<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:00 V5-3


Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige 5.000 - 20.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 7 Duo : 7-8 Trippel : 7-8-11 Plass : 7-8-11

1 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -7 000
Eddablesa 1609 1 Plass 138 500
14 år SVARTBRUN HP v.Troll Kos K. Malmin Bjerke Travbane 0 01/7 - 02 / 4 1609 32,4ag 263
e. Eddalill v. Friggbest K. Malmin Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 07 / 5 2100 35,5a 146
Jens Heia /Bygland L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 04/6 - 03 / 2 2100 33,8 632
K. Malmin Elisabeth Eide (P) K. Malmin Drammen Travbane - 09/5 - 02 / 2 2100 dg 636
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Momarken Travbane 0 02/3 - 05 / 12 2160 34,5 182
2 2010: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2009: -5 -0 -0 -0 -3 -6 500
Anthon 2 Plass 19 500
9 år BORKET V v.Spikeld S. Skjølås Momarken Travbane 01/6 - 21 / 4 2160 37,1 g P
e. Vintersølvet v. Atom Vinter R. Karlsen Momarken Travbane 0 21/3 - 03 / 3 1640 br ag 534
Jens Aarum /Borgenhaugen D. Aarum Kala Landbane - 11/8 - 03 / 2 1900 dg ar 364
S. Skjølås Jens Aarum D. Aarum Momarken Travbane 5 21/7 - 03 / 7 1640 32,0arg 391
Rød m/rød og blå rekl. på hvitt bånd J. Undem Jarlsberg Travbane - 09/7 - 04 / 10 1609 dg a 456
3 2014: -9 -0 -0 -1 -2 -10 000 2013: -26 -0 -0 -2 -7 -30 680
Skøylill 3 Plass 190 653
9 år SVART HP v.Ravn Jahn E. Schem Bjerke Travbane 6 19/7 - 05 / 7 2160 35,7 g 360
e. Sindy Linn v. Lykke Gutten E. Schem Bjerke Travbane 0 17/6 - 02 / 6 1609 34,5ag 312
Stall Skøy E. Schem Momarken Travbane - 07/6 - 03 / 6 2140 dg a 353
E. Schem E. Schem Bjerke Travbane 5 26/5 - 07 / 6 2140 35,1 g 324
Mørkblå med sølvgrå ermer + reklame E. Schem Momarken Travbane 16/2 - 02 / 7 2140
4 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -9 -0 -0 -0 -2 -6 930
Ængskvicken* (S) 4 Plass 6 930
8 år BRUN V v.Leik Kvik* P. Ådefors Årjäng 5 26/6 - 01 / 4 2140 35,5 598
e. Hjelset Trolly* v. Troll Jahn H. Åslund Arvika - 31/5 - 06 / 6 2100 dg 476
Sverige M. Ivarsson Momarken Travbane 0 18/5 - 01 / 12 2160 38,7 g 624
T. Horpestad Paula Lind-Karlsson (A) D. Aarum Bjerke Travbane 0 14/4 - 08 / 2 2140 dist g 701
mørkblå m/lyseblått sk.stk.hvitt bryst M. Ivarsson Momarken Travbane 0 21/3 - 01 / 13 2160 40,6 g 108
5 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -10 -0 -1 -1 -7 -29 000
Ekte 5 Plass 55 350
8 år BRUNSVART V v.Bokli Balder O. Mikkelborg Biri Travbane 02/7 - 20 / 1 2100 36,2 P
e. Haugertussa v. Lyngsvarten O. Mikkelborg Drammen Travbane 0 21/4 - 02 / 6 2520 36,6 269
Elisabeth L. Krogvold-Ragna L. Krogvold O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 02/4 - 04 / 2 2140 34,7 99
O. Mikkelborg Elisabeth L. Krogvold O. Mikkelborg Momarken Travbane 3 23/3 - 02 / 3 2140 33,2 57
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame O. Mikkelborg Biri Travbane 4 07/3 - 02 / 6 2100 34,5 275
6 2016: -11 -0 -0 -1 -3 -16 000 2015: -14 -0 -0 -1 -2 -14 500
Fjeld Blesen 6 Plass 254 000
