<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:15 V5-5


Varmblods 1600 m. Tillegg 20 m ved vunnet 600.000 kr.
3-12-årige.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 5 Duo : 5-4 Trippel : 5-4-2 Plass : 5-4-2

1 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -9 -0 -0 -0 -1 -3 000
Last Speed Laday (S) 1600 1 Plass 1 024 128
12 år BRUN V v.Alf Palema* (US) M. Ringberg Harstad Travpark 12/7 - 02 / 2 2040
e. Miss Winner (S) v. Lucky Winner (US) E. Kristiansen Harstad Travpark 09/7 - 08 / 12 2040
Stall Gamnes Gård M. Ringberg Harstad Travpark 0 04/7 - 06 / 6 2040 17,5a 156
M. Ringberg Oddmund Eggum (T) O. Eggum Harstad Travpark 0 20/6 - 08 / 4 1600 16,3a 238
blå m/MGR på hvitt skråbånd N. Demoulin Harstad Travpark 11/6 - 08 / 1 2040
2 2014: -11 -2 -1 -0 -3 -28 500 2013: -16 -1 -1 -4 -5 -56 000
Joined Forces (S) 2 Plass 528 748
12 år MØRKBR V v.Credit Winner* (US) J. Thygesen Harstad Travpark 09/7 - 08 / 5 2040
e. Engaged (S) v. Arnaqueur* (FR) S. Bendiksen Harstad Travpark 7 04/7 - 06 / 5 2040 16,7a 964
Tom-Christer Nygård /Karlstad S. Bendiksen Harstad Travpark 3 07/3 - 06 / 1 2040 20,5 92
S. Bendiksen S. Bendiksen Leangen Travbane 0 09/1 - 04 / 13 2160 18,7 g 464
Svart m/grønne ermer,svart mansj,rekla S. Bendiksen Harstad Travpark 4 20/12 - 08 / 10 2540 22,0 g 51
3 2011: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -13 -0 -1 -2 -6 -31 117
Staro Ypsilon* (S) 3 Plass 505 925
9 år BRUN H v.Malabar Man* (US) J. Kariniemi Torneå 0 10/7 - 07 / 1 1600 14,8ag 351
e. Comerada A Winner (US) v. Overcomer* (US) J. Kariniemi Harstad Travpark 4 04/7 - 06 / 11 2040 16,2a 648
Finland J. Kariniemi Harstad Travpark 7 20/6 - 08 / 7 1600 16,3a 716
J. Kariniemi J. Stillerud Harstad Travpark 5 02/5 - 03 / 12 2540 20,7 154
Rød/svart J. Kariniemi Oulu 0 19/4 - 07 / 2 2100 16,1a 550
4 2010: -15 -2 -3 -3 -2 -73 252 2009: -6 -0 -1 -0 -2 -14 141
Valuable Diamond* (DE) 4 Plass 233 250
7 år BRUN V v.Diamond Way (DE) L. Strandberg Vaggeryd 0 23/6 - 07 / 10 2140 19,0ag 192
e. Angel Flight (DE) v. Podosis (FR) Å. Svensson Halmstad 3 07/6 - 03 / 1 2160 17,9 72
Sverige J. Hansen Halmstad 6 05/4 - 11 / 1 2160 15,4 583
M. Carlsen Jesper R. Nilsson (T) J. Svensson Jägersro - 30/3 - 06 / 1 1660 dg 1061
Rød/svart,delt en rød/en svart erm+rek J. Hansen Halmstad 7 19/3 - 10 / 1 2180 17,4 258
5 2016: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2015: -20 -4 -3 -3 -4 -127 500
Fantom Rols (S) 5 Plass 1 139 031
12 år BRUN V v.Good As Gold* (S) M. Viklund Skellefteå 1 21/7 - 03 / 1 1640 15,4a 113
e. Tilli Tam (S) v. Tibur (FR) R. Kruse Harstad Travpark 2 09/7 - 08 / 4 2040 15,8ag 31
