Neste løp >>>
Start ca kl. 18:00 V65-1
Bjerke Travbane Damegruppes hoppeløp

Kaldblods 1640 m. Tillegg 20 m ved vunnet 80.000 kr.
3-15-årige hopper høyest 140.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 15 Duo : 15-6 Trippel : 15-6-10 Plass : 15-6-10

1 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Vindinatt* (S) 1640 1 Plass 77 451
8 år SVART HP v.Spikeld G. Austevoll Momarken Travbane 6 20/7 - 05 / 9 1640 31,2a 342
e. Vinabari* (S) v. Barry (S) D. Aarum Årjäng 0 26/6 - 04 / 12 1640 30,4a 27
Sverige E. Høitomt Momarken Travbane 15/6 - 02 / 2 1640
G. Gundersen Olle Nilsson (A) G. Gundersen Bjerke Travbane 5 09/6 - 08 / 1 2140 32,1 109
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Momarken Travbane 3 18/5 - 03 / 5 1640 30,4 43
2 2010: -16 -0 -0 -1 -8 -23 000 2009: -10 -0 -0 -0 -5 -13 000
Horgen Sisa 2 Plass 70 550
6 år BRUN HP v.Pål Even G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 10/6 - 04 / 4 2100 34,0ag 70
e. Sisa v. Haakesjur G. Gundersen Biri Travbane 0 28/5 - 04 / 5 1620 31,9 g 89
Liv Jacobsen /Åmot K. Johansen Bjerke Travbane 0 12/5 - 03 / 9 2100 30,2a 470
G. Austevoll Liv Jacobsen G. Gundersen Klosterskogen Travbane 5 03/5 - 01 / 4 1700 31,4a 136
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Gundersen Momarken Travbane 3 27/4 - 07 / 1 1640 30,4a 299
3 2011: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -22 -2 -3 -3 -7 -75 500
Tangen Jill 3 Plass 75 500
6 år BRUN HP v.Bokli Eld K. Wågenes Forus Travbane 2 26/7 - 05 / 5 1600 30,0ag 196
e. Slogum Vår v. Atom Vinter Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 0 17/7 - 08 / 2 2100 br 250
Signe Kvaale Nilsen /Grålum Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 27/6 - 01 / 8 2160 33,2 g 158
Ø. Tjomsland Gustav Larsen M. Helland Drammen Travbane 7 19/6 - 07 / 5 1700 32,4 296
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Forus Travbane 4 18/5 - 02 / 14 2080 34,4 g 70
4 2011: -7 -2 -1 -0 -4 -73 500 2010: -9 -3 -0 -2 -1 -50 000
Balderflya 4 Plass 138 500
6 år SVART HP v.Bokli Balder C. Antonsen Drammen Travbane 0 19/6 - 07 / 10 1720 32,5 101
e. Kongsflya v. Solett C. Antonsen Jarlsberg Travbane 1 11/6 - 02 / 7 2120 33,5 32
Stall Guttene Fra Bergen C. Antonsen Bjerke Travbane 3 19/5 - 07 / 5 1640 29,8 26
C. Antonsen C. Antonsen Momarken Travbane 1 20/4 - 04 / 7 1640 30,0a 49
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. O. Storetvedt Bergen Travpark 1 18/3 - 07 / 7 2140 36,0 g 91
5 2010: -10 -0 -0 -1 -4 -15 586 2009: -17 -0 -2 -2 -8 -67 000
Mari Frøkna 5 Plass 82 586
4 år SVART HP v.Moe Odin H. Holm Momarken Travbane - 10/7 - 06 / 1 1640 dg 524
e. Toddy Frøkna v. Toddy H. Holm Drammen Travbane 0 02/5 - 09 / 4 2100 br 182
