<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:20 V75-5
V4-2


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m ved vunnet 50.000 kr., 40 m ved 80.000 kr.
3-9-årige hopper 25.000 - 130.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-5.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 13 Duo : 13-14 Trippel : 13-14-12 Plass : 13-14-12

1 2014: -10 -1 -3 -2 -3 -69 214 2013: -9 -2 -3 -2 -1 -72 000
Tøv Sjura 2100 1 Plass 351 964
11 år RØD HP v.Braute T. Solberg Sørlandets Travpark 0 06/6 - 02 / 5 2140 br 889
e. Vesle Kira v. Bork Rigel N. Lervik Sørlandets Travpark 23/5 - 22 / 5 2160 37,2 P
Tone Merete Pettersen /Brøstadbotn Ø. Kruse Harstad Travpark 0 22/12 - 03 / 2 2060 43,8 g 64
T. Solberg Sandra Bondestad (P) J. Stillerud Harstad Travpark 3 22/10 - 07 / 2 2040 36,8a 72
Blå m/gull seler&stjerner, reklame J. Stillerud Harstad Travpark 4 10/9 - 08 / 9 2080 37,9 60
2 2011: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -22 -2 -3 -3 -7 -75 500
Tangen Jill 2 Plass 75 500
6 år BRUN HP v.Bokli Eld Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 27/6 - 01 / 8 2160 33,2 g 158
e. Slogum Vår v. Atom Vinter M. Helland Drammen Travbane 7 19/6 - 07 / 5 1700 32,4 296
Signe Kvaale Nilsen /Grålum Ø. Tjomsland Forus Travbane 4 18/5 - 02 / 14 2080 34,4 g 70
Ø. Tjomsland Gustav Larsen M. Helland Drammen Travbane 2 09/5 - 02 / 4 2100 34,4 65
mørkblå m/sølv reklame S. Birkeland Forus Travbane 6 27/4 - 04 / 3 2060 34,1 g 77
3 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -11 -1 -0 -0 -6 -29 000
Svall Hæxan* (S) 3 Plass 81 161
9 år BRUN HP v.Svall Ivar* (S) J. Karlsson Årjäng 3 05/7 - 01 / 4 2160 31,4 g 44
e. Gyllegull (S) v. Granar (S) J. Karlsson Jarlsberg Travbane 5 01/7 - 03 / 4 2100 33,2 g 180
Sverige J. Karlsson Klosterskogen Travbane 2 10/6 - 05 / 9 2100 32,1a 403
J. Karlsson J. Karlsson Momarken Travbane 0 04/5 - 03 / 4 2140 34,9 387
tredelt gul/orange/rød. J. Karlsson Momarken Travbane 0 10/11 - 07 / 1 2660 36,6 g 469
4 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -2 500 2014: -4 -0 -0 -0 -1 -2 500
Homme Vesla 4 Plass 118 813
9 år SVART HP v.Pål Even T. Borg Sørlandets Travpark 1 27/6 - 01 / 3 2140 33,5 192
e. Vesle Mari v. Pajaprins M. Helland Jarlsberg Travbane 3 21/6 - 03 / 4 2100 32,5a 258
Siv Kristine Skailand /Lyngdal M. Helland Sørlandets Travpark 5 13/6 - 02 / 1 1609 30,7ag 194
L. Kolle Eirin Bjerland Vinvand T. Borg Forus Travbane 1 01/6 - 02 / 1 2040 34,8 26
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 6 23/5 - 02 / 9 2160 33,8 g 163
5 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000
Lauvås Tussi 2120 1 Plass 77 000
8 år SVART HP v.Nordli Svarten A. Eggan Leangen Travbane 0 19/4 - 09 / 8 2160 br g 106
e. Gli v. Elding A. Solhus Leangen Travbane 6 10/4 - 08 / 14 1660 30,5 g 305
Amund Kvåle /Fannrem A. Solhus Leangen Travbane 01/3 - 20 / 6 2140 38,4 g P
