Neste løp >>>
Start ca kl. 13:37 V5-1


Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 160.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 8 Duo : 8-7 Trippel : 8-7-10 Plass : 8-7-10

1 2010: -8 -0 -0 -0 -2 -5 000 2009: -26 -1 -4 -0 -13 -89 500
Bjørnerød Trollet 1609 1 Plass 143 850
8 år MØRKBR HP v.Troll Rigel K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 7 21/6 - 03 / 5 2120 33,3 269
e. Høiby Lena v. Høiby Kongen M. Haugen Momarken Travbane 0 11/5 - 01 / 10 2160 dist 375
Alfred Bjørnerød /Fredrikstad G. Stenberg Klosterskogen Travbane 0 22/4 - 06 / 5 2100 31,1a 690
E. Høitomt Kristian Bjørnerød (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 01/4 - 06 / 6 2140 br ag 449
Hvit m/svarte ermer, reklame M. Nyløkken Bjerke Travbane 0 06/1 - 09 / 4 2160 dist 279
2 2010: -9 -0 -0 -1 -1 -7 474 2009: -10 -1 -3 -0 -0 -41 000
Kjøstad Dubla 2 Plass 146 816
8 år SVART HP v.Kjøstad Jo T. Mjøen Leangen Travbane 0 30/8 - 06 / 10 1609 32,9a 154
e. Dahledubla v. Dublan B. Ekløf Östersund 3 08/8 - 06 / 1 1660 28,3 158
Målfrid Sæther /Heimdal C. Antonsen Bjerke Travbane 0 08/7 - 02 / 9 1609 31,2a 417
J. Bjerring Reidar Sæther C. Antonsen Leangen Travbane 0 27/6 - 07 / 6 1640 29,8a 270
rød m/hvitt sk.stk. firkløver og ermst M. Valstad Leangen Travbane 0 31/5 - 01 / 1 2140 br 777
3 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Solør Rappa 3 Plass 136 200
12 år MØRKBR HP v.Spang Best G. Gundersen Biri Travbane 0 25/7 - 09 / 8 2100 36,2a 320
e. Sangviks Lill v. Toddy G. Gundersen Drammen Travbane 7 06/7 - 02 / 1 2100 31,0a 138
Kåre Kirkelund-Kristine Kirkelund L. Kolle Biri Travbane 28/6 - 04 / 9 1609
G. Austevoll Kåre Kirkelund T. Borg Bjerke Travbane 0 23/6 - 03 / 6 1609 32,6a 398
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re T. Wollebæk Biri Travbane 4 11/6 - 02 / 3 2100 31,7a 557
4 2011: -4 -0 -0 -0 -3 -9 000 2010: -13 -1 -0 -2 -5 -74 540
Lykkje Ylvar 4 Plass 154 404
7 år MØRKBR V v.Ylvar M. Ottersen Biri Travbane 6 20/8 - 05 / 10 1609 29,1a 364
e. Rigeldolly v. Alm Rigel B. Steinseth Rättvik 0 09/8 - 06 / 1 1640 29,3 117
Kristin Randgaard-Bjørn Roger Larsen G. Austevoll Bjerke Travbane 6 28/7 - 07 / 7 2100 29,9a 524
T. Horpestad Kristin Randgaard T. Horpestad Årjäng 4 17/7 - 12 / 4 1640 28,2ag 156
mørkblå m/lyseblått sk.stk.hvitt bryst T. Horpestad Bjerke Travbane 3 08/7 - 02 / 5 1609 29,5a 152
5 2010: -15 -1 -1 -0 -6 -49 000 2009: -10 -1 -3 -0 -1 -70 000
Risendals Blesa 5 Plass 136 500
9 år BRUN HP v.Spang Best S. Helmen Biri Travbane 0 20/8 - 05 / 3 1609 31,1ag 30
e. Mørtvedt Fiksa v. Lapp Nils (S) S. Helmen Bjerke Travbane 1 04/8 - 01 / 15 1660 27,8 148
Sigurd Helmen /Gran C. Antonsen Momarken Travbane 13/7 - 03 / 2 2140
S. Helmen S. Helmen Jarlsberg Travbane 2 06/7 - 06 / 5 2100 29,6 g 68
grønn m/brunt hestehode S. Helmen Årjäng - 26/6 - 04 / 1 1640 dg a 124
6 2012: -6 -0 -1 -0 -2 -11 000 2011: -6 -0 -0 -0 -1 -2 000
Findal Kongen 6 Plass 172 000
11 år BRUN V v.Schuvar P. Midtfjeld Biri Travbane 2 20/8 - 05 / 5 1609 28,8ag 66
