<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:00 DD-2
V75-7
V4-4
Arnt Paulsens Minneløp
Arnt Paulsens Minneløp
Kaldblods 1640 m. Tillegg 20 m ved vunnet 1.500.000 kr.
3-15-årige .
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 14 Duo : 14-8 Trippel : 14-8-7 Plass : 14-8-7

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -1 -1 -0 -4 -42 722
Joker Elden 1640 1 Plass 2 586 320
14 år SVART H v.Lome Elden V. Hop Klosterskogen Travbane 6 07/8 - 10 / 8 2120 24,6 g 176
e. Joker Jerka v. Jerker V. Hop Jarlsberg Travbane 4 17/7 - 02 / 6 1609 23,7a 53
Kenneth Larsson-Iselin Sundberg Larsson V. Hop Momarken Travbane 3 10/7 - 04 / 6 2140 25,8a 90
V. Hop Bjørn Håvard Rønningen (T) E. Kristiansen Leangen Travbane 3 22/3 - 02 / 11 2200 27,8 13
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Kristiansen Leangen Travbane 1 01/3 - 08 / 5 1660 26,3 33
2 2011: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2010: -13 -0 -2 -1 -5 -35 000
Trø Lyn 2 Plass 1 514 506
14 år LYSBRUN V v.Elding K. Knutsen Biri Travbane 6 01/8 - 01 / 12 1620 25,8 638
e. Trø Alma v. Alm Svarten G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 24/1 - 08 / 7 2180 br 327
Egil Tveit /Lillesand G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 6 10/1 - 05 / 9 2180 28,3 308
L. Kolle Kari Anne Knutsen (T) G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 06/12 - 06 / 8 2180 30,2 133
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 27/11 - 04 / 9 2120 27,7 150
3 2011: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000 2010: -14 -1 -2 -1 -2 -154 000
Grindstad Jahn 3 Plass 1 403 053
11 år MØRKBR V v.Sjefen E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 24/7 - 09 / 8 2609 25,5a 164
e. Snerta v. Ilmin K. Johansen Jarlsberg Travbane 1 16/7 - 10 / 2 1609 22,5a 375
Irene Brattås /Bybrua T. Wollebæk Leangen Travbane 5 27/6 - 09 / 3 2140 23,0a 293
K. Johansen Irene Brattås K. Johansen Drammen Travbane 2 19/6 - 10 / 15 2940 26,5 46
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Biri Travbane 2 04/6 - 06 / 12 2100 23,7a 99
4 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -22 -0 -2 -2 -7 -156 500
Moi Elden 4 Plass 1 621 425
15 år SVART H v.Elding K. Wågenes Forus Travbane 0 10/8 - 06 / 9 2080 25,9 g 180
e. Stjerne Svarta v. Pilmin K. Wågenes Biri Travbane - 01/8 - 01 / 13 1620 dg 104
Karl Lindland /Holum V. Tjomsland Jarlsberg Travbane 5 16/7 - 10 / 10 1609 23,0a 131
Ø. Tjomsland V. Tjomsland Forus Travbane 5 04/7 - 08 / 6 1600 22,4a 365
mørkblå m/sølv reklame K. Wågenes Sørlandets Travpark - 06/6 - 04 / 12 2180 dg 15
5 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -1 -0 -7 000
Trollgutt 5 Plass 1 777 684
14 år SVART V v.Spang Best G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 07/8 - 10 / 6 2120 26,0 225
e. Lona Troll v. Troll Jahn G. Austevoll Bjerke Travbane 0 16/5 - 09 / 5 1609 23,6a 454
Stall Trollgutt G. Austevoll Biri Travbane 3 01/5 - 03 / 5 2100 24,5a 66
G. Austevoll Kjell Løvdal (T) G. Austevoll Bergen Travpark 2 24/4 - 09 / 1 1600 22,8 g 39
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Austevoll Momarken Travbane 1 05/4 - 08 / 4 1640 24,3a 23
6 2010: -6 -0 -2 -0 -2 -60 848 2009: -16 -5 -6 -1 -3 -758 444
Lome Stjernen* 6 Plass 1 443 108
11 år SVART H v.Spikeld Ø. Kihlstrøm Bollnäs 0 31/7 - 08 / 3 1660 21,4 383
e. Lomestjerna v. Gullbrun R. Olsson Dannero 2 24/6 - 05 / 6 2140 24,2a 145
Sverige Ø. Kihlstrøm Solvalla 0 30/5 - 03 / 10 1609 21,9ag 564
G. Gundersen Ingebjørn Øyhus (A) Ø. Kihlstrøm Dannero 7 15/5 - 08 / 2 2280 23,4 39
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer Ø. Kihlstrøm Bollnäs 5 01/4 - 03 / 1 2140 26,5ag 43
7 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Frigg Elden 7 Plass 1 004 969
13 år BRUN H v.Lome Elden S. Løvvold Biri Travbane 01/8 - 01 / 11 1600
e. Siljan Unni v. Sæterbest (S) D. Aarum Momarken Travbane 4 27/7 - 09 / 8 2160 26,2 345
Kristian Versto-Svein Versto T. Solberg Drammen Travbane 0 19/6 - 10 / 14 2940 27,6 150
A. Stensen Kristian Versto T. Solberg Jarlsberg Travbane - 11/6 - 09 / 15 2120 dg 27
