<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:25 V5-2


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige hopper høyest 145.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 2 Duo : 2-11 Trippel : 2-11-10 Plass : 2-11-10

1 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -15 -0 -1 -1 -8 -37 000
Bø Katinka 2100 1 Plass 140 550
11 år SVART HP v.Vital Pil M. Helland Klosterskogen Travbane 4 30/8 - 03 / 6 2100 30,8a 570
e. Bø Tina v. Sølv Don M. Helland Drammen Travbane 8 17/8 - 05 / 8 2100 33,2ag 467
Andres Hegna /Bø I Telemark M. Helland Klosterskogen Travbane - 09/8 - 05 / 4 1700 dg a 349
M. Helland Andres Hegna M. Helland Sørlandets Travpark 9 11/7 - 05 / 14 2160 31,4 g 314
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Klosterskogen Travbane 2 21/6 - 06 / 3 2100 31,5 77
2 2010: -13 -2 -0 -1 -7 -57 500 2009: -11 -0 -2 -0 -5 -38 500
Paro Sjura 2 Plass 125 000
6 år SVART HP v.Bokli Balder S. Ruud Biri Travbane 4 20/8 - 05 / 6 1609 28,9a 198
e. Parodi v. Granar (S) S. Ruud Bjerke Travbane 5 04/8 - 01 / 9 1660 28,7 467
Karin Ruud /Namnå S. Ruud Biri Travbane 5 25/7 - 09 / 10 2100 32,0a 136
S. Ruud S. Ruud Drammen Travbane 5 19/6 - 07 / 13 1720 30,8 640
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip J. Karlsen Momarken Travbane 1 01/6 - 01 / 6 2140 31,0a 168
3 2011: -6 -0 -0 -1 -1 -22 000 2010: -12 -1 -3 -0 -4 -73 000
Frisli Modi 3 Plass 183 000
6 år BRUN HP v.Moe Odin V. Hop Jarlsberg Travbane 0 28/8 - 05 / 8 2120 32,5 g 67
e. Veslepaja v. Perle Troll V. Hop Jarlsberg Travbane 2 05/3 - 09 / 3 2100 31,0 147
Jan Sæves-Anne Grete Sæves G. Gundersen Klosterskogen Travbane 7 18/2 - 06 / 9 2100 35,1 g 67
V. Hop Jan Sæves V. Hop Drammen Travbane - 11/1 - 09 / 4 2100 dg 37
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 1 04/12 - 03 / 2 2100 33,0 16
4 2012: -5 -0 -0 -0 -2 -4 500 2011: -13 -1 -0 -0 -6 -42 000
Prinse Tora 4 Plass 162 000
7 år SVART HP v.Prins Vinter E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 28/8 - 05 / 10 2120 32,1 g 276
e. Tori Jenta v. Alm Rigel T. Solberg Bjerke Travbane 2 18/8 - 04 / 1 2140 30,6 294
Lisbeth Sylte /Brumunddal E. Høitomt Bjerke Travbane 0 10/8 - 04 / 5 1609 29,6ag 53
E. Høitomt Glenn Sørensen L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 02/8 - 02 / 9 2100 31,7a 68
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Momarken Travbane 3 20/7 - 05 / 7 1640 31,0a 91
5 2010: -15 -1 -1 -0 -6 -49 000 2009: -10 -1 -3 -0 -1 -70 000
Risendals Blesa 5 Plass 136 500
9 år BRUN HP v.Spang Best S. Helmen Bjerke Travbane 0 02/9 - 01 / 5 1609 31,1ag 69
e. Mørtvedt Fiksa v. Lapp Nils (S) S. Helmen Biri Travbane 0 20/8 - 05 / 3 1609 31,1ag 30
Sigurd Helmen /Gran S. Helmen Bjerke Travbane 1 04/8 - 01 / 15 1660 27,8 148
S. Helmen C. Antonsen Momarken Travbane 13/7 - 03 / 2 2140
grønn m/brunt hestehode S. Helmen Jarlsberg Travbane 2 06/7 - 06 / 5 2100 29,6 g 68
6 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -9 -0 -0 -0 -4 -9 000
Kipalill 6 Plass 229 000
11 år MØRKBR HP v.Moe Odin H. Holm Biri Travbane 0 28/6 - 04 / 1 1609 29,4a 71
e. Troll Kipa v. Perle Troll G. Stenberg Bjerke Travbane 0 03/6 - 04 / 11 1609 29,5a 967
Kjell Onshuus /Tranby G. Stenberg Klosterskogen Travbane 0 13/5 - 04 / 12 2100 32,3a 629
O. Sagholen Kjell Onshuus G. Stenberg Drammen Travbane - 04/5 - 05 / 10 1700 dg a 478
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl G. Stenberg Drammen Travbane 2 16/4 - 05 / 6 2100 31,2a 326
