<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V5-5


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m ved vunnet 40.000 kr.
3-15-årige høyest 70.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 6 Duo : 6-4 Trippel : 6-4-9 Plass : 6-4-9

1 2011: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2010: -9 -0 -0 -0 -5 -13 000
Fladby Farn 2100 1 Plass 47 000
11 år BRUN V v.Thuli Elden G. Austevoll Drammen Travbane 5 28/6 - 05 / 10 2120 33,3 438
e. Stubjahr Stjerna v. Alm Svarten R. Kruse Momarken Travbane - 20/4 - 04 / 2 1640 dg a 740
May Karlsson-Rune Karlsson /Tobøl G. Stenberg Drammen Travbane 0 06/4 - 02 / 2 2100 br ag 493
G. Austevoll Rune Karlsson G. Austevoll Momarken Travbane 5 21/3 - 03 / 6 1640 35,8ag 171
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Austevoll Drammen Travbane 0 30/11 - 02 / 14 2120 37,5 g 204
2 2017: -10 -0 -1 -0 -3 -16 843 2016: -10 -0 -0 -0 -7 -16 489
Kolnes Germa* 2 Plass 381 413
11 år SVART HP v.Alm Viktor G. Stenberg Jarlsberg Travbane 4 06/7 - 02 / 10 2120 32,1 395
e. Germa v. Elding G. Stenberg Drammen Travbane 0 22/6 - 02 / 5 2100 33,8a 395
Sverige G. Stenberg Jarlsberg Travbane 7 04/6 - 03 / 15 2120 33,0 457
G. Stenberg Inger-Alice Tengesdal (A) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 12/5 - 04 / 14 2160 32,8 400
Svart m/lysblå ermstr/mansj/reklame E. Høitomt Drammen Travbane 4 02/5 - 03 / 2 1700 30,8a 134
3 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -0 -0 -0 -0
Lykkje Ambjørg 3 Plass 345 500
12 år BRUN HP v.Elding K. Wågenes Forus Travbane 6 15/6 - 07 / 2 1600 30,4 312
e. Rønning Lisa v. Toddy K. Wågenes Sørlandets Travpark 3 30/5 - 08 / 7 2160 33,8 58
Asbjørn Kleveland-Mary Linn I. Kleveland K. Wågenes Sørlandets Travpark 1 07/2 - 02 / 7 2180 35,7 115
K. Wågenes Asbjørn Kleveland K. Wågenes Sørlandets Travpark 5 06/12 - 02 / 4 2160 38,2 221
Lilla/hvit/grå tredelt, reklame K. Handeland Forus Travbane 0 01/12 - 09 / 14 2060 br g 187
4 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Fjord Storma 4 Plass 82 500
9 år BRUN HP v.Storm Jo E. Kristiansen Leangen Travbane 5 05/7 - 04 / 4 2140 32,6 109
e. Storeng Silva v. Elding T. Haukås Bjerke Travbane - 12/5 - 03 / 2 2100 dg a 722
Randulf Haukås /Elnesvågen G. Gundersen Jarlsberg Travbane - 30/1 - 07 / 3 2100 dg 199
T. Solberg Randulf Haukås G. Gundersen Bjerke Travbane 0 20/1 - 07 / 10 1609 33,8a 107
Blå m/gull seler&stjerner, reklame A. Solhus Leangen Travbane - 05/12 - 07 / 3 2140 g4 77
5 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stolt Perla 5 Plass 33 000
6 år SVART HP v.Moe Odin K. Johansen Biri Travbane 1 25/6 - 08 / 9 2100 36,2 193
e. Spang Perla v. Elding E. Høitomt Momarken Travbane 6 07/6 - 03 / 5 2140 35,0a 205
Laila Olsen /Arendal A. Stensen Bjerke Travbane 0 28/4 - 07 / 15 2160 dist g 754
K. Johansen Ivar Magne Nygård (A) I. Nygård Drammen Travbane 6 16/4 - 03 / 1 1700 36,9ag 44