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam T. Solberg Klosterskogen Travbane - 05/6 - 10 / 11 2120 dg 101
8 2013: -4 -0 -2 -0 -1 -18 500 2012: -17 -2 -2 -3 -4 -452 000
Amor Even 8 Plass 2 223 766
11 år M.BRUN H v.Pål Even P. Midtfjeld Kala Landbane 6 10/8 - 06 / 13 1960 24,9 g 49
e. Kongsrud Ida v. Granar (S) P. Midtfjeld Momarken Travbane 7 27/7 - 09 / 13 2160 26,5 g 98
Marthe Ruud Eng /Skiptvet P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 0 02/4 - 08 / 5 2100 26,4a 311
P. Midtfjeld Sven Olav Weberg (T) P. Midtfjeld Forus Travbane 2 06/3 - 04 / 2 1600 29,8a 121
Hvit m/orangee ermer&sidef,blå man,rek P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 24/2 - 06 / 10 2680 26,2 137
9 2011: -11 -1 -0 -0 -5 -41 000 2010: -21 -1 -3 -1 -6 -76 000
Mixen 9 Plass 1 012 000
14 år BRUN H v.Spikeld G. Mikkelsen Forus Travbane 4 10/8 - 06 / 5 2060 25,5 98
e. Lene Trollet v. Troll Jahn G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 23/7 - 08 / 9 1609 24,5ag 31
Kristin Randgaard-Bjørn Roger Larsen G. Mikkelsen Forus Travbane 0 04/7 - 08 / 4 1600 22,6ag 521
G. Mikkelsen Ove Bærheim Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 19/6 - 10 / 11 2940 27,3 g 174
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek C. Antonsen Klosterskogen Travbane 4 05/6 - 10 / 7 2120 25,4 109
10 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -12 -1 -2 -2 -4 -52 500
Atom Lynet 10 Plass 1 686 945
14 år GUL V v.Elding L. Gundersen Bjerke Travbane 1 11/8 - 07 / 11 2200 26,1 25
e. Åslill v. Roger L. Gundersen Biri Travbane 1 01/8 - 01 / 10 1620 23,4 26
Stall Guttene Fra Bergen L. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 16/7 - 01 / 15 1660 23,9 23
C. Antonsen L. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 06/7 - 04 / 10 2140 25,6 47
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Momarken Travbane 0 29/6 - 08 / 9 2160 27,4 36
11 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -9 -1 -1 -0 -4 -54 000
Zevs 11 Plass 1 673 500
13 år BRUN V v.Spang Best A. Mehla Momarken Travbane 0 10/7 - 04 / 11 2140 26,7a 115
e. Aker Mai v. Alm Rigel T. Borg Klosterskogen Travbane 7 05/6 - 10 / 9 2120 25,9 220
Hans Martin Klepaker /Tjodalyng T. Borg Sørlandets Travpark 5 08/5 - 03 / 8 2180 25,5 22
A. Mehla Hans Martin Klepaker T. Borg Drammen Travbane 1 17/4 - 05 / 6 2100 26,9a 44
mørk blå med reklame A. Mehla Drammen Travbane 0 13/2 - 09 / 12 2100 27,0ag 122
12 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -1 -3 -2 -4 -86 000
Neslands Loke 1660 1 Plass 3 555 901
14 år BRUN H v.Moe Odin Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 07/8 - 10 / 13 2140 23,3 41
e. Nesland's May v. Lykkebron* Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 24/7 - 09 / 5 2609 23,7a 83
Trond Helge Strandskogen /Porsgrunn B. Goop Solvalla 0 30/5 - 03 / 6 1609 25,0ag 53
Å. Tengsareid E. Høitomt Bjerke Travbane 5 16/5 - 09 / 1 1609 21,7ag 140
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Forus Travbane 1 27/4 - 09 / 7 2100 23,9 16
13 2013: -14 -1 -3 -3 -3 -80 680 2012: -14 -2 -0 -1 -7 -49 000
Lykke Knut 2 Plass 2 169 544
15 år BRUN H v.Lykke Gutten L. Pedersen Bjerke Travbane 4 11/8 - 07 / 12 2200 26,5 36
e. Heidi Texa v. Alm Rigel L. Pedersen Biri Travbane 2 01/8 - 01 / 7 1620 23,5 17
Stine Marlen Bendiksen-Ina Johanne B. Tømmervik L. Pedersen Jarlsberg Travbane 1 16/7 - 01 / 14 1660 23,7 30
T. Solberg Knut Haakenstad (T) L. Pedersen Jarlsberg Travbane 2 06/7 - 04 / 11 2140 25,7 48
Blå m/gull seler&stjerner, reklame O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 16/6 - 02 / 3 1609 23,7ag 103
14 2011: -6 -2 -1 -0 -2 -55 933 2010: -12 -3 -4 -1 -0 -299 000
Moe Odin 3 Plass 10 020 332
17 år SVART H v.Elding J. Øveraasen Bjerke Travbane 2 11/8 - 07 / 14 2200 26,1 40
e. Moe Vilja v. Lyngsvarten A. Mehla Klosterskogen Travbane 0 02/4 - 08 / 1 2100 26,0a 64
Stall 17 H - Drangedal T. Wollebæk Bjerke Travbane 1 17/3 - 01 / 4 1609 22,8a 58
T. Wollebæk Ola Engevold (B) K. Johansen Forus Travbane 3 06/3 - 04 / 5 1600 30,1a 90
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl F. Hamre Sørlandets Travpark 2 24/1 - 08 / 8 2180 26,0 14