7 2012: -6 -0 -1 -1 -2 -21 500 2011: -16 -2 -1 -0 -4 -52 000
Engas Tingeling 7 Plass 183 900
9 år BRUN HP v.Dalar E. Schie Drammen Travbane 0 31/8 - 04 / 7 2100 31,8ag 136
e. Skrims Terna v. Øylan Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 13/6 - 09 / 7 2660 dg 208
Inger Lise Solheim Engen /Reistad E. Schie Jarlsberg Travbane 0 04/6 - 09 / 10 2609 31,3ag 311
E. Schie Per Dave Holtung (T) E. Schie Bjerke Travbane 6 26/5 - 02 / 14 2660 30,8 748
L.blå m/hv.skråbånd m/stj, svart belte I. Engen Drammen Travbane - 23/3 - 04 / 4 2100 dg a 403
8 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -15 -0 -0 -0 -6 -13 000
Strands Pialotta 8 Plass 186 000
10 år BRUN HP v.Pål Even G. Gundersen Klosterskogen Travbane 6 30/8 - 03 / 4 2100 31,1ag 224
e. Kos Besta v. Kos Knekten G. Gundersen Biri Travbane 5 20/8 - 05 / 4 1609 29,0a 115
Elin Fadum-Kjell-Kristian Fadum G. Gundersen Bjerke Travbane 3 10/8 - 04 / 7 1609 28,2a 294
O. Mikkelborg Elin Fadum O. Mikkelborg Biri Travbane 6 30/7 - 05 / 8 1609 30,1a 222
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 3 19/7 - 07 / 9 1609 31,1a 211
9 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -14 -0 -0 -4 -2 -29 333
Ramtamtaramtata 9 Plass 353 183
9 år BRUN HP v.Bokli Balder T. Wollebæk Dannero 1 29/8 - 10 / 4 1660 28,7 g 64
e. Simo Jona v. Rigel Jo K. Mathisen Bjerke Travbane 1 18/8 - 04 / 10 2140 30,5 145
Ragnvald Nordstrand /Førde K. Mathisen Bjerke Travbane 2 04/8 - 01 / 6 1640 28,9 66
K. Mathisen Jan Ingar Bakkely K. Mathisen Jarlsberg Travbane 0 17/7 - 08 / 6 2120 br 180
Grønn m/gule sømmer & initialer, rekl K. Mathisen Drammen Travbane 3 06/7 - 04 / 10 2100 30,7a 154
10 2013: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2012: -9 -0 -1 -1 -3 -21 000
Fin Morild 10 Plass 194 000
11 år MØRKBR HP v.Røder G. Flåten Drammen Travbane - 23/3 - 04 / 3 2100 dg a 47
e. Ild v. Elding G. Flåten Jarlsberg Travbane 12/3 - 20 / 5 2120 35,2 P
Anette Dobloug Talbot /Sande I Vestfold E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 05 / 7 1609 31,1a 154
G. Austevoll Anette Dobloug Talbot (T) C. Antonsen Drammen Travbane 7 03/5 - 05 / 4 2120 33,3 g 122
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re C. Antonsen Drammen Travbane 3 27/4 - 05 / 1 1700 31,1a 130
11 2012: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2011: -21 -0 -1 -1 -9 -41 500
Mellem Stjerna 11 Plass 208 000
9 år MØRKBR HP v.Elding J. Gaustad Jarlsberg Travbane 4 03/9 - 02 / 12 2620 31,2 258
e. Lønsvoll Dokka v. Pilmin J. Gaustad Bjerke Travbane 0 25/8 - 01 / 8 2660 31,9 g 559
Bjarne Steinsholt /Skien J. Gaustad Drammen Travbane 5 17/8 - 05 / 9 2100 32,7a 204
J. Gaustad Bjarne Steinsholt J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 07/8 - 08 / 10 2120 30,5 406
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 26/7 - 01 / 3 2100
12 2014: -5 -0 -0 -0 -3 -5 962 2013: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Negards Vinna 12 Plass 146 462
8 år MØRKBR HP v.Lome Elden E. Høitomt Drammen Travbane 4 24/8 - 02 / 2 1700 32,8a 122
e. Aaby Kine v. Bork Rigel O. Sagholen Drammen Travbane 6 17/8 - 05 / 5 2100 32,7a 985
Raymon Stranden /Opphaug L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 07/8 - 08 / 7 2120 br g 1586
L. Kolle Jan Per Brenden (T) L. Kolle Biri Travbane 0 31/7 - 04 / 6 1609 30,4a 393
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 6 19/7 - 07 / 11 1609 31,8a 297