<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:15 V5-1


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m ved vunnet 175.000 kr., 40 m ved 285.000 kr.
3-15-årige hopper høyest 450.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 3 Duo : 3-2 Trippel : 3-2-9 Plass : 3-2-9

1 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Grans Pernille 2100 1 Plass 185 957
10 år SVART HP v.Eder R. Kruse Momarken Travbane 29/6 - 03 / 12 2140
e. Grans Mai v. Alm Svarten R. Kruse Bjerke Travbane 2 23/6 - 03 / 9 1609 26,3a 442
Thor Lintho /Hærland S. Eilertsen Jarlsberg Travbane 2 11/6 - 04 / 6 2100 32,2a 414
R. Kruse Thor Lintho L. Løkken Drammen Travbane 0 24/5 - 04 / 11 2100 33,9a 391
Rød m/hvite ermer, rekl. på hvitt bånd R. Kruse Drammen Travbane 0 02/5 - 02 / 5 2120 32,0 55
2 2011: -12 -1 -0 -2 -6 -49 250 2010: -20 -0 -3 -4 -7 -65 500
Pepp Evy 2 Plass 232 250
9 år SVART HP v.Pål Even Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 20/6 - 05 / 3 2140 g3 95
e. Peppana v. Alm Svarten Ø. Tjomsland Forus Travbane 5 08/6 - 03 / 9 2040 29,8a 114
Stall Akos A. Berås Sørlandets Travpark 7 30/5 - 03 / 6 2160 30,7 198
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Forus Travbane 4 27/4 - 06 / 7 1600 27,5a 143
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Forus Travbane 06/4 - 07 / 1 2040
3 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -20 -4 -2 -2 -5 -97 500
Brendli Stjerna 3 Plass 322 000
9 år MØRKBR HP v.Eng Svarten H. Holm Drammen Travbane 3 28/6 - 07 / 7 2520 30,0 95
e. Kari Stjerna v. Atom Vinter H. Holm Biri Travbane 1 11/6 - 02 / 10 2100 29,6a 52
Vibeke Anita Trondsen /Fenstad G. Gundersen Bjerke Travbane 2 26/5 - 02 / 11 2660 30,5 g 220
H. Holm Vibeke Anita Trondsen G. Gundersen Bjerke Travbane 6 14/5 - 04 / 10 2100 28,9ag 187
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl G. Gundersen Bjerke Travbane 4 29/4 - 05 / 6 2100 31,1ag 112
4 2013: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Holt Mina 4 Plass 184 000
9 år MØRKBR HP v.Moe Odin R. Wiig Forus Travbane 0 03/7 - 08 / 3 2040 br g 208
e. Aumina v. Auvin (S) S. Øksnevad Forus Travbane 1 15/6 - 01 / 1 2040 29,8 55
Tor Ove Skjæveland-Hallgeir Kristensen R. Wiig Klosterskogen Travbane 3 05/6 - 05 / 13 2120 30,9 g 268
R. Wiig Tor Ove Skjæveland (A) T. Skjæveland Forus Travbane 6 18/5 - 06 / 11 1600 29,2a 516
svart med sølv ermstriper og reklame T. Skjæveland Forus Travbane - 27/4 - 06 / 1 1600 dg a 502
5 2012: -6 -0 -0 -1 -4 -16 000 2011: -15 -0 -0 -2 -9 -31 201
Faksina 5 Plass 190 201
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) C. Antonsen Drammen Travbane 7 18/6 - 06 / 1 1700 29,8ag 64
e. Rappina v. Rappfot C. Antonsen Klosterskogen Travbane 1 05/6 - 05 / 10 2100 31,7 34
Per Haakenstad /Roa K. Johansen Jarlsberg Travbane 2 22/5 - 05 / 4 2100 30,4 29