Kjetil Arvesen-Rigmor S. Arvesen H. Holm Bjerke Travbane 21/4 - 01 / 2 1640
H. Holm Rigmor S. Arvesen H. Holm Bjerke Travbane 3 19/4 - 02 / 1 2100 31,2a 365
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Drammen Travbane 7 12/4 - 02 / 6 1700 32,6 g 46
6 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -14 -0 -0 -4 -2 -29 333
Ramtamtaramtata 6 Plass 353 183
9 år BRUN HP v.Bokli Balder K. Mathisen Jarlsberg Travbane 0 17/7 - 08 / 6 2120 br 180
e. Simo Jona v. Rigel Jo K. Mathisen Drammen Travbane 3 06/7 - 04 / 10 2100 30,7a 154
Ragnvald Nordstrand /Førde A. Westberg Momarken Travbane 05/4 - 05 / 3 2140
K. Mathisen Jan Ingar Bakkely B. Steinseth Drammen Travbane 2 30/3 - 02 / 6 1700 31,6a 152
Grønn m/gule sømmer & initialer, rekl B. Steinseth Biri Travbane 2 19/3 - 04 / 1 2100 34,5 112
7 2011: -8 -0 -0 -0 -3 -7 500 2010: -13 -0 -3 -2 -3 -38 500
Lykke My 7 Plass 93 800
10 år SVART HP v.Lykke Gutten K. Østerholt Sørlandets Travpark 2 23/7 - 07 / 1 2140 30,7 644
e. Hovssokka v. Troll Jahn K. Østerholt Bjerke Travbane 4 07/7 - 08 / 6 2160 33,9 rg 266
Katarina Østerholt /Skien K. Østerholt Jarlsberg Travbane 6 16/4 - 08 / 1 2100 33,6 136
J. Undem Katarina Østerholt (R) K. Kvasnes Sørlandets Travpark 0 28/3 - 09 / 8 2160 br g 426
hvit m/grønt skulderstk./ermer,reklame K. Østerholt Bjerke Travbane 2 03/3 - 09 / 2 2140 33,4 286
8 2014: -7 -0 -0 -0 -2 -4 000 2013: -6 -0 -0 -1 -1 -7 500
Arjo Snella 8 Plass 113 265
10 år MELL.BR. HP v.Pål Even B. Steinseth Rättvik 0 26/7 - 06 / 2 2160 32,5 130
e. Bragomine v. Trons Ekmin H. Storås Momarken Travbane - 01/6 - 01 / 3 2140 dg a 63
Anne Berit S. Johannessen /Berg I Østfold B. Steinseth Drammen Travbane 1 09/5 - 02 / 9 2120 33,2 207
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 0 01/5 - 04 / 2 2100 32,5 g 313
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl B. Steinseth Biri Travbane 2 23/4 - 02 / 4 2100 33,3 279
9 2010: -13 -2 -0 -1 -7 -57 500 2009: -11 -0 -2 -0 -5 -38 500
Paro Sjura 1660 1 Plass 125 000
6 år SVART HP v.Bokli Balder S. Ruud Biri Travbane 5 25/7 - 09 / 10 2100 32,0a 136
e. Parodi v. Granar (S) S. Ruud Drammen Travbane 5 19/6 - 07 / 13 1720 30,8 640
Karin Ruud /Namnå J. Karlsen Momarken Travbane 1 01/6 - 01 / 6 2140 31,0a 168
S. Ruud S. Ruud Drammen Travbane 3 09/5 - 02 / 11 2140 33,2 636
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip S. Ruud Bjerke Travbane 19/4 - 02 / 3 2100
10 2011: -8 -0 -0 -1 -3 -11 500 2010: -18 -2 -2 -2 -5 -87 500
Hvatt Oda 2 Plass 138 000
7 år SVARTBRUN HP v.Moe Odin P. Hvattum Bjerke Travbane 0 28/7 - 07 / 1 2100 30,0a 263
e. Hvattine v. Alm Rigel P. Hvattum Bjerke Travbane 4 19/7 - 07 / 3 1609 31,2ag 27
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Bjerke Travbane 1 30/6 - 04 / 12 1660 28,4 84
