<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:00 V5-3


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige 5.000 - 30.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 9 Duo : 9-6 Trippel : 9-6-8 Plass : 9-6-8

1 2015: -4 -0 -0 -1 -1 -9 000 2014: -10 -0 -2 -1 -4 -28 250
Komnes Lydia 2100 1 Plass 133 250
11 år SVART HP v.Mentor Mollyn G. Gundersen Bjerke Travbane 12/8 - 02 / 3 1609
e. Klara Fina v. Atom Vinter G. Gundersen Magnor Travbane - 08/8 - 02 / 9 2020 dg 33
Helene G. Forberg /Froland L. Kolle Bjerke Travbane 2 23/6 - 07 / 1 2140 33,3 57
G. Gundersen Stig Ingar Fossen (B) G. Gundersen Biri Travbane 7 04/6 - 08 / 12 2120 35,3 69
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Klosterskogen Travbane 2 13/5 - 01 / 3 2100 35,5 65
2 2015: -8 -1 -1 -0 -3 -34 500 2014: -32 -1 -6 -3 -15 -134 000
Kringelandsbestina 2 Plass 450 500
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 23/8 - 03 / 4 1700 30,8a 48
e. Kringelandsbestå v. Krembest E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 15/8 - 01 / 8 2160 33,8 g 57
Geir Arne Eriksen /Aksdal E. Høitomt Bjerke Travbane 29/7 - 03 / 11 1609
H. Holm Geir Arne Eriksen (T) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 23/7 - 02 / 11 2160 33,9 g 323
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl E. Høitomt Drammen Travbane - 28/6 - 09 / 2 2100 dg 84
3 2013: -11 -0 -1 -2 -3 -28 500 2012: -15 -0 -2 -1 -5 -32 500
Tysvær Sølvi 3 Plass 116 000
7 år LYSBRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 16/8 - 03 / 8 2120 33,6 g 56
e. Sølv Mai v. Lyngsvarten E. Høitomt Momarken Travbane 2 27/7 - 01 / 11 2140 35,3 19
Svein Jakobsen /Orre E. Høitomt Jarlsberg Travbane 06/7 - 20 / 6 2120 34,3 P
E. Høitomt S. Sele Forus Travbane 13/10 - 21 / 4 2060 44,4 g P
Hvit m/svarte ermer, reklame S. Sele Forus Travbane 25/8 - 22 / 3 2060 48,1 B
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -0 -0 -0 -1 -2 000
Raukvin 4 Plass 292 647
13 år BRUN V v.Ravn Jahn E. Skaug Biri Travbane 0 20/8 - 02 / 7 2120 35,2 205
e. Vidira v. Eng Svarten L. Kolle Sørlandets Travpark 0 20/6 - 01 / 2 1640 35,2 g 40
Erik Skaug /Åmot L. Kolle Sørlandets Travpark 1 06/6 - 07 / 4 2140 33,9 182
E. Skaug L. Kolle Bjerke Travbane - 26/5 - 07 / 4 2140 dg 222
gul m/hvitt belte/ermr. sv/gule stripe L. Kolle Momarken Travbane 4 21/3 - 01 / 8 2160 36,7 450
5 2012: -4 -0 -1 -0 -2 -11 500 2011: -8 -0 -2 -0 -3 -20 500
Tembla 5 Plass 50 061
5 år MØRKBR HP v.Lome Kongen P. Midtfjeld Åmål 2 13/8 - 08 / 3 1700 38,1 g 31
e. Temgull v. Alm Svarten P. Midtfjeld Drammen Travbane 2 18/6 - 08 / 4 2100 36,2 121
Ivar Syversen-Marit Synnøve Syversen P. Midtfjeld Momarken Travbane 18/5 - 21 / 3 2160 39,4 P
P. Midtfjeld K. Mathisen Biri Travbane 18/9 - 21 / 2 2120 48,6 g P
Hvit m/orangee ermer&sidef,blå man,rek C. Antonsen Momarken Travbane 21/7 - 25 / 1 2140 54,2 g B
6 2018: -27 -0 -1 -2 -8 -43 300 2017: -11 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sandemoin 6 Plass 219 300
12 år SVART V v.Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 1 18/8 - 09 / 4 2140 33,7 18
e. Gik Mina v. Ilmin E. Høitomt Momarken Travbane 2 06/8 - 01 / 4 2140 33,5 64
Pål Henning K. Johannessen-Mary Jean Fernandez K. Johansen Biri Travbane 02/7 - 01 / 3 2100
G. Austevoll Kjell Teigen (B) G. Gundersen Drammen Travbane 27/4 - 22 / 5 2120 39,4 P
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re A. Stensen Bjerke Travbane 23/12 - 24 / 1 2160 45,1 P
