<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:30 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2010: -13 -2 -1 -0 -3 -51 500 2009: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Carmel 2100 1 Plass 53 500
4 år BRUN HP v.Yankee Glide* (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 25/5 - 01 / 8 1700 br arg 59
e. Handwoven (US) v. Crowning Point (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 30/4 - 27 / 2 2100 21,6 g P
Tom Lund /Lillestrøm E. Høitomt Bjerke Travbane - 29/3 - 02 / 2 1609 dg a 107
E. Høitomt Kjell Teigen (B) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 10/3 - 03 / 7 2100 dist ag 221
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Drammen Travbane 02/3 - 01 / 2 1700
2 2013: -5 -0 -0 -0 -3 -8 000 2012: -8 -0 -0 -0 -5 -12 000
Rihana 2 Plass 28 000
7 år BRUN HP v.Kendrick Hanover (US) A. Wright Drammen Travbane 27/4 - 21 / 3 2100 26,4 rg N
e. Shania Star v. Esotico Star* (FR) A. Wright Jarlsberg Travbane 24/4 - 20 / 5 2100 26,0 N
Rune Bakken-Stina Marie Bakken A. Wright Drammen Travbane 15/12 - 23 / 4 2100 28,3 B
H. Holm Asbjørn Wright (T)
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
3 2010: -3 -0 -0 -1 -1 -6 500 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nettie G. 3 Plass 6 500
4 år BRUN HP v.Gunslinger Spur (US) P. Sem Drammen Travbane 22/6 - 21 / 2 2100 dgpp N
e. Netta Gainer (S) v. Net Profit (US) G. Austevoll Drammen Travbane 17/11 - 23 / 2 1700 31,5 B
Siri Braathen-Ole Martin Olsen
P. Sem Siri Braathen
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek
4 2011: -2 -1 -1 -0 -0 -21 000 2010: -3 -0 -0 -2 -0 -7 500
Todd Eld 2120 1 Plass 28 500
6 år BRUN V v.Lome Elden B. Garberg Leangen Travbane 0 22/12 - 01 / 2 2140 br 250
e. Rokne Mai v. Lykkebron* B. Garberg Leangen Travbane 0 17/11 - 07 / 6 2140 br g 166
Kristian Versto-Ragnhild Sølberg B. Garberg Leangen Travbane 26/10 - 23 / 4 2140 44,7 g P
G. Gundersen Kjell Teigen (B) A. Solhus Orkdal Tråvpark 16/6 - 21 / 1 2100 03,4 B
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
5 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Herlig 2 Plass 0
4 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) T. Borg Bjerke Travbane 10/12 - 21 / 3 1660 59,5 B
e. Gylden Ila v. Ilmin
Morten Rødsten-Ida Heiskel Rødsten
T. Solberg Kjell Teigen (B)
Blå m/gull seler&stjerner, reklame
6 2011: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2010: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Grimelunds Aria 3 Plass 62 200
10 år LYSBRUN HP v.Skjoldsvarten A. Wright Momarken Travbane 0 06/11 - 03 / 11 1640 32,9a 581
e. Slå Riga v. Elding A. Wright Momarken Travbane 0 16/10 - 02 / 9 1640 31,5a 254
Bjørn Haugen /Steinberg G. Gundersen Momarken Travbane 0 25/9 - 05 / 2 2140 br a 350
A. Wright Bjørn Haugen L. Kolle Bjerke Travbane 5 01/9 - 08 / 5 1640 30,3 577
hvit m/grønt /& røde bånd. grønn ermst L. Kolle Drammen Travbane 5 13/8 - 04 / 1 1700 31,0a 397
7 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bøs 4 Plass 224 500
13 år LYSBRUN V v.Spang Best H. Holm Drammen Travbane 3 13/7 - 05 / 11 1700 28,4a 53
e. Flatla Perla* v. Alm Svarten H. Holm Momarken Travbane 0 29/6 - 03 / 7 2140 32,0ag 39
Arne Andresen /Drammen H. Holm Drammen Travbane 2 08/6 - 01 / 6 1700 27,7a 35
S. Olsen O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 0 22/5 - 07 / 3 2100 29,2 g 83
grå m/røde sk.felt/ermf,hvitt bånd,rek O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 12/5 - 06 / 3 1609 26,5a 64
8 2012: -8 -0 -0 -0 -3 -6 500 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gåte 5 Plass 22 500
8 år MØRKBR HP v.Frigg Mollyn T. Solberg Momarken Travbane - 03/8 - 03 / 10 2140 dg a 157
e. Slogum Gry v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane P 21/7 - 22 / 11 2160 37,8 P
Merete Viksås /Roa E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 09/7 - 07 / 8 2100 dg 59
G. Austevoll Asbjørn Wright (T) R. Kruse Jarlsberg Travbane - 16/4 - 02 / 1 2100 dg 88
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re C. Antonsen Drammen Travbane - 06/4 - 02 / 10 2100 dg a 66