<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:50 DD-2
V5B-5


Varmblods 1640 m. Autostart.
3-12-årige høyest 425.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 2 Duo : 2-5 Trippel : 2-5-3 Plass : 2-5-3

1 2012: -9 -0 -2 -0 -1 -18 500 2011: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Super Easy 1640 1 Plass 486 315
8 år MØRKBR H v.Super Arnie* (US) J. Undem Momarken Travbane 2 20/7 - 09 / 5 1640 15,1a 92
e. Petite Balett v. Thackeray* (S) J. Undem Jarlsberg Travbane 2 01/7 - 10 / 2 2100 15,0a 177
Odd Team AS /Stathelle J. Undem Bjerke Travbane 4 16/6 - 06 / 3 1609 14,1a 335
J. Undem Linda Cathrine Paulsen J. Undem Bjerke Travbane 3 02/6 - 05 / 9 2600 15,8a 409
hvit m/grønt skulderstk./ermer,reklame J. Undem Klosterskogen Travbane 0 21/5 - 04 / 2 2100 br ag 115
2 2010: -14 -2 -4 -0 -1 -104 666 2009: -16 -3 -4 -3 -3 -235 677
Taste of Cocktail* (S) 2 Plass 415 089
7 år BRUN H v.Victory Party (US) M. Ivarsson Årjäng 0 17/7 - 04 / 2 1640 14,3a 270
e. Domani* (DK) v. Coktail Jet (FR) M. Ivarsson Rättvik 0 05/6 - 10 / 1 1640 13,7a 275
Sverige M. Ivarsson Årjäng 2 24/5 - 08 / 13 1640 14,1a 43
M. Ivarsson Ulf Danielsson (A) M. Ivarsson Färjestad 0 17/5 - 07 / 10 2640 16,1a 41
Svart, grønt brystb, sv triangel M. Ivarsson Färjestad 1 26/4 - 07 / 11 1640 12,8a 111
3 2012: -5 -0 -0 -0 -3 -8 479 2011: -13 -1 -0 -1 -6 -42 393
Trinity Degato* (S) 3 Plass 478 167
9 år STIKKELHÅR HP v.Starchip Entrprise* (US) B. Albinsson Årjäng 3 16/7 - 06 / 1 2140 15,7a 63
e. Debbie Way* (S) v. Shatter Way (US) B. Albinsson Årjäng 2 05/7 - 05 / 4 1640 13,0a 161
Sverige B. Albinsson Momarken Travbane 5 22/6 - 07 / 11 1640 15,1a 227
B. Albinsson B. Albinsson Momarken Travbane 4 01/6 - 06 / 3 2140 16,0a 73
grå med blå vinkel B. Albinsson Momarken Travbane 0 27/4 - 05 / 2 2140 16,7a 39
4 2010: -3 -0 -0 -0 -1 -2 263 2009: -8 -3 -0 -0 -2 -39 595
Igor Safir* (S) 4 Plass 363 359
14 år M.BRUN V v.Foolish Crown* (S) U. Lindqvist Åmål 26/7 - 91 / 1 2080 19,1 P
e. Moshi Ås (S) v. Texas (US) U. Lindqvist Åmål 0 18/10 - 09 / 12 1680 14,8a 105
Sverige U. Lindqvist Åmål 1 22/9 - 02 / 9 1680 14,9a 129
U. Lindqvist U. Lindqvist Färjestad 0 07/9 - 08 / 13 2640 17,2ag 387
rød m/svart hestesko i hvit rombe bak U. Lindqvist Årjäng 8 24/8 - 04 / 7 2140 16,5a 69
5 2011: -13 -1 -0 -1 -2 -31 500 2010: -19 -2 -4 -1 -3 -80 000
Minotaur L. (S) 5 Plass 414 146
9 år RØD V v.Giant Chill* (US) K. Johansen Biri Travbane 0 30/7 - 04 / 4 1609 br a 21
e. Attila L. (S) v. Tibur (FR) K. Johansen Jarlsberg Travbane 3 14/7 - 05 / 10 1609 13,1a 370
Jane Kathrin Johansen-Terje Johansen H. Holm Bjerke Travbane 0 30/6 - 06 / 2 1609 13,9a 156
E. Killingmo E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 05/6 - 08 / 8 1700 16,1a 35
blå m/hvite ermer, rød ermr,rekl. H. Holm Klosterskogen Travbane 1 25/5 - 05 / 8 1700 15,6a 177
6 2010: -2 -0 -1 -0 -0 -8 081 2009: -2 -1 -0 -1 -0 -18 000
Hovmæstaren* (S) 6 Plass 358 843
14 år MØRKBR V v.Foolish Crown* (S) M. Hultman Arvika - 27/6 - 06 / 3 1700 dg a 42
e. Lucia Ego* (S) v. Ego Hanover (US) M. Hultman Åmål 2 02/5 - 07 / 2 1680 15,8a 114
Sverige M. Hultman Bjerke Travbane 1 19/11 - 05 / 1 1609 16,4a 42
M. Hultman Jan Hultman (A) M. Hultman Momarken Travbane 3 06/10 - 06 / 1 1640 16,5a 93
tredelt hvit/blå/grå M. Hultman Årjäng 11/9 - 91 / 1 2140 19,0 P
7 2012: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2011: -13 -0 -0 -2 -5 -22 500
Brief Speed 7 Plass 410 887
12 år BRUN H v.Brief Encounter (S) O. Sagholen Jarlsberg Travbane 4 14/7 - 05 / 3 1609 13,3a 547
e. Speed Lady v. Hoot Speed (US) O. Sagholen Jarlsberg Travbane 0 11/6 - 08 / 12 2100 15,7a 459
Arild Langseter /Mysen O. Sagholen Momarken Travbane 01/6 - 06 / 9 2140
O. Sagholen Arild Langseter O. Sagholen Momarken Travbane 0 25/5 - 07 / 1 2140 16,9a 299
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl N. Filimonova Momarken Travbane 3 18/5 - 07 / 2 2140 16,4a 183
8 2010: -10 -1 -1 -0 -1 -32 000 2009: -20 -4 -0 -3 -3 -165 000
Key To Come 8 Plass 421 210
7 år BRUN HP v.Key To Fame C. Kolstad Momarken Travbane 01/6 - 03 / 6 2140
e. Com Italy* (S) v. Diamond Way (DE) G. Gundersen Momarken Travbane 0 25/5 - 07 / 3 2140 18,6ag 119
Stall Camp V. Hop Bjerke Travbane 2 05/5 - 05 / 5 1609 14,0a 172
G. Gundersen Cecilie Kolstad C. Kolstad Biri Travbane 6 23/4 - 07 / 10 2600 20,5a 103
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer C. Kolstad Drammen Travbane 1 12/4 - 04 / 5 2100 16,9a 127
9 2011: -3 -0 -1 -0 -1 -14 728 2010: -17 -1 -3 -3 -4 -75 283
S.J.'s Camera* (S) 9 Plass 472 806
11 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) M. Jakobsson Momarken Travbane 1 20/7 - 09 / 6 1640 14,9a 108
e. Runaway Sue (S) v. Florida Sun (US) M. Jakobsson Arvika 3 27/6 - 06 / 2 1700 15,5ag 58
Sverige M. Lunde Arvika 2 20/6 - 02 / 4 1700 14,7a 53
M. Jakobsson Martina Lunde (S) M. Jakobsson Axevalla 4 05/6 - 06 / 1 2140 15,2ag 294
beige med brune ermer. M. Lunde Örebro 0 11/5 - 03 / 1 2180 18,4 g 662
10 2014: -1 -0 -0 -0 -1 -2 500 2013: -7 -0 -0 -2 -2 -13 500
Pine Pack 10 Plass 467 500
11 år BRUN V v.Pine Chip* (US) P. Midtfjeld Sørlandets Travpark 0 24/7 - 06 / 1 1609 14,9ag 103
e. Artisane (US) v. Lindy Lane* (US) P. Midtfjeld Momarken Travbane 1 13/7 - 09 / 1 2640 18,4a 62
Stall Support & Øystein Madsen P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 4 11/6 - 08 / 3 2100 15,2a 81
P. Midtfjeld Ronnie Hansen (A) P. Midtfjeld Momarken Travbane 5 01/6 - 06 / 12 2140 16,1a 87
Hvit m/orangee ermer&sidef,blå man,rek P. Midtfjeld Bjerke Travbane 19/5 - 05 / 7 2100
11 2011: -6 -0 -0 -0 -2 -6 931 2010: -12 -3 -0 -1 -1 -60 000
A Tout a l'Heure (S) 11 Plass 304 764
10 år BRUN HP v.Lindy's Crown (US) K. Kvasnes Momarken Travbane 6 10/7 - 02 / 4 1640 16,0a 132
e. Brillant Du Gazeau (S) v. Ideal Du Gazeau (FR) L. Gundersen Bjerke Travbane 0 30/6 - 07 / 2 2140 19,3 g 48
Bjørn Dingstad /Kråkstad J. Øveraasen Drammen Travbane 1 18/6 - 05 / 2 2100 18,0a 151
H. Eggen Bjørn Dingstad H. Eggen Bjerke Travbane 0 09/6 - 05 / 6 2100 16,7a 839
svart m/hvitt skulderstykke røde seler H. Eggen Klosterskogen Travbane 0 22/4 - 05 / 12 1700 17,5 286
12 2012: -8 -2 -1 -0 -2 -32 505 2011: -12 -0 -1 -2 -6 -41 929
The Bad Bowl* (S) 12 Plass 449 762
9 år BRUN V v.The Bad Boy* (S) J. Sjunnesson Åby 6 17/6 - 03 / 1 1640 13,1a 274
e. Rosita Bowl* (S) v. Express Ride* (US) E. Bergløf Axevalla 3 04/6 - 07 / 1 2640 16,6a 206
Sverige K. Persson Eskilstuna 2 21/5 - 07 / 2 1640 13,6a 72
D. Aarum Patrick Solhemmer (A) E. Bergløf Åmål 3 02/5 - 07 / 3 1680 15,8a 61
Lysblå, m.blå stolpe & l.blå ermr+rek E. Bergløf Åmål 3 12/4 - 04 / 3 2080 16,0 23