S. Wassberg Harald Kvåle S. Wassberg Forus Travbane - 27/1 - 02 / 4 2060 dg r 51
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame S. Wassberg Forus Travbane 3 24/1 - 05 / 11 2060 30,6 194
6 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -14 -0 -0 -4 -2 -29 333
Ramtamtaramtata 2 Plass 353 183
9 år BRUN HP v.Bokli Balder K. Mathisen Drammen Travbane 3 06/7 - 04 / 10 2100 30,7a 154
e. Simo Jona v. Rigel Jo A. Westberg Momarken Travbane 05/4 - 05 / 3 2140
Ragnvald Nordstrand /Førde B. Steinseth Drammen Travbane 2 30/3 - 02 / 6 1700 31,6a 152
K. Mathisen Jan Ingar Bakkely B. Steinseth Biri Travbane 2 19/3 - 04 / 1 2100 34,5 112
Grønn m/gule sømmer & initialer, rekl B. Steinseth Drammen Travbane 6 04/1 - 09 / 1 2100 35,2 62
7 2012: -8 -0 -0 -2 -4 -29 000 2011: -3 -0 -0 -1 -2 -8 500
Mellem Perla 3 Plass 95 500
10 år SVART HP v.Rigel Jo G. Austevoll Momarken Travbane 0 10/7 - 08 / 1 2140 34,6 162
e. Lønsvoll Dokka v. Pilmin V. Hop Drammen Travbane 3 19/6 - 07 / 1 1700 31,4 g 119
Terje Bakken /Vormsund E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 11/6 - 02 / 2 2100 34,4 22
V. Hop Terje Bakken G. Austevoll Bjerke Travbane 4 12/5 - 04 / 11 2160 31,8 g 155
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Momarken Travbane 2 27/4 - 04 / 11 2160 33,8 146
8 2013: -4 -0 -0 -0 -2 -8 500 2012: -12 -1 -1 -2 -2 -50 000
Alva 4 Plass 228 800
10 år MØRKBR HP v.Elding Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 11/7 - 05 / 1 2140 32,0 50
e. Nesalma v. Alm Svarten G. Gudmestad Bergen Travpark 1 24/6 - 07 / 1 1600 30,8a 21
Olav Knutsen /Nærbø Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 13/6 - 02 / 10 1609 29,6a 27
G. Mikkelsen Olav Knutsen T. Solberg Sørlandets Travpark 1 23/5 - 05 / 5 2160 31,9 280
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek Å. Tengsareid Forus Travbane 13/4 - 24 / 1 2040 35,1 P
9 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -16 -0 -0 -0 -5 -18 000
Ra Tina 5 Plass 574 000
11 år SVART HP v.Lauvin J. Undem Jarlsberg Travbane 3 25/6 - 02 / 6 1609 28,1a 167
e. Moll Mollyn v. Skarvar (S) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 16/6 - 07 / 7 1640 30,5 143
Yngvar H. Kingsrød /Ise O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 19/5 - 01 / 2 2140 31,4 324
J. Undem Yngvar H. Kingsrød O. Mikkelborg Momarken Travbane 6 27/4 - 07 / 7 1640 30,9ag 226
hvit m/grønt skulderstk./ermer,reklame O. Mikkelborg Drammen Travbane 4 12/4 - 02 / 7 1700 32,2 g 66
10 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -4 -1 -1 -0 -1 -70 000
Døsslandspia 6 Plass 151 500
9 år SVART HP v.Pål Even G. Gundersen Bjerke Travbane 3 30/6 - 04 / 11 1660 28,7 g 478
e. Ringdals Siw v. Hapi Ø. Austevoll Bergen Travpark 27/5 - 21 / 2 2120 34,1 P
Roy Døssland /Hurdal Ø. Austevoll Haugaland Travpark 0 05/7 - 02 / 7 1840 34,2 g 345
G. Gundersen Halvard Døssland Ø. Austevoll Haugaland Travpark 2 07/6 - 04 / 2 1820 32,7 g PK
