<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V5-5
Waba Gruppens serie for stallansatte

Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 145.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 3 Duo : 3-11 Trippel : 3-11-9 Plass : 3-11-9

1 2014: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -3 -0 -0 -0 -2 -5 500
Chambermaid 2100 1 Plass 272 500
9 år MELL.BR. HP v.Super Photo Kosmos* (US) A. Berås Klosterskogen Travbane 5 30/8 - 04 / 11 2100 17,9a 447
e. Superb Mistress v. Smokin Yankee (US) M. Berås Sørlandets Travpark - 25/7 - 08 / 10 2140 dg a 73
Camilla Gjeruldsen Fidje /Grimstad M. Berås Klosterskogen Travbane 4 21/6 - 09 / 10 1700 17,8a 322
P. Søvik Arild Berås (T) M. Berås Sørlandets Travpark 6 13/6 - 05 / 12 2140 16,8a 151
Blå med gull reklame A. Berås Sørlandets Travpark 2 06/6 - 08 / 8 2140 16,6a 471
2 2013: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -7 -0 -2 -1 -2 -24 000
Livi Candy (S) 2 Plass 293 319
9 år BRUN HP v.Coktail Jet (FR) P. Sem Biri Travbane 0 27/8 - 04 / 4 1609 18,2ag 221
e. Hagas Juvel (S) v. Larabello (FR) P. Sem Bjerke Travbane 2 10/8 - 05 / 9 1609 15,6a 323
Ina Marie Killingmo /Blaker P. Sem Jarlsberg Travbane 0 15/7 - 02 / 9 1609 16,7a 345
O. Østre Pål Sem (T) L. Johansen Drammen Travbane 22/6 - 21 / 1 2100 20,7 P
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame P. Sem Drammen Travbane 6 27/4 - 05 / 9 2100 17,0a 186
3 2011: -9 -2 -0 -1 -2 -45 000 2010: -13 -3 -0 -0 -3 -55 000
Liv I Nortec* (DK) 3 Plass 167 583
8 år BRUN HP v.Carmody Lobell* (US) J. Juel Klosterskogen Travbane 0 20/8 - 01 / 10 1700 br ag 110
e. Tigris Flamingo* (DK) v. Shane T. Hanover (US) T. Glittum Bjerke Travbane 1 11/8 - 08 / 1 1609 16,5a 28
Danmark J. Juel Klosterskogen Travbane - 02/8 - 01 / 9 2100 dg a 35
G. Antonsen Jeppe Juel (T) G. Dahl Aalborg 0 08/3 - 06 / 2 2600 21,1a 181
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Dahl Skive 0 01/3 - 07 / 2 2120 22,3 g 393
4 2010: -14 -0 -0 -3 -4 -23 000 2009: -15 -0 -1 -2 -3 -26 500
Melody Streamline (S) 4 Plass 121 500
8 år BRUN HP v.Earthquake* (US) M. Høitomt Drammen Travbane - 31/8 - 01 / 9 2100 dg a 102
e. Joanne* (S) v. Dignatarian (US) K. Blakkestad Kala Landbane 3 10/8 - 03 / 9 1900 16,9ag 192
Jan Jubal-Andersen-Nina Jubal-Andersen S. Weberg Momarken Travbane 6 03/8 - 05 / 4 1640 15,3a 476
M. Høitomt Nina Jubal-Andersen M. Høitomt Momarken Travbane 0 20/7 - 08 / 8 1640 17,0a 694
sølv m/svarte ermer,røde felt,reklame M. Høitomt Momarken Travbane 6 27/4 - 01 / 1 2140 17,9a 76
5 2011: -5 -0 -0 -1 -2 -9 000 2010: -5 -0 -0 -0 -1 -3 500
Staro Darling (S) 5 Plass 140 768
8 år BRUN HP v.Love You* (FR) T. Borg Bjerke Travbane 0 10/8 - 05 / 12 1609 15,9a 38
e. Staro Terrific (S) v. Supergill* (US) D. Dalen Biri Travbane 4 25/7 - 06 / 9 1609 15,9a 91
Intertex SP Zoo T. Borg Jarlsberg Travbane 0 15/7 - 02 / 12 1609 17,3ag 189
D. Tamulevicius Trond Anderssen (T) T. Borg Jarlsberg Travbane 0 28/5 - 04 / 3 2100 20,0ag 91
Blå m/hv.sk.felt,belte,ermstr,rekl E. Adielsson Solvalla 0 28/10 - 06 / 1 2140 15,6a 525
6 2012: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2011: -13 -0 -0 -1 -7 -28 500
Little Jack 6 Plass 168 700
8 år BRUN V v.Buckaroo K. (US) G. Gundersen Momarken Travbane 0 06/8 - 06 / 11 1640 17,8a 648
e. Hot Lumumba v. Speedy Tomali (US) A. Heisholt Klosterskogen Travbane 5 26/7 - 09 / 6 1700 17,3a 356
Andrea Emilie S. Brænden-Ole Brænden H. Holm Drammen Travbane 0 04/5 - 01 / 6 1700 dist a 191
K. Kvasnes Kjell Teigen (B) C. Antonsen Bjerke Travbane 0 07/4 - 05 / 9 1609 15,6a 204
