<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:35 V5-4


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m ved vunnet 250.000 kr.
3-15-årige hopper høyest 450.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 10 Duo : 10-4 Trippel : 10-4-11 Plass : 10-4-11

1 2011: -13 -2 -1 -0 -5 -53 000 2010: -19 -0 -3 -3 -7 -87 500
Nøstemai 2100 1 Plass 322 500
7 år BRUN HP v.Spikeld G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 18/7 - 02 / 12 2120 28,3 134
e. Nøsteblesa v. Lappe Troll* G. Gundersen Biri Travbane - 02/7 - 03 / 6 1609 dg a 59
Trine Gjersøyen /Spikkestad G. Gundersen Momarken Travbane 5 22/6 - 08 / 11 1640 27,0a 75
M. Helland Trine Gjersøyen G. Gundersen Klosterskogen Travbane 10/6 - 02 / 5 2100
gul m/svart h og ermstriper G. Gundersen Biri Travbane - 04/6 - 04 / 4 1609 dg a 41
2 2012: -4 -0 -0 -1 -0 -7 000 2011: -19 -3 -0 -3 -6 -106 000
Langaard Tiril 2 Plass 449 700
8 år RØD HP v.Braute T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 07/8 - 05 / 8 2100 28,5 g 780
e. Langaard Tyra v. Langaard Loke T. Solberg Sørlandets Travpark 0 25/7 - 03 / 5 2160 br g 45
Bente K.L. Jørgensen /Skien T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 18/7 - 02 / 14 2120 28,3 g 60
T. Solberg Bente K.L. Jørgensen T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 10/6 - 02 / 4 2100 28,7 100
Blå m/gull seler&stjerner, reklame E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 25/5 - 02 / 4 2100 28,7a 44
3 2012: -14 -0 -1 -1 -1 -10 850 2011: -12 -0 -0 -1 -4 -10 000
Trollmin Jenta 3 Plass 325 219
13 år BRUN HP v.Sjefen K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 27/7 - 05 / 6 1609 28,1a 99
e. Trollmin Frøkna v. Trons Trollmin* K. Ødegaard Momarken Travbane 13/7 - 08 / 9 1640
Anne-Berit B. Pedersen /Harstad K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 07/7 - 05 / 8 1609 27,1a 132
K. Ødegaard K. Ødegaard Momarken Travbane 2 22/6 - 08 / 5 1640 26,6a 30
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 3 14/6 - 04 / 7 2100 29,8a 95
4 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Haralds Linnea 4 Plass 228 695
9 år RØD HP v.Lykkefot A. Mehla Jarlsberg Travbane 6 28/8 - 07 / 10 2120 29,9 395
e. Idun Jenta v. Trons Ruggen G. Gundersen Drammen Travbane 7 14/8 - 02 / 3 2120 29,7 219
Ragnhild Benum /Hafslundsøy G. Gundersen Årjäng 0 25/4 - 07 / 3 1640 28,8a 224
F. Hamre Ragnhild Benum R. Benum Jarlsberg Travbane 0 16/4 - 08 / 10 2140 33,5 153
Delt mørkblå/lysblå, reklame A. Mehla Bjerke Travbane 07/4 - 03 / 1 1640
5 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -11 -0 -0 -1 -4 -20 000
Kongsrud Terna 5 Plass 382 200
14 år MELL.BR. HP v.Vital Pil O. Kjenner Klosterskogen Travbane 1 20/8 - 03 / 5 2100 29,7a 271
e. Terne Riga v. Helmin Rigel O. Kjenner Jarlsberg Travbane 3 16/7 - 06 / 2 2100 28,4ag 495
Gunnar Hansen /Borgenhaugen O. Kjenner Bjerke Travbane 0 30/6 - 05 / 7 2140 30,9 366
O. Kjenner Gunnar Hansen O. Kjenner Bjerke Travbane 0 26/5 - 03 / 3 1609 28,3ag 550
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Bjerke Travbane 05/5 - 03 / 10 1609
6 2011: -5 -0 -0 -1 -1 -25 500 2010: -16 -1 -3 -2 -6 -114 242
Dag Vilja 2120 1 Plass 359 510
9 år BRUN HP v.Moe Odin T. Borg Klosterskogen Travbane 4 20/8 - 03 / 3 2100 30,0a 150
e. Dag Riga v. Alm Rigel P. Midtfjeld Biri Travbane 7 31/7 - 05 / 5 2120 28,2 416
Jens Ivar Fjellhaug /Skreia E. Høitomt Jarlsberg Travbane 7 18/7 - 02 / 13 2120 28,2 131
T. Borg Tormod Gretland (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 08 / 10 1620 28,1 g 206
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl E. Bergløf Arvika 2 20/6 - 06 / 1 1700 25,4 g 43
7 2010: -16 -2 -4 -0 -4 -165 081 2009: -17 -2 -4 -5 -3 -117 882
Høyby Rutta 2 Plass 421 977
12 år SVART HP v.Høiby Kongen E. Høitomt Bjerke Travbane 4 25/8 - 03 / 3 2140 27,1 268
e. Vinterdokka v. Atom Vinter M. Sørvik Bjerke Travbane - 11/8 - 07 / 5 2160 dg 319
Majken Høgberg Amundsen /Mysen M. Sørvik Biri Travbane 2 25/7 - 04 / 7 2120 29,2 241
Ø. Bjørnstad Majken Høgberg Amundsen H. Borgli Drammen Travbane 7 19/6 - 02 / 7 2140 30,3 117
hvit m/vinrød v. & stolper på sk.stk. M. Sørvik Bjerke Travbane 0 02/6 - 08 / 10 2180 31,6 g 34
8 2013: -7 -0 -0 -0 -4 -9 000 2012: -22 -0 -0 -1 -12 -43 000
Lex Cille 3 Plass 379 500
12 år BRUN HP v.Elding E. Gravdal Sørlandets Travpark 0 25/7 - 03 / 14 2160 32,7 398
e. Lex Nina v. Bork Rigel E. Gravdal Drammen Travbane 0 09/5 - 09 / 10 2540 31,5 246
Eivind Gravdal /Hof E. Høitomt Drammen Travbane 5 20/4 - 04 / 10 1700 29,2a 239
E. Gravdal E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 08 / 8 2120 31,0 209
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Sørlandets Travpark 0 20/3 - 04 / 4 2160 28,9 320
9 2013: -3 -1 -1 -0 -0 -27 000 2012: -9 -4 -1 -0 -2 -81 500
Welita 4 Plass 509 000
10 år SVART HP v.Pål Even E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 28/8 - 07 / 13 2120 28,5 63
e. Willvina v. Atom Vinter R. Wiig Forus Travbane 3 03/8 - 08 / 12 1600 25,8ag 146
Tor Odd Fidjestøl /Marnardal E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 25/7 - 03 / 12 2160 28,2 53
E. Høitomt Tor Odd Fidjestøl E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 10/6 - 02 / 2 2100 29,2 14
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 08/5 - 06 / 5 2140 28,1 21
10 2014: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2013: -11 -0 -1 -0 -6 -37 500
Eli Nova 5 Plass 513 500
14 år SVART HP v.Elding T. Borg Sørlandets Travpark 6 15/8 - 07 / 8 1609 26,3ag 220
e. Svarte Donna v. Finstadmort L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 07/8 - 05 / 13 2120 27,8 770
Kari Farmen-John Ivar Farmen /Sandefjord L. Kolle Sørlandets Travpark 1 25/7 - 03 / 10 2160 27,9 132
L. Kolle John Ivar Farmen T. Borg Klosterskogen Travbane 0 15/4 - 05 / 1 2100 29,8a 157
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Borg Jarlsberg Travbane 0 30/10 - 07 / 11 1620 29,2 106
11 2012: -1 -0 -0 -1 -0 -9 000 2011: -25 -6 -2 -1 -4 -231 000
Lille Grete 6 Plass 601 732
8 år BRUN HP v.Spikeld H. Holm Bjerke Travbane 0 18/8 - 03 / 10 2600 29,3a 711
e. Lykkevinna v. Vinningblesen J. Bjerring Sørlandets Travpark 25/7 - 03 / 15 2140
Stall Nordisk H. Holm Momarken Travbane 20/7 - 06 / 5 2140
J. Bjerring H. Holm Momarken Travbane 0 13/7 - 08 / 12 1640 28,1a 114
rød m/hvitt sk.stk. firkløver og ermst H. Holm Jarlsberg Travbane - 01/7 - 09 / 5 1609 dg a 225
12 2010: -9 -0 -2 -1 -2 -31 000 2009: -15 -3 -0 -2 -3 -114 000
Krem Eva 7 Plass 281 095
7 år BRUN HP v.Krembest T. Desserud Drammen Travbane 0 14/8 - 02 / 6 2120 32,6 rg 225
e. Krumeline v. Alm Svarten T. Desserud Biri Travbane 6 30/7 - 08 / 12 2100 30,2a 407
Truls Desserud-Eva Kjemperud T. Desserud Klosterskogen Travbane 0 13/5 - 03 / 7 1700 br ag 46
T. Desserud T. Desserud Drammen Travbane 3 02/5 - 09 / 14 2140 29,4 199
mørkblå m/lysblå og hvit v. T. Desserud Bjerke Travbane 0 31/3 - 05 / 9 1609 31,0ag 162
13 2011: -6 -0 -0 -1 -2 -12 000 2010: -28 -3 -5 -5 -13 -274 500
Stumne Saga 8 Plass 364 700
10 år SVART HP v.Spang Best O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 3 28/8 - 07 / 8 2120 29,2 241
e. Slogum Tanja v. Lappe Troll* O. Mikkelborg Drammen Travbane 4 14/8 - 02 / 9 2120 28,7 72
Merete Viksås /Roa F. Hamre Klosterskogen Travbane 5 07/8 - 05 / 4 2100 28,2 196
V. Hop Merete Viksås O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 3 18/7 - 02 / 9 2120 28,0 68
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 1 09/7 - 08 / 2 1600 26,4 121