K. Johansen Per Haakenstad K. Johansen Biri Travbane 3 07/5 - 03 / 7 2100 30,6a 33
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. C. Antonsen Drammen Travbane 1 20/4 - 03 / 12 2100 32,0a 38
6 2011: -9 -0 -0 -1 -3 -12 500 2010: -17 -0 -1 -4 -5 -40 500
Mio Perla 6 Plass 189 250
8 år SVART HP v.Krembest J. Undem Jarlsberg Travbane 3 09/7 - 06 / 2 2100 29,0a 533
e. Mio Senta v. Pio J. Undem Sørlandets Travpark 4 06/6 - 05 / 5 1609 29,2a 271
Knut Magne Straume /Drangedal G. Stenberg Sørlandets Travpark 0 30/5 - 03 / 10 2160 31,9 914
J. Undem Knut Magne Straume J. Undem Klosterskogen Travbane 3 25/5 - 03 / 1 2100 31,0a 179
hvit m/grønt skulderstk./ermer,reklame J. Undem Drammen Travbane 5 02/5 - 09 / 10 2120 30,5 497
7 2011: -5 -0 -0 -0 -3 -8 000 2010: -20 -1 -0 -1 -12 -51 000
Tandbergstjerna 7 Plass 159 500
8 år MELL.BR. HP v.Friggbest A. Tandberg Drammen Travbane 1 06/7 - 02 / 4 2100 29,0a 39
e. Høiby Lena v. Høiby Kongen A. Tandberg Biri Travbane 4 28/6 - 04 / 8 1609 28,8a 195
Audun Tandberg /Prestfoss A. Tandberg Drammen Travbane 6 18/6 - 06 / 6 1700 29,4a 702
A. Tandberg A. Tandberg Jarlsberg Travbane 4 04/6 - 09 / 5 2609 30,5a 217
grønn med gult og hvitt bånd A. Tandberg Momarken Travbane 7 25/5 - 06 / 3 1640 31,3 201
8 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tvedt Oline 2120 1 Plass 220 500
10 år MØRKBR HP v.Moe Odin T. Borg Forus Travbane 4 03/7 - 08 / 5 2040 28,9 550
e. Tvedt Blesa v. Alm Svarten F. Hamre Sørlandets Travpark 2 27/6 - 02 / 7 2160 29,8 182
Jens Aarum-Malin Vibeke Gundersen G. Stenberg Drammen Travbane 4 18/6 - 06 / 12 1700 29,1a 1093
E. Adielsson Torbjørn Tvedt T. Solberg Sørlandets Travpark 3 06/6 - 05 / 9 1609 29,1a 191
blå m/hvite ermbind. V. Hop Klosterskogen Travbane 0 25/5 - 03 / 6 2100 31,6a 437
9 2011: -6 -0 -0 -1 -2 -12 000 2010: -28 -3 -5 -5 -13 -274 500
Stumne Saga 2 Plass 364 700
10 år SVART HP v.Spang Best O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 1 09/7 - 08 / 2 1600 26,4 121
e. Slogum Tanja v. Lappe Troll* V. Hop Momarken Travbane 4 22/6 - 08 / 12 1640 26,8a 43
Merete Viksås /Roa O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 5 14/6 - 04 / 3 2100 30,1a 42
O. Mikkelborg Merete Viksås O. Mikkelborg Biri Travbane 1 04/6 - 04 / 5 1609 28,3a 65
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame O. Mikkelborg Momarken Travbane 2 25/5 - 06 / 7 1660 29,8 58
10 2012: -11 -1 -0 -1 -7 -41 000 2011: -8 -0 -2 -0 -2 -23 000
Jærvsøtuva 3 Plass 268 000
7 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) G. Stenberg Jarlsberg Travbane 5 09/7 - 08 / 4 1600 27,6 327
e. Atlina v. Elding G. Stenberg Momarken Travbane 5 04/5 - 02 / 7 2140 32,7a 45
Trond Elton /Svelvik G. Stenberg Drammen Travbane 5 06/4 - 04 / 8 2100 30,5a 248
G. Stenberg Trond Elton G. Stenberg Biri Travbane 0 19/3 - 06 / 3 1609 br ag 107