M.blå m/gullbelte, mansj, krage + rekl G. Gundersen Klosterskogen Travbane 5 25/3 - 06 / 1 2100 18,3a 66
7 2012: -5 -0 -1 -1 -1 -12 000 2011: -14 -1 -1 -0 -1 -16 064
Way Hanover (DE) 7 Plass 149 195
10 år BRUN V v.Diamond Way (DE) T. Diskerud Bjerke Travbane - 18/8 - 08 / 2 2100 dg a 102
e. Klassy Darby (BE) v. Noble Darby (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 3 28/7 - 04 / 9 2640 17,4 179
Christine Milanes /Heggedal G. Austevoll Momarken Travbane 5 20/7 - 08 / 1 1640 16,7a 149
H. Eggen Tomas Kjeksrud H. Holm Momarken Travbane 0 10/7 - 10 / 7 2640 18,3 325
svart m/hvitt skulderstykke røde seler G. Austevoll Årjäng 0 04/6 - 02 / 1 2640 19,3a 86
8 2010: -14 -1 -2 -2 -4 -44 500 2009: -13 -2 -3 -0 -2 -50 500
National Legacy 8 Plass 126 200
7 år LYSBRUN V v.Juliano Star* (FR) M. Jakobsson Färjestad 0 03/8 - 02 / 1 2640 18,3a 282
e. Norna's Song v. Tibur (FR) H. Hiltunen Harstad Travpark 1 20/6 - 07 / 1 2040 17,0a 31
Line-Merethe Suomalainen H. Tjalsma Harstad Travpark 11/6 - 06 / 3 2040
I. Melby Line-Merethe Suomalainen J. Dagsvold Harstad Travpark 2 06/6 - 04 / 4 2040 18,7 260
svart m/gult/sv sk.stk,gule seler A. Kristensen Harstad Travpark 3 23/5 - 05 / 5 1600 16,1a 200
9 2011: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -15 -1 -2 -1 -2 -39 616
Fernando Bang 9 Plass 118 616
6 år BRUN V v.Deliberate Speed* (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 18/8 - 05 / 11 2100 17,7a 67
e. Pingla Toft v. Super News (US) T. Diskerud Bjerke Travbane 0 21/7 - 02 / 11 2100 18,8ag 48
Atle Vesttorp /Mysen D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 14/7 - 04 / 5 2100 16,1a 40
D. Dalen Grethe Vesttorp P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 2 01/7 - 08 / 12 2609 17,8a 399
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 22/6 - 03 / 12 2140 20,2ag 177
10 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -7 -0 -0 -1 -0 -6 000
Saturday Sun 10 Plass 133 500
10 år MØRKBR HP v.Anders Crown* (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 27/8 - 04 / 10 2100 18,5ag 23
e. Proud Pro v. Gallant Pro (US) H. Holm Momarken Travbane - 03/8 - 05 / 6 1640 dg a 286
Glenn Åge Woldengen /Kolbu H. Holm Biri Travbane 3 22/7 - 09 / 6 1609 15,7a 887
M. Lindstad Glenn Åge Woldengen H. Holm Bjerke Travbane 0 01/7 - 01 / 8 2100 18,1a 603
Svart m/hvit oppadg. kile, reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 12/5 - 20 / 6 2140 20,1 g P
11 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -18 -1 -1 -1 -5 -53 000
Orion Hindø (DK) 11 Plass 1 010 572
11 år BRUN H v.Great Challenger (US) T. Glittum Charlottenlund 0 15/8 - 08 / 1 2500 15,6a 131
e. Tulle Brandtofte (DK) v. Buckfinder* (US) T. Glittum Bjerke Travbane - 28/7 - 04 / 3 2640 dg 19
Ane Thoresen /Larvik T. Glittum Jarlsberg Travbane 2 18/7 - 06 / 5 1609 13,0a 45
T. Glittum Petter Glittum (T) T. Glittum Århus 5 20/6 - 06 / 1 2360 17,7a 44
Hvit m/grønne ermer/sidef., rekl. T. Glittum Solvalla 2 28/5 - 02 / 1 2140 14,7a 111
12 2012: -13 -0 -0 -1 -3 -10 000 2011: -12 -1 -0 -0 -4 -25 000
Sir Spinville 12 Plass 179 000
10 år BRUN V v.Armbro Plush (CA) G. Antonsen Biri Travbane 0 31/7 - 03 / 10 2100 18,3ag 254
e. Spinny P.P. v. Earthas Spin (S) M. Høitomt Klosterskogen Travbane - 13/5 - 06 / 1 2100 dg a 87
Espen Stokka /Sandnes E. Høitomt Biri Travbane 0 27/2 - 04 / 9 1609 br ag 102
E. Schie Per Dave Holtung (T) E. Høitomt Leangen Travbane 2 20/2 - 05 / 4 2160 18,1 25
L.blå m/hv.skråbånd m/stj, svart belte H. Tvedt Bjerke Travbane 1 10/2 - 09 / 4 2100 18,7a 18