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. A. Stensen Leangen Travbane 6 29/3 - 01 / 7 2180 34,3 g 397
6 2011: -10 -0 -1 -1 -3 -29 500 2010: -17 -3 -3 -3 -1 -96 000
Våler Frøkna 6 Plass 134 800
8 år SVART HP v.Sokna Troll T. Borg Drammen Travbane 2 29/6 - 02 / 8 2100 31,0ag 333
e. Dally Jerka v. Lund Jerker L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 21/6 - 01 / 5 2120 33,6 34
Thor Thorvaldsen /Svinndal R. Andersen Momarken Travbane 0 01/6 - 07 / 8 1660 33,9 r 43
L. Kolle Thor Thorvaldsen O. Østre Jarlsberg Travbane - 07/5 - 01 / 5 2100 dg a 28
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl O. Østre Momarken Travbane 1 27/4 - 04 / 7 2140 33,1 213
7 2012: -2 -0 -0 -1 -1 -7 500 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Dag Storm 7 Plass 34 500
7 år MØRKBR V v.Storm Jo V. Hop Drammen Travbane 3 29/6 - 02 / 7 2100 31,7ag 232
e. Skeimo Stjerna v. Nordli Svarten C. Antonsen Klosterskogen Travbane 18/2 - 01 / 9 1700
Frida Ødegaard-Edvin Ødegaard C. Antonsen Biri Travbane 0 12/2 - 01 / 5 2120 37,4 145
V. Hop Arthur Bø (T) G. Austevoll Drammen Travbane P 11/1 - 22 / 2 2120 37,5 P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Antonsen Bjerke Travbane 0 13/9 - 08 / 14 2160 br 131
8 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -4 -1 -1 -0 -1 -22 500
Gunnarson 8 Plass 36 500
5 år MELL.BR. H v.Frigg Elden G. Gundersen Bjerke Travbane 1 17/6 - 02 / 8 1609 31,3a 14
e. Kos Jenta v. Troll Jahn G. Gundersen Bjerke Travbane 5 09/6 - 07 / 2 2140 33,2 g 34
Aagot Stordahl /Vøyenenga T. Borg Jarlsberg Travbane 2 28/5 - 02 / 8 2100 32,9 59
G. Gundersen Alf Stordal (T) G. Gundersen Biri Travbane 1 04/12 - 01 / 5 2100 38,1 g 125
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer O. Mikkelborg Drammen Travbane 27/4 - 22 / 8 2120 45,5 g P
9 2014: -5 -0 -0 -2 -2 -14 500 2013: -18 -0 -2 -0 -6 -36 500
Hålands Lilje 2120 1 Plass 174 500
9 år BRUN HP v.Njølstad Stjernen C. Antonsen Drammen Travbane 8 06/7 - 04 / 6 2100 31,5ag 203
e. Dags Dona v. Spikeld H. Holm Biri Travbane 4 25/6 - 03 / 3 1609 31,6a 227
Kristen-Håvard Trøseng /Prestfoss H. Holm Drammen Travbane 0 09/5 - 02 / 14 2140 34,8 1026
E. Høitomt Kristen-Håvard Trøseng H. Holm Drammen Travbane 5 27/4 - 01 / 11 1700 30,9a 228
Hvit m/svarte ermer, reklame C. Antonsen Drammen Travbane 8 12/4 - 02 / 15 1720 31,8 397
10 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Haagans Odina 2 Plass 51 000
8 år BRUN HP v.Moe Odin J. Undem Bjerke Travbane 0 30/6 - 04 / 10 1660 34,2 g 980
e. Minara v. Kinge Stjernen J. Undem Klosterskogen Travbane 0 21/6 - 03 / 7 2120 33,5 g 291
Britt Sagen Andersen-Rune Larsen J. Undem Jarlsberg Travbane 0 11/6 - 02 / 5 2120 35,3 512
J. Undem Torbjørn Ask J. Undem Bjerke Travbane 6 19/5 - 07 / 7 1640 31,5 319