11 år MØRKBR V v.Spang Best O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 19/7 - 05 / 9 2160 35,8 g 555
e. Mirakel v. Alm Rigel P. Bendiksen Biri Travbane 0 25/6 - 08 / 8 2100 38,0 g 354
Silje Bendiksen /Maura A. Stensen Klosterskogen Travbane 5 10/6 - 05 / 5 2100 34,1a 209
P. Bendiksen O. Mikkelborg Momarken Travbane 01/4 - 04 / 3 2140
svart,oransje skråb.og sk.stk. m/sv.st P. Bendiksen Biri Travbane 5 26/3 - 01 / 11 2140 37,7 243
7 2016: -14 -0 -0 -1 -4 -28 000 2015: -17 -0 -1 -1 -5 -37 000
Myhreng Eldi 7 Plass 703 000
10 år BRUN HP v.Steinsvad Eld G. Gundersen Momarken Travbane 20/7 - 02 / 9 2140
e. Gulheim Seira v. Minpil G. Gundersen Momarken Travbane 3 13/7 - 05 / 7 2140 33,9 121
Terje Myhrengen /Jevnaker G. Gundersen Biri Travbane 02/7 - 01 / 5 2100
G. Gundersen Terje Myhrengen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 25/6 - 01 / 7 2100 35,1 44
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane - 18/6 - 01 / 3 2100 dg 24
8 2014: -5 -0 -0 -0 -1 -6 000 2013: -14 -0 -1 -0 -4 -19 500
Kringelandlovinda 8 Plass 143 000
9 år LYSBRUN HP v.Elding T. Solberg Sørlandets Travpark 2 23/7 - 02 / 3 2140 31,6 95
e. Hennie Seira v. Sæterbest (S) T. Solberg Drammen Travbane 0 28/6 - 05 / 6 2100 34,5 g 320
Stall Eldo O. Wassberg Forus Travbane 3 15/6 - 10 / 3 2060 34,6 164
T. Solberg Geir Arne Eriksen (T) O. Wassberg Forus Travbane 5 01/6 - 02 / 4 2040 35,5 389
Blå m/gull seler&stjerner, reklame O. Wassberg Bergen Travpark 0 06/5 - 01 / 5 2100 37,4 205
9 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -11 -0 -0 -1 -4 -21 500
Tina Elken 9 Plass 160 000
10 år BRUN HP v.Sjefen K. Johansen Bjerke Travbane 0 07/7 - 01 / 5 2140 br g 223
e. Snerttina v. Troll Jahn K. Johansen Bjerke Travbane 0 30/6 - 09 / 14 2160 33,2 315
Tor Arne Barka /Jørpeland A. Stensen Bjerke Travbane 3 17/6 - 02 / 1 1609 31,7a 265
H. Holm Lars Birger Stomlien H. Holm Biri Travbane 4 28/5 - 01 / 6 2120 34,9 108
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Drammen Travbane 6 02/5 - 01 / 12 2120 36,2 243
10 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -7 -0 -1 -0 -1 -10 000
Haugestad Sol 10 Plass 50 000
9 år SVART HP v.Krembest K. Kvasnes Drammen Travbane 28/6 - 22 / 1 2100 33,9 P
e. Dora Mi v. Alm Hellin G. Buaas Jarlsberg Travbane 09/10 - 21 / 2 2120 37,7 P
Frank O. Sørensen /Horten M. Helland Jarlsberg Travbane 0 31/8 - 02 / 10 2100 br 269
G. Flåten Frank O. Sørensen M. Helland Drammen Travbane 9 13/8 - 01 / 15 2120 34,9 325
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 20/4 - 06 / 2 2100 br 506
11 2015: -8 -1 -1 -0 -3 -34 500 2014: -32 -1 -6 -3 -15 -134 000
Kringelandsbestina 11 Plass 450 500
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 23/7 - 02 / 11 2160 33,9 g 323
e. Kringelandsbestå v. Krembest E. Høitomt Drammen Travbane - 28/6 - 09 / 2 2100 dg 84
Geir Arne Eriksen /Aksdal S. Wassberg Forus Travbane 1 15/6 - 10 / 2 2040 34,7 118
E. Høitomt Geir Arne Eriksen (T) O. Wassberg Bergen Travpark 06/5 - 21 / 2 2120 39,5 P
Hvit m/svarte ermer, reklame O. Wassberg Forus Travbane - 19/5 - 01 / 2 2040 dg 563