<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5B-3


Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige hopper 60.000 - 110.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 6 Duo : 6-1 Trippel : 6-1-2 Plass : 6-1-2

1 2012: -6 -0 -0 -0 -1 -2 000 2011: -13 -1 -2 -2 -1 -27 900
Glad Potato X.T. 2100 1 Plass 187 961
7 år MØRKBR HP v.Potato Chip (US) Å. Tengsareid Leangen Travbane 2 27/6 - 06 / 8 1640 15,5a 30
e. Glad Express T. v. Express Ride* (US) B. Garberg Bergsåker 3 17/6 - 07 / 1 2640 18,0a 105
Jeanette Rostad /Gimsøysand B. Garberg Leangen Travbane 3 07/6 - 04 / 7 2140 17,4a 52
B. Garberg Terje Rostad B. Garberg Leangen Travbane 1 24/5 - 06 / 2 2140 17,7 14
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek B. Garberg Biri Travbane 5 01/5 - 02 / 2 2100 18,3ag 49
2 2011: -4 -0 -0 -0 -1 -2 500 2010: -14 -2 -1 -1 -3 -57 540
Noor Brodda (S) 2 Plass 81 380
8 år MØRKBR HP v.Revenue* (S) K. Johansen Årjäng 4 05/7 - 03 / 1 1640 15,6a 32
e. Nice R.L. (S) v. Meadow Gallant* (US) K. Johansen Drammen Travbane 1 22/6 - 04 / 7 1700 17,2a 102
Geir Lerud /Bøverbru K. Johansen Bjerke Travbane 0 02/6 - 01 / 6 2100 18,3ag 105
K. Johansen K. Johansen Drammen Travbane 27/4 - 03 / 8 1700
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. E. Høitomt Momarken Travbane 1 20/4 - 03 / 1 2140 18,6a 22
3 2011: -2 -0 -1 -0 -0 -10 000 2010: -15 -1 -0 -4 -8 -56 500
Hera Halbak 3 Plass 115 103
9 år MØRKBR HP v.Ganymede (FR) H. Tvedt Klosterskogen Travbane 0 21/6 - 09 / 12 1700 br ag 137
e. Jewel Sund (S) v. Sugarcane Hanover* (US) H. Tvedt Jarlsberg Travbane 4 11/6 - 05 / 5 2100 19,0 72
Bjarne Fyenbo M. Helland Jarlsberg Travbane 0 28/5 - 04 / 9 2100 18,4a 276
E. Høitomt Tor Olaf Halle (T) P. Thuresson Jarlsberg Travbane 1 21/5 - 02 / 1 2100 15,7a 225
Hvit m/svarte ermer, reklame P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 4 07/5 - 04 / 2 1609 16,1a 152
4 2014: -7 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -19 -1 -0 -2 -9 -46 000
Tichy's Tale 4 Plass 232 000
9 år BRUN HP v.Meadow Road (S) G. Flåten Momarken Travbane 0 10/7 - 05 / 14 2160 19,0 324
e. C.K. One v. Why Not (US) K. Kvasnes Drammen Travbane 1 19/6 - 01 / 8 2100 17,9a 90
Ludvig Tichy-Frank Ugland G. Flåten Drammen Travbane 0 08/6 - 05 / 9 2100 21,0ag 120
G. Flåten Ludvig Tichy O. Kjenner Jarlsberg Travbane 3 28/5 - 03 / 6 2100 18,7a 57
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 13/5 - 05 / 9 2100 18,3a 293
5 2010: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2009: -4 -1 -0 -0 -1 -23 166
Investera C.D.* (S) 5 Plass 83 231
5 år MØRKBR HP v.Revenue* (S) D. Aarum Romme 0 22/1 - 05 / 1 2140 18,6ag 146
e. Nagina Light* (S) v. Spotlite Lobell* (US) M. Andersson Färjestad 0 11/1 - 08 / 1 2140 20,1ag 284
Sverige M. Larsson Åby 0 11/6 - 07 / 2 2140 19,6 g 307
O. Mikkelborg Tomas Andersson (T) O. Goop Färjestad 1 18/5 - 03 / 3 2140 16,8a 39
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame O. Goop Åby 0 26/2 - 09 / 1 2140 18,3a 177
6 2013: -6 -0 -1 -1 -1 -13 000 2012: -7 -0 -0 -1 -3 -16 000
A.T.M. Angie 6 Plass 517 500
9 år MØRKBR HP v.Kendrick Hanover (US) D. Dalen Drammen Travbane 1 28/6 - 04 / 1 2100 17,3a 33
e. Lookslikeawinner v. Mack Lobell* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 2 10/6 - 04 / 7 1609 16,4ag 215
Ellen Johansen /Nykirke E. Skaug Bjerke Travbane - 18/2 - 04 / 3 2100 dp a 182
L. Kolle Ellen I. Leganger-Johansen E. Skaug Bjerke Travbane 5 26/1 - 01 / 2 2100 17,8a 390
