Neste løp >>>
Start ca kl. 18:00

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m ved vunnet 1 kr.
3-15-årige høyest 5.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 12 Duo : 12-4 Trippel : 12-4-6 Plass : 12-4-6

1 2010: -4 -1 -0 -0 -1 -13 000 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lome Indianer 2140 1 Plass 13 000
4 år MØRKBR V v.Lome Elden R. Albertsen Momarken Travbane 13/7 - 20 / 5 2140 38,2 P
e. Lome Lerka v. Spikeld A. Stensen Biri Travbane 16/10 - 21 / 3 2100 43,6 g P
Lisbeth Walbye Fjellhaug-Jens Ivar Fjellhaug P. Midtfjeld Bjerke Travbane 22/10 - 20 / 1 1640 49,1 B
P. Midtfjeld Tormod Gretland (T)
Hvit m/orangee ermer&sidef,blå man,rek
2 2013: -5 -1 -0 -1 -2 -25 000 2012: -23 -8 -4 -1 -6 -196 149
Torpa Jo 2 Plass 307 149
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder A. Stensen Biri Travbane 22/7 - 21 / 1 2100 37,6 g P
e. Riska Lill v. Kap Pil
Stall Friends 004
A. Stensen Sigbjørn Kolnes (T)
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
3 2012: -8 -0 -0 -0 -2 -5 500 2011: -13 -0 -1 -3 -3 -26 000
Høiby Pilminni 3 Plass 51 500
5 år MØRKBR HP v.Elding G. Austevoll Klosterskogen Travbane 22/4 - 22 / 8 2100 48,6 P
e. Høiby Rita v. Pilmin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 15/10 - 25 / 5 1700 01,8 B
Anne Birkeland-Ellen Merethe Karlsen
G. Gundersen Per Dave Holtung (T)
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
4 2018: -27 -0 -1 -2 -8 -43 300 2017: -11 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sandemoin 4 Plass 219 300
12 år SVART V v.Moe Odin K. Johansen Biri Travbane 02/7 - 01 / 3 2100
e. Gik Mina v. Ilmin G. Gundersen Drammen Travbane 27/4 - 22 / 5 2120 39,4 P
Pål Henning K. Johannessen-Mary Jean Fernandez A. Stensen Bjerke Travbane 23/12 - 24 / 1 2160 45,1 P
E. Høitomt Kjell Teigen (B) A. Stensen Biri Travbane 12/12 - 25 / 2 2100 53,9 B
Hvit m/svarte ermer, reklame
5 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -20 -0 -5 -3 -1 -86 000
Elding Tora 5 Plass 323 000
8 år SVART HP v.Elding E. Killingmo Jarlsberg Travbane 30/4 - 26 / 9 2120 40,6 P
e. Dolly Stjerna v. Spang Best E. Killingmo Bjerke Travbane 16/12 - 20 / 8 1660 48,6 B
Alf Inge S. Thengs-Monica Skatvedt Thengs
E. Killingmo
blå m/hvite ermer, rød ermr,rekl.
6 2014: -8 -0 -1 -2 -2 -21 500 2013: -2 -1 -0 -0 -0 -15 000
Lia Oda 6 Plass 174 500
9 år RØD HP v.Moe Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 25/6 - 20 / 13 2120 36,6 P
e. Anne Viktoria v. Toddy
Hanne Mette Simonsen /Neslandsvatn
G. Flåten
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
7 2013: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tuxi Titus 7 Plass 32 000
8 år SVART V v.Sjefen H. Kulblik Romme 0 30/7 - 13 / 1 2140 39,5 g 159
e. Tuxi v. Dublan H. Kulblik Romme 0 07/6 - 08 / 1 2140 39,6 g 118
Sakkarias Innvær-Torhild Bjordal H. Kulblik Biri Travbane 26/3 - 21 / 14 2120 40,7 g P
H. Kulblik F. Eng Biri Travbane 20/6 - 21 / 4 2100 48,9 P
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj B. Steinseth Biri Travbane 14/9 - 25 / 3 2100 57,6 g B
8 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -15 -0 -0 -1 -5 -19 000
Thuli Lotta 8 Plass 54 500
7 år SVART HP v.Lome Elden M. Helland Jarlsberg Travbane 0 28/5 - 01 / 5 2100 38,5 g 184
e. Sæterpila v. Sæterbest (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 21/4 - 21 / 4 2140 43,3 g P
Bjørn Hansen /Siggerud G. Austevoll Momarken Travbane 08/9 - 25 / 2 2160 52,9 B
G. Austevoll Bjørn Hansen
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re
9 2011: -9 -0 -1 -1 -4 -40 000 2010: -9 -2 -0 -1 -4 -118 500
Gode Tider 9 Plass 158 500
4 år BRUN HP v.Elding T. Solberg Klosterskogen Travbane 22/4 - 22 / 7 2100 41,0 g P
e. Grans Texa v. Lyngsvarten T. Solberg Jarlsberg Travbane 13/11 - 22 / 9 2120 51,1 B
Nils Ø. Vallesether /Reinsvoll
T. Solberg
Blå m/gull seler&stjerner, reklame
10 2014: -1 -0 -1 -0 -0 -7 382 2013: -11 -1 -1 -1 -2 -35 836
Fina Elita* (S) 10 Plass 87 509
9 år M.BRUN HP v.Järvsöfaks (S) E. Sillen Arvika - 23/7 - 01 / 4 2100 dg 616
e. Ålita Express (S) v. Nixen E. Bergløf Åmål 0 02/5 - 01 / 9 2080 40,9 g 220
Sverige D. Aarum Färjestad 02/11 - 91 / 3 2180 42,1 g P
D. Aarum Maija Rajala E. Sillen Årjäng 15/8 - 91 / 3 2160 47,4 rg N
Lysblå, m.blå stolpe & l.blå ermr+rek
11 2010: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Løvliestjerna 2160 1 Plass 2 000
6 år BRUN HP v.Bol Elden Ø. Mathisen Biri Travbane - 22/7 - 01 / 15 2120 dg 408
e. Vebo Trollet v. Trons Trollmin* O. Mikkelborg Momarken Travbane 5 13/7 - 01 / 7 2140 36,4 g 141
Terje Lindalen /Odnes Ø. Mathisen Biri Travbane 02/7 - 20 / 4 2100 38,8 g P
K. Malmin Terje Lindalen
Mørkblå med gul reklame/bånd
12 2011: -13 -3 -3 -1 -2 -78 733 2010: -10 -2 -2 -1 -2 -47 500
Vitori Mollyn 2 Plass 126 233
5 år BRUN H v.Frigg Mollyn O. Sagholen Momarken Travbane 0 22/6 - 02 / 2 2140 br g 34
e. Viktoria Mollyn v. Spikeld S. Hjørnerød Biri Travbane 3 04/6 - 08 / 7 2100 34,0 82
Stall Guttene Fra Bergen S. Hjørnerød Momarken Travbane 18/5 - 21 / 1 2160 35,7 P
O. Sagholen Sverre Hjørnerød (A) S. Hjørnerød Momarken Travbane 21/4 - 23 / 5 2140 44,1 P
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl S. Hjørnerød Momarken Travbane 16/12 - 25 / 4 1640 49,7 B
13 2015: -6 -0 -0 -0 -4 -8 000 2014: -8 -0 -0 -0 -4 -8 500
Vassbø Frøkna 3 Plass 22 500
9 år BRUN HP v.Pål Even T. Solberg Biri Travbane 3 22/7 - 01 / 7 2100 35,4 47
e. Blifrøkna v. Lykke Gutten V. Hop Drammen Travbane 28/6 - 21 / 2 2100 41,2 P
Marthe Knudsen /Skjeberg Ø. Austevoll Bergen Travpark 23/4 - 26 / 4 2100 44,6 P
K. Johansen Kjell Teigen (B) Ø. Austevoll Bergen Travpark 21/9 - 27 / 1 2120 53,9 B
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl.
14 2012: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -14 -0 -1 -0 -6 -22 218
Lønggrete 4 Plass 31 718
11 år RØD HP v.Golan A. Eggen Jarlsberg Travbane 0 30/4 - 01 / 10 2120 dist 650
e. Hævetulla v. Braute A. Eggen Momarken Travbane 4 20/4 - 02 / 2 2140 37,2 339
Kjell Høiby /Fenstad A. Eggen Jarlsberg Travbane 09/4 - 22 / 7 2120 37,5 P
A. Eggen Kjell Høiby
Svart m/gull&hvite sidef,ermr,man,rekl
15 2013: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2012: -2 -0 -0 -0 -2 -8 500
Alm Inger 5 Plass 95 500
6 år SVART HP v.Lome Kongen G. Gundersen Jarlsberg Travbane 6 06/7 - 01 / 4 2100 39,5 264
e. Alm Tara v. Rigel Jo G. Austevoll Jarlsberg Travbane 04/6 - 20 / 8 2120 42,4 P
Anne-Lisbeth Grønnesby /Melhus S. Jessen Leangen Travbane 21/12 - 19 / 6 2160 58,2 B
L. Kolle Kjell Teigen (B)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl