<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:35 V5-1
Montéløp
Montéløp
Varmblods 2100 m. Monté. Autostart. Maks 10 startende.
4-12-årige høyest 200.000 kr., åpent for alle montelisenser.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2010: -6 -0 -1 -0 -4 -17 750 2009: -13 -2 -4 -2 -3 -70 500
Tennessee Park 1 Plass 164 250
7 år BRUN HP v.Turbo Thrust* (US) S. Løvvold Klosterskogen Travbane 4 05/6 - 01 / 1 2100 18,7a 329
e. Nelly Royal v. Gunslinger Spur (US) S. Løvvold Momarken Travbane 5 04/5 - 01 / 12 2160 20,3 159
Siv Emilie Løvvold /Vear S. Løvvold Sørlandets Travpark 7 28/3 - 05 / 10 2140 18,9a 428
Siv Emilie Løvvold (A) Jan Morten Hansen (T) V. Hop Bjerke Travbane 4 18/3 - 05 / 7 2100 20,1a 44
mørkblå m/ rekl. hvitt felt, rød søm S. Løvvold Biri Travbane 2 12/2 - 07 / 4 2100 18,1a 190
2 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -12 -0 -0 -2 -6 -20 500
Golden Snake (S) 2 Plass 217 500
10 år BRUN V v.Valley Sentry* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 0 17/6 - 05 / 1 2100 17,0a 149
e. Golden Grace (S) v. Mack Lobell* (US) O. Olsen Bjerke Travbane 02/6 - 07 / 10 2100
Karen Jonine Marthinsen /Herre I. Engen Jarlsberg Travbane 0 28/5 - 08 / 11 2120 19,6 284
Ingeborg Engen Jan Per Brenden (T) H. Hogsnes Jarlsberg Travbane 4 21/5 - 03 / 1 2100 17,2a 87
Svart m/gul reklame,mansj,belte&krage G. Hansen Drammen Travbane 4 09/5 - 04 / 4 2100 19,4a 74
3 2011: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -6 -0 -0 -1 -1 -10 500
Fræziga Belinda (S) 3 Plass 125 649
8 år BRUN HP v.Frisky Frazer* (US) C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 11/6 - 20 / 6 2100 21,4 P
e. Silver Belinda (S) v. Pintado* (S) C. Jensen Jarlsberg Travbane 30/5 - 21 / 1 2100 br g N
Robert Granhaugen /Stokke C. Jensen Klosterskogen Travbane - 01/5 - 01 / 12 2120 dg 1574
Connie Engebråthen (T) Helle Eia Skjelbred G. Austevoll Bjerke Travbane - 10/4 - 05 / 4 1609 dg a 133
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Jensen Jarlsberg Travbane 0 28/3 - 07 / 13 2120 br g 68
4 2012: -10 -0 -0 -0 -6 -17 000 2011: -18 -4 -4 -4 -3 -120 000
Glide 4 Plass 330 500
9 år BRUN V v.Starchip Entrprise* (US) K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 21/6 - 20 / 1 2100 18,1 P
e. Carina Supreme (DE) v. Cordoba Lobell* (US) J. Undem Klosterskogen Travbane 6 25/3 - 06 / 4 2100 18,3a 287
Malin Sandbæk-Annicken Sissener J. Undem Drammen Travbane 0 22/2 - 06 / 6 2500 19,8ag 659
Kristine Kvasnes (S) Johan Herbjørn Undem (T) J. Undem Sørlandets Travpark 6 07/2 - 09 / 2 1609 16,9a 501
M.blå m/gullbelte, mansj, krage + rekl J. Undem Jarlsberg Travbane 4 17/1 - 05 / 2 2100 19,0 75
5 2013: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2012: -11 -0 -1 -1 -4 -23 000
Surfing Superb 5 Plass 326 200
11 år BRUN V v.Sierra Kosmos* (US) B. Steinseth Biri Travbane 5 28/5 - 05 / 9 2100 15,6a 540
e. Ennu Pay v. Glasgow (US) R. Sveen Bjerke Travbane 3 12/5 - 08 / 11 2100 16,5a 83
Stall Surfing B. Steinseth Bjerke Travbane 3 05/5 - 04 / 5 2660 17,3 594
Ragnhild Strøm (A) Bjørn Steinseth (T) H. Storås Momarken Travbane - 27/4 - 01 / 5 2140 dg a 193
grønn m/hvite bånd, rekl. på hvitt fel B. Steinseth Bjerke Travbane 6 31/3 - 07 / 11 2160 18,1 150
6 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Pascal 6 Plass 291 000
10 år BRUN V v.Super News (US) P. Midtfjeld Momarken Travbane 6 07/6 - 05 / 10 2140 17,0a 109
e. Nobela's Girl v. Astro Hill (US) J. Øveraasen Biri Travbane 28/5 - 23 / 3 2100 20,3 P
Johanne Ulrica Øveraasen /Åsmarka R. Albertsen Bjerke Travbane 19/5 - 08 / 2 2100
Johanne Ulrica Øveraasen (A) Tormod Gretland (T) G. Austevoll Momarken Travbane - 11/5 - 06 / 12 1640 g7 ag 219
Mørkblå m/rekl.i hvitt felt,hv.stj/erm C. Antonsen Drammen Travbane 0 20/4 - 01 / 6 1700 16,9ag 54
7 2010: -7 -0 -0 -0 -1 -2 000 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Julia Brodda (S) 7 Plass 94 000
8 år BRUN HP v.Barbeque* (US) K. Rolandsen Klosterskogen Travbane 0 22/4 - 04 / 2 1700 19,2 g 573
e. Armbro Juliard* (US) v. Speedy Crown (US) K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 0 25/3 - 06 / 10 2100 20,1a 579
Øystein Johansen /Skien K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 7 09/3 - 02 / 10 2100 21,1 899
Catrine Winge Øystein Johansen J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 18/2 - 04 / 3 1700 21,0a 374
Svart/rød stripet,hvit kile m.reklame G. Berntsen Jarlsberg Travbane 17/1 - 21 / 3 2100 22,0 P
8 2011: -4 -0 -0 -1 -1 -6 000 2010: -17 -0 -2 -2 -6 -38 000
Joyride Valley 8 Plass 152 500
10 år BRUN HP v.Huxtable Hornline* (S) T. Borg Klosterskogen Travbane 22/4 - 04 / 6 1700
e. Toxique A. v. Express Ride* (US) T. Borg Jarlsberg Travbane 0 16/4 - 05 / 4 1609 17,4ag 517
Kjell Ivar Brekstad-Yvonne Arnesen L. Alm Klosterskogen Travbane 6 03/4 - 01 / 10 1700 19,2ag 199
Mette R. Nyløkken Arthur Bø (T) L. Alm Sørlandets Travpark 3 20/3 - 01 / 2 2140 17,6a 110
blå m/hvit stolpe, reklame L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 09/3 - 02 / 7 2100 20,8 252
9 2010: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2009: -11 -0 -0 -2 -1 -10 003
Cabourg (S) 9 Plass 45 433
6 år RØD V v.Defi D'aunou* (FR) M. Pedersen Drammen Travbane 0 15/3 - 05 / 12 2500 22,0ag 810
e. Jaline De Feugeres (FR) v. Workaholic (US) H. Nilsen Momarken Travbane - 02/3 - 01 / 4 2140 dg a 308
Tom Ole Nilsen /Larvik G. Austevoll Bjerke Travbane 0 17/2 - 04 / 5 2140 18,9 287
Hege Nilsen Tom Ole Nilsen H. Nilsen Bjerke Travbane 0 09/12 - 09 / 3 2140 20,7 446
rød m/blått bånd, hvit søm, reklame H. Nilsen Sørlandets Travpark - 22/11 - 08 / 2 2140 dg 215
10 2011: -5 -0 -0 -1 -0 -4 000 2010: -17 -1 -1 -2 -11 -61 500
Monoceros Pride 10 Plass 177 000
9 år MØRKBR V v.Living Pride L. Kolle Bjerke Travbane 17/6 - 01 / 3 1609
e. Miss Curie v. Why Not (US) L. Kolle Bjerke Travbane 3 10/6 - 01 / 11 2100 16,8a 51
Stall Snu Lista L. Kolle Momarken Travbane 2 01/6 - 04 / 3 1640 16,3a 174
Sarah Kjelme Trond Anderssen (T) S. Kjelme Momarken Travbane 6 04/5 - 01 / 10 2160 20,7 179
Svart med rød/hvit vinkel L. Kolle Bjerke Travbane 4 22/4 - 01 / 11 2100 16,4a 243