<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:10 V65-1
UET 5-års-championat
UET 5-års-championat
Varmblods 2100 m. Autostart.
5-årige.
Premier: 500.000-250.000-150.000-100.000-65.000-(45.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 2 Duo : 2-1 Trippel : 2-1-4 Plass : 2-1-4

1 2013: -4 -0 -0 -1 -1 -218 921 2012: -9 -3 -1 -2 -2 -1 912 994
Noras Bean* (S) 2100 1 Plass 7 686 294
8 år STIKKELHÅR H v.Super Arnie* (US) S. Søderkvist Solvalla 2 18/8 - 11 / 6 2140 11,7a 171
e. Easy Bean (S) v. Songcan (US) S. Søderkvist Axevalla 2 24/7 - 06 / 1 2640 15,1a 43
Stall Åsunden HB, Ulricehamn S. Søderkvist Forus Travbane 3 04/7 - 06 / 6 1600 12,4ag 27
S. Søderkvist Ulf Stenstrømer (T) S. Søderkvist Charlottenlund 0 13/6 - 08 / 3 2011 12,8a 69
Svart m/grått sk.stk og ermbind S. Søderkvist Bjerke Travbane 2 16/5 - 06 / 8 2100 14,2a 100
2 2010: -6 -2 -0 -1 -2 -268 114 2009: -11 -7 -1 -1 -1 -1 401 587
Yield Boko* (S) 2 Plass 2 538 377
7 år BRUN H v.Viking Kronos* (IT) B. Goop Solvalla 4 18/8 - 11 / 5 2140 11,8a 38
e. Ouzo Boko (US) v. Victory Dream* (US) B. Goop Visby 3 06/8 - 10 / 1 2140 13,5a 41
Sverige B. Goop Axevalla 1 23/7 - 06 / 1 1640 12,6a 12
B. Goop Timo Nurmos (T) B. Goop Mikkeli 4 11/7 - 08 / 2 1609 10,2a 127
grønn/hvit med reklame J. Kontio Boden 0 19/6 - 10 / 2 2140 14,6a 79
3 2014: -5 -0 -0 -0 -2 -5 500 2013: -15 -2 -0 -3 -5 -97 000
Ramona's Express 3 Plass 1 182 441
9 år MØRKBR H v.Rockaroundtheclock* (US) E. Kochanauskaite Biri Travbane 0 04/9 - 09 / 6 1609 13,9ag 408
e. Ramona Senator v. Farm King* (US) E. Kochanauskaite Jarlsberg Travbane 5 28/8 - 06 / 6 2100 14,8a 286
Finn Arne Bakkeberg /Sørumsand E. Kochanauskaite Biri Travbane 5 30/7 - 01 / 3 1609 14,4a 59
J. Undem Finn Arne Bakkeberg (P) E. Kochanauskaite Biri Travbane 2 30/7 - 07 / 4 1609 14,0a 34
hvit m/grønt skulderstk./ermer,reklame J. Undem Jarlsberg Travbane 6 18/7 - 08 / 13 3140 16,2 g 748
4 2012: -3 -0 -0 -0 -1 -8 000 2011: -18 -3 -5 -1 -5 -479 619
Sweet Case 4 Plass 2 588 395
7 år BRUN HP v.Dream Vacation* (US) T. Borg Biri Travbane 5 04/9 - 09 / 10 1609 13,0a 154
e. Lassie Blue Dancer v. Laddie Blue Chip (US) T. Borg Jarlsberg Travbane 1 28/8 - 09 / 11 2640 15,8 59
Trond Thorseth-Roar Olafsen T. Borg Drammen Travbane 5 14/8 - 03 / 3 2100 16,6a 28
T. Borg Trond Thorseth T. Borg Biri Travbane 2 01/8 - 07 / 6 2100 15,8a 43
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 10/7 - 09 / 8 1640 13,8ag 56
5 2013: -2 -2 -0 -0 -0 -592 290 2012: -13 -4 -3 -0 -2 -2 007 013
Yarrah Boko (S) 5 Plass 7 819 754