Svart m/lysblå ermstr/mansj/reklame G. Stenberg Drammen Travbane 3 02/3 - 05 / 3 2100 33,4a 28
11 2013: -14 -1 -2 -1 -4 -83 000 2012: -19 -3 -1 -1 -6 -159 000
Odin Stjerna 4 Plass 635 305
10 år MØRKBR HP v.Moe Odin K. Malmin Jarlsberg Travbane 2 09/7 - 08 / 8 1620 25,8 539
e. Alm Robyn v. Braute K. Malmin Biri Travbane 4 18/6 - 05 / 10 2100 28,9a 222
Åse-Margrethe Robøle Øyo /Geilo K. Malmin Bjerke Travbane 0 26/5 - 04 / 1 2140 27,7 530
K. Malmin Åse-Margrethe R. Øyo K. Malmin Bjerke Travbane 0 28/4 - 01 / 4 2140 30,6 522
Mørkblå med gul reklame/bånd G. Austevoll Momarken Travbane 0 28/12 - 09 / 13 1660 29,4 288
12 2011: -13 -2 -1 -0 -5 -53 000 2010: -19 -0 -3 -3 -7 -87 500
Nøstemai 5 Plass 322 500
7 år BRUN HP v.Spikeld G. Gundersen Biri Travbane - 02/7 - 03 / 6 1609 dg a 59
e. Nøsteblesa v. Lappe Troll* G. Gundersen Momarken Travbane 5 22/6 - 08 / 11 1640 27,0a 75
Trine Gjersøyen /Spikkestad G. Gundersen Klosterskogen Travbane 10/6 - 02 / 5 2100
G. Gundersen Jan Martin Bjerring (T) G. Gundersen Biri Travbane - 04/6 - 04 / 4 1609 dg a 41
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer T. Borg Jarlsberg Travbane 3 22/5 - 05 / 10 2140 28,8 116
13 2011: -5 -0 -0 -1 -1 -25 500 2010: -16 -1 -3 -2 -6 -114 242
Dag Vilja 6 Plass 359 510
9 år BRUN HP v.Moe Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 08 / 10 1620 28,1 g 206
e. Dag Riga v. Alm Rigel E. Bergløf Arvika 2 20/6 - 06 / 1 1700 25,4 g 43
Jens Ivar Fjellhaug /Skreia E. Bergløf Färjestad 3 17/5 - 06 / 2 2140 27,5 351
E. Høitomt Tormod Gretland (T) B. Steinseth Biri Travbane 0 27/2 - 05 / 8 2120 32,1 g 825
Hvit m/svarte ermer, reklame B. Steinseth Momarken Travbane 5 31/1 - 03 / 9 1640 29,6ag 460
14 2012: -4 -0 -0 -1 -0 -7 000 2011: -19 -3 -0 -3 -6 -106 000
Langaard Tiril 7 Plass 449 700
8 år RØD HP v.Braute T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 10/6 - 02 / 4 2100 28,7 100
e. Langaard Tyra v. Langaard Loke E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 25/5 - 02 / 4 2100 28,7a 44
Bente K.L. Jørgensen /Skien T. Solberg Drammen Travbane 5 09/5 - 09 / 11 2540 30,3 g 80
T. Solberg Bente K.L. Jørgensen J. Gaustad Klosterskogen Travbane 8 25/3 - 05 / 13 2540 32,4 g 100
Blå m/gull seler&stjerner, reklame J. Gaustad Biri Travbane 0 27/2 - 05 / 4 2120 30,4 g 334
15 2013: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2012: -17 -1 -2 -1 -5 -68 000
Jåra Stjerna 2140 1 Plass 643 828
11 år BRUN HP v.Krembest B. Garberg Bjerke Travbane 5 23/6 - 01 / 5 2140 27,8 130
e. Dubline v. Dublan B. Garberg Leangen Travbane 2 07/6 - 09 / 10 2160 27,9 g 33
Ola I. Storseth /Skaun J. Blekkan Bjerke Travbane 3 26/5 - 04 / 6 2140 27,0 329
B. Garberg Ola I. Storseth (A) B. Garberg Leangen Travbane 0 18/5 - 06 / 12 1640 27,4ag 309
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek K. Johansen Sørlandets Travpark - 08/5 - 06 / 9 2160 dg 129