hvit m/grønt skulderstk./ermer,reklame J. Undem Jarlsberg Travbane 07/5 - 20 / 9 2120 36,3 P
11 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -11 -0 -0 -1 -2 -9 000
J.H. Elden 3 Plass 237 500
8 år BRUN V v.Lome Elden E. Gravdal Drammen Travbane 7 06/7 - 04 / 5 2100 31,4a 221
e. Jørunn v. Slogum Jørn E. Gravdal Drammen Travbane 8 29/6 - 04 / 5 2100 32,0a 408
Silje Jordalen-Rune Drageset E. Gravdal Drammen Travbane 4 18/6 - 03 / 4 2500 33,6a 106
E. Gravdal Jan Inge Drageset E. Gravdal Klosterskogen Travbane 6 10/6 - 04 / 6 2100 33,0ag 84
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Klosterskogen Travbane 4 21/5 - 03 / 2 2100 31,0a 126
12 2010: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Viljar Best 4 Plass 65 250
13 år SVART V v.Bork Rigel E. Hafskjold Jarlsberg Travbane 25/6 - 21 / 5 2120 37,3 P
e. Kora Britt v. Sambo G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 26/1 - 08 / 13 2120 br g 247
Marianne Holt Børresen /Stokke G. Gundersen Klosterskogen Travbane 8 22/12 - 03 / 9 2100 35,1 328
H. Holm Marianne Holt Børresen G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 08/12 - 02 / 8 2120 35,1 462
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl M. Wessel Drammen Travbane - 28/11 - 07 / 4 2120 dg 189
13 2012: -4 -0 -0 -0 -3 -7 000 2011: -6 -0 -1 -0 -3 -16 000
Vesle Tiger'n 5 Plass 131 159
9 år BRUN V v.Vesle Simen B. Humborstad Årjäng 8 11/6 - 01 / 1 2140 32,7ag 117
e. Dalsvarta v. Finstad Per B. Humborstad Biri Travbane 0 27/2 - 07 / 13 2120 33,1 981
Bård Humborstad /Brandval B. Humborstad Momarken Travbane - 31/1 - 05 / 14 2160 dg 186
B. Humborstad B. Humborstad Färjestad 3 11/1 - 02 / 2 2180 32,2 145
svart m/gult belte & ermring. B. Humborstad Klosterskogen Travbane - 02/1 - 07 / 9 2100 dg a 316
14 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -16 -0 -1 -1 -8 -33 000
Vigør 6 Plass 140 500
11 år MØRKBR V v.Lauvin T. Borg Jarlsberg Travbane 2 01/7 - 03 / 8 2120 31,6 g 190
e. Heldig v. Helmin Rigel J. Undem Drammen Travbane - 18/6 - 03 / 7 2500 dg a 143
John Ivar Farmen-Kari Farmen V. Hop Drammen Travbane 8 08/6 - 04 / 4 2100 32,7ag 173
T. Borg John Ivar Farmen V. Hop Klosterskogen Travbane 2 03/5 - 01 / 7 1700 31,2ag 54
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Drammen Travbane 3 20/4 - 03 / 6 2100 33,3ag 236
15 2011: -13 -1 -3 -2 -3 -47 000 2010: -24 -1 -1 -3 -15 -67 000
Finalen 7 Plass 140 000
6 år BRUN V v.Spikeld C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 01/7 - 03 / 7 2100
e. Lygna Fina v. Alm Svarten C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 25/6 - 02 / 1 1609 29,3a 241
Stall Bestiser C. Engebråthen Drammen Travbane 7 08/6 - 04 / 11 2100 31,9a 474
C. Engebråthen C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 3 21/5 - 03 / 6 2100 31,0a 197
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 5 13/5 - 09 / 9 1700 31,5a 96