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Pedersen Bergen Travpark 0 14/5 - 09 / 3 2100 33,5ag 450
11 2013: -11 -1 -4 -0 -4 -63 500 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mona 7 Plass 149 500
9 år SVART HP v.Spikeld H. Hagen Bergen Travpark 1 17/6 - 06 / 1 1600 30,7 52
e. Evy Mollyn v. Lykke Gutten H. Hagen Sørlandets Travpark 5 06/6 - 02 / 3 2140 32,1 206
Stall Solvika H. Hagen Bergen Travpark 5 27/5 - 10 / 8 2100 30,6 470
H. Hagen Tor Ivar Hagen (T) H. Hagen Forus Travbane 0 18/5 - 04 / 3 2040 33,9 g 623
Blå m/hvite ermer, hvit kule med HIH H. Hagen Forus Travbane 0 20/4 - 07 / 12 2060 32,7 g 118
12 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -24 -1 -4 -1 -7 -88 500
Lomepia 2140 1 Plass 444 500
7 år M.BRUN HP v.Elding E. Høitomt Momarken Travbane 0 10/7 - 06 / 12 1660 29,2 g 156
e. Lomepila v. Åsrapp G. Austevoll Drammen Travbane 5 28/6 - 09 / 13 2160 30,4 g 112
Ole Andreas Sunde /Sand T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 21/6 - 03 / 9 2120 30,9 57
E. Høitomt Ole Andreas Sunde (A) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 10/6 - 09 / 9 2100 30,9ag 105
Hvit m/svarte ermer, reklame Å. Tengsareid Bergen Travpark - 31/5 - 04 / 9 2100 dg a 270
13 2013: -4 -1 -0 -0 -1 -65 000 2012: -9 -4 -0 -2 -2 -185 456
Trineline 2 Plass 834 956
9 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) T. Borg Momarken Travbane 1 29/6 - 01 / 1 1640 26,8a 15
e. Krumeline v. Alm Svarten T. Borg Drammen Travbane 2 19/6 - 07 / 9 1720 28,8 g 18
Roald Winger-Anna Helene Stastad T. Borg Drammen Travbane 1 08/6 - 04 / 7 2100 29,7a 19
T. Borg Roald Winger T. Borg Bjerke Travbane 1 19/5 - 07 / 11 1640 29,1 22
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Drammen Travbane - 09/5 - 02 / 6 2120 dg 12
14 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -1 -1 -0 -4 -143 152
Vill Dina 3 Plass 952 245
11 år SVART HP v.Elding G. Austevoll Momarken Travbane - 10/7 - 06 / 7 1660 g0 g 420
e. Salsnes Vilja v. Viljesterk G. Austevoll Leangen Travbane 0 26/6 - 07 / 2 2140 30,1 g 450
Arnstein Syrstad Mo-Terje Skjetne H. Storås Leangen Travbane 1 18/6 - 04 / 8 2160 32,6 23
G. Austevoll Arnstein Syrstad Mo A. Nilsen Leangen Travbane 4 24/5 - 05 / 2 2140 30,4 127
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Austevoll Bjerke Travbane 0 15/5 - 08 / 10 2160 31,2 240
15 2012: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2011: -21 -0 -1 -1 -9 -41 500
Mellem Stjerna 4 Plass 208 000
9 år MØRKBR HP v.Elding J. Gaustad Drammen Travbane 4 29/6 - 04 / 7 2100 31,6a 453
e. Lønsvoll Dokka v. Pilmin J. Gaustad Klosterskogen Travbane 21/6 - 03 / 10 2100
Bjarne Steinsholt /Skien J. Gaustad Drammen Travbane 2 18/6 - 03 / 9 2500 33,4a 171
J. Gaustad Bjarne Steinsholt J. Gaustad Klosterskogen Travbane 3 10/6 - 04 / 3 2100 31,4a 488
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Drammen Travbane 0 24/5 - 02 / 10 2520 36,6 454