 -1 -8 -86 000
Valle Verner 7 Plass 957 350
10 år SVART V v.Moe Odin T. Lindbak Momarken Travbane 0 18/5 - 05 / 12 1640 27,7ag 252
e. Skreia v. Korulv T. Lindbak Biri Travbane 0 16/4 - 06 / 6 1609 27,1ag 57
Margrethe Smestad /Steinkjer G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 06 / 11 1700 28,4ag 293
G. Gundersen Trond Lindbak (T) G. Gundersen Momarken Travbane 0 13/3 - 06 / 8 2140 28,0 436
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane 2 27/2 - 10 / 12 2120 28,9 100
8 2015: -5 -0 -0 -0 -3 -8 000 2014: -13 -0 -1 -1 -2 -53 000
Horgen Kinge 2120 1 Plass 1 370 221
13 år BRUN V v.Spang Best V. Paltto Sørlandets Travpark 4 12/9 - 07 / 5 2180 26,6 287
e. Horgen Sara v. Korbest V. Paltto Bjerke Travbane 0 11/8 - 07 / 9 2180 28,4 117
Veronica Paltto /Tønsberg H. Holm Momarken Travbane 5 27/7 - 09 / 7 2160 26,2 232
H. Holm Magne Nilsen (A) V. Paltto Jarlsberg Travbane 4 16/7 - 01 / 11 1640 26,7 118
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Klosterskogen Travbane - 05/6 - 10 / 12 2120 dg 215
9 2015: -9 -0 -0 -1 -4 -18 500 2014: -9 -0 -0 -0 -1 -2 500
Rabb Odin 2 Plass 1 355 071
13 år SVART H v.Moe Odin M. Ottersen Bjerke Travbane 0 19/9 - 04 / 6 2160 26,1 491
e. Rabbsvarta v. Alm Svarten M. Ottersen Biri Travbane 3 04/9 - 06 / 11 2100 25,7a 83
Brynjulf Bjørge-Ann E. Bergsjøbrenden /Reinsvoll M. Ottersen Klosterskogen Travbane 4 07/8 - 10 / 4 2120 24,4 221
M. Ottersen Brynjulf Bjørge (A) M. Ottersen Biri Travbane 2 31/7 - 08 / 12 1620 24,3 47
grå m/grønt skulderstykke + reklame M. Ottersen Jarlsberg Travbane 1 17/7 - 02 / 1 1609 23,1a 63
10 2012: -13 -0 -0 -0 -9 -64 500 2011: -6 -0 -2 -0 -2 -77 000
Stjernelyn 3 Plass 1 447 620
11 år BRUN V v.Spang Best D. Aarum Bjerke Travbane 4 19/9 - 04 / 3 2160 24,7 126
e. Rappstjerna v. Rappfot A. Stensen Biri Travbane 1 04/9 - 06 / 6 2100 25,3a 269
Elin Brobakken /Snertingdal A. Stensen Biri Travbane 0 04/6 - 06 / 8 2100 25,1a 225
A. Stensen Ole Helge Thomte A. Stensen Bjerke Travbane 7 15/5 - 06 / 15 3200 27,4 203
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 4 07/5 - 09 / 12 2120 26,3 28
11 2014: -4 -0 -1 -0 -1 -10 500 2013: -6 -0 -0 -0 -2 -7 453
Keik Jo 4 Plass 1 222 427
12 år RØD H v.Rigel Jo J. Blekkan Leangen Travbane 3 30/8 - 01 / 2 1660 24,6 121
e. Rappstjerna v. Rappfot G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 07/8 - 10 / 3 2120 27,8 r 428
Stall Kvikne-Moe J. Blekkan Leangen Travbane - 05/7 - 02 / 9 2160 dg 122
T. Wollebæk Jon A. Høgstad J. Blekkan Leangen Travbane 18/6 - 02 / 5 1640
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl V. Hop Bjerke Travbane 0 16/6 - 02 / 7 1609 23,7a 555
12 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -9 -0 -1 -0 -4 -23 500
Brenne Kongen 5 Plass 1 213 093
13 år SVART H v.Lykke Gutten J. Brenne Bjerke Travbane 0 19/9 - 04 / 7 2160 26,0 595
e. Gullterna v. Haakesjur J. Brenne Biri Travbane 5 04/9 - 06 / 8 2100 25,8a 275
Vidar Asgeir Brenne /Skjærhallen J. Brenne Årjäng 6 20/8 - 02 / 9 2180 26,4 157
J. Brenne Vidar Asgeir Brenne R. Kruse Kala Landbane 3 10/8 - 06 / 12 1960 24,4 277
rød m/svart sk.stk/motg.kile, reklame J. Brenne Bjerke Travbane 0 23/1 - 06 / 6 2140 dist g 1141
13 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -12 -1 -2 -1 -5 -61 376
Juni Blixten (S) 6 Plass 1 433 049
15 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) M. Helland Klosterskogen Travbane 0 09/9 - 04 / 1 1700 26,4a 123
e. Juni Dam* (S) v. Finn Sabin (S) A. Stensen Momarken Travbane 0 29/6 - 08 / 7 2160 28,5 153
Line Fjeldvik-Finn Holmen A. Stensen Bjerke Travbane 5 16/6 - 02 / 1 1609 23,1a 180
S. Jessen Finn Holmen (T) K. Mathisen Biri Travbane 04/6 - 06 / 1 2100
rød m/hv.sk.stk/ermer,gullstj. reklame A. Gresseth Leangen Travbane 2 31/5 - 01 / 6 2200 26,9 72