<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:00 V5-3


Varmblods 1609 m. Autostart.
3-12-årige 5.000 - 20.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 3 Duo : 3-9 Trippel : 3-9-10 Plass : 3-9-10

1 2010: -7 -0 -0 -1 -2 -9 000 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Yugioh (NL) 1609 1 Plass 9 758
5 år BRUN V v.Incredible Crafts* (US) H. Eggen Bjerke Travbane 0 17/6 - 03 / 1 2100 18,2a 329
e. Heaven's Angel (NL) v. Zoot Suit (US) H. Eggen Bjerke Travbane 3 03/6 - 03 / 3 2100 19,0a 137
Mark Twiddy /Oslo H. Eggen Momarken Travbane 6 18/5 - 08 / 1 2140 18,8a 529
H. Eggen Gunnar Eggen (T) K. Johansen Bjerke Travbane 05/5 - 21 / 2 2140 21,5 g P
svart m/hvitt skulderstykke røde seler H. Eggen Bjerke Travbane 14/4 - 20 / 2 2140 dgpp N
2 2011: -16 -0 -4 -0 -6 -36 500 2010: -9 -0 -1 -0 -4 -15 500
Aragon E.E. (EE) 2 Plass 58 970
8 år BR.SKIMMEL V v.Arthur Premier (FR) Ø. Mathisen Bjerke Travbane 03/6 - 02 / 4 1609
e. Glorija (EE) v. Jakor (RU) Ø. Mathisen Bjerke Travbane 0 27/5 - 03 / 5 2100 18,8a 726
Louise Vebostad Trudvang /Borkenes K. Mathisen Biri Travbane 0 10/5 - 01 / 8 2100 23,8a 68
Ø. Mathisen K. Mathisen Bjerke Travbane 4 19/4 - 03 / 1 1609 15,9a 322
grønn m/gul kule & ermer + rekl Ø. Mathisen Bjerke Travbane 6 29/3 - 03 / 6 2100 19,2a 131
3 2013: -4 -0 -2 -0 -1 -72 500 2012: -16 -6 -0 -2 -4 -325 779
Carpe Emmanova 3 Plass 525 279
7 år SVART HP v.Home Alone* (S) H. Holm Jarlsberg Travbane 1 04/6 - 01 / 2 2100 17,0 98
e. Kelly Streamline (S) v. General Three* (US) H. Holm Momarken Travbane 20/4 - 08 / 6 2140
Roy Pettersen-Arnold Søberg H. Holm Bjerke Travbane 0 14/4 - 09 / 9 2140 20,2 g 34
G. Gundersen Steinar Holm (T) S. Holm Bjerke Travbane 31/3 - 20 / 11 2160 19,4 P
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
4 2010: -11 -0 -0 -1 -5 -17 000 2009: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rite Aristo 4 Plass 17 000
3 år MØRKBR V v.Rite On Line (US) S. Hammersborg Bjerke Travbane 0 17/6 - 03 / 12 2100 18,8a 503
e. Jundis Mir v. Santana Lobell* (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 05/6 - 04 / 7 2100 22,4ag 1144
Knut Flattum /Nannestad S. Hammersborg Bjerke Travbane 26/5 - 09 / 4 2140
S. Hammersborg S. Hammersborg Jarlsberg Travbane 5 22/5 - 01 / 3 2100 21,2 g 143
svart m/rød sele høyre side + rekl. S. Hammersborg Bjerke Travbane 5 28/4 - 09 / 1 2140 21,6 233
5 2011: -12 -0 -1 -3 -4 -32 163 2010: -7 -0 -0 -3 -2 -19 000
Tommix 5 Plass 59 163
6 år SVART H v.Chipmate* (US) S. Weberg Bjerke Travbane 5 17/6 - 03 / 3 2100 17,4a 134
e. Shining v. Myles Hanover (US) S. Weberg Jarlsberg Travbane 3 28/5 - 07 / 1 2100 18,6a 62
Tom Altenborn /Moss S. Weberg Momarken Travbane 18/5 - 20 / 6 2140 21,7 P
S. Weberg S. Weberg Jarlsberg Travbane - 28/8 - 07 / 12 2100 dg a 52
lys blå m. m.blå ermer,krage,mansj.+re S. Weberg Biri Travbane 0 26/7 - 08 / 8 2100 br a 1309
6 2012: -5 -0 -0 -1 -2 -8 000 2011: -6 -0 -0 -1 -3 -11 000
Toga 6 Plass 44 500
10 år MØRKBR V v.Take Chances (US) K. Rasmussen Bjerke Travbane 03/6 - 03 / 8 2100
e. Shady Lady v. Earthas Spin (S) K. Rasmussen Bjerke Travbane 0 27/5 - 03 / 12 2100 18,2a 1607
Annet Tøen-Janet Tøen K. Rasmussen Bjerke Travbane 0 07/1 - 03 / 1 2100 22,0a 126