P. Hvattum P. Hvattum Biri Travbane 5 18/6 - 04 / 8 2100 31,2a 21
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Bjerke Travbane 0 03/6 - 04 / 9 1609 29,2a 72
11 2011: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2010: -12 -1 -1 -0 -5 -40 500
Rufina 3 Plass 167 000
11 år LYSBRUN HP v.Spikeld G. Stenberg Drammen Travbane 6 06/7 - 02 / 7 2100 30,4a 208
e. Grans Texa v. Lyngsvarten J. Gaustad Klosterskogen Travbane 5 21/6 - 06 / 1 2100 32,0 374
Monica Røed Sørensen /Skien V. Hop Klosterskogen Travbane 15/4 - 21 / 6 2100 34,3 g P
J. Gaustad Monica Røed Sørensen M. Sørensen Klosterskogen Travbane 0 11/2 - 01 / 6 2120 38,3 204
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl M. Sørensen Klosterskogen Travbane 17/12 - 21 / 1 2100 40,8 P
12 2010: -4 -0 -0 -1 -0 -6 061 2009: -23 -1 -2 -5 -5 -92 873
Valle Lisa 4 Plass 136 434
10 år BRUN HP v.Braute M. Hultman Årjäng 0 17/7 - 12 / 8 1640 29,5a 144
e. Linsokka v. Alm Svarten M. Hultman Momarken Travbane 18/5 - 04 / 8 2140
Thor O. Mikalsen I. Dahle Momarken Travbane 11/5 - 01 / 13 2160
M. Helland Thor O. Mikalsen M. Hultman Färjestad 3 11/4 - 09 / 2 2140 29,1a 241
gul m/svart h og ermstriper M. Hultman Momarken Travbane 0 01/4 - 06 / 1 2140 32,2a 348
13 2012: -8 -0 -0 -0 -2 -6 288 2011: -19 -0 -0 -2 -6 -34 593
Arararavara 5 Plass 151 369
9 år BRUN HP v.Ara Svarten K. Mathisen Biri Travbane 0 22/7 - 05 / 11 1609 30,5a 500
e. Zynni v. Troll Jahn K. Mathisen Jarlsberg Travbane 6 06/7 - 06 / 9 2100 30,5 181
Stall Helt Krise K. Mathisen Årjäng 5 26/6 - 04 / 2 1640 29,5a 141
K. Kvasnes Jan Ingar Bakkely K. Mathisen Biri Travbane 0 11/6 - 02 / 5 2100 33,7a 233
M.blå m/gullbelte, mansj, krage + rekl G. Antonsen Årjäng 5 04/6 - 05 / 3 1640 30,1a 63
14 2015: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -13 -0 -0 -1 -6 -30 500
Eldevill 6 Plass 318 700
13 år BRUN HP v.Elding M. Antonsen Bjerke Travbane 3 28/7 - 07 / 10 2100 29,1a 855
e. Vill v. Perle Troll M. Antonsen Bjerke Travbane 19/7 - 07 / 2 1609
Mikkel Antonsen /Gran M. Antonsen Jarlsberg Travbane 3 14/7 - 03 / 5 1609 28,1a 607
M. Antonsen M. Antonsen Drammen Travbane 4 28/6 - 07 / 1 2500 31,8 g 529
grønn m/blått kryss, rekl. på hvitt fe M. Antonsen Drammen Travbane 0 02/5 - 09 / 11 2120 31,5 398
15 2010: -15 -1 -1 -0 -6 -49 000 2009: -10 -1 -3 -0 -1 -70 000
Risendals Blesa 7 Plass 136 500
9 år BRUN HP v.Spang Best C. Antonsen Momarken Travbane 13/7 - 03 / 2 2140
e. Mørtvedt Fiksa v. Lapp Nils (S) S. Helmen Jarlsberg Travbane 2 06/7 - 06 / 5 2100 29,6 g 68
Sigurd Helmen /Gran S. Helmen Årjäng - 26/6 - 04 / 1 1640 dg a 124
S. Helmen S. Helmen Biri Travbane 5 04/6 - 07 / 11 2120 31,7 g 290
grønn m/brunt hestehode S. Helmen Årjäng - 24/5 - 05 / 1 2140 dg a 1124