7 2016: -6 -0 -0 -0 -3 -10 147 2015: -21 -0 -1 -1 -6 -26 190
Lykke Berit 7 Plass 539 421
11 år BRUN HP v.Spikeld T. Borg Klosterskogen Travbane 3 23/8 - 03 / 10 1700 32,2a 65
e. Lykkevinna v. Vinningblesen T. Borg Sørlandets Travpark 1 08/8 - 01 / 7 2160 33,4 20
Stall Grønhovd V. Hop Biri Travbane 2 22/7 - 01 / 14 2120 34,3 14
T. Borg Jan Morten Hansen (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 2 01/7 - 01 / 9 2120 31,9 44
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl G. Flåten Klosterskogen Travbane 8 14/6 - 01 / 3 2100 37,2 g 18
8 2014: -17 -0 -1 -4 -8 -105 052 2013: -17 -3 -4 -3 -4 -185 000
Hålands Liz 8 Plass 812 552
10 år BRUN HP v.Pål Even J. Undem Sørlandets Travpark 2 15/8 - 01 / 10 2160 32,0 30
e. Sent Tilla v. Sent Best J. Undem Sørlandets Travpark 3 23/7 - 02 / 14 2160 31,8 g 45
Petter Hvistendahl /Fyresdal J. Undem Jarlsberg Travbane 01/7 - 01 / 4 2100
L. Kolle Eivind Råmunddal J. Undem Jarlsberg Travbane 1 25/6 - 01 / 8 2100 35,1 61
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Undem Klosterskogen Travbane 10/6 - 21 / 2 2120 38,3 P
9 2011: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2010: -10 -2 -2 -1 -3 -62 500
Tønder 9 Plass 64 500
7 år BRUN V v.Troll Rigel C. Antonsen Klosterskogen Travbane 4 23/8 - 03 / 5 1700 32,3a 39
e. Drusella v. Korbest C. Antonsen Momarken Travbane 2 07/6 - 03 / 3 2140 34,0a 34
Steinar Johannessen-Espen Johannessen C. Antonsen Momarken Travbane 1 18/5 - 01 / 6 2160 33,8 221
C. Antonsen Gerd Johannessen C. Antonsen Jarlsberg Travbane 7 30/4 - 01 / 9 2120 35,8 222
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. N. Holm Drammen Travbane 3 28/2 - 01 / 5 2100 37,2 116
10 2017: -4 -0 -0 -2 -1 -28 000 2016: -22 -0 -3 -5 -6 -121 500
Tori Huldra 10 Plass 752 000
11 år SVART HP v.Åsaelden T. Borg Sørlandets Travpark 4 15/8 - 01 / 9 2160 32,5 g 157
e. Markaseira v. Kos Knekten G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 09/7 - 07 / 2 2100 33,9 g 34
Berit Garstad-Maren Garstad T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 21/6 - 01 / 1 2100 34,5 g 65
G. Stenberg Berit Garstad T. Solberg Klosterskogen Travbane 7 14/6 - 01 / 15 2120 36,3 g 207
Svart m/lysblå ermstr/mansj/reklame T. Solberg Drammen Travbane 4 24/5 - 01 / 12 2120 36,3 g 170
11 2019: -3 -1 -0 -0 -2 -38 500 2018: -7 -0 -1 -1 -1 -26 000
Alsaker Piril 11 Plass 1 837 122
12 år BRUN H v.Åkre Lurifax* (S) V. Hop Klosterskogen Travbane 2 16/8 - 07 / 14 2120 33,3 125
e. Thuli Pila v. Elding J. Undem Sørlandets Travpark - 06/6 - 07 / 6 2160 dg 167
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Klosterskogen Travbane 5 15/4 - 09 / 8 2120 36,4 g 119
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 3 26/3 - 01 / 4 2100 37,4 96
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 12/3 - 20 / 11 2120 41,0 P
12 2014: -5 -0 -0 -0 -1 -6 000 2013: -14 -0 -1 -0 -4 -19 500
Kringelandlovinda 12 Plass 143 000
9 år LYSBRUN HP v.Elding T. Solberg Klosterskogen Travbane - 23/8 - 03 / 2 1700 dg a 65
e. Hennie Seira v. Sæterbest (S) T. Solberg Sørlandets Travpark 3 15/8 - 01 / 4 2160 32,3 53
Stall Eldo T. Solberg Bjerke Travbane 29/7 - 03 / 8 1609
T. Solberg Geir Arne Eriksen (T) T. Solberg Sørlandets Travpark 2 23/7 - 02 / 3 2140 31,6 95
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Drammen Travbane 0 28/6 - 05 / 6 2100 34,5 g 320