9 år BRUN H v.Coktail Jet (FR) U. Ohlsson Solvalla 3 18/8 - 11 / 1 2140 11,8a 204
e. Big Blue Kitten (US) v. Pine Chip* (US) T. Jansson Jägersro 0 27/7 - 11 / 1 3180 br g 39
Jan-Erik Andresen /Kolbotn K. Johansen Jarlsberg Travbane 1 18/7 - 08 / 15 3160 14,4 20
K. Johansen Trond Anderssen (T) K. Johansen Forus Travbane 5 04/7 - 02 / 13 3050 14,7 g 26
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. T. Jansson Solvalla 1 29/5 - 12 / 2 3160 14,3 34
6 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -6 -0 -0 -0 -3 -6 000
Strong Knight 6 Plass 708 693
11 år BRUN H v.More Chips (US) R. Brandt Jarlsberg Travbane 6 28/8 - 10 / 14 2620 16,7 99
e. Knight's Mystic v. Black Knight R. Brandt Drammen Travbane 0 14/8 - 05 / 11 2100 16,8ag 84
Stable Strong Knight R. Brandt Jarlsberg Travbane 3 18/7 - 07 / 3 1609 12,2a 1024
R. Brandt R. Brandt Jarlsberg Travbane 6 28/5 - 06 / 6 1609 14,1a 53
rød/hvit skråstripet, logo R. Brandt Bjerke Travbane 0 16/5 - 06 / 7 2100 14,8ag 577
7 2010: -10 -5 -0 -2 -1 -2 463 165 2009: -12 -7 -1 -1 -0 -1 802 160
Nu Pagadi* (DE) 7 Plass 5 043 816
5 år STH.FUX H v.Love You* (FR) E. Adielsson Solvalla 1 18/8 - 11 / 4 2140 11,6a 35
e. Noblesse Oblige (DE) v. Armbro Kaiser* (US) E. Adielsson Mikkeli - 11/7 - 08 / 1 1609 dg a 20
Tappe Detlef, Tyskland E. Adielsson Charlottenlund 1 13/6 - 08 / 4 2011 11,7a 16
E. Adielsson Stig H. Johansson (T) E. Adielsson Solvalla 3 30/5 - 05 / 2 1609 11,3a 42
blå m/hvite ermbind. E. Adielsson Solvalla 4 30/5 - 10 / 2 1609 10,9a 86
8 2013: -11 -2 -2 -0 -4 -118 638 2012: -16 -4 -4 -2 -1 -1 316 461
Neo Holmsminde* (DK) 8 Plass 3 999 580
8 år MØRKBR H v.Valley Sentry* (US) S. Juul Charlottenlund 2 25/7 - 08 / 2 2000 13,1a 18
e. Devil's Lady (DK) v. Little Devil (US) T. Uhrberg Forus Travbane - 04/7 - 06 / 1 1600 dg a 37
Danmark T. Uhrberg Charlottenlund 0 13/6 - 08 / 5 2011 12,8a 126
S. Juul S. Juul Åby 1 27/5 - 07 / 1 2140 13,2a 42
rød med grønt sk.stk. og seler, rekl. S. Juul Bjerke Travbane 0 16/5 - 06 / 2 2100 14,6a 162
9 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Helmax Egon 9 Plass 970 500
9 år MØRKBR H v.Egon Lavec* (S) T. Erga Forus Travbane 4 14/9 - 06 / 3 2040 15,0a 107
e. Spenda Star v. Express Ride* (US) T. Erga Forus Travbane 3 31/8 - 06 / 2 1600 14,1a 42
Marit Erga /Orre T. Erga Forus Travbane 1 03/8 - 02 / 6 2040 14,3a 144
T. Erga T. Erga Sørlandets Travpark 0 23/7 - 09 / 4 1640 15,5 g 243
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Forus Travbane 0 04/7 - 03 / 7 1600 br ag 588