Neste løp >>>
Start ca kl. 18:00

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m ved vunnet 3.000 kr.
3-15-årige høyest 14.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 5 Duo : 5-11 Trippel : 5-11-4 Plass : 5-11-4

1 2012: -8 -0 -0 -0 -2 -5 500 2011: -13 -0 -1 -3 -3 -26 000
Høiby Pilminni 2100 1 Plass 51 500
5 år MØRKBR HP v.Elding G. Gundersen Momarken Travbane 0 06/8 - 01 / 3 2140 dist g 405
e. Høiby Rita v. Pilmin G. Austevoll Klosterskogen Travbane 22/4 - 22 / 8 2100 48,6 P
Anne Birkeland-Ellen Merethe Karlsen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 15/10 - 25 / 5 1700 01,8 B
G. Austevoll Per Dave Holtung (T)
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re
2 2010: -3 -0 -0 -0 -2 -3 800 2009: -1 -0 -0 -0 -1 -1 000
Mai Kosa 2 Plass 4 800
4 år RØD HP v.Moe Odin F. Westberg Orkdal Tråvpark 4 23/7 - 01 / 8 2100 37,2 582
e. Steine Koso v. Kos Knekten B. Steinseth Biri Travbane 02/7 - 20 / 5 2100 38,9 P
Ragnvald Nordstrand /Vallset B. Steinseth Biri Travbane 07/5 - 21 / 2 2100 br rg N
B. Steinseth Ragnvald Nordstrand (A) L. Hauge Mo Travpark 4 20/6 - 01 / 1 1640 46,5 g PK
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl L. Hauge Bergen Travpark 23/4 - 26 / 3 2100 44,6 P
3 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Fiks 3 Plass 231 500
11 år RØD HP v.Steinsvad Eld M. Antonsen Biri Travbane 8 13/8 - 01 / 7 2100 38,2 1071
e. Spensti v. Pilmin M. Antonsen Biri Travbane 0 22/7 - 01 / 6 2100 38,7 g 1131
Morten Antonsen /Gran M. Antonsen Bjerke Travbane 09/6 - 24 / 2 2140 40,0 P
M. Sørensen Morten Antonsen (T) M. Antonsen Biri Travbane 28/5 - 21 / 1 2100 44,0 N
svart m/lilla ermer, lilla ruter og m M. Antonsen Drammen Travbane 0 01/6 - 01 / 3 2100 43,7 g 613
4 2016: -7 -0 -1 -0 -3 -14 500 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Vangs Seira 4 Plass 32 500
11 år SVART HP v.Bokli Balder G. Gundersen Biri Travbane 13/8 - 20 / 1 2100 38,4 g P
e. Aceta v. Ilmin G. Gundersen Biri Travbane 22/7 - 21 / 4 2100 dgpp g N
Erland Nefstad /Vang I Valdres G. Gundersen Jarlsberg Travbane 09/7 - 23 / 6 2120 42,8 N
G. Gundersen Erland Nefstad
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
5 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Solør Frida 5 Plass 2 000
6 år BRUN HP v.Ulfrigg B. Steinseth Bjerke Travbane 17/2 - 22 / 3 2140 39,9 g P
e. Solør Eli v. Elding E. Høitomt Jarlsberg Travbane 7 05/12 - 01 / 2 2100 39,6 139
Stall Elvestad E. Høitomt Sørlandets Travpark 10/8 - 09 / 6 2160 39,2 P
K. Johansen Trond Erik Hagen G. Gundersen Jarlsberg Travbane 22/12 - 85 / 10 2120 57,2 B
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Bjerke Travbane 20/12 - 22 / 3 2160 02,4 g B
6 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -8 -0 -1 -1 -1 -14 500
Rabb Jim 2120 1 Plass 84 500
8 år SVART V v.Bokli Eld A. Stensen Biri Travbane 7 13/8 - 01 / 14 2120 36,7 g 276
e. Rabbsvarta v. Alm Svarten Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 29/1 - 01 / 6 2120 38,4 r 666
Team Comeback Ø. Ruttenborg Biri Travbane 4 04/12 - 01 / 1 2100 39,3 r 285
A. Stensen Brynjulf Bjørge (A) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 12/6 - 01 / 2 1600 dist rg 384
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam M. Ottersen Biri Travbane - 17/4 - 01 / 7 2100 dg 451
7 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -2 -0 -0 -0 -1 -2 500
Skarpa 2 Plass 14 500
7 år MØRKBR HP v.Skøiar Ø. Ruttenborg Magnor Travbane 0 08/8 - 02 / 2 2000 35,9 573
e. Lodsby Maja v. Minpil K. Malmin Drammen Travbane 8 04/5 - 03 / 8 2100 34,6ar 736
Arne Skirstad /Lunner G. Gundersen Drammen Travbane 6 16/11 - 02 / 5 2100 36,5 318
Ø. Ruttenborg Arne Skirstad G. Austevoll Biri Travbane 6 30/10 - 08 / 10 2120 37,4 124
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame G. Gundersen Drammen Travbane 7 31/8 - 09 / 8 2120 40,8 227
8 2012: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -10 -0 -2 -1 -4 -31 500
Modina Elken 3 Plass 54 500
7 år LYSBRUN HP v.Moe Odin E. Holm Biri Travbane 6 13/8 - 01 / 10 2120 36,7 495