e. Ar Senta v. Sentan K. Malmin Momarken Travbane 2 06/8 - 08 / 10 1640 29,1a 118
Henning Myrene /Stathelle K. Malmin Sørlandets Travpark 5 23/7 - 04 / 11 1609 27,9a 227
P. Midtfjeld Henning Myrene P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 4 14/7 - 03 / 6 1609 28,3a 200
Hvit m/orangee ermer&sidef,blå man,rek P. Midtfjeld Momarken Travbane 3 29/6 - 01 / 2 1640 28,3a 447
7 2011: -6 -0 -1 -0 -1 -13 329 2010: -6 -0 -1 -0 -1 -11 040
Flis Vinni* (S) 7 Plass 163 353
14 år SVARTBRUN HP v.Leik Kvik* S. Agnas Arvika 0 27/6 - 05 / 9 1700 31,1 g 178
e. Hjelset Trolly* v. Troll Jahn P. Ådefors Arvika 7 20/6 - 06 / 13 1700 28,0 2532
Sverige S. Agnas Färjestad 30/11 - 92 / 4 2180 39,3 P
P. Ådefors Lena Nylander K. Johansen Biri Travbane 0 06/11 - 09 / 12 1609 31,4a 782
mørkblå m/grønt sk.stk. og ermer. D. Aarum Färjestad 0 19/10 - 05 / 4 2160 33,8 649
8 2012: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2011: -8 -2 -1 -0 -1 -58 000
Grans Trygve 8 Plass 252 500
11 år RØD H v.Grans Trygg K. Malmin Sørlandets Travpark 1 21/8 - 07 / 14 2160 28,1 265
e. Fjørnespila v. Slått Pil K. Malmin Sørlandets Travpark - 24/7 - 08 / 11 2160 dg 147
Jan Arild Hammer /Grimstad K. Malmin Sørlandets Travpark 2 11/7 - 05 / 15 2160 30,5 341
K. Malmin Jan Arild Hammer K. Malmin Drammen Travbane 2 29/6 - 04 / 2 2100 30,7a 152
Mørkblå med gul reklame/bånd E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 11/5 - 01 / 10 1609 30,9a 59
9 2013: -5 -0 -0 -0 -3 -7 000 2012: -21 -0 -2 -0 -13 -75 500
Trons Lomen 9 Plass 379 000
9 år BRUN H v.Lome Elden L. Kolle Bjerke Travbane 2 25/8 - 01 / 9 2660 30,7 46
e. Trons Rigla v. Alm Rigel L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 09/8 - 05 / 8 1700 29,8ag 74
Stall K.J.M.C. L. Kolle Bjerke Travbane 2 19/7 - 01 / 7 2100 30,2a 42
L. Kolle Jan Morten Hansen (T) M. Svendsen Sørlandets Travpark 7 13/6 - 09 / 15 2660 31,5 g 269
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl M. Svendsen Forus Travbane 08/6 - 03 / 1 2040
10 2015: -8 -0 -0 -0 -2 -5 500 2014: -13 -1 -0 -1 -1 -23 000
Bua Elden 10 Plass 433 527
13 år SVART V v.Elding K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 3 09/8 - 05 / 10 1700 30,1ag 179
e. Slogum Pirko v. Lappe Troll* J. Mjølnerød Årjäng 2 17/7 - 12 / 2 1640 27,7a 336
Ole Evanger /Rådal K. Bjørnerød Drammen Travbane 8 06/7 - 02 / 2 2100 31,1a 196
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Drammen Travbane 18/6 - 06 / 4 1700
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm C. Kjenner Jarlsberg Travbane 0 11/6 - 04 / 10 2100 34,6a 272
11 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000
Hafell Best 11 Plass 139 500
11 år MELL.BR. V v.Pålex K.* (S) J. Kvalen Biri Travbane 0 23/4 - 10 / 9 1609 dist ag 764
e. Hafell Terna v. Bork Rigel J. Kvalen Biri Travbane 26/3 - 21 / 3 2100 34,6 P
Elisabeth Tokvam Kvalen-Jan Kvalen J. Kvalen Leangen Travbane 0 13/4 - 08 / 11 2140 33,8a 395
T. Hatlevik Elisabeth Tokvam Kvalen J. Kvalen Biri Travbane 0 03/4 - 05 / 2 2100 br ag 514
blå med grønt skulderstykke, hvit søm C. Antonsen Biri Travbane 0 20/3 - 05 / 8 2100 31,7a 601