K. Rasmussen Annet Tøen L. Raae Drammen Travbane - 10/8 - 07 / 5 2100 g5 ag 226
Sølv m/sv.sidef. &mansj,hv.sk.stk,rekl L. Raae Bjerke Travbane 4 30/7 - 03 / 11 2100 20,7a 280
7 2013: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2012: -17 -1 -1 -0 -9 -41 500
Takeover Lad 7 Plass 76 500
6 år BRUN V v.Likely Lad (US) D. Dalen Drammen Travbane 4 08/6 - 03 / 9 2100 19,0a 176
e. Dame New (DK) v. New Quick* (DK) D. Dalen Bjerke Travbane 4 19/5 - 09 / 14 2160 18,9 271
Janne Blomberg /Lier D. Dalen Drammen Travbane 2 09/5 - 01 / 12 2100 20,0 210
K. Malmin Elisabeth Jensen D. Dalen Bjerke Travbane 0 28/4 - 09 / 12 2140 21,8 669
Mørkblå med gul reklame/bånd D. Dalen Bjerke Travbane 0 21/4 - 09 / 6 2140 21,9 g 418
8 2013: -12 -0 -0 -1 -1 -6 500 2012: -10 -0 -0 -2 -2 -15 000
Quickie Somolli 8 Plass 56 000
11 år BRUN V v.Lamitech Quickie (US) G. Gundersen Biri Travbane 5 10/5 - 01 / 3 2100 21,9a 111
e. Corsica Sea v. Caribbean Sea* (US) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 23/4 - 05 / 12 1609 17,1a 1316
Anita Langseth Ødegård /Hunndalen Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane - 15/4 - 03 / 2 2100 dg a 604
G. Austevoll Anita Langseth Ødegård Ø. Ruttenborg Biri Travbane - 26/3 - 03 / 3 2120 dg r 539
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re A. Stensen Bjerke Travbane 5 18/3 - 03 / 2 2100 19,3a 229
9 2011: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2010: -10 -1 -2 -1 -3 -46 000
Glady L. 9 Plass 62 000
5 år BRUN HP v.Buvetier D'aunou* (FR) O. Mikkelborg Biri Travbane 2 04/6 - 01 / 10 2100 18,7ag 123
e. White Hart L. v. Super Arnie* (US) G. Gundersen Forus Travbane 0 03/10 - 02 / 6 2040 20,2a 76
Stall Glade Menn Å. Tengsareid Forus Travbane 3 22/9 - 01 / 8 2060 18,7 202
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T) A. Wolden Forus Travbane 4 01/9 - 02 / 4 2040 19,0a 90
Hvit m/svarte ermer, reklame A. Wolden Sørlandets Travpark 0 18/7 - 03 / 4 2140 19,2ag 307
10 2014: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -9 -0 -1 -0 -1 -9 500
Wotoya (US) 10 Plass 149 000
8 år BRUN V v.Tagliabue* (US) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 17/6 - 03 / 11 2100 17,2a 566
e. Raquel Victory (US) v. Valley Victory* (US) O. Mikkelborg Biri Travbane 5 28/5 - 08 / 9 2120 19,6 409
Per K. Runden /Skarnes O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 31/3 - 10 / 3 2140 br g 64
K. Johansen Olav Mikkelborg (T) O. Mikkelborg Biri Travbane 4 04/12 - 07 / 7 2100 21,4 67
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 18/11 - 01 / 7 2140 dg 207
11 2010: -6 -0 -0 -1 -4 -12 500 2009: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Speedy Ride 11 Plass 12 500
6 år SVART V v.Deliberate Speed* (US) G. Antonsen Momarken Travbane 6 15/6 - 03 / 5 2140 21,3a 595
e. Cherry Ride v. Express Ride* (US) C. Antonsen Momarken Travbane 6 07/6 - 02 / 12 2140 19,4a 349
Marlene Grimstad-Martine Grimstad G. Antonsen Momarken Travbane 0 18/5 - 08 / 11 2140 19,3a 248
C. Antonsen Marlene Grimstad C. Antonsen Sørlandets Travpark 25/4 - 01 / 7 2140
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. G. Antonsen Momarken Travbane 5 20/4 - 08 / 11 2160 20,2 450