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Skaug Bjerke Travbane 0 06/1 - 03 / 13 2160 dist 954
7 2011: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -14 -1 -0 -1 -7 -40 000
Excita Rascal 7 Plass 99 500
7 år BRUN HP v.Express Ride* (US) V. Hop Jarlsberg Travbane 1 06/7 - 03 / 2 1609 16,4a 23
e. Netty Rascal v. Netted (US) V. Hop Jarlsberg Travbane 3 21/6 - 04 / 11 1609 15,9a 155
Team Rascal V. Hop Drammen Travbane 4 08/6 - 05 / 10 2100 18,6a 391
V. Hop Arne Kristiansen (A) A. Tønnesen Jarlsberg Travbane 4 28/5 - 03 / 5 2100 18,8a 454
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 0 11/5 - 03 / 7 2100 18,1a 250
8 2011: -12 -0 -2 -4 -3 -42 500 2010: -16 -1 -2 -2 -2 -53 000
Blue Ridge Gal (US) 8 Plass 120 645
5 år BRUN HP v.Tom Ridge (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 2 24/6 - 01 / 12 2100 15,8a 175
e. Merit Lane (US) v. Lindy Lane* (US) G. Gundersen Biri Travbane - 11/6 - 04 / 4 1609 dg a 54
Eirik Djuve /Sola G. Gundersen Sørlandets Travpark 0 08/5 - 07 / 12 1609 15,3ag 227
G. Gundersen Steinar Holm (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 22/4 - 05 / 3 1609
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 4 15/4 - 05 / 9 1609 16,0a 56
9 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -14 -2 -1 -1 -2 -45 000
Girlie's Morningstar 9 Plass 132 500
8 år BRUN HP v.Stanley Kosmos (US) M. Haug Bjerke Travbane 0 08/7 - 01 / 1 1609 20,0a 191
e. Tobro's Girl v. Super News (US) M. Haug Klosterskogen Travbane 1 21/6 - 09 / 3 1700 17,6a 533
Mina Haug /Aurskog M. Haug Jarlsberg Travbane 6 11/6 - 05 / 1 2100 19,1 485
P. Holtung M. Haug Jarlsberg Travbane 6 28/5 - 08 / 14 2120 19,1 245
rød m/grått sk.stk. seler & ermst.+ re M. Haug Bjerke Travbane 14/4 - 21 / 1 2140 19,8 P
10 2012: -15 -1 -0 -1 -6 -32 300 2011: -20 -4 -0 -1 -5 -69 500
Venus Hornline (S) 10 Plass 231 127
8 år LYSBRUN HP v.Malabar Circle Ås* (S) H. Eggen Bjerke Travbane 3 24/6 - 01 / 2 2100 16,0a 106
e. Pine Soul (US) v. Pine Chip* (US) A. Eggen Jarlsberg Travbane 0 12/3 - 04 / 7 2100 br a 166
Jarle Åsheim /Åmot A. Eggen Momarken Travbane 0 02/3 - 06 / 6 1640 17,6a 57
A. Eggen H. Holm Bjerke Travbane 1 18/2 - 04 / 2 2100 18,4a 43
Svart m/gull&hvite sidef,ermr,man,rekl O. Østre Bjerke Travbane 10/2 - 09 / 6 2100
11 2015: -1 -0 -0 -0 -1 -6 000 2014: -15 -0 -1 -1 -5 -28 000
Diva Arvells 11 Plass 572 575
8 år FUKS HP v.Varenne* (IT) G. Austevoll Drammen Travbane 3 19/6 - 06 / 7 2100 19,9a 53
e. Ricci Hornline (S) v. Silver Pine* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 1 05/5 - 07 / 1 2100 17,8a 30
Stall Ciba E. Høitomt Momarken Travbane 2 20/4 - 08 / 13 2160 18,9 31
G. Austevoll Anders Tovengen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 3 07/4 - 09 / 1 2140 21,0 47
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re A. Tovengen Momarken Travbane 20/10 - 20 / 1 2140 23,2 P
12 2013: -3 -0 -0 -1 -1 -6 000 2012: -7 -0 -1 -0 -2 -11 000
Nugga Hydrup (DK) 12 Plass 177 717
9 år BRUN HP v.Earthquake* (US) G. Gundersen Biri Travbane 1 28/6 - 03 / 4 1609 15,1a 14
e. Terri Hydrup (DK) v. Little Devil (US) K. Mathisen Biri Travbane 4 11/6 - 05 / 3 1609 15,8a 38
Bjørn Bratvold-Liv Bratvold K. Mathisen Biri Travbane 3 28/5 - 06 / 7 1609 14,9a 287
K. Mathisen K. Mathisen Jarlsberg Travbane 4 11/5 - 03 / 5 2100 17,6a 55
Grønn m/gule sømmer & initialer, rekl K. Mathisen Drammen Travbane 2 20/4 - 02 / 6 2100 17,2a 43