e. Snerttina v. Troll Jahn E. Holm Biri Travbane 4 22/7 - 01 / 2 2100 35,6 980
Kjell Nordhagen /Lena E. Holm Biri Travbane 25/6 - 21 / 5 2100 39,2 P
E. Holm Kjell Nordhagen E. Holm Biri Travbane 23/4 - 21 / 5 2100 41,1 r N
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame K. Andersen Jarlsberg Travbane 01/6 - 22 / 3 2120 55,2 B
9 2012: -11 -0 -1 -1 -4 -19 000 2011: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Ødeli Blessen 4 Plass 28 500
7 år SVART V v.Bokli Balder A. Stensen Biri Travbane 8 22/7 - 01 / 13 2120 35,5 816
e. Høiby Ina v. Høiby Kongen T. Stordal Biri Travbane 25/6 - 21 / 3 2100 37,1 P
Rune Sundt-Monica Gabrielsen K. Johansen Biri Travbane 16/10 - 21 / 2 2100 46,7 g N
O. Mikkelborg Steinar Nygård G. Austevoll Drammen Travbane - 22/12 - 01 / 9 2120 dg 203
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame L. Kolle Drammen Travbane 0 06/10 - 01 / 7 2120 41,6 g 139
10 2015: -6 -0 -0 -2 -3 -17 500 2014: -12 -0 -0 -1 -0 -9 000
Milita 5 Plass 147 500
10 år BRUN HP v.Sjefen P. Midtfjeld Biri Travbane 3 20/8 - 02 / 1 2100 35,2 75
e. Valvinna v. Atom Vinter O. Østre Biri Travbane 0 30/7 - 02 / 1 2100 dist 124
Rolf Olderløkken /Lalm O. Østre Biri Travbane 4 02/7 - 01 / 8 2120 34,8 196
D. Dalen Rolf Olderløkken O. Østre Biri Travbane 0 18/6 - 01 / 14 2120 35,7 405
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl D. Dalen Biri Travbane 0 04/6 - 08 / 13 2120 35,9 g 410
11 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -2 -0 -0 -1 -0 -4 000
Hovselden 6 Plass 47 500
6 år SVART V v.Lome Elden M. Ottersen Biri Travbane 4 20/8 - 02 / 2 2100 35,3 g 104
e. Hovsrosa v. Spang Best L. Kolle Biri Travbane 0 13/8 - 01 / 15 2120 37,8 79
Ragnar Olderløkken /Lalm E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 01/7 - 01 / 10 2120 32,4 g 120
M. Ottersen Ragnar Olderløkken T. Borg Klosterskogen Travbane 0 10/6 - 05 / 6 2100 br ag 648
grå m/grønt skulderstykke + reklame G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 12/3 - 01 / 8 2100 41,7 g 96
12 2011: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -10 -0 -0 -1 -3 -11 000
Bjerka Maia 7 Plass 13 000
8 år SVART HP v.Spikeld T. Wollebæk Biri Travbane - 30/7 - 02 / 8 2100 dg 565
e. Bjerka v. Haakesjur G. Austevoll Momarken Travbane - 22/6 - 02 / 4 2160 dg r 126
Rune Karlsson-Ida M. Karlsson Lysen T. Wollebæk Biri Travbane 5 04/6 - 08 / 14 2120 34,8 730
H. Holm Rune Karlsson G. Gundersen Momarken Travbane 7 18/5 - 01 / 11 2160 36,9 g 781
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl T. Wollebæk Biri Travbane 0 07/5 - 01 / 11 2120 36,7 g 230
13 2010: -2 -0 -0 -0 -1 -2 500 2009: -3 -0 -0 -1 -1 -6 000
Veels Jenta 8 Plass 8 500
4 år RØD HP v.Steinsvad Eld K. Bjørnerød Kala Landbane 4 10/8 - 01 / 8 1920 35,4 267
e. Veels Stjerna v. Spang Best K. Bjørnerød Bjerke Travbane 28/7 - 22 / 11 2160 37,0 P
Inger Eilertsen-Gunnstein Eilertsen J. Blekkan Biri Travbane 0 04/12 - 01 / 9 2120 41,0 74
K. Bjørnerød V. Hop Jarlsberg Travbane 8 18/10 - 01 / 10 2120 39,1 g 105
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm V. Hop Jarlsberg Travbane 3 09/10 - 01 / 2 2100 39,0 40
14 2015: -4 -0 -0 -1 -0 -4 000 2014: -9 -1 -0 -2 -1 -24 000
Gulheim Vinter'n 9 Plass 112 500
11 år MØRKBR V v.Gam Vinter H. Gulheim Bjerke Travbane 18/8 - 09 / 7 2140
e. Gulheim Jerva v. Hvatt Djerven H. Gulheim Bjerke Travbane 12/8 - 02 / 4 1609
Hilde Jensen /Kjøpmannskjær H. Gulheim Magnor Travbane 0 08/8 - 02 / 3 2000 35,6 504
H. Gulheim H. Gulheim Biri Travbane - 25/7 - 02 / 5 1600 dg 610
grønn m/h i gul firkant,gul ermring H. Gulheim Bjerke Travbane 0 01/7 - 02 / 11 1609 34,2ag 275
15 2010: -3 -1 -0 -0 -1 -16 000 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stjerne Troj 10 Plass 16 000
3 år MØRKBR V v.Elding T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 16/8 - 07 / 2 2100 34,0 20
e. Søyset Betty v. Sjefen T. Solberg Klosterskogen Travbane 26/7 - 23 / 5 2120 34,9 g P
Oddbjørn Johansen-Torfinn Rummelhof
T. Wollebæk Tom Erik Solberg (T)
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl