<<< Forrige løp
Start ca kl. 14:24 DD-2
V5-5


Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 130.000 kr. med høyest 300 poeng.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 4 Duo : 4-8 Trippel : 4-8-10 Plass : 4-8-10

1 2010: -3 -0 -0 -0 -1 -2 500 2009: -13 -0 -1 -6 -5 -49 500
Chance Happening 2100 1 Plass 106 000
5 år BRUN HP v.Take Chances (US) E. Høitomt Biri Travbane 0 22/7 - 08 / 12 1609 18,1a 674
e. Alcana v. Spotlite Lobell* (US) A. Stensen Biri Travbane 0 02/7 - 06 / 6 1609 16,0a 229
Stall Chance Å. Tengsareid Forus Travbane 5 05/1 - 03 / 2 2040 17,8a 141
E. Høitomt Evy Marie Brinch (T) S. Wassberg Forus Travbane 3 29/12 - 08 / 9 1600 16,8a 214
Hvit m/svarte ermer, reklame Å. Tengsareid Forus Travbane 4 03/11 - 05 / 4 1600 16,3a 107
2 2013: -17 -0 -1 -4 -6 -42 000 2012: -8 -1 -1 -0 -1 -26 000
Tiger News 2 Plass 283 929
8 år BRUN V v.Super News (US) O. Kjenner Jarlsberg Travbane 3 14/7 - 04 / 9 2100 16,4a 53
e. Candy Bar v. Incredible Nevele (US) U. Alme Bjerke Travbane 3 07/7 - 07 / 3 2100 16,5a 98
Martin Michalsen-Henriette F. Ulriksen U. Alme Momarken Travbane 5 22/6 - 03 / 1 2140 18,2ag 162
U. Alme L. Kolle Bjerke Travbane 6 15/5 - 05 / 1 2100 16,1a 207
lysblå m/lilla sk.stk. & seler. U. Alme Biri Travbane 0 07/5 - 05 / 3 1609 16,1ag 35
3 2011: -4 -0 -1 -2 -1 -21 529 2010: -13 -0 -2 -1 -4 -31 524
Harrys Monline* (S) 3 Plass 165 956
12 år SVARTBRUN V v.Harrys Bar* (US) M. Hultman Arvika 0 23/7 - 03 / 3 2100 17,1 187
e. Golden Grace (S) v. Mack Lobell* (US) M. Hultman Åmål 5 07/7 - 12 / 3 2080 16,8a 496
Sverige M. Hultman Åmål 2 28/6 - 09 / 1 2100 17,0 90
M. Hultman M. Elgtberg Åmål - 16/6 - 05 / 2 2080 dg 98
tredelt hvit/blå/grå M. Elgtberg Momarken Travbane 6 25/5 - 05 / 6 1640 16,8ag 65
4 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -8 -0 -0 -0 -3 -6 000
Golden Stretch* (US) 4 Plass 164 208
8 år BRUN V v.Malabar Man* (US) J. Olsson Bjerke Travbane - 21/7 - 02 / 2 2100 dg a 73
e. Golden Psalm (US) v. Armbro Goal* (US) T. Horpestad Färjestad 3 12/7 - 10 / 15 2160 17,1 122
Sverige T. Horpestad Årjäng - 25/6 - 06 / 6 1640 156
T. Horpestad P. Ådefors Årjäng 8 04/6 - 01 / 2 1640 15,2a 272
mørkblå m/lyseblått sk.stk.hvitt bryst T. Horpestad Färjestad - 17/5 - 08 / 5 2140 dg 200
5 2011: -6 -0 -0 -0 -1 -2 000 2010: -17 -0 -1 -3 -3 -30 000
Sara Joiner 5 Plass 102 900
8 år RØDBRUN HP v.Gunslinger Spur (US) D. Dalen Momarken Travbane 5 27/7 - 04 / 3 1640 17,0a 386
e. Sandie Joiner v. Tamin Sandy G. Austevoll Bjerke Travbane 0 19/7 - 08 / 10 1609 18,0a 493
Josefine Eilertsen /Sem M. Ottersen Biri Travbane 4 28/6 - 03 / 6 1609 16,3a 383
O. Østre Mona Syvertsen A. Dahle Drammen Travbane 3 18/6 - 01 / 5 2100 20,4a 141
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Mikkelborg Bjerke Travbane 5 10/6 - 04 / 8 1609 17,0a 448
6 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Objectionoverruled (DK) 6 Plass 110 438
6 år BRUN V v.Catch As Catch Can* (US) L. Kolle Sørlandets Travpark 4 23/7 - 05 / 11 2140 15,8ag 227
e. Gazell M.M. (DK) v. Speedy Herve (US) S. Løvvold Jarlsberg Travbane 5 14/7 - 04 / 8 2100 17,0a 435
Odd M. Andersen /Sandefjord V. Hop Jarlsberg Travbane - 01/7 - 08 / 2 2609 dg a 301
T. Borg Jan Morten Hansen (T) T. Glittum Jarlsberg Travbane 0 11/6 - 05 / 3 2100 19,2 g 170
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Drammen Travbane 3 24/5 - 06 / 5 1700 19,5 198
7 2011: -5 -0 -1 -0 -2 -15 500 2010: -17 -2 -2 -2 -6 -74 500
Fidel L. 7 Plass 182 000
6 år MØRKBR V v.Egon Lavec* (S) K. Johansen Bjerke Travbane 0 28/7 - 04 / 6 2640 br g 80
e. Shaolin G.N. v. Myles Hanover (US) D. Dalen Bjerke Travbane 3 21/7 - 02 / 10 2100 18,0a 76
Bjarne Haglund /Sola L. Kolle Biri Travbane 0 02/7 - 06 / 5 1609 15,5ag 97
K. Johansen Trond Anderssen (T) L. Kolle Bjerke Travbane 5 24/6 - 05 / 6 2100 15,8a 93
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. L. Kolle Momarken Travbane 5 07/6 - 04 / 9 2140 17,5a 124
8 2014: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2013: -12 -4 -4 -2 -1 -112 000
Missionary Man 8 Plass 362 902
9 år BRUN V v.Egon Lavec* (S) J. Thygesen Sørlandets Travpark - 24/7 - 01 / 8 1609 dg a 212
e. Independence Act v. Flying Irishman* (US) E. Gundersen Bjerke Travbane 0 07/7 - 07 / 1 2100 16,9a 75
Helge Gundersen /Grimstad J. Thygesen Sørlandets Travpark 3 20/6 - 03 / 3 2140 15,9a 143
G. Austevoll Helge Gundersen (A) K. Malmin Sørlandets Travpark - 08/5 - 04 / 9 2160 dg 453
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re K. Malmin Bjerke Travbane 3 21/4 - 04 / 1 2100 16,4ag 170
9 2010: -11 -0 -0 -0 -5 -11 500 2009: -16 -6 -0 -1 -5 -104 500
Speedy Toros 9 Plass 116 000
5 år BRUN V v.Deliberate Speed* (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 6 22/7 - 04 / 10 1609 16,6a 144
e. Triola Sandy v. Speedy Tomali (US) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 01/7 - 01 / 11 2100 18,2a 239
Per Rustad /Nannestad C. Antonsen Momarken Travbane 5 15/6 - 05 / 11 1640 17,7a 64
O. Mikkelborg Per Rustad C. Antonsen Bjerke Travbane 06/5 - 01 / 5 2100
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame K. Johansen Bjerke Travbane 4 29/4 - 01 / 8 1609 15,3a 111
10 2010: -11 -2 -0 -2 -5 -54 116 2009: -7 -0 -0 -1 -5 -15 500
Final Game (S) 10 Plass 137 116
10 år BRUN V v.Mr. Lavec* (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 27/7 - 03 / 3 2100 16,2a 113
e. Bakers Crown* (S) v. Crowntron (US) O. Reime Jarlsberg Travbane 5 15/7 - 01 / 12 1609 15,4a 655
Tom Reinert Karlsen /Stokke O. Reime Bjerke Travbane 0 10/6 - 04 / 1 1609 17,1a 82
O. Reime Jan Morten Hansen (T) A. Mehla Klosterskogen Travbane 7 18/2 - 03 / 11 1700 20,5a 292
blå m/svart ermstr, sv/gul reklame T. Borg Bjerke Travbane 5 17/12 - 01 / 9 2100 19,9a 109
11 2012: -2 -0 -0 -0 -1 -1 000 2011: -19 -1 -2 -2 -8 -47 500
Yunin Boko (NL) 11 Plass 150 147
7 år SVART V v.Tagliabue* (US) K. Malmin Klosterskogen Travbane 0 26/7 - 09 / 11 1700 br ag 186
e. Ultimate Boko (US) v. Self Possessed* (US) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 6 14/7 - 04 / 6 2100 17,1ag 66
Kathrine Strand-Ken Arve Olsen O. Østre Jarlsberg Travbane 5 11/6 - 05 / 11 2100 19,0 g 57
K. Malmin Bjørn Larsen (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 04/6 - 05 / 11 2609 17,1a 127
Mørkblå med gul reklame/bånd V. Hop Drammen Travbane 2 24/5 - 06 / 6 1700 19,2 69
12 2010: -14 -0 -0 -0 -9 -20 560 2009: -12 -2 -2 -3 -0 -68 079
Aces Larionov* (S) 12 Plass 115 710
10 år BRUN V v.Jobie Tempest* (CA) D. Aarum Årjäng 0 17/7 - 03 / 2 2640 17,7 949
e. Martina Lobell (US) v. Speedy Somolli (US) J. Pettersson Arvika 0 27/6 - 07 / 4 2100 18,1a 160
Sverige D. Schøn Åmål 6 16/6 - 05 / 3 2080 17,6 120
G. Gundersen Jørgen Pettersson (A) T. Horpestad Årjäng 8 04/6 - 02 / 5 2640 17,6a 394
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer T. Horpestad Färjestad 5 03/5 - 06 / 7 2160 16,7 945