Trine Hansen-Solveig Didriksen T. Hansen Harstad Travpark 3 20/6 - 03 / 4 2040 18,3a 57
H. Holm Trine Hansen J. Eriksson Skellefteå 0 03/6 - 07 / 2 1640 15,6a 648
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl T. Solberg Leangen Travbane 0 10/4 - 10 / 11 2660 br g 399
6 2011: -3 -0 -0 -0 -2 -3 000 2010: -10 -0 -1 -0 -5 -18 000
Cherie's King 6 Plass 274 632
9 år BRUN V v.Dell Ridge Image* (CA) R. Jacobsen Harstad Travpark 5 19/7 - 05 / 4 1600 16,3a 235
e. Cherrie's Queen v. Elma's Lad* (US) R. Jacobsen Harstad Travpark 6 12/7 - 05 / 4 1600 16,0a 214
Jorunn Isaksen-Reidar Jacobsen J. Isaksen Harstad Travpark 06/6 - 23 / 1 2040 dgpp N
R. Jacobsen R. Jacobsen Harstad Travpark 2 23/5 - 07 / 2 1600 17,8a 242
rød/blå. røde ermer & r.j. i blått. J. Isaksen Harstad Travpark 05/4 - 23 / 1 2040 28,2 g N
7 2010: -12 -1 -3 -1 -4 -50 500 2009: -18 -2 -5 -2 -5 -147 500
Leggiadro Top Spin (IT) 7 Plass 270 214
5 år BRUN V v.Bartali OK (IT) K. Brenden Tromsø Travbane 01/8 - 21 / 11 2040 20,6 g P
e. Emmilou Suit* (S) v. Zoot Suit (US) J. Bjaanes Harstad Travpark 09/7 - 08 / 7 2040
Stall Sjåvoll G. Gudmestad Forus Travbane 5 08/6 - 05 / 10 2040 15,6a 117
K. Brenden Egil Sjåvoll (A) R. Wiig Bergen Travpark 3 20/5 - 09 / 11 1600 13,8a 37
gul m/svart skråbånd. Ø. Tjomsland Forus Travbane 2 04/5 - 04 / 4 2040 15,7a 228
8 2011: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000 2010: -22 -1 -1 -3 -8 -39 385
Absolut Chili* (S) 8 Plass 375 118
10 år MØRKBR V v.Giant Chill* (US) S. Saarela FINLAND 5 03/8 - 07 / 1 1640 15,6a 335
e. Ann Advertising (S) v. Ron B. Hanover (US) S. Saarela Kemijärvi 5 31/7 - 07 / 3 2040 17,4a 187
Sverige S. Saarela FINLAND 3 20/7 - 07 / 2 1640 15,4a 241
S. Saarela S. Stenius Sodankylä 0 03/7 - 03 / 1 2140 22,1 191
Blå og grå M. Jauhola Rovaniemi 4 11/6 - 05 / 1 2100 17,0a 148
9 2010: -6 -0 -0 -0 -3 -6 100 2009: -7 -0 -0 -2 -2 -13 000
Falcon's Guy 9 Plass 471 048
11 år BRUN V v.Rosalind's Guy (US) S. Bendiksen Tromsø Travbane 5 01/8 - 02 / 8 2080 20,8 55
e. Cherry Lady v. Damons Pride (US) T. Nygård Harstad Travpark 6 19/7 - 05 / 3 1600 16,3a 412
Tom-Christer Nygård /Øverbygd B. Øksnevad Harstad Travpark 0 09/7 - 08 / 3 2040 18,7a 158
T. Nygård Stine Marlen Bendiksen (T) T. Nygård Lofoten Travpark 26/6 - 20 / 3 2200 24,9 P
blå m/sv. ermer og stolpe, blå ermst S. Bendiksen Harstad Travpark 0 04/10 - 04 / 8 2080 24,8 PK
10 2010: -19 -0 -0 -4 -11 -39 350 2009: -22 -0 -1 -1 -13 -40 000
Number One Index (S) 10 Plass 328 797
10 år SVART V v.Dream Lover* (S) O. Eggum Harstad Travpark 12/7 - 02 / 6 2040
e. Acute Lobell* (US) v. Speedy Somolli (US) B. Aarskog Harstad Travpark 09/7 - 08 / 11 2040
Per Erling Bjerga-Mia Sandnes Eggum O. Eggum Harstad Travpark 7 04/7 - 05 / 15 2060 17,8 1086
J. Stillerud Oddmund Eggum (T) M. Ringberg Harstad Travpark 6 20/6 - 05 / 5 2040 18,5a 155
svart m/hvite og røde stolper A. Cemusová Harstad Travpark 11/6 - 08 / 6 2040
11 2014: -2 -0 -0 -0 -2 -5 500 2013: -18 -0 -3 -3 -7 -45 850
Davidia L. 11 Plass 492 850
11 år BRUN HP v.Felix Santana* (DE) S. Bendiksen Harstad Travpark 2 19/7 - 05 / 7 1600 15,9a 105
e. Invisib L. v. Cumin* (US) K. Roe Harstad Travpark 0 04/7 - 06 / 7 2040 18,0a 270
Odd Sørmo-Tor-Kristian Sørmo S. Bendiksen Harstad Travpark 1 02/5 - 03 / 8 2500 21,8 202
J. Gaustad Tor-Kristian Sørmo S. Bendiksen Harstad Travpark 7 11/4 - 06 / 2 1600 18,1a 283
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl D. Nymoen Harstad Travpark 3 08/11 - 06 / 1 2040 20,2 52
12 2011: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -6 -1 -0 -1 -1 -21 000
Thai Phoenix 12 Plass 314 950
9 år RØD V v.Armbro Goal* (US) S. Pettersen Harstad Travpark 1 19/7 - 05 / 8 1600 15,8a 144
e. Thai Wonder v. Ideal Du Gazeau (FR) S. Pettersen Harstad Travpark 3 12/7 - 02 / 3 2040 17,0a 73
Henry Jensen-Marita Jensen G. Kanstad Harstad Travpark 5 01/12 - 05 / 1 1600 17,8a 138
S. Pettersen Hege Nordgård G. Kanstad Harstad Travpark 0 22/11 - 08 / 4 2040 18,0a 503
Blå m/rekl.p.hvitt felt,røde mansj&kra D. Dalen Harstad Travpark 4 03/7 - 08 / 7 1600 16,6a 134
13 2012: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -10 -1 -1 -0 -5 -58 500
On Way Laday (S) 1620 1 Plass 965 036
11 år BRUN H v.Deliberate Speed* (US) D. Dalen Leangen Travbane 0 10/4 - 09 / 8 2140 15,7a 907
e. Donna Marie (S) v. Ata Star L.* (S) D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 26/3 - 07 / 12 1609 15,8a 636
Stian Pettersen-Monica Lyngen D. Dalen Drammen Travbane 0 28/2 - 09 / 3 2100 br a 166
K. Rasmussen Tonje Eidissen Svendsen (P) D. Dalen Biri Travbane 1 05/2 - 08 / 2 2100 18,7a 114
Sølv m/sv.sidef. &mansj,hv.sk.stk,rekl D. Dalen Bjerke Travbane 0 20/1 - 06 / 7 1609 15,9a 650
14 2010: -5 -2 -0 -0 -3 -27 000 2009: -9 -0 -2 -1 -3 -30 000
King Kosmos (US) 2 Plass 841 500
12 år RØD H v.S.J.'s Photo* (US) E. Næss Lofoten Travpark 1 26/6 - 04 / 9 2240 20,5 PK
e. Keystone Special (US) v. Speedy Crown (US) L. Sandvik Harstad Travpark 8 06/6 - 07 / 14 2080 17,5 236
Karina Olsen /Stokmarknes C. Pedersen Harstad Travpark 25/10 - 23 / 4 2040 dgpp N
L. Sandvik Karina Olsen S. Øksnevad Harstad Travpark 0 27/9 - 03 / 5 1600 17,6a 178
blå m/to hvite skråbånd & s.l.k. i hvi S. Øksnevad Harstad Travpark 0 13/9 - 06 / 12 2080 17,1 324