<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:00 V5-3


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 30.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 5 Duo : 5-6 Trippel : 5-6-4 Plass : 5-6-4

1 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -11 -1 -0 -0 -6 -29 000
Svall Hæxan* (S) 2100 1 Plass 81 161
9 år BRUN HP v.Svall Ivar* (S) J. Karlsson Klosterskogen Travbane 2 10/6 - 05 / 9 2100 32,1a 403
e. Gyllegull (S) v. Granar (S) J. Karlsson Momarken Travbane 0 04/5 - 03 / 4 2140 34,9 387
Sverige J. Karlsson Momarken Travbane 0 10/11 - 07 / 1 2660 36,6 g 469
J. Karlsson B. Goop Färjestad 0 02/11 - 06 / 1 2160 37,4 g 68
tredelt gul/orange/rød. J. Karlsson Åmål - 18/10 - 01 / 3 2080 dg 366
2 2014: -6 -0 -0 -0 -3 -7 500 2013: -5 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hellestvedt Tyra 2 Plass 145 000
8 år SVART HP v.Lome Elden J. Barth Klosterskogen Travbane 3 14/6 - 07 / 1 2100 35,0a 218
e. Tromica v. Braute J. Barth Jarlsberg Travbane 0 04/6 - 03 / 6 2100 34,1 929
Maria Andreassen-Torbjørn Hansen J. Barth Jarlsberg Travbane 5 21/5 - 04 / 12 2120 34,0 636
J. Barth G. Austevoll Drammen Travbane 7 09/5 - 02 / 1 2100 36,6 348
grønn m/rødt og grått kryss J. Barth Sørlandets Travpark 6 25/4 - 07 / 6 1640 33,5 1090
3 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 3 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos G. Gundersen Klosterskogen Travbane 1 10/6 - 05 / 3 2100 31,8a 85
e. Lex Nina v. Bork Rigel A. Berås Sørlandets Travpark 5 23/5 - 02 / 12 2160 33,0 679
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp G. Gundersen Klosterskogen Travbane 6 22/4 - 01 / 6 2120 36,6 g 330
G. Gundersen Torstein Jørgensen G. Gundersen Klosterskogen Travbane 6 09/3 - 05 / 15 2120 36,7 g 196
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Klosterskogen Travbane 2 11/2 - 10 / 2 2100 37,4 449
4 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -2 500 2014: -4 -0 -0 -0 -1 -2 500
Homme Vesla 4 Plass 118 813
9 år SVART HP v.Pål Even M. Helland Sørlandets Travpark 5 13/6 - 02 / 1 1609 30,7ag 194
e. Vesle Mari v. Pajaprins T. Borg Forus Travbane 1 01/6 - 02 / 1 2040 34,8 26
Siv Kristine Skailand /Lyngdal L. Kolle Sørlandets Travpark 6 23/5 - 02 / 9 2160 33,8 g 163
M. Helland Eirin Bjerland Vinvand M. Helland Sørlandets Travpark 7 25/4 - 07 / 7 1640 34,1 g 1061
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Sørlandets Travpark 11/4 - 20 / 3 2140 36,3 P
5 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -12 -0 -3 -0 -6 -44 764
Are Odin 5 Plass 646 764
10 år HUSKBRUN V v.Moe Odin H. Holm Momarken Travbane 1 07/6 - 03 / 8 2140 33,8a 25
e. Hufsa v. Spang Best H. Holm Drammen Travbane 1 24/5 - 01 / 14 2120 35,4 133
Stall Ojki H. Holm Bjerke Travbane 14/4 - 23 / 6 2160 36,8 P
H. Holm Geir Snekkerhaugen H. Holm Momarken Travbane 0 09/6 - 01 / 6 2140 37,9 206
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Jarlsberg Travbane 6 29/5 - 10 / 7 2100 37,0 g 100
6 2011: -2 -0 -1 -0 -1 -9 000 2010: -13 -1 -1 -2 -5 -40 000
Smaragden 6 Plass 59 000
5 år BRUN V v.Elding G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 07 / 4 2100 35,4ag 48
e. Arna Frøkna v. Braute G. Flåten Momarken Travbane 4 25/5 - 02 / 2 2140 32,9ag 48
Einar Askvik-Ole Henrik Askvik G. Flåten Bjerke Travbane 5 12/5 - 04 / 12 2160 31,9 428
G. Flåten G. Flåten Momarken Travbane 0 20/4 - 04 / 6 1640 36,6ag 101
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Drammen Travbane 4 06/4 - 02 / 6 2100 33,9a 52
7 2013: -4 -0 -0 -0 -2 -4 500 2012: -22 -2 -1 -2 -6 -77 000
Mari Snella 7 Plass 120 500
9 år BRUN HP v.Rolex K.* L. Kolle Drammen Travbane 3 01/6 - 03 / 2 2100 32,2ag 66
e. Toddy Frøkna v. Toddy G. Gundersen Bjerke Travbane 2 20/5 - 03 / 2 1609 30,7a 225
Hans Landsverk /Gransherad G. Austevoll Drammen Travbane - 28/9 - 06 / 10 1720 dg 256
L. Kolle Hans Landsverk M. Ottersen Biri Travbane 0 18/9 - 02 / 12 2120 35,2 522
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Ø. Ruttenborg Momarken Travbane - 19/5 - 09 / 8 1660 dg 983